Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Sajback, zawsze fajny. Mimo to, jak dla mnie trochę za długi.

A: Ładny art, na avatarze prezentuje się całkiem fajnie.

S: Niezła sygnatura, najlepsze są te obrazki w spoilerze.

U: Całkiem miła osoba, chyba lubi Discorda, co widać po avku i sygnaturze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: nadal kojarzy mi się z afrykańskim klimatem, ciepłem, słoneczkiem. Fajny w każdym bądź razie

A: Doctor dziesiąte wcielenie fajny dość.

S: Jakieś dinozauropodobne coś, co prezentuje się ciekawie. Oryginalna w każdym bądź razie :v

U: Dość miła osóbka. Ładnie rysuje i wydaje się być ogarnięta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: jedyny taki sosen na forum ;D dla mnie spoko

A: eh ty, tylko ci dobre dupy w głowie. ...przyznam że ładna

S: da sie- eutanazja. Obrazek zawsze rozwala, chciałabym to zobaczyć w serialu xD

U: w sumie tak dobrze sie nie znamy wiec zastanawiam sie dlaczemuż tak bardzo chciałby sie zapoznać. Wydaje sie być spoko ale ostatnio go nie widuje w tych samych tematach :c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Oryginalny i łatwy do zapamiętania. Ja bym na takie coś nie wpadła. :ming:

A: Fajny gif z fajnego momentu w serialu.

S: Świetna sygnatura, wszystko idealnie do siebie dopasowane.

U: Często dość widuję, choć nigdy jeszcze z nią nie rozmawiałam. Wydaje się być fajną osobą, zawsze ma świetne sygny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Bardzo przyjemny, krótki i konkretny nick,  bez żadnych wymyślnych ''dodatków''. 

A: Dobrze nam zanany doktorek, nic odda nic ująć

S: Dinozaurami interesowałem się gdy byłem mały, ale wiem że takie coś istniało. Tak czy siak bardzo ładnie i starannie wykonany  rysunek. 

U: Widuje raz na jakiś czas, niestety za mało aby powiedzieć coś konkretnego. Na pewno nie jest  osobą złą. Robi bardzo ładne vectory i jeszcze leprze szkice.  

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: WilkU, ciekawa jestem, od czego to U. Nick fajny, w dodatku niezmienny odkąd pamiętam.

A: Ładny obrazek, ciekawy OC. Niczego więcej nie trzeba,

S: Trochę słaba jakość obrazka z AJ, chociaż art jest jednym z moich ulubionych.

U: Często udziela się w statusach jak widzę, zawsze ma ładnego OC na avatarze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ciekawy i oryginalny, kojarzy mi się z takim neonowym niebieskim i takim trochę ciemno zielonym :shrug:

A: Słodka i ładna, jednak Fluttershy mogłaby mieć ciemniejszą trochę kreskę :T
S: Hehe, crossover i "mundry" cytat, mi się podoba.
U: Fajny i sympatyczny człowiek, znam jedynie z widzenia, ale pamiętam jeszcze jak był Avatarem "Szeryl", miał stary nick i prowadził opowiadanie ze swoim OC. Bardzo dobrze prowadzi Kącik Muzyczny, propsy za to  :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skurwysyn

N: Ciekawa kombinacja tych wszystkich słow  :ajawesome:

A: Yyyyyy... ten, tego no... gościu tam, go zjadł tirek. Ciężarówka... yyyy.... Best avatar 100/100

S: Senpai Sugoi łuuuuuuuuuu. Lubię :3

U: Pełno nagród. Trofea i odznaki. Pokłony!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Spoko, na prawdę spoko.

Avatar: Archimedes Medyka? Masz tutaj fajny (na swój sposób) filmik z nim.

Sygnatura: Nie wiem, co to za koleś, ani co tak właściwie przedstawia ten gif, lecz zły nie jest. Niestety, jak każdy tego typu obrazek, strzela po oczach, jak się piszę.

User: Fajny koleś. Nie znam go za dobrze, ale z tego, co widziałem, to raczej jesteś śmieszny i sympatyczny.

Edytowano przez Talar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: jak ten Talar  Wiedźmina? Bo jak tak to fanie ;D

A: czy ja na to patrzę pod złym kątem czy to rzeczywiście jest pomalowana kłoda drewna z okularami?

S: przypomniała mi, że jeszcze nie grałam w Bioshock >.> hańba! Nie wygląda zbyt ciekawie, ale jak tobie wystarczy to gut.

U: rozpisany jak zaraza i im więcej czytam tym mniej wiem co mam myśleć, ale jako że w statusie głosi, ze mobbing to zuo, więc daję plusa  :aj5:  za to i za Gonciarza :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ładnie brzmi i ma fajne znaczenie. :)

A: Bardzo lubię gify w avku, a ten jest z Pinkie więc jeszcze bardziej mi się podoba.

S: Takie prawdziwe. I kolorystycznie też wszystko pasuje. Bardzo ładna.

