Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N : Zawsze kojarzył mi się z Izraelem , nie wiem czemu , nie pytajcie. Kojarzy mi się też z kolorem granatowym i powagą. coś mi tu nie pasuje chyba

A : Ponikowy art od EmbersLament, nie przepadam za pomarańczowo fioletowymi ponikami, toprzezScootnapewno, ale ten tu wygląda całkiem przyjemnie i pociesznie. Ładnie się uśmiecha i wgl, ma uroczy pyszczek.

S : Czekam aż zmieni, chociaż wiem, że u niego zmienianie sygnatury/avatara to jak decyzja życia. Przynajmniej tak było ...

U : Kiedyś nawet tolerowałam, a potem się zepsuło. raz nawet nasłał na mnie swoją dziewczynę :rainderp: ciekawe czy jeszcze mu się nie znudziła . A tak poza tym nie piszemy od dłuższego czasu, więc nie mam zdania, ale wiem, że mnie nie lubi i mi bardzo przykro z tego powodu. No cóż nie można mieć wszystkiego D':

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Stary dobry, miły nick "Cassidy". Nie mam większych zastrzeżeń do tego nicku, zawsze kojarzył mi się z ciastkiem :x 

A. Animacja na której jakieś bliżej nieokreślone stworzenie chowa się w kaptur, jak by zobaczył pedofila  jakąś straszną osobę, nieważne. 

S: Starannie wykonany gif. Widać efekty pracy.

U: Jedna z najfajniejszych forumowiczek, zawsze mogę na nią liczyć. Bardzo fajnie się z nią rozmawia. Ostatnio bawi się w heheszkowanie i próbuje mnie wkręcać co z resztą jej całkiem nieźle idzie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: :ziew: Trochę taki ziewający, ale nie żeby zaraz nudny  był... ;)

A: Khajit ze Skyrim :rarity5: ? Wygląda spoko, ale w kolorach byłoby lepiej.

S: Często zmieniana i bardzo często gości :sosna: u siebie :lunathink: ...

Spoiler

TMOE24r.gif

 

U: Zasadniczo rzadko gadamy ze sobą, to jednak nie jest zły. :bronies:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Bipster Bipaster Biperek Biponpon Bipon Bipolon Bipenden Bipoziom Biperkus BipBip Bipster Bipasfalt Biposta Bipak Biposz Bipasten ziomeczek BiP. Dla zainteresowanych Bronies I Pegazis. Kojarzy mi się z robotami które robią bip bip. Krótki i łatwy do zapamiętania, plus chyba nigdy nie zmieniany (oprócz dłuższej wersji bodajże). Propsujem.
Avatar: Jakość bardzo przystępna, sama scena też nawet urocza. Jedna z tych bajek których nie znam za dobrze, ale miło je pamiętam i nie zniszczył mi ich internet. 
Sygnatura: Nadal nie wyśrodkowana, ale ładna. Wszystko co ma gwiazdy w tle ma u mnie wielki plus. No i jeszcze te pole, o którym już wspominałem chyba w tej zabawie. Ładnie.
User: Napsztrykał skubany tych postów. Większa połowa to pewnie galerie, ale nie mnie to sprawdzać, a artów nigdy za wiele. Kojarzy mi się z Zandim i CMC. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Taki trochę bez sensu. Dash+Dania. Równie dobrze można walnąć połączenie Dash+San Escoebar i wyszło by Dashescobar :rainderp: 

A: Equestria Girls to było chyba najgorsza rzecz wyprodukowana przez Hasbro, a ten kadr jest trochę brzydki, a avek rozmazany

S: - 

U: Kiedyś pisałem z owym osobnikiem, ale doszło do mnie, że delikatnie mówiąc "nie ogarnia internetów" i chyba a duży problem (bo trwa aż rok) z dostosowaniem się do poziomu forum. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: ???

Spoiler

05732cb2242b178c0da8d273e6d9a15a.jpg.ce634a37ebb6eb2dddc906b8c76c7132.jpg58e504804db14_Dania_map(1).gif.755b99583ec4abe9dee6dcd82ad6e20e.gif

A: 4K ULTRA HD

TE SPRAWY

S: brak 

U: Pierwszy raz na oczy ten nick widzę

Ale zaufam na słowo

Miłośniczka tańca i Graficzka komputerowa

 

EDIT ;-;

 

N: Ziemowitowy

A: sympathisch

S: To idź się zaciumkać

Czekamy

U: Wyprzedził mnie pan

Tak się nie robi

Halo

Edytowano przez Redeline
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Zawsze kojarzyło mi się z jakimś imieniem dla wampirka

A: Te ząbki utwierdzają mnie w przekonaniu, iż moja opinia na temat nick'u może być prawdziwa xD Ładny, widać porządną pracę kredek

S: Sombra, normalnie sztukmistrz. Żeby wkurzać się w tak piękny sposób o finezyjnej kolorylystyce, trzeba mieć talent...

U: Powszechnie lubiany na forum, miła osoba. Kiedyś pisaliśmy ze sobą, chętnie jeszcze raz rozwalę mu system, żeby miał co opowiadać wnukom  miał miłe wspomnienia xD

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu GosiElla napisał:

 imieniem dla wampirka

Tak tak tak!

Dobry pomysł :lunaderp: 

 

N: Dash pojechała do Danii

A: I'm super super famous

S: ----------

U: Nie znam, w sumie to kojarzę tylko z tego tematu :v 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Często zmieniany, ale obecny jest chyba najlepszy.

A: Fajnie wygląda, choć trochę blado.

S: Dziewczyna z tego samego anime, wygląda całkiem spoko.

