Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Ciekawy, nie uległa modzie na "sztuczne" wydłużanie nicku...

A: :yay: (Tyle chyba wystarczy? )

S: Dragon, (dorosły Spike? ) i fajowe koty.

U: Spoko Pegasis, mająca mnie w znajomych i na liście w profilu :rwink: (często udzielająca się w moich quizach w różnych działach)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nie podoba mi się. Za długi, trudny w skróceniu i nie oryginalny, no chyba, że chciałeś być oryginalny w swojej nieoryginalności.

Avatar: Okropny. Gdybym mógł, to blokowałbym tego typu, nawet, gdyby nie ukazywałyby one kucyków.

Sygnatura: To samo, co wyżej. W dodatku, jest ruchoma, przez co cały czas mruga mi przed oczami, jak piszę.

User: No muszę przyznać, że nie przepadam za bardzo za tobą. Rozumiem, że lubisz shipingi i inne tego typu rzeczy, ale nie musisz wstawiać tego jako avatary i sygnatury, aby wszyscy musieli o tym wiedzieć. Niektórym się to może nie podobać. Zresztą... em... Nie chcę cię urazić, ale... powiem tak, że do bystrych raczej nie należysz, a niektóre twoje posty i wypowiedzi są... mało mądre. Jednak jesteś dość miłą osobą, co jak najbardziej cenie. Tylko nie bij mnie za te słowa, ok?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Krótki, łatwy do zapamiętania. Nawet nie trzeba skracać.

Awatar: Deal with it! Juggernaut aka Yurnero aka Jurek z Doty 2. Dobrze się mi się kojarzy, kiedyś grałem nałogowo wręcz.

Sygna: Animowane userbary. Nie jestem zwolennikiem tego typu sygnatur, ale co kto woli. Średnio mi się podoba.

User: Kiedyś prowadził walkę z clopami i saucy, która oczywiście skutku nie miała. Nigdy nie rozmawiałem, czasem widzę na SB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups, miało być do Talara, ale ten na górze się wprosił xD...

 

N: Cóż... łatwo zapamiętać, więc plusik.

A: Jakiś tam champion z doty. Nie znam się na docie, ale jako av się to toto nadaje.

S: Skromne, nie razi w oczy .-. nie jest oczowalne, gifek... ani mi się jakoś wybitnie nie podoba, ani nie przeszkadza.

U: Nie zawsze się z nim zgadzam, wydaje mi się czasem nieco gburowaty, ale głupi to on nie jest. Wszystkie jego opinie są konstruktywne, tezy poparte argumentami. Wydaje mi się nieco sztywny, ale mam wrażenie, że po prostu chce reprezentować stanowisko. 

 

GFG.

 

N: Nieco za długi moim zdaniem, ale może być.

A: Średnio mi się podoba, strasznie specyficzny styl .-. ale to tylko moje zdanie.

S: Ładny art :v

U: Nie znam.

Edytowano przez Feather
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kolejna oryginalna osoba, z nie zmienionym nickiem, bo modne to teraz...

A: Fajny kuc, zapewne własnej roboty.

S: To chyba ten sam co w awatarze, ale też spoko jest.

U: Mamy siebie w znajomych, ale zasadniczo tak mało gadaliśmy, że w sumie nie wiele się znamy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Cały fandom w jednym nicku, rozpoznawalne i unikatowe.

A: Shipp Luny z Twi... Twilight najmniej lubię z mane6, ale sam awatar mi się podoba.

S: Gify w sygnie są dobre ale jak nie są zapętlone w tak krótkim czasie, dość męczy oczy.

U: Znany mi broniak z Poznania, kapitan fapkopytko :NjdaT:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Eter :enjoy:

A: Obecnie Pinkamena, (poprzednie awatary były zdecydowanie lepsze xD )

S: Apple Bloom, tutaj podobnie, jest spoko, ale bywały lepsze ^^

U: Poznaliśmy się tutaj w zeszłym roku, byliśmy na kilku meetach (Poznańskich i wyjazdowych), spotykamy się dość regularnie i jest to obecnie osoba z forum, którą widuję najczęściej xD 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Bronies i Pegasis, do boju! Prosty nick i łatwy do zapamiętania.

A: Średnio toleruję yuri, ale ujdzie…

S: Nie widzę…

U: Nie znam, ale często widuję. Był avatarem Scootaloo i dużo się udziela.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Często zmieniany, (6 razy o ile się nie mylę?)  wyjątkowo wskazuję na fascynację malinami :enjoy:                                                      

A: Wygląda jak postać z bajki "Alicja w krainie Czarów", dość fajny, ale wolę kuce xD

S: Chyba jakieś anime, z dość ciekawym tekstem pod spodem.

U: Spoko Pegasis, którą często widuję w wielu tematach. Jak na swój wiek jest nad wyraz ogarnięta i potrafi używać "mądrzejszych" słów niż tylko wulgi... Nice.

