Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N : Znam tego Wilka! Ma U na imię! 

A : A tu wilk nosi pucyka na avie...powiem przywódcy jego watahy... 

S : Zmienił się tylko Jackie art. i .. chyba... chyba dwa się zmieniły. 

U : Znam tego wilkeła, nigdy nie wiem jak go ocenić :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Skodzia. Ostatnio mam fazę na zdrabnianie jej nicku.

A: Nie wiem kto to, nie oglądam już MLP. :v

S: Kawaii autko.

U: Znam. Pisałam. Spamowałam z nią. Napisała mi pw, ale nie wiem co odpisać. ;-;

Edytowano przez MaLinka Vessalius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Napisała mi pw, ale nie wiem co odpisać. ;-;

Właź pod łóżko, ja tak robię 

 

Nick : MaLinka Bezarius Vessalius ^^ Nazwisko po mężu. 

Avatar : A, tu... A tu Break, który mnie denerwuje :v 

Sygnaturka : A tu Alice i chyba jej... *liczy* drugie wspomnienie.

User : Zaraziła mnie Pandorką , w której panuje ciągła retrospekcja :rainderp: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Tak bardzo autko i Tavi w jednym szlachetnym połączeniu.

A: Kucyk jakiś, chyba z serialu z tych canterlockich.

S: Autko, a w spoilerzy facet, który śpiewa.

U: Tavi, która jest jedną z tych lepszych userek i nie lubi mojego związku z Cassidy, ale podobno lubi, mnie, więc hugamy!  :octaviahug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Tak bardzo czekoladowy batonik. Nie wiem skąd to wzięłam... 

A : Discord zdobył nową zabawkę. I fajnie, pewnie czci fakt, że wystąpił w finale IV sezonu MLP :v 

S : A tutaj ,,zabawa pierwszą zabawką" I tak fajny spoiler :x 

U : Kocham  ♥ Szkoda, że ostatnio mniej się odzywa...  :fluttersad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Cassi - fajny i treściwy.

A: Fajny kotek, chyba nowa :lunathink:

S: Postać  z anime, ale nie kojarzę tytułu.

U: Pegasis z wielkim zaangażowaniem w forum, ma sporo nagród i często pisze w moich tematach z quizami xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hohoh...no to lecimy....

N: Jeden z pierwszych jakie poznałem tutaj. Może wydawać się skomplikowany ale koniec końców ładnie się go skraca - BiP = Klakson :D

A: Cóż, kreska ładna choć tematyka już nie - i nie dlatego że nie lubię tego, ale dlatego że akurat ten shipping mnie nie leży xD

S: To już prędzej choć koniec końców, jakby to powiedział Discord - guma balonowa z nadzieniem jabłkowym?

U: Co tu mówić. Miewa wzloty i miewa upadki. Były członek SH, osoba która popełniła parę błędów w życiu. Ale hej, kto nie?

A tak, najważniejsze. Chodząca encyklopedia clopów dostarczająca często soczystego materiału. A to wszystko oczywiście "z miłości do kreski" :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Dat oryginalność. + za to.

A: Bardzo ładny, ale ma go od... W sumie to nie wiem, ale od dość długiego czasu.

S: Nie ma brzydkich obrazków, a to już coś. 

U: Jedyny dobrze działający zegar na tym forum. Wydaje się być bardzo fajny, chociaż nie zawsze można go określić mianem "tego, który zawsze jest miły".

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Pierwsze mi sie skojarzyło z kawą, potem z ławą. Dość oryginalny.

A: Twilight jako podmieniec.... Podobają mi sie tylko oczy i kły.

S: Nie widze obrazka.

U: Pewnie zieniła avatar i teraz jej nie kojarze :I. Wydaje sie być fajna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

N: Cass, najpierwsiejszy jaki miewała, całkiem ładnie i krótko.

A: Suodkie, przynajmniej mi się tak wydaje.

S: Alice, Pandora Hearts się kłania. Cygan ją zaraził, no cóż. W każdym razie sygna fajna.

