Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Wolałam z ozowany nick, ale ten może jeszcze być. ;w;

A: Ozuś taki słit i kałaji z tą krwią.... JESTEM NA TAK

S: Kobieto, twoje sygny zawsze muszą mieć jakieś spojlery.

U: Jeszcze jej sie nie znudziła pandora, łał. 10 minut cie szukałam w znajomych przez ten nie oczojebny avatar. ;;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Podoba mi się, brzmi tak japońsko. :x

A: Jakaś postać pochodząca z anime, chciałbym wiedzieć z którego. :v

S: Kolejny art z "hińskich bajek".

U: Nie miałem jeszcze z nią przyjemności nawiązania rozmowy albo nie pamiętam bym kiedyś coś podobnego zrobił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Krótki, łatwy do spamiętania  i dość rozpoznawalny na +

A: Nie wiem, co o nim sądzić, z jednej strony fajny, z drugiej głupi...chyba najlepszy przykład miesznych uczuć... przypomina mi Twilight, bądź Stocking...zależy jak na to spojrzeć :dunno:

S: Dość ładna grafika nie powiem

U: Świeży regent Applejack gadałem z nim kilka razy na SB... a po za tym nie znam, choć wydaje się spoko

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Przez twój nick chce mi sie płakać bo przypomniał mi Garrego z Ib. :v

A: nie

S: Słaba jakość i wygląda jak gif. . . To jest gif.., ale u mnie nie działa

U: Nie znam, nie kojarze, ale kolejny mangozjeb

 

Jakaś postać pochodząca z anime, chciałbym wiedzieć z którego. :v

Vocaloid Luka :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Fajny jest i niezmienny, i łatwo spamiętać aprobuję

A: Nie przepadam zbytnio za postacią Rarity, ale akurat art z nią są fajne... ten tutaj z jej Mroczną wersją jest mocno fajny

S: Inkie? Pie grająca na gitarze... spoko sam mam arty tego artysty na kompie

U:Gadałem z nim wiele razy. Ma talent do rysunków oraz jest spoko gościem Sosen Apruwal :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Nick: W niezmienionej formie od kiedy pamiętam. Na początku myślałem, że to kolejny żart z Sosnowca. Jak się okazało - pochodzi od nazwiska.Dobry, bo łatwy do zapamiętania.

Avatar: Mniej cycków niż zwykle. :v Ogólnie nie wiem co powiedzieć o avku, bo nie mam pojęcia kim jest ta postać.

Sygnatura: Jeden z hitów, do którego parę parę razy próbowano mnie przekonać, a nigdy nie znalazłem ku temu chęci. No nic, trza będzie nadrobić.

Osoba: Jedna z pierwszych osób, które zwróciły na mnie uwagę, oraz jedna z dwóch osób z którymi wymieniam się hugami na SB. Bardzo fajnie jest z nim pogadać o różnych głupotach. Nie mam żadnych złych wspomnień z nim związanych. Co tu dużo dodać? Oceniam zdecydowanie na plusa.

Edytowano przez ChrisEggII
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Całkiem oryginalny i dobrze rozpoznawalny. Zmieniał kilka razy, ale i tak poznaję.

Awatar: Pinkie tak bardzo... fabulous. Bardzo fajna.

Sygna: Pinkie i Fluttershy, jadące na tandemie. Ma w sobie coś, co sprawia, że wygląda fajnie, mimo swojej prostoty.

User: Zdarzyło mi się rozmawiać, widuję bardzo często na sb. Pozytywna osoba, same dobre odczucia z nim związane. Oby tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, ubiegnięto mnie. ;_;

 

Chris:

 

N: ChrisEggll, krzysiek000... od początku istnienia konta, brak zastrzeżeń.

A: Teraz zauważyłem, że z tą Pinkie jest coś podejrzanego, ale na plus. :eww:

S: Pierwszy raz widzę, że ktoś dodaje twórców sygny i avka. Odnośnie samej sygnatury: Flutterka i Pinkie na rowerze, podoba mi się.

U: Jeden z pierwszych, który wyciągnął do mnie rękę na forum. Miło się z nim rozmawia. Jak na razie najlepszy user na nim, którego poznałem. :)

 

GFG:

 

N: Wszystko po staremu.

A: Tęczowy wokalista, wyłącz "explorer.exe". wtedy kolory się odbugują. :v

S: Wszystko po staremu.

