Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N:Kiedyś syrenka, teraz filozof :rainderp: Ogólnie oryginalny, podoba mi się.

A:Umieram z przesłodzenia <DNKHXNILDKHNXMOILKJDMX~>. Ta Sweetie jest chyba bardziej słodka od Finlandii i Lilci w jednym D":
S:Znowu ta różowa góra kłaków, i teraz jeszcze z poduszką? Koniec świata jest bliski...
U:Z czego co widzę na SB <a siedzi tam dosyć często> i tego jak piszę na forumę, mogę stwierdzić, że jest miłym i rozgarniętym użytkownikiem. No i ma fajną marynarkę :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Insomnia

N:Bezsenność..często na to cierpię.(a zwłaszcza w ferie zimowe)

A:Moim zdaniem bardzo ładny rysunek.Podoba mi się.

S:Kiedy patrzę na nią robi się tak "ciepło" w środku.

U:Bardzo miła userka.Dzięki niej podniosła się moja samoocena.W końcu zapamiętałam te moje zalety,które kazała mi napisać i zapamiętać.Do tego ładnie rysuje.

 

Jacob de Zvierz

N:Przyznam,że ciekawy.Coś dużo ostatnio na tym forum nicków tego typu.

A:Niestety nie podoba mi się.Bardzo ładny kucyk.

S:Jak widzę jest to "ewolucja" Rainbow Dash.Z chęciom przeczytałabym co jest tam napisane,ale nie dowidzę...

U:Zdaje się być miły i ogarnięty.Bardzo lubi śmierć.Zważając na to,że ma 12 lat to pisze w miarę z sensem.

Edytowano przez Chibi MaLinka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Miała być MaLinka, jest Chibi MaLinka... Nie ukrywam, bez "chibi" wyglądało by to lepiej ^^

A: Bardzo ładny chłopczyk, ma śliczne duże oczy :yay:

S: Nie widzę :/

U: Fajna dziewczyna, bardzo się cieszę, że podniosła sobie samoocene! I TAK TRZYMAĆ! :twistare:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Bezsenność...tabletki na to by się przydały nie jednemu.

A:Ta hipsta mnie olśniewa.
S:Widzę ognisko, pewnie jest tam ciepło, też bym tak chciała.
U:Taka utalentowana i pomocna, chciałabym mieć tyle szczęścia co ona.

 

N:Fajny w wymowie.
A:Nie podoba mi się
S:Fajny gif i ogólnie fajna sygma
U:Nie znam

Edytowano przez Skoda Octavia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Oryginalny

A:RumieŃce są fajne...

S: OJ TAM! Uśmiechnij się! Szczęście jest dla każdego

U: Miła, ogarnięta, lubi anime. Jednym słowem idelanie!

@Edit

N: Rozpoznawalny

A: Taki rożowy. Troszkę za słodki

S: Jak tu nie lubić rysi.

U: Bardzo miłą, czcić ją!

Edytowano przez Gorgon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Taki samochodzik, ale Octavia jest zawsze i wszędzie.
Avatar: :cyg: NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Sygnatura: Dziwna, nie pasuje do jej charakteru lodówczakowego, plus psychodeliczny link, fajny link :derp6:
User: Spoko userka, da się z nią żyć. Lubi sobie pospamować i ma świra na punkcie anime.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Insomnia- i fajne znaczenie i ładnie brzmi, czyli jest super :fluttershy4:

A: Humanizacja Celestii- podoba mi się

S:: Celestia, Twi, Flutterka i Scoot, ślicznie wykonane. Po prostu wspaniałości.

U: Sympatyczna, opanowana, miła i pomocna. Jest aktywna w wielu tematach i ładnie rysuje. Po prostu forumowy wzór do naśladowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Rysia, dodaje uroczości, po prostu ta userka niszczy mnie wszystkim.
Avatar: :lunaderp: Mother of Celestia, how cute. 10/10
Sygnatura: Jaki przecudny ryś :3 Styl pisma jednak mi nie przypadł do gustu.
User: Nie da się na nią gniewać, niszczy mnie avkiem, nickiem, Kotełkami i ogólną postawą. CUTE CUTE CUTE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: KruK Van Dort - rozłóżmy to na czynniki pierwsze :rainderp: . Kruk - czarne stworzątko należące do ptaków. Dostojne, czarne, podobno inteligentne. Jeden plus już jest ^^ . Van - z języka niderlandzkiego "z" człon POCHODZENIA SZLACHETNEGO, no no no ^^ . Drugi plus. Dort... AAAAA VICTOR VAN DORT :rainderp: . Lubię filmy Burtona, a "Gnijąca Panna Młoda" jest jego filmem, więc go lubię :rainderp: . Trzy plusy, przechodzisz dalej! :x

A: Patrząc ostatnio na użytkownika stwierdzam, że musi bardzo lubić Rarity (patrzy na tytuł - no tak :D ). Bardzo ładny art z pięknym księżycem w tle. Avek na plus, ale prędzej czy później pewnie będzie zmieniony :rariderp: .

S: "I am not messing up the cover..." jakoś tak to leciało :D . Rarity zawsze spoko ^^ .

U: Miły, pomocny, lubi moją marynarkę i siostrę mojej waifu :rainderp: . Użytkownik zdecydowanie na plus :rdblink:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Gorgon- fajny nick, kojarzy mi się z gargulcem z HeroesV i z gargantuanem z CRISIS: Equestria

A: Snips i Ginger Snap- ładne, ładne. Kolorystyka i mordki sympatyczne.

S:  Śliczna Ginger Snap i to kolorowe coś z Ginger, Vinyl, Snipsem- ładne, estetyczne

U: Aktywny, udzielający się w wielu tematach, sympatyczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Od zawsze kojarzy mi się z jakimś mitologicznym stworem.

A:Przyznam,że uroczy,ale ja i tak się nie znam(dla mnie urocze rzeczy to krew i flaki)

S:Podobnie co wyżej.Zawsze rozwala mnie cytat z Danganronpy.

U:Rok ode mnie młodszy,lecz w miarę ogarnięty.Da się z nim pogadać.Jego ulubionym kucykiem jest nieznana mi Ginger Snap.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...