Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Płomienne Serce :x Jeśli miałbym na podstawie nicku określić charakter użytkownika, to albo byłaby to osoba wrażliwa (każde uczucie powoduje rozpalenie serca) albo raptowna (tak reaguje, że aż mu serce płonie :rainderp: ). Ale przyznać muszę, że nick jest dobrze brzmiący ^^.
A: Słabo widzę :notsure: . Chyba jakaś postać z anime. Imho ten poprzedni, również żółty był lepszy.

S: Spoooooileeeeeeryyyyy :v Szkieletor, trollestia, coś z gry (o, już wiem skąd Blazing Heart) i niezły filmik ^^ .
U: Osobiście nie znam, widywałem głównie w dziale muzycznym. Punktów nie ma, więc grzeczny. Mam nadzieję, że z tego powodu również miły :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cahan

N: normalnie powiedziałabym że to chyba jakieś Hinduskie męskie imię, ale pewnie się mylę XD

A: NOWY AVATAR OMG! My life is complete. Też fajny, choć nie bardziej niż poprzedni. Taki paintowy.

S: No ale jak już robisz takie szalone rzeczy jak zmiana ava to i sygne trzeba modernizować. Nie lenić mi się tu! ;D

U: lubię, dobrze pisze- polać jej. ;D

 

@Sosna

N: sosny źródłem nieszczęść XD

A: ...próbujesz zmienić moją orientację prawda? Przyznaj się. >.> też chcę takie pończochy. :3

S: lubię w tym każdy element: propsy za spitfire, animce i rysunki ;D

U: aktywny ale coś nie w tych tematach co ja. :c

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Oryginalny i podoba mi się

A: Ciężko mi opisać ._.

S: Jakiś muzyk gra na.. kontrabasie?

U: Nie znam, ale te nagrody i reputacja robią wrażenie :)

 

@Cahan

 

N: Wpada w ucho, unikalny

A: O, zmienił się, na dość podobny ale jest fajny, kuc świetny kolorystycznie

S: Bez obrazka, może to przez to że w budowie :) Super gdyby też było coś z tym kucykiem z avka

U: Nie znam, i rzadko spotykam, ale wydaje się na plus.

Edytowano przez Arktez
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Bo Kornel jest nudny...

A: cloppersi będą zadowoleni. Tak serio- ładny av, choć nie szaleję za Flutterbat, to mi się podoba i fajnie że ma te cienie na oczach, bo pasują jej.

S: eh, nie czytam żadnych fan-fików

U: spoko, ale widzę ostrzeżenia, a nie widzę nagród czy coś. Propsy za to, że lubi czytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ciekawy nie spotkałem takiego więc jest oryginalny

A: Sweetie Bell wygląda świetnie na tym avku

S: Pinkie i jej pilnowanie skrzynki to mnie rozśmieszało

U: Raczej nie spotykam na forum ale ma już dwie nagrody. W każdym razie parę postów  widziałem i po tych postach myślę że jest bardzo fajną osobę

Edytowano przez Magus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: tak bardzo mainstreamowy, tak bardzo pasuje do tytułu (nad avkiem) ;D

A: fajny klimat, naprawdę mi się podoba, choć niezbyt pasuje do poniaczego forum (tęcze, love, tolerate itp)

S: niby elegancja tkwi w prostocie (prawda) ale ta sygna mnie nudzi...

U: mało postów, a już 25% z nich to ostrzeżenia. Czyżby antykonformista?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ciekawy pomysł na nick, nie jest może zbyt krótki ale za to charakterystyczny. Czyli dobrze!

A: Zawsze mnie ciekawi czym PP nabija tą fajkę? 

S: Bardzo przyjemny gif z PP, którego można ogląda bez końca. Dochodzi do tego cytat.  Czyli fajnie!

U: Jest już z nami od pewnego czasu, czasem widuje na forum, sprawia wrażenie osoby ogarniętej i miłej. Szybko zdobyła też 2 nagrody- czyli ''szacun''

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...