Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Eeeeee.... nie wiem czy chodzi tu o królika (te internetowe mody), ale pozostało stare MaLinka. Czyli jest dobrze.

A: Z tego co pamiętam jest fanką Oz'a, czy jakoś tak.  Więc spekuluje że to on.

S:Nie będę kłamał że jest to mój styl, więc ciężko mi coś powiedzieć.

U: Spotykam ją już rzadziej niż przedtem, ale jeżeli się nie zmieniła to wciąż pozostaje całkiem sympatycznym stworzeniem z  zamiłowaniem do anime.  A tak poza tym ma nagrodę która pasuje do avka i sygny, przypadek? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Sam Krulig też byłby w porządku, ale jest dobrze i tak.

Awatar: Fajowy, chociaż z anime, którego za cholerę nie umiem zrozumieć.

Sygnatura: Całkiem urocza i ładnie się komponuje z awatarem.

Użytkownik: Trochę ma mało pewności siebie, ale osoba fajna. Zajedwabista wręcz. I ładna.

Edytowano przez Oksymoron Greyjoy
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Mówiłem jej, żeby zmieniła już jakiś czas temu. Niestety dalej mnie ignoruje. ;-;

Awatar: Snoop Dogg, ostatnio ma jakąś dziwną fazę na jego twarz.

Sygna: Jak dla mnie z ramką byłoby lepiej.

User: Nie słucha Dogga, a ma z nim awatar. Do tego zakłamany profil. No ja nie wiem za co ją tak lubię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick Kojarzy mi się z chemią, więc jest spoko, +

Awatar Nie znam tej osoby, +

Sygnatura Proste i przyjemne dla oczu, +

User Nie widziałem go, ale wydaje się być dobrą osobą :x +

 

ZNOWU MNIE WYPRZEDZONO ;C

 

Nick Taki oryginalny :x +

Awatar Nie wiem co to za kucyk, ładnie narysowane, +

Sygnatura Tylko obrazek, ale ujdzie, +-

User Nie miałem większej styczności z użytkownikiem, tylko kilka razy widziałem w postach lub na SB, +

Edytowano przez PanMinish
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nic w nim nie wyjątkowego, przez co nie mam się też do czego doczepić.

Awatar: Jakiś dziwny animoczłowiek macający twarz jakiegoś animopsa. Ale jest mops, jest impreza.

Sygnatura: Sam tekst. W dodatku nie za bardzo wiem, o co chodzi.

Użytkownik: Nie znam tego pana, przykro mi. Ale że mnie nie drażni, to chyba wydaje się być w porządku.

Edytowano przez Oksymoron
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Oksymoron. Bardzo fajne użycie środka stylistycznego. Podoba mi się. :3

A: Snop Dogg. Nie lubi, go ale lubi jego twarz... może dlatego, że troszkę psowata :v

S: Fajna kreska i oczko. Troszkę lepiej by wyglądało lekko przycięte albo z ramką

U: Bardzo fajna i miła osóbka. Z tej osoby aż kipi zajebistością. Miałyśmy szansę się spotkać, ale nie wykorzystałam jej i się nie spotkałyśmy. ;w;

Edytowano przez Krulig MaLinka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jakiś taki bez sensu. Albo Krulig albo malinka...albo malinowy krulig D:

A: Krwawe hińskie bajki. Ani to nowe ani oryginalne.

S: Ale to jest jeszcze gorsze niż avatar.

U: Spotkałem ją w paru tematach. Te całe uwielbienie do anime nie wygląda zachęcająco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Dość ciekawy, mógłby być trochę ''łatwiejszy/krótszy'' ale ma swoją urodę.

A: Bardzo ładne OC. Wyróżnia się i chodź ma jaskrawe kolory które są tak krytykowane, to w tym przypadku wszystko do siebie pasuje. 

S: Kilka ciekawych cytatów, z którymi nawet się zgodzę. No i link do Devianta.

U: Chyba założyła nowe konto, przynajmniej tak wnioskuje po tym że ma 1 post a widziałem już ją wcześniej, tak jestem bardzo rozgarnięty....

