Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Nick: To tak naprawdę JEST Vanadiss, tylko dodał "not" że niby kamuflaż taki. SZCZWANA BESTIA
Avatar; Nie wiem kto to, ale fajny miecyk :wow2:
Sygnatura: PRAISE THE SUN PRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUNPRAISE THE SUN
User: Stary koń, początkowo pietnastoletni Adam, ale zna sekret odmładzania i nazywa się Mirek. Śmieszny typson :lunaderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jedno z fajniejszych zwierząt jakie istnieją, no i nie jest to spam jakimiś wilkami. Kompletnie tego nie rozumiem. :derp:

A: Miło wiedzieć że jest jeszcze ktoś na forum, kto woli dziewczyny od koni :ming:

S: ,,Jeden odcinek House'a dziennie potrafi zdziałać cuda''

U: Gość o dość ciekawym podejściu do świata. Jak najbardziej lubiany na forum i słusznie, choć rzadko  go widuje. Wyróżnia się z tłumu, oczywiście w pozytywnym sensie. 

Edytowano przez WilkU
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

N: Lubię te U. Cała reszta zua, bo wilk.

A: Latające.

S: To co powinno się o nim wiedzieć, linki i fajowy cytat w jednym. Na dodatek świetnie wygląda. W pełni zatwierdzam.

U: Statusowy spamer, wydaje się spoko. Lubi latające rzeczy. Strzelam, że nie lubi elfów.

asdf.jpg?1406819325

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Elfka może być ;w; ale i tak nigdy nie piszę ,,z Amanu" dlaczemu nie ,,z Drzewa" ? ;-; 

A :  taki fajny i kolorowy.

s : jak ja bym to widziała ,, ten jest fajny, ten też jest fajny, a ta conchita nie jest fajna"  ,,tatusiu wróciłem z przedszkola , patrz rysunek" :v ach ta ja.

u : Nie lubi mojego nicku tak jak większość :rainderp:  i tak będę przecież wracać do dawnego , bo inaczej zabawa by nie miała sensu .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Skodzia Tavi de lya - ten nick się prosi by tag go pisać :wow: przynajmniej oryginalny ^^

a : nie wiem kto to, ale nosiła ładniejsze avatary :v 
s : ;w; to wygląda jakby prosił o ciasteczko, którego nikt mu nie dał. Uroczy :x 
u : jest bardzo miła, bo chciała dać mi paczkę cukierków ;u;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Ładny, ale bez tego "chan" byłby ładniejszy, serio.

Awatar: Countryballe zawsze spoko. Mogłabyś usunąć to białe tło, wtedy byłby ładniejszy.

Sygna: Kilka linków i jakże głębokie cytaty. W miarę.

User: Kojarzę, ale nigdy nie gadałem. Widziałem na SB jakieś 3 razy. :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Jeden z ciekawszych jakie spotkałem na tym forum, polecam :3
Avatar: Zua Flutterka ;-; Pamiętam nawet ten odcinek, bardzo fajny.
Sygnatura: No i oczywiście Fluttershy, bardzo ładna, szczególnie ta po lewej.
User: Nie znam ale chętnie bym poznał, mało postów, ale pisze całkiem z sensem 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Halucynowa. Chodzi tu o nawiązanie do halucynacji, a może halucynek? Dlaczego podwójne "a"? Czyżby spolszczone hiszpańskie wykrzykniki? Tyle pytań, tak mało odpowiedzi :wow: 
A: Straszna, ale nadal super słodka. Jak ona to robi.
S: Lubie takie sygnatury, chociaż poprawiłabym kilka refleksów i cieni.
U: Niby random, ale ciekawy random.

Edytowano przez Skoda Octavia De Lya
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jeden z najdłuższych nicków jakie było dane mi widzieć. Ale i tak wszyscy kojarzą ja jako Octavia. :ming:

A: Blondynek, mam z nimi złe skojarzenia. ,,Ale kim że jest dokładnie owa postać?'' - Nie wiem.  

S: 

https://www.youtube.com/watch?v=xhrBDcQq2DM

U: A ja wciąż czekam na 5 tysięcy postów. 28 grudnia murze napisać czy jej podanie zostało rozpatrzone. Choć już pewnie zapomniała o co chodzi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N Kolejny... Cassidy najwyraźniej posiada program zmieniający nick co X czasu. Włamałaś się na forum? :aj5: 

A Najfajniejszy smok w historii. Toothless... lubiany za charakter czy za to, że jest po prostu uroczy? Tuż za nim jest ten z filmu "Ostatni Smok"

S Zmienna niczym prąd. Tym razem "faza" na film o smoku ;)

U Lubię. Co się będę rozpisywał  :aj5:

 

PS. "Zastałem Jolkę"?

 

tumblr_mzrt78voVE1s8nquio1_1280.png

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Ciekawy, angielski, całkiem spoko, niegramatyczny.
Avatar: Kolorowe, ładne stworzonko, jak najbardziej na plusik
Sygnatura:Trochę uboga, ale plus za derpa Chrysi :3
User: Denerwuję ją, no to witaj w klubie Kruczkowych hejterów, macie własny stół pomiędzy tajną bazą porażki, a miejscem gdzie przesiadują przegrywy życiowe *booooom* :x
Oprócz tego mało postów i nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...