U: Stosunek bez zmian.

 

 

 

 

 


kolejny mangozjeb

Nie podoba mi się twój ton... :hmpf:

Edytowano przez Garin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Garin. Garin.... Garin. No Garin no. Zwyczajny... estetyczny, prosty do wymówienia nick. Fajny. 

Avatar: Bożecotokurnajest. ;__; Wprost bajeczny. No.. ale estetycznie jest. 

Sygnatura: Coś z jakiegoś anime. Za małe usta, za mały nos i za wielkie oczy. Boże, jak ja nie cierpię mangowego stylu. ;_; 

User: Widzę (chyba) pierwszy raz. Nie wiem nic o tej osobie. :c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Uwielbiam ten nick. Najbardziej rozpoznawalny.

A:Raven z genialnego arta. Ale nie pasuje na avek ;-;

S:Chibi Vongrelcia <3 wszystko ładnie.

U:Jest bardzo fajna i ciekawa. Zajebiście rysuje. Miła osoba. Jest moją idolką ;-;

 

Edytowano przez Hidoi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Kiedyś mówiła, że coś tam znaczy, ale nie pamiętam co. No i usunąłbym tą, nieładnie wyglądającą, kropkę.

Awatar: Nie lubię Luny, ale awatar jest całkiem okej. Nie wiem, czy nie byłby lepszy w ramce.

Sygna: Ma ją odkąd pamiętam... czyli dość długo. Może być.

User: Powala na sb ogromną ilością randomu, chociaż są gorsi. Dawno nie widziałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nie wiem dlaczego ale kojarzy mi się z kurczakiem. Hidoi kurczak. Ładny, krótki, prosty. 

Avatar: Okropnie wykadrowany. pff. Ucięłaś jej kawałek korony, rogu, i włosów. Nie lubię tej wersji Luny. Fe. Ona ma mieć falujące nocne niebo zamiast włosów. No i ramka. Ja chce ramkę!

Sygnatura: Nie mam nic do zarzucenia. c: Chociaż... rameczką bym nie pogardziła. 

User: Świetna osoba, do popisania jak znalazł. c: Bardzo lubię. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nie pamiętam, żeby kiedykolwiek zmieniała. Podobają mi się dłuższe nicki, więc ten też przypadł mi do gustu.

Awatar: Trochę dziwny pyszczek jak dla mnie, ale da się przeżyć. Jest okej.

Sygna: So cute! Bardzo mi się podoba gif. Dwa linki, czyli klasyczna samoreklama, warto wejść, bo prace naprawdę zacne.

User: Niestety nigdy nie rozmawiałem, ale podziwiam za talent i pomysły. Oby tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Coś w tym jest, co skłania do człowieka do głębszego filozofowania :v

Awatar: Nie wiem co to jest, ani kto to jest, ale nawet ładny.

Sygnatura: aa, no to już wiem, co powiedzieć o avku :v czyźbyś lubiał rocka? Wydaje się dość dynamiczna (sygna), co mi się podoba.

Użytkownik: Dużo nie miałem okazji z nim rozmawiać, choć jest okej. Bardziej ode mnie :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Szałbak Gej, Rozpoznawalny i kojarzący mi sie z muzyką...dlaczego brak oktawi na avie/sygnie

A: Nie podoba mi sie, nie lubie nie pokolorowanych artów.

S: Jakiś bardzo zuy pieseł z jednym skrzydłem i spoiler... Jeszcze nie ma cichych dni z Kass?

U: Wydaje sie być miły :c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Hajime, wieje chińskimi bajami na kilometr, tak samo jak poprzednie nicki. Jestem na nie.
Avatar: O, cóż za zaskoczenie! Chińska baja! :derp6: Ale to akurat wygląda fajnie :rd11:
Sygnatura: Fajny klimat, chociaż chińska baja :D Jak najbardziej na plus :I
User: Nie lubię jej, ona nie lubi mnie. Miała chyba jakąś przerwę od forume, nie znam człowieka 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Ryś raindrops, to tak słodziutko brzmi :3 zwłaszcza, że rysie same w sobie są słodkie...

a : jakieś anime... nie podoba mi się :v 
s : znów to samo i jeszcze jokieś chińskie napisy! też mi się nie podoba :lunaderp: 
u: spoko użytkownik, pamiętam jak kiedyś gadałyśmy o tym jakie kapibary są super :v no i to tyle x3

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...