Żeby dokładniej ocenić muszę trochę bardziej poznać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yay! Inkie w sygnaturze! I to w tak rockującym ♫ wydaniu!! x) zaś awek też ładny - może to i Rarity, ale w nightmare wydaniu każdemu kucowi do twarzy, hmm... a ta majestatyczna poza... jakby nie było kojarzy się mi z Celestią [alfalfa monster], choć jeśli dobrze pamiętam, Rari-rari też w jednym odcinku taką miała, niemniej ten~ mniejsza o to! xP
 
Nie pamiętam w prawdzie etymologii tego nicku, jednakże założę się, iż ją znam (tylko nie pamiętam ~ zapomniałem...bywa xd), tak czy inaczej to, co wiem na pewno to to, że dzięki Gold w swojej nazwie zawdzięcza złoto w zabawie Inkie & Blinkie, zaś złoto działu Pinkameny zawdzięcza sobie samemu za ładnie przygotowany obrazek działowy... o! wspominałem już, że umie naprawdę ładnie rysować? Nie? ^^ No... to o tym też warto wspomnieć, tak samo jak również o tym, iż mimo zapewnień, coby nie umiał grać w haxballa, to całkiem nieźle sobie w tej grze radzi~ 
 
Ok, tyle najsampierwszy początek chyba starczy, nay? x]

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n : może być, ale SPACJA              nie             gryzie                ała! skubana mnie ugryzła ;-; 

a : nie widać, przekreślone , ni ma :v (przynajmniej u mnie)

s : nie podoba mi się T^T

u : może być, założyła nowe konto z tą samą nazwą nie wiem po jaki... coś :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Halik - kojarzy mi się z bohaterem Inferno z Heroes VI

A: Całkiem ładnie wykonany OC

S: Aha. Brzydkie to i rozwlekłe.

U: Autor FF, który miał wywołać shitstorm i wywołał, a autor słusznie dostał bana. Fan fika "Polacy Są Wszędzie" na forum Biur Adaptacyjnych, na którym ma nick Hadzilak. Udzielał pisarzowi Polaków złej rady zapisu dialogowego przy pomocy koloru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halik, z łaski swojej, zamknij się, bo swoim prowokującym zachowaniem zarobisz kolejnego, jak widać zasłużonego bana, a usunięcie posta wcale nie sprawi, że nic się nie wydarzyło.

 

Wracając do tematu:

Nick: Cahan... Ten nick jest strasznie mylny, bo dużo osób (w tym również ja), wpierw uważało Cię za mężczyznę, słysząc taki nick. Tak czy tak, sama nazwa użytkownika jest... prawidłowa, bo po prostu pasuję.

Avatar: Własnoręcznie robiony. Nie jest zły i pasuję na avek, lecz fava bym nie dał na deviancie.

Sygnatura: Kolejna praca. To samo, co z nickiem.

User: Nie wiem. Zdanie jej różne jest, czasem się zgodzę, czasem nie. Jednak muszę przyznać, że nieraz Twoje zachowanie jest... lekko irytujące i coś mi się wydaję, że nie tylko ja tak myśli *hashtag just sayin*. Po za tym, od dawna jakoś tak nie dyskutowaliśmy na forum, więc trudno jest mi coś więcej powiedzieć.

Edytowano przez Talar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: kojarzy mi się tylko z tym cwaniakiem z Wiedźmina ale ostatecznie jest to dziwnie pozytywne skojarzenie

A: why so serious?

S: podoba mi się ten cytat ale ledwie go tam zauważyłam

U: ilość repki w stosunku do postów mamy taką samą, w profilu pisze jak introwertyk i cały ten opis (poza gustem) mogłabym skopiować, zmienić płeć w wypowiedzi na kobietę i wkleić sobie do profilu, bo najwidoczniej jesteś jak jakiś mój męski odpowiednik lol. Przynajmniej sądząc po samym opisie na profilu. Generalnie mam pozytywne skojarzenia z userem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kamień półszlachetny oraz Pokemon typu kamiennego.

A: Lyra z Background Pony! Yay! Kocham ten fanfik!

S: Cytat z pisarza, którego wielkości nie rozumiem.

U: Nie znam. Weszłam na profil i widzę, że dzielimy jedną rzecz - arachnofobię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S:Spoko tylko ta plama

Tam są 3 plamy ułożone tak żeby wyglądało to jak komiksowy dymek gdy ktoś coś myśli... myślałam, że to będzie oczywiste ;_;

 

N: charakterystyczny, brzmi jak jakieś dalekowschodnie imię

A: ten sam od dłuższego czasu. Jest ok, widać że lubisz uroczaśne kreatury nocy ;D

S: ksieżniczka nocy i dwie postaci, które najbardziej wnerwiały mnie w 1 sezonie, ale teraz też uwielbiam flutterkę ;D Co do rysunków to ucz się dalej i będzie git ;D

U: coś mało ją widuję, ale jak na razie przynajmniej nigdy ni była źródłem mojego facepalma więc jest ok hehe. też jestem elementem lenistwa ;_;

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...