Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Ciekawy, oryginalny i często zmieniany xD

A: Mushu z "Mulan", jeszcze tej postaci nie widziałem na forum...

S: "Król lew" jedna z moich ulubionych bajek, na której byłem nawet w kinie :aj5:

U: Jakoś nie złożyło się zapoznać... Mimo tego, gratuluję awansu :enjoy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: człowiek-fandom

A: Luna ty derpie, pomyliłaś strony, którymi pozuje się do rysunku

S: to jest jedna z najbardziej creepy sygnatur na forum. Postaci dziecięce z kucykowymi łbami nasadzonymi na ciała nastolatek w pończochach.

slnyhg.jpg

U: bezproblemowy człek, chyba jeden z najaktywniejszych na forum. Boję się wiedzieć ile megabajtów kucykowych grafik ma na kompie. Jeszcze bardziej boję się wiedzieć jakie to grafiki... XD

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:  Palące Pytanie xD

A:  Fajna, pokazująca czyim awatarem jest.

S: Jeszcze bardziej niż awatar, ujawnia DD xD Ale też jest cool.

U:  Dość dawno nie pisaliśmy, ale ogólnie jest spoko. Kiedyś gadaliśmy trochę na PW :aj5:

Ps...


Boję się wiedzieć ile megabajtów kucykowych grafik ma na kompie. Jeszcze bardziej boję się wiedzieć jakie to grafiki... XD

Trochę tego jest, grafiki, arty i inne :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jeden z tych nicków znanych na całym forum i to od zawsze taki sam, bardzo charakterystyczny, 

A: Całkiem fajny rysunek Luny (chyba) w skarpetach. 

S: Prawdę mówiąc jest to przeze mnie najbardziej znienawidzony rodzaj humanizacji. Naprawdę straszne.

U: Jeden z forumowych arystokratów, czy coś w ten deseń. Sprawdza się jako avatar SB. Wydaje się być w porządku i pewnie tak jest, ale nigdy nie rozmawiałem. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Bardzo fajny nick, kojarzy mi się trochę z ksywkami ze szkolnych czasów.

A: Fantastyczny, nie dość, że cudnie narysowany, to jeszcze przedstawia naprawdę udanego OCka :3

S: Może nie do końca zgadzam się z napisem na banerze (nie interesuję się militariami i wszelkiego typu potyczki zbrojne budzą we mnie niesmak), ale podoba mi się maksyma (ach ten font! <3) i linki, bo są czytelnie podpisane i dobrze widoczne.

U: Jeden z aktywniejszych userów. Jeszcze dobrze nie znam, ale to w sumie tak jak większości forumowiczów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

N: To będzie coś... z księżycem i lodowcem? Ładne połączenie dwóch fajnych, tajemniczych i mroźnych rzeczy, w dodatku po innym języku, co brzmi ślicznie.

A: Uroczy jest. Klaczka patrzy tak nieśmiało, w dodatku jest bardzo ładna, chciałabym zobaczyć ją całą, bo wydaje się oryginalna. 

S: O, w sygnaturce masz linka do swojej OCki, nie myliłam się - jest śliczna ^^ A co do gifa, to jest z tej bajki... nie pamiętam jak się nazywa ta bajka, ale oglądałam ją kawałek, bo puścili na lekcji. Bardzo śliczny gif, ładnie obrobiony.

U: Widuje tylko i wyłącznie w grach i zabawach, więc trudno coś powiedzieć konkretnego ^^ Ale ogólnie widzę że świeży użytkownik :3 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Chyba pod właśnie takim nickiem Cię poznałem kiedyś, ale nie dam sobie uciąć. Jest okej, ale i tak pozostaniesz zawsze Syriuszem. 

Awatar: Nie mam pojęcia cóż to jest, ale wygląda okej.

Sygna: Inżynier z TF2, całkiem ładne wykonanie. Podoba mi się, choć nie lubiłem grać inżynierem.

User: Znałem jeszcze przed jej zarejestrowaniem się na tym forum. Często ocenia moje bazgroły, fajna dziewczyna. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: "Idź po złoto". Angielski zawsze popularny.

A: Bardzo mi się podoba ten art. Choć moim zdaniem Rarcia w zhumanizowanej formie wyglądałaby bardziej kobieco.

S: Bardzo mi się podobają takie retro obrazki.

U: Kiedyś był modem teraz zaszedł tak wysoko. Często jest na SB. Spoko persona. :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Cały fandom w jednym nicku... spoko :v

A: Szczerze? Jakoś średnio widzą mi się kucyki w takich hmmm... "sexy" pozach... zdecydowanie nie moje gusta ale co, kto woli :dunno:

S: według mnie to ta grafika ujdzie.... nie jest jakiaś wybitna, ale do wybitnie złych też nie należy

U: Znam od dawna i często gadam... spoko koleś ogólnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Black Fox

N: o, to mógłby być równie dobrze mój nick XD dlatego też bardzo mi się podoba, choć jest mało oryginalny, ale nie na tym forum, więc... 10/10

A: nadal nie widzę i to nie moja wina ;_;

S: ooooo ten gostek, który to rysuje jest zdaje się z litwy o ile dobrze pamiętam. Uwielbiam te pracki :3

U: pozytywna i aktywna choć z samych postów praktycznie jej nie kojarzę x.x propsy za HTTYD i Wielką Szóstkę w jednym komiksie na profilu ;D urocze!