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Od zawsze niezmienny i stały, można do wniosku dojść że jednoczy jedno z drugim ^^.

A: Twili całująca Lunę. Nie za bardzo lubię ten shipping, ale może być.

S: A to akurat słodkie :x . Całus atak!

U: Miły użytkownik, który lubi zsyłać arty na forum.

Edytowano przez Sajback Aliquam Gray VFV
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Prosty i mało oryginalny ale rozpoznawalny.

A: Pinkamene lubię, niestety to małe biegające/skaczące ADHD z bujną grzywą już nie wzbudza mojej sympatii.

S: Linki do stron z rysunkami użytkownika, sam uczę się rysować - trzymam kciuki.

U: Jak już pisałem nick rozpoznaje, niestety samego użytkownika niestety dobrze nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(trochę pusto)

N: Nigdy nie zmieniany (i prawidłowo)

A: Zupełna nowość, ale trochę ciemny i słabo widoczny, lecz Luna zawsze jest coool :enjoy:

S: Apple Bloom, jest spoko.

U: Mieliśmy razem pracować w tej samej firmie, ale jakoś nie wyszło. Spotykamy się notorycznie i gadamy ze sobą codziennie xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: BiP. Wydaje mi się oryginalny i nieoryginalny jednocześnie. Jak? Powiem, że jest po prostu dobry.

A: Tego Shipa jeszcze w żadnym FF nie widziałem. Jak dla mnie, kreska dość przeciętna.

S: Wait, to jest z odcinka?

U: Patrząc na ilośc postów, raczej aktywny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie wiem czemu, ale od wczoraj kiedy widzę ten nick, to zamiast "Skoda" mój mały mózg zmienia na "Skodzia". :v

A: Beatiful. Uroczy.

S: Jakością nie grzeszy, ale fajnie się prezentuje.

U: Zapisała się do mojej (martwej) sesji. Z tego co wiem mamy trochę podobny charakter. Z chęciom poznam bliżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Chyba znowu zmieniła... albo zrobiła to jakiś czas temu... kek

A: Flutterka zawsze na propsie :v

S: Tóflez huehueee... ale za mało cute jak na niego ;_;

U: Całkiem spoko, zdarza się jej połaskotać mnie w privie, ale rozmawiać nie rozmawia :v well. Bywa.

 

Uprzedzono mnie... gr...

 

N: za długi .-. 

A: Może być.

S: Ładna animacja. 

U: Nie znam.

Edytowano przez Feather
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nigdy nie zmieniany, a to plus moim zdaniem.

A: Fajny kucyk, dość oryginalny.

S: Też ciekawa jest i nie powtarzalna.

U: Znamy się już trochę bliżej, po ostatniej rozmowie na PW :enjoy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Stały jak u mnie i to jest najlepsze.

A:Podobnie jak u mnie , kiedy go widzę to od razu rozpoznaje użytkownika.

S:To z odc czy gif?

U:Znam prowadzi podobnie jak ja Quiz , fajna osoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Wiadomo iż z Polski, (ja grając w multi też zawsze dodaje PL)

A: :pinkie: nice

S: Dużo reklam pomieścił :enjoy:

U: Znamy się od daaaawna, prowadzimy podobne zabawy, w których wzajemnie bierzemy udział. Mamy tez podobne charaktery, więc dobrze się dogadujemy... 

Ps 

S:To z odc czy gif?

Tak to jest z odcinka, ale pocałunek dorobiony...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: od wszystkich dla wszystkich ^^

A: eh już prawie przywykłam, ale nadal kojarzy mi się z kobiecą pedofilią o.e

S: lol nigdy nie wiesz co strzeli Pinkie do głowy 

U: moje życie zmieniło się dramatycznie po tym jak dowiedziałam się, że nie jest kobietą. Jeden z najaktywniejszych userów chyba, fajnie, że ogarnia tu wszystkich, prowadzi zabawy i te niby galerie. ^^ Propsy ode mnie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: nie wiem czemu, ale palące pytanie po angielsku brzmi dla mnie zdecydowanie lepiej, niż po polsku.

A:Dość. Zabawny challaging. Fajne, jako awatar jest świetny.

S: Filozoficzny tekst i ładny obrazek odlatującego samolotu. Ciekawa nawet bardzo.

U: Jest to jedna z tych osób, które Sosen chciałby poznać na żywo. :lunaderp: Ogólnie dość ciekawa osóbka i wydaje mi się miła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Sosna, hmmm, takie drzewko. Wesołe drzewko całkiem. Oryginalnie czy nie, podoba mi się.
Avatar: Jakaś skąpo ubrana pani, nie zimno jej tak? :octcry: ALE NIE POWIEM, FAJNE FAJNE
Sygnatura: Stara ukryta w spoilerze, nowa od Sproma, łatwo poznać jego styl, jest specyficzny ^ ^
User: Random jakich mało, długo już się opiekuje swoim działem. Da się z nim pogadać, ogólnie fajny user.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...