Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: kojarzy mi się z jakąś baletincą

A: od kiedy to Rayman złowieszczo się uśmiecha? D:

S: a nie "być ALBO nie być?" ;D zgaduję, że to z tej najnowszej gry, gdzie Rayman wygląda jak dziecko z ADHD po zażyciu kokainy. Wolałam jego wygląd itp w Rayman 3: Hoodlum Havoc

U: chyba jedna z najbardziej typowo młodo-dziewczęcych userek na tym forum. Mam nadzieję, że będzie wytrwale rozwijać zdolności do rysowania ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Mimo płonącego nicku rzadko zadajesz płonące pytania. Może lepiej to zmienić? :D

A: Nie ma to jak rob...a nie, wróć, Changeling. Gdzie ja położyłem sprej na to robactwo...

S: Cóż, o ile kolor sprawia że na moim stylu jest nieczytelna, o tyle jej podświetlenie ujawnia dość mądry kawałek tekstu. Obawiam się niestety że akurat ten cytat jest daleki od spełnienia, przynajmniej w obecnych czasach.

U: Cóż, widywałem cię tu i tam, wpadłem na kilka twoich postów które nie zostawiły gorzkiego posmaku, a to dobrze. Odznaczenia koniec końców też świadczą o pegasis, prawda? ;)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Charakterystyczny, ale jakoś mi się nie podoba, nie wiem dlaczego.

A: Nie lubię takiego stylu rysowania.

S: Nie wiem co to, ale brzydkie.

U: Surowy, ale dobry Inkwizytor. Za bardzo nie znam, więc nie wiem co jeszcze mogłabym powiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się Katarzyną oraz z Mongolią... Nie mam pojęcia dlaczego.

A: Rysunek własny (+), uwielbiam połączenie zielonego z czarnym (jak to jest inny odcień to nie bij - jestem tylko facetem, rozróżniam podstawowe barwy :ming:)

S: Również dzieło "własnej produkcji", dobranie kolorów mniej mi odpowiada ale za to sam styl rysowania jest ciekawy.

U: Często widuję tu i tam ale nigdy nie zamieniłem słowa. Lubi zwierzęta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Zapamiętałam , brawa dla mnie .

A : Ciągle ten sam :v dałabym tęczowe tło c:

S : Ma już swoje lata ( :wut:

U : Jest bardzo fajny i prowadzi sobie Pinkie quiz ^^ Najwidoczniej ostał od niej pozwolenie. Często też spotykam w tej zabawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Cass, taki kobiecy nick :rwink: Dobrze pasujący xD

A: Nowy, ale jednak wolę kucykowe awki.

S: Tutaj bez zmian i dobrze, fajny ten spoiler xD

U: Chyba jeszcze nie pisaliśmy nigdzie ze sobą, ale często wymieniamy się postami w zabawach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Niezmienny i wszechogarniający. Do dziś nie wiem, po co ci taki, ale z drugiej strony czemu niby nie?

Avatar: Krótko i na temat. Nie. Po prostu Nie.

Sygnaturka: A tu akurat nie wiem, co się dzieje. Mogę być na nie, tak na wszelki wypadek, ale zachowam neutralność.

Użytkownik: Sympatyczny, pojawia się tu i tam, znam osobiście i ma u mnie plusa. Dobrze się z nim rozmawia, na różne tematy. Poza tym nasze pierwsze i jak dotąd jedyne spotkanie to było najciekawsze spożywanie pizzy, w jakim brałem udział. 

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Taki prosty i zwyczajny, a przy tym oryginalny w swojej prostocie.

A: Lubi godło swego kraju, ja też umieszczałem Polskie godło w awatarze, na początku dawno temu.

S: Ciekawy cytat, albom, ale sygnaturki nie widzę... (Mam problem z komputerem)

U: Doskonale pamiętam te spotkanie i naszą długą rozmowę o komunizmie, a pizza była smaczna xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Wszystko z wielkiej litery, a w środku wkradła się "literówka" :ming:

A: Od bardzo dawna niezmienny. Widzimy zakochanie pod pretekstem podobnej mocy i perypetiów.

S: To się chyba nazywa incest :notsure:

U: Myślałem że jest dziewczyną na początku. Na szczęście ostrzegłem Eternala że to chłopak przed ich spotkaniem. xD

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nick kojarzy mi się z postacią z anime Bleach.

A: Wskazuje na fana Discorta.

