Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Mimo że stary mi się bardziej podobał, to ten też jest fajny.

A: Kotek ze smutną minką.

S: Piesek ze smutną minką.

U: Była najlepszą żoną jaką można mieć. Smutno mi będzie bez niej, jeśli moje prognozy się sprawdzą. Forever ♥ dla mojej Cass. :)

Edytowano przez Sajback Aliquam Gray VFV
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Zapamiętam jako batonik, ale przed chwilą skojarzyło mi się z dmuchawcem xd 

A : Śliczny uciekający Oxy. 

S : Lola jako gość i mój ulubiony spoiler. 

U : Był najlepszym mężem jakiego można mieć. Smutno mi będzie bez niego, jeśli jego prognozy się sprawdzą. Forever ♥ dla mojego Sajbiego. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Krótki i charakterystyczny, z niczym mi się jednak nie kojarzy, ale może to i dobrze.

A: Koteł, koteły na mnie nie działają, jestem nieczułym chamem :ming: 

S: Tu już bliżej...... 

U: Nie wiem czy jest ktoś na forum kto by jej nie znał, nadzwyczaj sympatyczna i pogodna userka, nie da się nie lubić. Ma zamiłowanie do tych psów z tej kreskówki, czy ktoś mi wytłumaczy z jakiej konkretnie są?  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nick całkiem fajny, motywujący. Przynajmniej mi się wydaje że własnie o zwycięskie złoto chodzi.

A: Bat Rarity, kiedyś już pisałem. Bardzo podobają mi się oczy. A cała reszta podtrzymuje poziom. Bardzo ładnie wykonany.

S:Super, nie wiem co powiedzieć. Bardzo pomysłowa praca. Oczywiście nie chodzi mi o reklamę :ming:

U:Sam widziałem kilka razy, jednak sporo ludzi mówi że jest bardzo fajnym userem, więc zapewne tak jest.

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

N: Kojarzy mi się z imieniem Damian :D

A: Strasznie ponury avatar, chociaż łatwo rozpoznać po nim użytkownika i skojarzyć go z nim :P

S: Ukradli Bogowie :C

U: Wydaje się być myślącym użytkownikiem i pewnie tak jest :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Damikkos - taki polski mi się wydaje ^^. Nie za długi, nie skomplikowany, taki w sam raz :giggle:

A: Lubię oryginalne obrazki. Zwłaszcza z tłem przeźroczystym :3 . Taka głowa (RD?) jest dobra na avatar. I cieszę się, że została ona w ten sposób użyta :rwink:

S: Przeklęci Ci Bogowie! :despair: . Mam żal do nich ogromny. Ale chociaż z humorem :)

U: Ogarnięty człowiek, którego niestety jakoś rzadziej widuję. Brakuje mu jednego posta, by miał pół tysiąca :awesomeface: . Lubię go, użytkownik godny polecenia :rdblink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...