Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Nick: system6 - jedyne co ma wspólengo z serialem to "6", tyle co głównych bohaterek. Ale spoko. xD Avatar: Przypomina mi animację z piosenką "Beep, beep". xD Sygna: Całkiem fajna. Rzadko spotyka się postacie typu Sweetie Belle w sygnaturach. Ocena końcowa: Aktywny użytkownik. Ode mnie w sumie nie ma żadnych zastrzeżeń 5/5. Może być taki opis?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

system6

NICK - mimo wszystko taki... przeciętny xd Ani nie jest zły, ani dobry - tak pomiędzy xd 6/10

AVATAR - bardzo sympatyczny avek. Ma w sobie coś, co poprawia humor, więc dlatego ocena nie może być inna niż 10/10

SYGNA - schludna, tylko jeden obrazek, ale za to ładny. 9/10

OCENA KOŃCOWA - summa summarum 8/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Trum Avatar: Celestia vs Discord! Sygnaturka: Trolling lvl - Discord User: Wysoko Sympatyczny, aczkolwiek nie nie nawiązałem nigdy bezpośredniej konwersacji Ps: Mój nic jest z łaciny medycznej :P W wolnym tłumaczeniu - Stopokolano :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elizabetta Nick: Fajny i dostojny, dość kontrastywny do samej Rainbow Dash Avek: Bardzo dopracowany i dobrze dobrany, włosy RD są na nim lepiej i naturalniej przedstawione niż w samym serialu. I extra oczka Sygna: Rainbow przypomina mi na niej jakąś przywódczynie, pokazującą swoją siłę. User: Oryginalna, lubi latać na chmurce na SB i prowadzić zabawę w stylu "opisz co robisz" na shoutboxie, wydaje mi się spokojna, spoko :) Extra temat wgl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...