Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Gość Nie sądzę

N: Palące pytanie... ciekawy, a jednocześnie mówi, iż lubisz zadawać pytania.

A: Luna :x.

S: Angielski, z którego jestem słaba i Applejack.

U: Interesująca użytkowniczka, kojarzę, lecz nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:  Ciekawy niespotykany przynajmniej dla mnie

A: Discord  wygląda tu naprawdę super

S: Ponownie wielki władca chaosu naprawdę fajne

U: Gram z nim w jedną grę często widzę jego posty na forum i jest avatarem Discorda wydaje się być bardzo spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Bardzo fajny i prosty nick. Dziwie się że nie był już zajęty. Często widuje na innych stronach www, więc oryginalny nie jest, ale robi swoje!+

A: Discord, bardzo fajna postać, bardzo fajny avek.

S: Ponownie pan chaosu. Wydaje mi się że rozdzielczość jest trochę zmieniona, ale to  takie czepianie się.

U: Wiem że już trochę z nami jest, ale widzę go rzadko więc user trochę mi obcy.  Ale z tego co widziałem mogę stwierdzić że jest ogarnięty. Poza tym jest fanem Discorda!

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nieoryginalny, zawiera niepotrzebne GR8, zbyt skomlikowany.

A: Urocza Flutterka

S: Całkiem ładne userbarsy, ale Nocny Tancerz to dziwne imię dla klaczy, po angielsku brzmiałoby lepiej.

U: Ma mało postów i go nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

A: Krótki, oryginalny i znany.

N: Fajna oc'ka w miarę ładnie wykonana.

S: Czeka na lepsze czasy...

U: Kojarzę, nieźle wykształcona z biologii...

 

 

Tia, najbardziej znany gimbarski nick na forum.

Kojarzę. Ma dużo nagród i mimo wszystko potrafi się ogarnąć.

Dziękuję :v?

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Skoro już mowa oryginalności, to na tym forum jest (nawet) oryginalny...

A: PNG nie gryzie... błagam was. ogółem obrazek fajny, ale rozmazany.

S: Dziś chyba z 3 razy zmieniła... Gif był najlepszy.

U: Fajna i sympatyczna osoba. (Niby) Mnie lubi, ale zachowaniem i charakterem przypomina mi typy, które mnie wręcz nienawidzą. Pamiętam jak przed moim banem razem spamowałyćśmy...

 

Przy okazji wróciła  mi faza na steampunk... czy PH troszkę przypomina steampunk?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się czepiać, ale fakt, że mam KC nic o mnie nie mówi... A Oz ma czerwone oczka, bo tą jego wersję wręcz ubóstwiam. I przy okazji ciekawostka: Po rozdziałach 70 + można go nazywać Oz Vessalius lub B-Rabbit i ja wolę go jako "czarny króliczek" i z ogromna kosą. >:3 

Dobra kończę już off-top w off-topie.

 

N: Kobieto, litości. Wymyśl jakiś oryginalny nick. (Historia twych nicków: Rrrainbow Dash xD, Shuuya_KanoAoba, Ihara[tu już nie wiem skąd])

A: "Huuug~ " Uroczy.

S: Yaoi, yaoi, YAOI. Zaraz będzie pewnie typowa scena z yaoi.(a mnie się czepiali o odrobinkę krwi na obrazku -.-' )Ale każdy ma swoje upodobania.

U: Ciągle wesoła i optymistyczna. W jakiejś zabawie mówiła, że jej matka dziennie zarabia tyle co moja miesięcznie. Powiedz, że to był żart. ;-; Nie wiem co robi, że tak szybko łapie warmy, ale skończyła tak jak ja kiedyś i się i tak nie zmieniła.(Tavi pisała kiedyś, że po banie się strasznie zmieniłam...). Może kiedy dostaniesz mocnego kopa w zad, to będziesz taka jak ja teraz...

Edytowano przez MaLinka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Chyba tylko mi się kojarzy nie kojarzy ten nick ze słodyczą :ming:
A:Ładny Oz, ten pukiel kłosów co mu tak dziwie odstaje wygląda dziwnie ale tak to jest ładnie
S:Ładna, własnoręczna sygnatira z PH [kto by się spodziewał], autoreklamy i jakiś cytat pewnie też z Pandory
U:Miła, sympatyczna, dojrzała, wrażliwa, drobiazgowa osóbka, która myśli, że jej nie lubie :ming:


(Tavi pisała kiedyś, że po banie się strasznie zmieniłam...). Może kiedy dostaniesz mocnego kopa w zad, to będziesz taka jak ja teraz...

Ona już miała bana ale... :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Długi samochód.

A: Taki kawaii :3 nie ma to jak świąteczny av w wiosne.

S: Paczy sie na mnie jakby chciał mi zeżreć bułke D:.

U: To je człek. Nwm jak to możliwe mieć tyle reputacji w tak krótki czas... >:C

 

Nie wiem co robi, że tak szybko łapie warmy, ale skończyła tak jak ja kiedyś i się i tak nie zmieniła.(Tavi pisała kiedyś, że po banie się strasznie zmieniłam...). Może kiedy dostaniesz mocnego kopa w zad, to będziesz taka jak ja teraz...

To fszystgo pżes Hidoi. :c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...