Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Brzmi bardzo fajnie. Zastanawiam się w jaki sposób powstał. 

A: Twillight Sparkle. Nie przepadam za nią, ale rysunek sam w sobie jest w porządku, a jej mina jakoś tak mi do ciebie pasuje. 

S: Jakaś czwórka mężczyzn. Kojarzą mi się z metalami z lat 80-90-tych..czy jakoś tak. Może się mylę, nie wiem, nie znam ich. 

U: Pojawia się to tu to tam, a jak się odezwie to zazwyczaj ciekawe rzeczy prawi także miło poczytać. Poza tym lubi pisać, a więc dzielimy tę cechę razem~ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Mephisto. Demon. Uwielbiam demony~ (I Mephisto z Ao no exorcist. Btw. Ja ci dam czapkę! To jest sowa! ><)

A: Takie to urocze i pocieszne, awww~ 

S: Gif z Elsworda? Dobrze kojarzę? I masa różnorodnych różności w spoilerze, których nie chciało mi się sprawdzać ;_;

U: Szczerze to nie kojarzę..ale plus za to, że lubi Mephisto~ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Samo słowo niezbyt mi się podoba, lecz jeśli o nick chodzi, to jest ok. Pojawia się tylko pytanie, jaka jest geneza tej nazwy :wow:

Avatar: Podoba mi się, nawet bardzo. Świetnie narysowany, perfekcyjna ilość detali, odpowiednio pasujący na avatar, po prostu 9,5/10.

Sygnatura: No, te dwa obrazki są na tyle małe i jakieś takie "ukryte", że równie dobrze mogło by ich nie być. Linki do bloga i fika zawsze na propsie, lecz tym razem zlewa się on z opcją wyłączenia sygnatury. Jeszcze się ktoś pomyli i już nigdy się nie dowie, jak niesamowity mógłby być twój fik.

User: Niestety, ale słabo kojarzę. Lecz na pewno negatywnego zdania nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z Uszatkiem, ale skoro sowa, to sowa >.>

A: Nom, fajne fajne. Doctorek motzno, wow, wow :v

S: Aprobuję shiping namber łan :v

U: Trochę gadałam z nią, szybko zdobyła kolorek. Na jej dA jusz nie widzę Vinca z Pandorki. Smuteg ;c

 

Czy wyprzedzanie mnie, to wasze hobby? >.>

 

N: Kojarzy mi się z przekąską. Kiedy w końcu będę mogła zjeść coś słodkiego?!  :despair:

A: Halloween motzno

S: Helołin motzno znów >.>

U: Nie znam. Parę razy widziałam, ale nie rozmawiałam

Edytowano przez Baka Usagi MaLinka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

N: Baka Usagi po co, Malinka starczy.

A: Hińska baja.

S: Nawet wiem, że ma na imię Alice. I Helołinowe.

U: Bardzo fajna osoba, czasem wnerwia, ale ogółem jest spoko gdy nie niszczy mi stanu odpoczynku duchowego >,>.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

N: Gdzie je Skoda.

A: Te warkoczyki takie urzekające.

S: To nie po naszemu, po elfiemu też nie D:<

U: Nice user. I NJE ZAPOMNIAŁAM JEJ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Taki prosty. Co mogę powiedzieć? Długo go ma przez co wiem kim jest ^^

A: Wilkopieseł od LupisVulpes. W każdym razie w tym stylu. Lubię to. 

S: SZCZERBATEK!!! *spazm*

U: Aktywna, znam ją, lubi sporo tego co ja lubię. Ma nagród jak mrówków i ogólnie jest fajna c: 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S: Jakaś czwórka mężczyzn. Kojarzą mi się z metalami z lat 80-90-tych..czy jakoś tak. Może się mylę, nie wiem, nie znam ich. 

 

 

Trafiłaś. Metallica we wcześniejszych latach. Szkoda, że już bez Dave'a Mustaine'a.

 

N: Dość słodki nick, z czasem stał się rozpoznawalny.

A: Ładna kreska. Taka... wyrazista. Podoba mi się. Tylko oczy zajeżdżają strasznie mangą...

S: Opowiadania chętnie przeczytam. Tylko... czemu wszystko jest tak bardzo przesunięte w prawo?

U: Wydaje się być bardzo uprzejma. I miło mi, że docenia to, co robię ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Oksymoron (ze Słownika Języka Polskiego) - w językoznawstwie: przenośne zestawienie pojęć o przeciwstawnym, wykluczającym się wzajemnie znaczeniu, np. spieszyć się powoli, sucha woda; antylogia, epitet sprzeczny. Brzmi mądrze, plus.
A: Zdanie mówiące o "wilkach wychodzących ze ściany". Ciekawe, chociaż jakoś nie potrafię doszukać się drugiego dna .-. . Stylistycznie też cacy. Białe tło być musi, inaczej napis byłby niewidoczny.
S: Candie :lunaderp: Django uwielbiam, dlatego za gifa jest duuuuży plus :x . Linki do profilu na dA i do tematu z rysunkami. Plus.
U: Widuję. Jest regentem, napisała dużo postów, chyba zmieniła płeć, ma dwie nagrody, ma bardzo duży talent artystyczny. W dodatku niczym mnie użytkownik nie wkurzył. To oznacza, że Oksymoron jest człowiekiem dobrym. Oby tak dalej! :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Fajny. Podoba mi się. Prosty, dobry i do zapamiętanie nie potrzeba rozumu Tesli. Gites majonez.

