Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Samo Elfka w sumie by starczyło, ale tak też jest spoko c;

A: Zgaduję, że są to dwa elfy... moją uwagę przykuł ten jadący na jeleniu :lunaderp:

S: Sympatyczny koleś i kilka linków c:

U: Spoko user'ka, z tego co pamiętam też została ( choć trochę c; ) wciągnięta w pieski C:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Taki jak OC ma na imię :v też kiedyś tak miałam..był to Cassidy , tylko,że teraz mam inną oc...o czym ja gadam. Nick kojarzy mi się z beretem :rainderp: (szok) 

A : Dharma :x jeden z najlepszych psiaków .

S : Lis i pies . W drugiej scence wygląda jakby łapa miała jej odpaść :crazy: 

U : Jest taka fajna, że dołączyła do stada :x

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Skojarzyło mi się...z batonikiem  ... zawsze mi się kojarzy z batonikiem :rainderp: 

A : Będzie strzelać :wow: 

S : Tak bardzo szczek, tak bardzo linki, tak bardzo spoiler, tak bardzo miłość to kota ukryta w spoilerze. ♥

U : Mój ulubiony król, który najbardziej zachorował na pieski :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Swego czasu rozmyślałem "kim jest ta Ferejili?". Dużo postów, nagrody ma, a nie znam :v . Później paczam, że to Cassidy ^^. No nic, ten nick chyba mi się najbardziej podoba.

A: Gifowy avek, najs. Ktosik wyraźnie czymś zdziwiony. Ładny.

S: Yay, Nyan cat zawsze na propsie! Swego czasu pisałem artykuł o nim ^^. Bardzo ładny obrazek, który ładnie się prezentuje jako sygnatura. W spojlerach kolejne zwierzaki i hiperłącza.

U: Zaraziła kilku użytkowników "piesomanią". Musi mieć dobrą siłę przebicia, skoro jej się udało. To oznacza, że jest raczej szanowanym użytkownikiem. Jest na pewno bardzo aktywna. Ma dużo nagród. Sprawiła, że wszyscy wstawiają avatary podobne do jej. No nic innego nie mogę stwierdzić. Użytkowniczka na medal :rdblink:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skurwysyn

N: Według mnie jest nick "Imesh" bardzo oryginalny. A "imiesłowny" Imeshsłów już w ogóle :rainderp:

A: Przesłodkie. Ten sweterek. Te oczy!

S: Jedna z tych sygnatur, na które można się przez ponad 5 minut gapić.

U: Kiedyś czytając jego opis na profilu to padłem ze śmiechu. Fajny gość, że skubany aż się moderatorem stał  :rarityderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z bułką śniadaniową.

A: Jakaś twarz z okularami. Mało oryginalne, dużo tego w necie.

S: Znam gościa. Gra na gitarze i wstawia to do neta. Niektóre wykonania są super.

U: Kompletnie zero informacji na temat tego użytkownika O.o .

Edytowano przez Sajback Aliquam Gray VFV
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ferejli, wcześniej Cassidy. Tak jak poprzedni jest łatwy do zapamiętania i rozpoznawalny.

A: Ostatnio dużo osób ma avatary z tymi postaciami. Oświeci mnie ktoś i powie mi, co to za animacja/film/serial?

S: Tak jak wyżej.

U: Często ją widzę, albo to inne osoby z avkami z tej samej animacji. W każdym bądź razie jest aktywna, co widać po ilości postów i nagród.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Święta, więc post w offtopie.]

Nick: Swahili. Jak nazwa języka z Afryki, niezmienny i nawet łatwy do zapamiętania. Nie jest jakiś dziwaczny, więc plus.

Avatar: Niestety nie mam pojęcia, któż to taki. Jakiś gość z kilkudniowym zarostem. Bez plusa.

Sygnatura: Ten sam gość, co na avku. Wiele, wiele, wiele razy. Kojarzy mi się z SW [klony], więc plus.
Użytkowniczka: Nie znam za bardzo, choć jest dłużej, jak ja. Udziela się, nieraz ją gdzieś tam widziałem, plus swojego czasu miała temat z rysunkami. Może dalej ma. Ogólnie nie znam osobiście, więc nie ocenię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Źle, bo kojarzy mi się i z Pinkie, i Flitter ... I z serialem.. ,,Violetta" 

A : Tak strasznie mi się podoba, taki pikselowy :lunaderp:

S : ..Słaba jakość , po za tym niepotrzebny cytat, ale jak już ma być emotikonka z Pinkie, to dałabym na dole, ale przed i za filmem. Nie zrozumiecie :x 

U : Jest fajna, ale nie znam jej do końca, więc nie wiem co napisać. :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : ...Zawsze będę kojarzyć z Marsem, Snickersem, Twix'em i nie wiadomo czym jeszcze xd

A : Tak słodko latająca korona :x 

S : Oxy ♥ kocham . Tak samo uroczy jak Lola i ten jej kochany uśmiech i śliczne umaszczenie ;3 Ale i tak z Paint lepiej. Dajmy Lolę do Show Time'a :wow: ładna parka będzie. 

U : Mój ulubiony król. Zaledwie trzy dni temu powiedziałam mu o pieskach, o których wiem od dawna i  teraz wie więcej niż ja :wow:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ferejli, kojarzy mi się z Ferrari, nie pytać się, czemu.

A: Wygląda trochę jak na reakcję dziewczyny, która się dowiedziała o czymś na facebooku... 

S: Nie jest zła. Link do drzwi i EG rozwala system.

U: Hmmm... do końca jej nie znam, ale jest ok z widzenia. c:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...