U: Na ogół oke, ale potrafi wnerwiać. Zależy jej na nagrodach i byciu we wszystkim lepszą ode mnie :rainderp:. No cóż, jak znalazła zajęcie to niechaj ma. Zazwyczaj oceniam pozytywnie, dziś chyba też.

Edytowano przez Elfka z Amanu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Oryginalny nie zmieniony nick, ale nie wiem co to Aman.

A: Gdy tak sie patrze na włosy tego zamyślonego gostka, najpierw myślałam, że to jakieś strzały, potem pióra, poźniej kije. Teraz już nwm co on tam ma na głowie.

S: Jakież to słodkie. Nie wiem kto jest dziewczyną, a kto chłopakiem.

U: Pisze w statusie, że złapała avatarową ospe, yay :'D

Edytowano przez Baobab
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: chyba jedyny w swoim rodzaju na tym forum, dobrze mi się kojarzy, ale długo, żeby wyjaśniać czemuż

A: jakiś taki... nieprzyjemny dla mojego oka. Te kolory takie bagniste.

S: tu już mi się bardziej podoba- jak postać z jakiejś starej gry z początku lat 90tych :D

U: poważnie- widuję wyłącznie w tym jednym temacie i nigdzie indziej, więc guzik wiem :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Palące pytanie. Ale mnie to pytanie pali, jezu, naprawdę. nie mogę, ale palące :3 Fajnie, oryginalnie.
Avatar: Mój ulubiony detektyw z różowo grzywą. I jeszcze się rusza! Jak najbardziej na plus.
Sygnatura; Ciekawy cytat i ładny obrazek samolotu, całkiem mi się podoba, gdyby nie ten kolor czcionki ;-;
User: Ciekawa postać, kojarzy mi się z Trixie. Dobra towarzyszka rozmów i ma epicki kapelusz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Everlong

Nick: Jakiś ptak z nazwiskiem. Seems legit, to chyba spotykane. W dobie sztucznych małżeństw forumowych spotka się dziwniejsze połączenia.
Avatar: Nie znam gościa, wiem, że jest gubernatorem i jak widać, ma coś z okiem nie tak. Chyba z The Walking Dead. XD
Sygnatura: Doktor House, któż by inny. Chciał ją zmienić, ale zachował, bo ktoś mu coś tam dopisał, więc najwidoczniej zyskała na wartości i tanio teraz sygnatury nie sprzeda.
User: Udziela się w wielu tematach, głównie pisząc coś niby śmiesznego, prowadzi zapytajkę Maud. Grasuje w dziale z fickami, Kruczek to gatunek spotykany również często na ShoutBoxie, rzadziej w aktualizacjach statusu. Uważany za mądrego, zabawnego i podobno ogólnie fajnego. Można powiedzieć, że go lubię. :r Edit: No, okay, kocham. xD

Edytowano przez Everlong
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Everlong

N: Jak juz kiedyś wspominałam, prosty i łatwy do zapamiętania. Przyległ do niej.

A: Jakiś zwierzaczek w powie typu"I don't care". Nie mam pojęcia co to.

S: To chyba coś z jakiegoś animca. W spoilerze reklama swojej miłości, kolejnym jakiś lis, a jeszcze kolejnymi na reklama jakiegoś tematu tym razem.

U: Aktywna, udziela się wszędzie i w jeszcze innych miejscach. Widać ją, gdziekolwiek się nie spojrzy. Nie znam, trudno poddać ocenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Najprawdopodobniej jego imie, niepotrzebny napis PL... i litery 94. Lepszy był bez tego.

A: Ładna Pinkie, ale lepszy by był bez białego tła.

S: Userbar i reklamy, jak większość sygnatur.

U: Jest spoko. Widocznie ma teraz tak pusto w głowie jak ja. :I

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Everlong

N: Pierwsze co, to kojarzy mi się z "Małym Księciem". Drzewko takie chyba afrykańskie. xD
A: Stawiam, że to ktoś z jakiegoś anime. 
S: Jak wyżej. Nie wiem, czy to ten sam ktoś, ale +, bo taki pikselowaty, lubię to. :3
U: Kojarzę głównie z offtopu. Nie znam, więc również niezbyt mogę ocenić. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...