Avatar: Też bardzo dobry. Lubie rysunki tego autora, a sam "kombinezon" wygląda bardzo fajnie. Kolejny plus.

Sygnatura: Tu już jest mniej fenomenalnie, ale i tak gif fajny i nie powodujący epilepsji. Mniejszy plusik.

User: Za dobrze to nie znam, ale user raczej w porządku. Dam siedem uśmieszka na dziesięć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Prosty i charakterystyczny. Na plus.

A: Całkiem ładny. Fajne kolory i postać też niczego sobie.

S: o ile zespół jest świetny, o tyle grafika jest brzydka. Straszny kicz, nie polecam.

U: Słowa nigdy nie zmieniłam, jedyne co, to przeglądałam się kilka razy poczynaniom, które zresztą różne emocje u mnie wywoływały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

N: Dość...głupi, ale fajny. Nie no, to mi się nie udało. Chciałam jakiś fajny oksymoron walnąć ;_; Ale na serio. Nick...ciekawy, chociaż dla mnie dziwnie mieć nick, który jest środkiem stylistycznym

A: Nie bardzo rozumiem przesłania, nie wiem, czy to z jakiegoś filmu, książki czy gry, więc nie wiem co napisać. Jedynie co mogę, to to że taki niewygodny jako avatar taki napis.

S: Dicaprio~ spoko aktor, a gif super dobrany ^^ Ciekawe czy dostanie Oskara tego :v

U: W sumie czasami go widziałam...ale jakoś tak, nie potrafię skojarzyć. Wydaje się dobrym człowiekiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: perv jak...  pervol? czy perwers? Nie bardzo wiem jak to rozumieć

A: wygląda jakby miał wielkiego pająka na głowie... nie bardzo rozumiem na co patrzę

S: ponownie nie wiem o co kaman ale to jest tak głupawo przeurocze XD

U: sympatyczna i aktywna osoba, niby widuję posty ale jakoś nie zapadają mi w pamięć :c powodzenia z opowiadaniem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: palące pytanie brzmiało trochę bardziej swojsko, ale tak też jest ładnie. 

A: Bardzo często jest hipsterski, bo okrągły. Całkiem w porządku, chociaż trzeba trochę się przypatrzyć, żeby dostrzec wszystkie jego elementy.

S: Podoba mi się. I tyle.

U: Niewiele rozmawiałam, ale zawsze odnosiłam wrażenie, że jest jedną z tych osób na forum, które reprezentują całkiem wysoki poziom. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Anty masło maślane, nice. 
A: Mały, czerwony smok z Mulan. On chyba jeszcze człapał z konikiem polnym. Avek fajny, lubię avatary z różnych bajek poza MLP.
S: Widzę, że ktoś ma tu "fazę" na bajki Disney'a.
U: Hmmm, widzę ją od czasów wstąpienia na forum. Wydaję się [o dziwo] przyjemną i miłą osobą, chociaż praktycznie nie zamieniłam z nią słowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: nie ogarniam czemu ale kojarzy mi się z czymś uroczym oraz z ...chrupaniem XD

A: przepraszam, nadal nie widzę x.x

S: n-nie rozumiem ;_; ale obrazek z gifa i spoilera ładny. Ten gostek poniżej to mi się ze Szwecją kojarzy z jakiegoś powodu.

U: równie sympatyczna co niemądra osóbka. Propsy za te wszystkie nagrody. ^^ Mam ochotę palnąć jej pewien esej i chyba to zrobię w końcu...

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Po raz Setny powtarzam, że nick ten jest zarąbisty :v

A: Ładny taki kołowy i ma Daring Doo :v

S: Ekstra jest ta sygna.... chyba najlepsza z dotychczasowych :lunaderp:

U: Miła, ładna, twierdzi, że mamy podobny gust odnośnie damskiej bielizny :rainderp: i ogólnie pozytywna użytkowniczka, któą bym chciał poznać w prawdziwym życiu.... aprobuję :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jest spoko, parokrotnie zmieniany, ale zawsze miał w nicku Imesh :v

A: Ładna Sonata

S: Świetna jest... w ten sposón nikt by nie wygrał :v

U: Jedna z niewielu osób na forum, które poznałem osobiście.... spoko gościu ogólnie :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Ździebko niewygodny, lecz i tak dosyć fajny.

Avatar: Łeee... Nienajlepszy. przede wszystkim ta postać jest za mała na tym obrazku.

Sygnatura: Nawrócić zawsze się można. Ludzie potrafią się zmienić, muszą tylko chcieć.

User: Nie wiem zbytnio. O ile dobrze pamiętam, to polubiłem gościa. Teraz to raczej ani widu, ani słychu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...