Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Gość Everlong

N: Kiedyś była wilkiem, teraz zostało tylko imię.

A: Flutty tuląca szopa? Awww!

S: To chyba jeden z tych "Jak wytresować smoka". Tak czy siak, jakiś uroczy smok. :3

U: Nie znam. Wydaje się być miła i przepełniona słodyczą. :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Interesujący, prawdopodobnie nazwa jakiegoś zespołu.

A: Przekłuwanie warki petem, zabawny :rainderp:

S: Fajny zespół, koleżanka kiedyś mi puściła jeden z ich kawałków bodajże to był Anti D. +

U: Nie znam, wydaje się być miły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie wiem czemu, ale kojarzy mi się z żałobą.

A: Rly? Powrót do tego avka, który zrobiłam? :rainderp: Nie oceniam, bo by me. :v

S: Spoiler z jego żonką, a tam spoiler z gifem by jego żonka. Dużo tam Cass. :v Obrazka "głównego" też nie oceniam.

U: Mąż Cassidy a.k.a. Ferecośtam. Poza tym zdaje się być dobrym avatarem Discorda. Lubię. :v

Edytowano przez MaLinka Vessalius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S : Tylko napisy... :c i linki... 

U : Jest fajna do czasu gdy nie grozi ci, że spali twoje skarpetki :wow:

 

1. Nie każdy musi mieć jakiś obrazek w sygnie. Mi me napisy całkowicie wystarczają.

2. Ja... Nie chcę... ukraść... twoich... SKARPETEK!  :rarirage:  Ponadto należę do Lunarnych i nie zamierzam mieć skarpet z Celestyną, które na dodatek są różowe... :hmpf:

 

N: Stara dobra "Cassidy" beż żadnych wilczurów! I dobrze!

A: Flutter z szopem. Nach.

S: Całkiem ładna.

U: Nawet, nawet, ale i tak nie wybaczę tego w zasadzie bezpodstawnego... ekhem... oskarżania mnie o chęć kradzieży jej skarpetek z Celestyną, których nawet nie chcę, starczą mi moje granatowo-czarne. :hmpf:

Edytowano przez Lisica-chan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Wszystko cacy, niema czego się czepić łatwo rozpoznać.

A: Nie wiem kto jest autorem tego avka ale jest to kawał dobrej roboty.Podoba mi się.

S: Nie powiem ciekawy, nie będę się niczego czepiał bo ogólnie pomysł jest dobry. 

U: Widziałem kilka razy, w statusach, czy konkretnych tematach. Mimo że nie wiem zbyt wiele to na pewno nie jest negatywną postacią 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Everlong

N: Prosty, stawiam, że chodzi o wilka (no shit, Sherlock xD ). 
A: OCek, który mi się spodobał w ładnym wykonaniu. :3
S: No cóóóż, jednoznacznie wskazuje na to, co człowiek lubi. A jednocześnie tak trochę reklama. 
U: Często się udziela w statusach, gdybym go poznała lepiej, to pewnie bym polubiła, ale nie mam jak poznać. ;-; Ładnie rysuje i ma zwyczajne, a i tak ciekawe OCki. Na plus. :3

Edytowano przez Everlong
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Prosty i ładny. Więcej takich.

A: Słodka Fluttershy hugająca zwierzątko :x .

S: Koszmarek i ten uroczy spoiler.

U: Moja królowa co żem kocham i takie tam. :)

N: Fajny samochód. Tavi mnie nim wozi.

A: Chyba... Islandia? Coś koło tego...

S: Nie widzę bo z telefonu :v.

U: Zacny user, który nienawidzi piesków.

Edytowano przez Sajback Aliquam Gray VFV
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Długi, ciekawy nick, który od samego początku mnie interesował

A: Ten Discord... Nie zasnę

S: Kojarzy mi się z tym utworem Metallicy (tak to się piszę) i Oxy z Paint :3

U: Fajny user, fajne sesje, dobrze prowadzi dział

Edytowano przez Frodo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: taki samochodowy :wow:

A: Islandia z Hetalii? Lub któryś kraj nordycki... nie jestem w stanie stwierdzić.

S: Nie mogę z tego obrazka :rainderp: jest świetny po prostu

U: Znam dość dobrze... adoptowała mnie na SzitBoksie, i jest jakieś 7 lat młodsza, przecież co tworzymy najbardziej patologiczną rodzinkę na forum :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n: tszefo

A: jaka piękna kobieta z rozczochranymi włosami a fe

S: mocno średnio narysowane księżniczki, które tańczą ten dziwny ruski taniec :c nie lubię.

U: bardzo w porządku, nie bagetlizuje gdy się coś zgłasza i ogólnie otwarty and ogarnięty koleś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ciekawy i oryginalny.

A: Co tu dużo mówić OC nawet fajnie narysowane.

S: No cóż, na pewno jedyna w swoim rodzaju.

U: Kojarzę z oftopu.

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Prosty i zawierający różne informacje wstępne o użytkowniku. Użyteczny, ale często wykorzystywany motyw. 

Avatar: Nie ma co się rozpisywać, Pinkie Pie uśmiechnięta, na dwóch kopytach. Niespecjalnie lubię tę postać, jest zbyt... specjalna.

Sygnaturka: Także bardzo użytkowa. No i dobrze, podstawowe info jest, jakiś mały obrazek jest, więc daję okejkę.

Użytkownik: Stosując się do jednej z wielu swoich zasad: nie znam, nie oceniam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Bardzo charakterystyczny i fajny, lecz dość niewygodny to używania w wołaczu.

Avatar: Herb Ukrainy? Zapewne chcesz okazać sprzeciw Putinowi. Mało Ci to da, ale ważne, że coś chcesz tym pokazać (o ile chcesz).

Sygnatura: Sam obrazek jest średni, gdyż całkowicie dynda mi to, czy ktoś jest "lewakiem" czy "prawakiem". Jednak jego ułożenie po środku mi się nie podoba. Link to ficka, jak najbardziej na miejscu. Jeśli chodzi o cytat, to sam jestem za młody, aby zaznać prawdziwego życia.

User: Czerwonoarmista, dysydent i zapluty karzeł reakcji. A tak na serio, to koleś sam w sobie jest spoko, lecz lubię u niego to, że nie wpieprza swojego poglądu politycznego, jakim jest komunizm, na każdy możliwy krok. A nawet jak już, to nie w tak agresywny i gloryfikujący sposób, jak wielu innych zwolenników tegoż poglądu politycznego. Brawo Ci za to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Ciekawy,  (dawna waluta, ale nie pamiętam z jakiego kraju)

Avatar: Nie wiem co przedstawia, postać z gry? :rarity5:

Sygnatura: Dwa linki, jeden reklamuje ciekawą grę.

User: jakoś bardzo mało gadamy ze sobą, głównie na SB i to rzadko, więc się nie rozpiszę tutaj. Jednak chyba nigdy się nie kłóciliśmy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...