Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Nick mi znajomy. Nie wiem czy już istniejcie coś o tej nazwie, ale mi się podoba.

A:  Aelisana ! Naprawie fajne OC, mocno się wyróżnia. [ This gun  :lunaderp: ]

S: Fajny gif z Derrpy, nawet mamy bąbelki. Jeszcze muffiny i mamy pełen komplet. [+ widok]

U: User mi znany, można na niego liczyć. Naprawie równy chłop.  Polać mu  :cydr:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N Znajomy i kojarzy się odrobinę z Nintendo :derp: Wii - WiiU. Wilk - WilkU
A Bardzo ciekawy i charakterystyczny OCek.
S Jak zwykle coś lotniczego. Swoją drogą, nie ma to jak obchodzić Sylwestra mając takie "petardy"
U Jako forumowy odludek nie znam nikogo więc... nie znam :sab:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: ABBA lub Baobab, tak  mi się będzie kojarzyć :)

A: Coś z anime, nie rozumiem o co chodzi i dlaczego "love you" :rarity5:

S: Przyszedł mi na myśl film "Rec"...to chyba przez to ujęcie perspektywy kamery.

U: 18pkt ostrzeżeń, nie łatwo tyle uzbierać :rarityawesome:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Malinowy nick. Plus element ,,Chibi'' który podkreśla zamiłowanie userki do anime.

A: Postać z jakiegoś anime. nawet fajnie wygląda.

S: Dominujące kolory złoty i czerwony, wizualnie - dość ciekawy. A i cytat ?- Również ciekawy.

U: A taka malinowa userka, jest na forum odkąd pamiętam. Naprawdę pozytywna i miła użytkowniczka!  

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: WilkU - Wilk Ty :rainderp: - fajne zwierzątka = fajny nick ^^ .

A: Nowy, ale ten sam OC :) . Ładny i wreszcie widzę jego znaczek :giggle: .

S: Aw yeah! W "Lock On: Modern Air Combat" zawsze się tak bawiłem :D . Fan Applejack, fajne OC, czyli tradycyjnie ^^ .

U: Miły, sympatyczny, nie denerwuje, nie trolluje - wzór użytkownika :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Filozoficzny, zgadza się z posiadaczem nicku, który jest filozofem i wygląda jak filozof bo ma beret.
Avatar: Nie wiem co ludzie widzą w tej Sweetie, ale mnie jakoś ona nie rusza, avek fajny, ale postać nielubiana przez moją osobę.
Sygnatura: xDD Flafelka w jednym z durniejszych odcinków, ale nie mogę się powstrzymać przed uśmieszkiem.
User: Ma super marynarkę i beret, dobry kolega z SB, chciałbym go znać w miejscu, gdzie komputer nie sięga.

Nick: Elizabeth, była już taka jedna, ale całkiem oryginalnie.
Avatar: Jestem fanatycznym fanem Pottera, więc 10/10, Mother of Celestia, lubię Cię.
Sygnatura: :tom: Marvolo Riddle (Wygrałem konkurs wiedzy o Potterze w szkole, chyba dodam cię do znajomków :x )
User: Zastanawiam się nad napisaniem do niej na PW, spoko userka, autorka fajnego fika.,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Znów zmienił, niby żadna różnica bo to słowo ma takie samo znaczenie jak tamto ale i tak lepiej

było gdy byłeś Kruczkiem.

A: Wielkie czerwone serducho i Rarity, nie trudno się domyśleć, że kolega bardzo lubi tą postać.

S: Z gitarą na szatana, zawsze gdy patrze na ten gif to chce mi się śmiać.

U: Porządny i kulturalny gość, miło się z nim rozmawia.

Taka rada na przyszłość, zapisuj zrobionego avatara w rozszerzeniu PNG.

Będzie ładniej wyglądać.

Edytowano przez Insomnia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Tak bardzo znana mi przypadłość... choć czasem bezsenność bywa dobra :)

A: Pierwsze co mi przyszło na myśl jak to zobaczyłem to moja nauczycielka od matematyki z Technikum... powiało grozą :wat:

S: Zawsze mnie ciekawiło skąd bierzesz te sygnatury... są świetne. Sama robisz?

U: Kojarzę głównie z offtopu, miła osoba :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Wieczność. W sumie wieczny. Może nawiązywać do wielu rzeczy, na przykład ludzkiego pragnienia nieśmiertelności. A może właśnie odwrotnie, ten nick odbierać można jako takie memento mori.

Avatar: O ile mi wiadomo jest to postać stworzona przez użytkownika. Wygląda ładnie, co można powiedzieć. Ja na temat avatarów rzadko mam coś do powiedzenia, może to z powodu totalnego braku obrazków z kucykami, które spodobałyby mi się i które z chęcią wstawiłbym w tę ramkę.

Sygnatura: Tak i ona prezentuje się dobrze. Samotny człowiek sprawia wrażenie niesamowicie opuszczonego, zdanego tylko na siebie. Cytatu troszkę nie potrafię pojąć.

Użytkownik: Znam, cenię sobie i szanuję. Zainteresowany militariami, to można odgadnąć na pierwszy rzut oka. Jest teżrozsądny, człowiek na poziomie. Przyjemnie się rozmawia. Sympatyczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Prosty i łatwy do zapamiętania nick.Jestem w szoku,że nikt nie wpadł na podobny pomysł na tym forum.(z tych co się udzielają)

A:Avatar ten bardzo kojarzy mi się ze zwycięstwem.Moim zdaniem zdecydowanie lepszy od tych świecących napisów "nope",które kiedyś miał.