S: Jak wyżej :discort:

U: Znamy się od.... :rarity5: ? Dość długiego czasu, ale nigdy sprzeczki nie mieliśmy :enjoy: ! Dogadujemy się dobrze, ale Eter mi nie wspominał o tym, co napisałeś... A spotykamy się tak na oko raz w miesiącu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Wszystko w jednym. Jeden z najbardziej charakterystycznych nicków :rwink:

A: Pikantnie :megusta: odważna propozycja na avatar, no ale jest on ładnie zrobiony.

S: ...a tego to nie widziałem :shock: . Nie no, ciekawie przerobiona scena, chociaż to może być incest :rainderp:

U: Chyba jeden z bardziej tu znanych - głownie przez nick i przez to, że często pisze w Comic Sans :rainderp: . Lubię go. Przesympatyczny, pomocny, działy z artami powinny mu postawić pomnik. Użytkownik na medal :rdblink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Słowo Imesha prawem jest, ale jednak bardziej podobał mi się sam Imesh w nicku.

A: Sweetie w golfie/bluzie, bardzo ładny avatar :)

S: Jak ja im współczuję :lol:

U: Należy do tej dobrej strony forum, radosny i emanujący pozytywną energią człowiek :enjoy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Stara dobra insomania została , ale jak wiadomo dobrych rzeczy  się nie zmienia. Niema czego się przyczepić.

A: Prawdę mówiąc najładniejszy avatar  z Celestią jaki widziałem do tej pory. Ciekawie wykonany.

S:O to coś z finału sezonu 4. Osobiście jakoś do mnie nie przemawia, ale uwzględniając całość to pasuje do użytkowniczki.

U:Prawdę mówiąc już dawno nie widziałem, ale zapamiętałem jako sympatyczną, raczej lubianą oraz  wzorową osobę. I raczej nic się nie zmieniło. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

N: Nidy nie zmienił, bardzo mi to imponuje, tak jak podoba mi się jego pseudonim.

A: OC WilkU, bardzo fajny wektor, starannie wykonany :3

S: Nie podoba mi się tylko ta Applejack, a tak to jest w porządku xD

U: Człowiek legenda, który w każdym praktycznie statusie musi umieścić swoja odpowiedź, bo świat by mu się zawalił xD Bardzo go szanuje, jeden z lepszych użytkowników w moim rankingu :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Littlebart zamienił się w psa czarownicy. Ciekawe... 

A : Jego kochana żonka, kto inny mógłby zasłużyć na miejsca na jego avatarze  ?

S : Nie ma / ignoruję  

U : Jest bardzo fajny, kocha płonąć, ożenił się z Twi, więc zostaje mu teraz tylko płonąć razem z Twilight :rainderp: Daję Okejkę . 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Dobrze że wróciła do tego, Ferejli był dziwny i nupski :3 Lubię Cassidy 8/10
Avatar: Jakiś paskudny animiec, niech ginie. 0/10
Sygnatura: Ten sam paskudziak, honor sygny ratuje obrazek w spoilerze, bo całkiem spoko. 5/10
User: Śmieszna pani Cassidy. Sprawiała wrażenie idiotki, ale da się z nią dogadać, jest fajna i miła :3 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Forumowy ptaszek ^^ (Wolałem ten nick jaki był na samym początku, ale ujdzie i taki).

A: Często zmieniany, obecny w sumie nie wiem co/kogo przedstawia...

S: Miał wizytę jednego z podpalaczy xD

U: Spoko ziomal, był kolorowy, ale zrezygnował ... Ostatnio coś mało gadamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Dobrze mi i chyba wszystkim na forum znany.

A:Niezmienny podobnie jak u mnie. I to się chwali.

S:Fajnie zrobiona, przerobiony fragment z odc.

U:Znam , prowadzi Quiz podobnie jak ja i staram się w miarę możliwości w nim  uczestniczyć. :pinkie4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Prostota bije od niego na kilometr, ale mimo to fajny

A: ten sam i niezmiennie z Pinkie, choć bez tła lepiej by wyglądał

S: Userbar i kilka linków rekalmowych... standard

U: widuję czasem, ale nie znam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jak dla mnie bardzo fajny i funkcjonalny nick. Każdy go zna i jest już praktycznie przywiązany do niej.

A; Daje 10/10 Jest tak... tak..., nawet nie wiem jak to nazwać. Gdy pierwszy raz widziałem myślałem że spadnę z krzesła.

S: To jest ta forma kucyka, która już przypomina bardziej psa czy też wilka. A tak w ogóle to ładny obrazek.

U: Zdań o niej jest sporo, wszystkie pozytywne. Nagród ma co nie miara, a ludzie ją lubią. Tak to wygląda w ogóle i szczególe. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...