Skocz do zawartości

Wielka podróż Doktora v2,5


Sowenia

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Odpowiedzi 128
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

W tym czasie Chrysalis skorzystała z okazji i podbiegła do Derpy. Chwyciła ją swoją magią tak szybko, że klacz zdążyła jedynie jęknąć z zaskoczenia i strachu. Zarówno Whooves jak i Luna spojrzeli gwałtownie na królową podmieńców. 

- Może i przegrałam tę bitwę, ale zabiorę sobie mały upominek - zaśmiała się Chrysalis po czym zasłoniła ją grupka podmieńców. 

- Ani mi się waż! Oddawaj ją natychmiast! - Whooves zerwał się z miejsca i nie zważając na podmieńce biegł przed siebie. Miał nadzieję, że może uda mu się ich wyminąć, ale nie. Kreatury zablokowały mu drogę. Jedyne co mógł zrobić to wyciągnąć kopytko w stronę zezowatej klaczy i rozpaczliwie wykrzyczeć jej imię. Królowa zniknęła. 

- Spokojnie. Odzyskamy ją, masz moje słowo. 

Doktor odskoczył od podmieńców. Wydawało, że się podda, ale nie. Odwrócił się i z całej siły kopnął tylnymi kopytami dwójkę z nich, a kiedy upadli pobiegł na górę po krętych schodach. Miał nadzieję, że zdąży. Musiał zdążyć. Uwolnił Lunę więc będzie mogła uciec. Nie ma potrzeby się o nią teraz martwić. Wbiegł na górę i...

 

a) Zobaczył w oddali cień Chrysalis

b) Drogę zagrodzili mu podmieńcy 

c) Pinkie Pie urządziła imprezkę 

d) Złapała go Celestia

________

Wieki mnie nie było, wybaczcie, nie bijcie... ;___;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...