S:Niby nic,a moim zdaniem jedna z mądrzejszych sygnatur,które widziałam.Z wielką chęciom zrobiłabym to,ale dla niektórych jestem tylko zwykłym dzieciakiem i nie wezmą tego na poważnie.

U:Jeden z tych bardziej ogarniętych użytkowników.Na własnym przykładzie wiem,że nie przepada za bardzo,za ludźmi mało ogarniętymi.Za pewne jeden z forumowych pesymistów.

Edytowano przez Chibi MaLinka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Było w planach Ma_Linka ale z tego co widzę ostatecznie wyszło Chibi MaLinka.

Bez tego "Chibi" było by ładniej.

A: Wiśniewski w wersji anime, czad.

S: Też anime, bardzo ładna sygnaturka przeciągnięta nawet ciekawym deseniem.

Jedyną rzeczą jakiej mogłabym się tu czepić to napis, jest zbyt prosty a i odcień czerwieni

nie pasuje do reszty.

U: Miła, niewierząca w siebie dziewczyna o niskiej samoocenie.

Karolino uwierz mi, jest wiele osób które mają gorzej od ciebie.

Nie załamuj się drobnostkami bo nie warto, niszczysz sobie tym tylko system.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Insomnia...bardzo ładne i oryginalny nick, który znaczy "bezsenność".Znany mi jedynie z gry "Amnesia".Ma być jeszcze "De Lya" ale to potem....za 40 dni :rainderp:

A:Księżniczka Celestia z spin-off`u MLP FIM.Jednak ja wolę normalną księżniczkę...co nie oznacza, że mi się ten nie podoba.
S:Stara Twilight,Fluttershy i Celestia z Scootaloo na plecach, pełny obrazek chyba przedstawia scenkę z ogniska.
U:Super miła,przyjemna,pomocna (szczególnie z dziale Celestii i w robieniu odznak :x )i ładna dziewczyna która jest moją żonką <3

Hugnęłabym i nie pościła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Fajny nick, z dystansem do siebie. Bo z tego co wiem to usezy zaczęli mówić że nick jest taki sam jak nazwa ''auta'' owej marki.

A: Nie wiem kto widnieje na avku, ale  owa postać wygląda ciekawie. 

S: Państwa północy pod postacią anime, a i psychodeliczny link który mnie wciągną...

U: Nie chce już pisać o ''oagarniętości'' i ''fajności'' itp itd. Ale powiem że jest naszą forumową lodówką, oraz  znaną osobistością na forum.

 

Teraz idę oglądać psychodeliczny link... :ming:  

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Wilki to majestatyczne stworzenia są, kiedyś bardzo mnie fascynowały. 9/10 bo znam innych o pseudonimie Wilku
Avatar: Tutaj oryginalniej, ładnie zrobiony kuc, mam słabość do gogli. 9/10
Sygnatura: Fascynacja maszynami latającymi plus Applejack, ciekawe połączenie. 10/10
User: Umie mnie rozśmieszyć, ma spoko zdjęcie w offtopie, lubi odpowiadać w statusach obrazkami :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: van to holenderki przedrostek. Kruk to ptak, kojarzący się ze śmiercią, wojną i żałobą, ale też mądrością. Są to bowiem niesamowicie inteligentne stworzenia. Poza tym nie na darmo określenie "biały kruk" jest zarezerwowane dla rzadkiego, a cennego znaleziska związanego z literaturą. Nie wiem, czym jest Dort.

Avatar: Rarity ujęta z nietuzinkowej perspektywy na tle księżyca. Obdarza obserwatora powłóczystym spojrzeniem, Bóg wie, czego chce. Perspektywa średnio mi pasuje, ale jako taki obrazek jest ładny.

Sygnatura: Tenacious D. Jestem nieogarniety i niedoinformowany, więc to jedyne, co mogę powiedzieć. Mi tam osobiście bardzo się podoba, a zdanie poniżej w połączeniu z obrazkiem nadaje jej wartość.

Użytkownik: Mogę powiedzieć ogarnięty. Wykazuje się poczuciem humoru, którego czasem nie pojmuję, ale to moja wina. Pisze na poziomie, niedawno zasłużył nawet na zawiadywanie cygańską budą pyszałkowatej magiczki. Poza Internetem nie miałem okazji poznać, ale odnoszę wrażenie, iż byłoby to interesujące spotkanie.

Edytowano przez Po prostu Tomek
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Podoba mi się prostota nicku. Po prostu Tomek - po prostu :giggle: .

A: Mężczyzna wymachujący flagą. Kojarzy mi się z wolnością i zwycięstwem - na plus. Źle mi się jednak kojarzy kolor flagi :v .

S: Sygnatura skromna, gdyż na niej widnieje tylko cytat. Bardzo mądry cytat - na plus :) .

U: Widuję na forum. Pomimo, iż nie podzielam jego poglądów, to uważam go za inteligentnego człowieka (myślę, że sposób, w jaki ocenił Kruczka sama o tym świadczy). Podobno napisał dobrego fica, za którego (jak znajdę czas) się wezmę :D Reasumując - użytkownik na plusa. Oby tak dalej :rdblink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Wcześniej był tylko zwykłym Imesh'em ale, stał się znanym na całym forum filozofem.

A: Bardzo słodka Sweetie wpatrująca się we mnie (i nie tylko we mnie) jak mój mały trzyletni kuzyn :)

Bardzo ładny avatar.

S: Niestety, nie wyświetla mi się.

U: No niestety, znam go tylko z takiego "widzenia" z tego działu.

Jednak czytając jego wypowiedzi mogę powiedzieć, że jest ogarniętym i bardzo miłym człowiekiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...