U: Ma prześliczną OC, cudnie rysuje i mądrze pisze. Miła i inteligentna. I bardzo ładna. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Przedstawia jedną z moich ulubienic, konkurentkę dla Rarity i Fleur.

A: Fajny kuc, pewnie Twojego autorstwa xD

S: ​Ten samochód rozwala oryginalnością, ale te ukryte oczy... Nie wiem co znaczą...

U: Aktywna Pegasis, ma podobną ilość postów co ja i sporo nagród, ale zasadniczo chyba nigdy nie zamieniliśmy ze sobą słowa...

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

N: Z czymś mi się kojarzy, tylko z czym... skrót i tak najlepszy, BIP.

A: Luna i Twi. Nie specjalnie lubię ten ship.

S: Jak suodko :3. Tu już podoba mi się bardziej niż w avku.

U: Aktywny, bardzo. Znany, bardzo. Nagrody, bardzo. Nigdy nie pisałam, ale wydaje się bardzo fajną osobą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z elfem po prostu

A: Milusi elf całkiem ciekawe ale dla mnie trochę za bardzo przesłodzone

S: Całkiem śmieszna sygnatura w klimatach Tolkiena jak dla mnie super

U: Widzę w wielu tematach. Wiele nagród i Bardzo aktywna widać że bardzo lubi elfy i świat Tolkiena wydaje się być spoko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Elfka, rodzaj żeński, z Amanu, jakaś kraina, czy Celestia wie co.
A: LEGOLAS TAKI MOE MOE :soawesome:
S: Tata Legolasa, ma jakieś trudne imię na T, whatever. Przypomina mi strasznie Norusia :x
U: *Daje małe, słodkie, Norweskie elfiątko w regionalnym stroju, trzymającego chibi flagę Norwegii* Opiekuj się nim dobrze, bo wpejdol od Trolli górskich :crazy:

 

:forgiveme:

N: Lody, mniam, zjadłabym.

A: Jakiś random, nie znam :rainderp:

S: Spłaszczone, fuj.

U: Ledwo kojarzę, kiedyś może go widziałam tu i ówdzie.

Edytowano przez Skoda Octavia De Lya
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Kojarzy mi się... też z batonikiem :rainderp:

A : Zamienił się w Applejack. 

S : Applejack tak bardzo... groźna... 

U : Zamienił się z Discorda na Applejack, ci co to się nie lubią najbardziej zostali wymienieni :wow: Przez tą Apple nie umiem zajarzyć usera ;-; 

 

EDIT : TO BYŁO DO MAGUSA

Edytowano przez Cassidy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: nadal kojarzy mi się z taką jedną postacią z WITCH (ah te lata gimbazjalne)

A: jest taki sympatyczny i... puszysty! Chcę tulnąć tego kota! ^^

S: animca nie znam, a widziałam niedawno video z Oxym i tym kotem, było uroczo głupawe ale fajne :D Link do zabawy z kotami! :lunaderp:

U: raczej "lekko-tematowa" pozytywna osoba, która kojarzy mi się z wiecznym zainteresowaniem jakimś zwierzątkiem bardziej niż ludźmi ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Lubię. Palące Pytanko tak fajnie brzmi ^^.

A: U niej jako av często królują gify (chyba nawet własnego autorstwa, bo w Internetach ich nie widuję :3 ). Szczęśliwa Pinkie zawsze będzie mi się podobać :giggle:

S: Ładny art z samolocikiem, zdanie i cytat. Trochę politycznie, no ale estetycznie wykonane :)

U: Jedna z moich fav jeśli chodzi o to forum. Ogarnięta, zawsze chętna do dyskusji, ma fajne OC, ogólnie super użytkowniczka. Oby tak dalej! :rdblink:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

N: Podoba mi się. Krótki, ewentualnie bym coś dodała.

A: Słiti Słiti Bel :x. Mam ochotę przybić jej kopytko.

S: Rozgrywka w papier, kamień, nożyce nigdy nie była tak fascynująca, dziękuję za otwarcie mych oczu.

U: Nie pisałam, ale wydaje się miły. Lubia Słit Belllę i zwie siebie komitetem powitalnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

N: Skodziła Octawija, so wow. Taki długi nick, taki pienkny.

A: Poni poni. Pomyliłam ją przez tego puca z Arturro...

S: Octawija jecze raz. Takie pjenkne, praffie jak Legolas... nie no, przesada...

U: Thranduil tak bardzo przypomina jej Norusia :x. Karmię ją cukierraskiem za każde ładnie wypowiedziane Frandujil~!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Aman to chyba coś z uniwersum Lotra nie mam pewności. Elfa... Elfki są fajne :v

A: Legolas... Hue ten Legolas jest el ubrany... To chyba coś nie tego :rainderp:

S: scenka kojarzy mi się z podobną z Nowych szat Króla... A może to po prostu przeróbka tej sceny? :dunno: w każdym bądź razie ciekawe.

U: Na razie fajnie się z nią współpracuje w dziale i jest dość ogarnięta jak na swój wiek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...