Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Burnout Paradise City


Rapid

Recommended Posts

Jedni znają drudzy może nie,gra wyścigowa gdzie oprócz ścigania się możemy wykonywać różne triki mamy do dyspozycji miasto,górskie autostrady oraz niedawno dodane miasteczko na wyspie.

to film jeszcze z przed aktualizacji

Tutaj możecie wypisywać wszelkie informacje o grze wrażenia itp.

Edytowano przez Rapid
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na steamie, szkoda że tego dodatku nie ma na kompa. Ogólnie to mam jeszcze konsole ale na multi to sobie nie pogram :P

 

Gra zajebista, ale nie tak jak Revenge. Jeśli ktoś ma na kompie to chętnie pogram :3 ( oczywiście pewnie pomyśleliście że gram na klawiaturze; odpowiem: w życiu bym w to nie zagrał na klawiaturze bo nie chce sobie niszyczyć gameplay'a :P )

 

Dodam kilka info co lubie w tej grze żeby nie było :P 

 

Ulubione auto: Carbon Hawker :D 

Ulubiony utwóry poznany w grze: Airbourne - Too Much, Too Young, Too Fast  :3

 

Moge jeszcze dodać że jakościowo gra właśnie wymiata. Wg. mnie seria Burnout to najlepsze gry wyścigowe. Dziękuje dobranoc :>

Edytowano przez ApulDżak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w to jakieś 200 godzin na PS3 i Xbox360. Niestety, na PC "kochane" EA zamknęło serwery, a co za tym idzie nie można kupić żadnego DLC. Big Surf Island jest genialne, ale nie dla PC. Nigdy go nie wydano na PC-ty. Posiadacze "blaszaków" nie mogą go kupić - mówię o legalnej wersji. Podobno w pirackich wersjach, są nie tylko wszystkie auta oraz DLC, ale i te NPCów. Nie to nie Prima Aprilis. Czytałem jednak, że ta wzbogacona piracka wersja jest BARDZO niestabilna. Wracając do oryginału:

 

Wersja na X360 oraz PC ma jedną, wielką zaletę - możliwość gry z własną muzyką. Metallica - Fuel (fanów przepraszam za ewentualną pomyłkę) daje konkretnego kopa. 

 

Niestety są też minusy. Polska wersja jest... ech. Szkoda słów. DJa z radia nie da się słuchać. Na szczęście w wersji na Steam, można do woli zmieniać języki. Ta gra nie spodoba się każdemu, ale jeśli przypadnie komuś do gustu - przepadniecie na wieki. Szkoda, że to ostatnia pamiątka po Criterionie. Po wykupieniu przez EA, wychodzą tylko "Need for Burnout" - takie połączenie, nie mogło się udać. I się nie udało. 

 

Co do multi - na PS3 próbowałem pograć, ale samowolka mnie denerwowała. Każdy robi to co chce: próbujesz pobić rekord ulicy? Jakiś głąb, celowo w ciebie wjedzie. Ha ha ha... NOT. Zrezygnowałem z tego zbiorowiska, za przeproszeniem "gówniarzerii".  Wyścigi w multi? TYLKO Trackmania: 100% fair, a wersja TM Nations jest darmowa. Masa ludzi nadal w nią gra. 

Edytowano przez Modreator Działu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Burnout Paradise

>update

>miasteczko na wyspie

Mów mi więcej bo nie wiem czy odkurzać pada.

Wysłane z tnacego się Lagdroida na prawie nie działającym Tapatalku używając zdezelowajej Xperii J

Powiękrzyli mapę,dodali autostrady chyba na zachód od pierwszego miasta,nowe kaniony mam wrażenie ze po tych nowych autostradach jeżdzi się szybciej i robi lepsze triki,polepszona grafika,więc warto odkurzyć pada :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 7 years later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...