Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Słyszałem to imię w jednym anime ale to pewnie zbieg okoliczności w każdym razie ciekawy

A: Mroczny i ponury avatar interesujące

S: Tak  ktoś lubi na kurtce nosić znaki drogowe moda zawsze była dziwna dla mnie

U: Często spotykam w offtopie. Widać że ma ciekawe poczucie humoru i bardzo lubi anime. W każdym razie uważam że jest w porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nick: Jakaś postać z chińskich bajek, chyba, nie jestem do końca pewny.

Avatar: Wygląda genialnie :D

Sygnatura: Niah, mało tego jest. Dlatego zbytnio nie ma co komentować, ale powiem iż nie podoba mi się jakoś, niestety.

User: Dostała kiedyś bana, teraz również ma spory procent warnów, lepiej dla niej żeby uważała. Kocha anime i na sto procent jest otaku. Ogólnie rzecz biorąc często widuje, ale mało o niej wiem, o.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy się z wilkami które bardzo lubię

A: Kucyk kojarzący się z wojskiem lotniczym ciekawy pomysł

S: Fajny śmigłowiec i super Applejack na tym obrazie jak dla mnie rewelacja

U: Parę razy napotykałem na posty widać że prawdopodobnie interesuje się lotnictwem niestety nie bardzo się na tym znam i jest fanem Applejack którą też bardzo lubię. Wydaje się być bardzo w porządku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Kolejny wilk, dużo mamy tych psowatych na forum, może watahę załóżcie? Cassidy jest takie...przesłodzone :v

A:Szop z rape facem, why not? ._.
S:Stara sygnatura z tym samym szopem z jakiejś `muricańskiej wioski
U:Jest wszędzie na forum, próbuje wszędzie pomóc itp, założyła swój temat z sygnaturami i avkami, którymi się dość dużo ludzi zachwyca. W końcu pojęła wspaniałość maskonurów :x

Edytowano przez Skoda Octavia De Lya
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N Hmm... brzmi jak nazwa jakiegoś ustrojstwa żyjącego na dnie rowu oceanicznego, a co Cameron wykorzysta w Avatarze 2 :P

A Jestem Vinylshy  :yay:

S "Why the byck in all jRPG's all buckin' dialogues are in text. Can't you speak? Why do I have to read all this buckin mumbo jumbo about destroing the world..." Cytat z gry, która nabija się z oklepanych schematów - tu jRPG. 

U Jak Obama. Widziałem, ale nie znam  :fluttershy3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nienawidzę nicków wziętych (świadomie) od postaci z bajki/filmu/anime

A: Na początku myślałam, że to dziewczyna.

S: Chyba z VN'ki jakieś. To prawdziwy Aoba, tak?

U: Wszędzie jej pełno. Pisze, że zazdrości Octavii reputacji... To powinnam to robić -.-. Fujoshi... I tyle emotek... zaraz zemdleję...

 

Triste Cordis

 

N: Kojarzy mi się z jakimś techno.Nick oryginalny

A: Fluttershy słuchająca muzyki. Mnie muzyka zawsze uspokaja

S: Ładna, bardzo przyjemna dla oka. +

U: Za bardzo nie znam. Z tego co wiem bardzo lubi Fluttershy i chciałby być kiedyś jej opiekunem(czyt. Avatar lub Regent). Jego też (chyba) wkurza, to że ludzie nie umieją usuwać formatowania tekstu. 

Edytowano przez MaLinka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Malinka, czyli taki smakowity owoc leśny. Wsumie nawet przyjamne dla ucha.

A: Nie wiem kto to, ale chyba... jakiś facecik na krzesełku.

S: Nie wiem kim oni są, ale... chyba fajnie trzymać się za ręce.

U: Średnio znam, wiem tylko że czasami pojawia się w tym dziale i lubi... z tego co widzę to jakieś anime, lub mangę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: sajback kojarzy mi się z czymś w sylu "say back" czyli jakby odgryzaniem się XD No ale to chyba nieprawidłowe skojarzenie.

A: Podoba mi się i lubię Octavię. :squee:

S: fajny cytat i jaki prawdziwy. ^^ Podoba mi się twoja ponysona... pinkie pie. ;D

U: fajny człowiek, choć za bardzo go nie znam ale jak ktoś ma swoje zainteresowania, to nie może być nudny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...