Skocz do zawartości

De Fandomo Gorlicensis  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Termin meeta

    • 2 V
      3
    • 9 V
      3
    • 16 V
      4
    • 23 V
      4
    • 30 V
      4
  2. 2. Czy Zgorzelec potrzebuje maskotki - kucyka reprezentującego nasz fandom?

    • Tak, potrzebuje.
      9
    • Nie, nie potrzebuje.
      3


Recommended Posts

  • 3 weeks later...


Co oznacza że tak naprawdę nic z niej nie wiemy
Wiemy jaka opcja jest bardziej preferowana. Ludzie zaś nie są zmuszeni do wyboru jednorazowego, tylko do terminów które im pasują. Chodzi o zadowolenie większości. Po to są ankiety, by się w nich wypowiedzieć i zadecydować o terminie. Temat zaś jest po to, by zgłaszać uwagi odnośnie tegoż. Na przykład. ^^

 


Wnioskuję o ustanowienie pluszowego łabędzia symbolem meetu.
:x

 


No chyba po moim nieśmiertelnym trupie.
Da się załatwić. :^)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tono tono tono, meet robimy 16.05.2015.

 

Maskotkę także chcecie. I like it. Wypadałoby teraz jakieś propozycje składać, na co oczywiście czekam. W odpowiednim czasie przystąpimy do głosowania. Maskotka, jako taka, ma symbolizować nasz regionalny fandom i być znakiem rozpoznawczym w internetach. Planuję także przeprowadzić glosowanie nad sprawą skucowania herbu miasta i ustanowienia własnej flagi fandomowej, na wzór innych fandomów w Polsce. Oczywiście ankieta będzie w swoim czasie. Pewnie przy okazji następnego tematu meetowego. :v

Edytowano przez Cygnus olor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

W wyniku pewnych machinacji w grafiku i przeżąglowaniu kilku osób tu i tam(jedna osoba się zwolniła w tempie nagłym) wyszło na to, że mam wolne w sobotę zamiast całego dnia w robocie i będę na spotkaniu.

Jako iż najpewniej będziemy najpierw w Maku a potem u mnie, to mogę skombinować kupony Makowe a ponad to proponuję zainteresowanym zrzutkę, jak ostatnio, na pizzę tudzież spaghetti.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...