U: Gadamy od czasu do czasu, ogólnie spoko Avek :rarity5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Taki robotyczny (Bip bip x3) i króciutki. Ta prostota to jego plusik, raczej trudno zapomnieć.

A: Animacja z klasycznej bajki, ja jestem na tak. Podoba mi się~

S: Tylko drugiej, canonicznej pary z tej serii tu brakowało. Ale ładnie zgrywa się z gifem na avku.

U: Jeszcze nie za bardo znam, więc raczej się nie wypowiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Coraz bardziej, toleruję, lubię? Mimo tego poważnego brzmienia, no ale co kto woli. Przyzwyczajam się i nie jest źle! ;) 

A:  O_O Mój uroczościomierz wywalił poza skalę. Porwałbym i zamkną w piwnicy. <3   Naprawdę, avatarek z uroczym kucykiem, inaczej jak 10/10 być nie może. 

S: Już widziałem, był taki wcześniej, dalej mi się podoba.  Efekty  tego dymu, łuny z oczu ( i oczy same) są  chyba najbardziej satysfakcjonujące.

U; Fajny typ. Nie mam się czego czepić, choć nie rozmawiałem zbyt dużo,  ale  raczej się już nie zawiodę. W tym pozytywnym sensie. 

Edytowano przez WilczeK
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Do teraz zastanawiam się, jaki cel ma ta duża litera na końcu. Czy to takie nawiązanie do symetrii, albo do loga jakiegoś zespołu metalowego?

A: Crescendo zauważam. Niestety, helikoptery nie wywołują u mnie tak potężnych emocji co u WilczKa, więc nie mogę zbyt wiele tu powiedzieć. Jaki piękny stabilizator wirnika nośnego.

S: Ach, cóż za seksowny helikopter. Jego uroda jest doprawdy zniewalająca. Gdybym była helikopterem, chciałabym być właśnie tym :v

U: Kontaktujemy się głównie przez statusy, ale cóż to są za rozmowy! No można powiedzieć że poziomem dorównują słynnym obiadom czwartkowym, gdyby nie to, że wcale nie. Co mogę powiedzieć - miły pan użytkownik bardzo.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Poprzedni lepszy, a jeszcze wcześniejszy najlepszy. Coś straciła formę z nickami przez ostatnie lata, ale i tak nie mówię do niej nickiem, więc nie robi mi to żadnej różnicy.

Awatar: Dejwid Bołi, hajp wszedł mocno pewnie dlatego, że umarł, co nie? Nie, nie odpowiadaj - wiem, że tak.

Sygna: No fajny ten Włóczykij, podobają mi się minimalistyczne rzeczy. Jedyny minus jest taki, że nie pasuje do awatara, aczkolwiek da się to przeżyć. 

User: Co mogę powiedzieć, z całego forume najbardziej lubię chyba właśnie ją, mam nadzieję, że poczuje się w tej chwili wyróżniona, bo ja właśnie tak bym się poczuł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Zawsze ten sam. Bez żadnej zmiany. Nuda, a nawet nudność. I niby idzie po to złoto, a jak nie było to nie ma. Jak mam ufać Ci po tym wszystkim?

A: Nie wiem kto to, ale na pewno nie Dejwid Bołi. Kto to widział fioletowe włosy w tym wieku. Proszę z łaski swojej młodzieży nie deprawować. /Całkiem ładne to Rariti swoją drogą/

S: MOTYW GALAKTYKI. "Patrzcie na mnie, jestem GoForGold i walnę sobie w sygnaturze motyw galaktyki żebyście wszyscy myśleli że jestem fajny." To tak nie działa, ludzie wiedzą jaki jesteś. 7/10, spoko art.

U: Co za pachoł to jest to ja nawet nie. Nie mówcie mu, że go lubię z litości.. Bardzo uprzejmy, miły użytkownik, oprócz tego dobry kolega, mąż stanu i wzorowy przykład ucznia. Tak trzymać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Zmieniany milion razy, ale ten obecny nie jest zły.

A: Tak bardzo nie wiem kto to jest...

S: Włóczykij z Muminków, szkoda że nie w kolorze.

U: Widziany to tu, to tam, ale chyba nigdy nie pisaliśmy razem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Lepszy niż poprzedni, bo i tak każdy wie o co chodzi, a poza tym nikt nie używał pełnej nazwy. Zmiana na plusik.

Awatar: Gif z Króla Lwa, lepszy od tych dziwnych saucy artów, a przynajmniej według mnie, bo wykonaniem to one nie powalały.

Sygnatura: Kolejny gif z Króla Lwa, nawet w regulaminowym rozmiarze, szanuję. :^)

User: Kojarzę głównie z tego, że był moderatorem przez pewien okres mojego modowania, najbardziej znany chyba z zamiłowania do saucy/clopów, nawet był sędzią w jakimś tam konkursie fikowym. Szanuję za wywiad z Grzegorzem Parylakiem (niech mu księżycowe skały lekkimi będą [*]).

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Raz był zmieniany, ale obecny wydaje się lepszy, no przynajmniej się już każdy przyzwyczaił do obecnego.

A: Jedna z ciekawszych wersji Rarity, jakie widziałem na forum.

S: Jest ładna, ale nie wiem co to za Ocek.

U: Kiedyś się gadało kilka razy, ale już od dawna nie, ogólnie jest spoko :bronies:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Skrócił, bo normalna wersja nicku rozwalała stare sb. W sumie to lepiej, bo i tak każdy skracał do minimum.

A: Gif z króla lwa. Jedna z lepszych bajek dzieciństwa. Sam gif też jest w porządku.

S: Również gif z króla lwa, acz ten z avka bardziej mi się podoba.

U: Znam już długo, gadam często. Ogólnie spoko user. Poletzam tego użytkownika.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...