 

goddamnet...

 

@Magus

N: zwyczajnie kojarzy się z magikiem

A: nadal nie widać

S: ehhh... Sombra. Nie lubię typka. Poza tym zdaje się, że obraz jest złej jakości i rozciągnięty.

U: zawsze jak widzę jakieś jego posty to jakoś mi nie podpadają, chociaż nie pamiętam czemu bo mega rzadko na jakieś trafiam. Chwilowo zapropsuję za te wszystkie nagrody.

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Palące Pytanko, mam ochotę się rozpisać nad genezą tego nicku, ale nie, bo godziny szczytu i mnie ktoś wyprzedzi
Avatar: Nowe stanowisko, avatar obowiązuje. Nie taki zły, ale za dużo kucyków :derp6:
Sygnatura: Jak wyżej. Plus Daring Do nie jest taka fajna, dzięki Bogu nie kojarzy mi się z Indianą Jonesem (który sam w sobie jest bogiem)
User: Fajna pani, ostatnio wszędzie jej pełno, wali repki na prawo i lewo, posty na prawo i lewo, wszyndzie BQ *tutaj wstaw żart o nie zaglądaniu do lodówki w obawie przed BQ*

I chuj bombki strzelił.
Nick: Sosna, lepiej że bez cyferek, bo tamto mi się kojarzyło z dzieckiem specjalnej troski.
avatar: Nowe stanowisko, avatar obowiązuje... >:I Brzydko wygląda jak dla mje
Sygnatura: O proszę, może będą z Ciebie ludzie, bardzo na plusik :3
User: Leniwy typek, mam wrażenie że ciągle jest na jakichś prochach, ogólnie lubię gościa, pozdrawiam.

Edytowano przez Kruczek
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Wreszcie powrócił do normalnego nicku. Jak dla mnie taki też powinien zostać.

Awatar: Ferdziu Kiepski, bardzo fajnie wycięty, podoba mi się.

Sygna: Panie, to panu się zawsze chce wtedy, kiedy mnie się chce. Świnia bazarowa i menda społeczna.

User: Trochę już rozmawiałem, widuję bardzo często. Ostatnio zaczął trochę na siłę "heheszkować". : |

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Stary dobry GFG. Przez Kath nazywany Goldsmith.

(Ma to nawiązywać do Kinza. Dla niewtajemniczonych to ten: :desire:)

A: Rarłok Rarity w dziwacznym okryciu głowy. Całkiem ładny.

S: Znowu Rarity, ale tym razem ubrana w futro(?) i ten śmieszny wysoki kapelusz noszony przez lordów.

U: Gadałem, gratulowałem nawet za zdobycie stanowiska Inkwizytora Moderatora Globalnego ( :forgiveme: ). Całkiem miła osoba. Nawet dobrze, że został zielonym. (Przynajmniej dopóki mnie nie zwarnuje.)

 

 

Za wyprzedzanie avatara będzie ostrzeżenie. >:c

 

 

N: Czarny lis, nigdy takowych nie widziałem. Muszę uaktualnić swoją wiedzę z biologii.

A: Ładny czarny lisek.

S: Znowu lisek.

U: Stanowczo za dużo lisków. Jeszcze mnie skubana wyprzedziła. Chwila, CASSSIDY!?

Edytowano przez Garin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Spoko. Na prawdę gites majonez. Oryginalny, krótki i prosty, a zarazem mający pewną głębie w sobie. Biję brawo.

Avatar: Nie lubię anime oraz wyglądu tamtych postaci, lecz ten avatar akurat wygląda moim zdaniem świetnie. Zretszą, chyba każdy Twój avatar zasługiwał na co najmniej 8/10

Sygnatura: Widzę szczęście w tej buzi. Jest ok, ale... Hmmmm...

User: Jak jeszcze na początku był krasnoludem, to go lubiłem. Potem mu coś odwaliło i straciłem dobrego zdania o nim. Jednak teraz mocno się ogarnął i... Daję dużego plusa.

 

EJ EJ!

To na dole ma być zedytowane, bo inaczej wpiurdal.

Edytowano przez Talar
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

N: Prosty, przyjemny, łatwo zapamiętać i raczej się nie powtarza.

A: Huh. Chyba nie żyjesz. A jednak piszesz. Cóż...

S: Czołg, który będzie czołgować. :v Mogło być lepiej. 

U: Pierwszy raz widzę owego osobnika. Kurcze, prawie nikogo tutaj nie znam :C

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n : cóż. Oryginalny jednak nie za bardzo wiem o co chodzi.

A : Sory, nie kumam. 
N : Widziałam gościa kilka razy (nie znam xD ) ale fajne uszka i ogonek no i wąsy no i ... dobra to wszystko.

U : Wydaje się miła, kilka razy widziałam. Dziewczyna uszatkA x3 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Wolałem Cassidy, ale też ładnie.

A: Lis i bąbelki. Bąbelków więcej niż lisa.

S: Nie widzę, ale to pewnie czarny lisek z niebieskim motylkiem. Słodziutkie.

U: Zamieniłem kilka słów, całkiem przyjemna osóbka. Ostatnio została opętana przez czarne lisy.

Dziewczyna uszatkA x3

Uszatki, Uszatki. To "i" jest ważne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...