Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N : kojarzy mi się z żabą D:  nwm czemu! 

A : a ... a o to ten nieustraszony xd

s : Gifowisko.pl

U : Jest bardzo fajny/na (wiem, że na :v ale ciii~) 

 

N: Hamada? Ale, że ©Ham Ada? :(
 

nie! ależ Cassidy hama    da (wam)

a tak na syrio to chodzi o nazwisko z bajki X"d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Hamada... meh, kojarzy mi się bardzo z gegrą, której nie lubię. Zaś reszta nicku spoko. ^^

A: Bombka świąteczna z tulącym się do niej "czymś". :wut:

S: Sądząc po dedukcji jaką wyciągnąłem z dwóch gifów umieszczonych w sygnaturze, stwierdzam, że prawdopodobnie w avatarze jest ten sam robot z jakieś tam baji.

U: Podejście numer x Miła użytkowniczka, udzielała się w dziale, który obecnie prowadzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Garin - Krótki, fajny i git :aj5:

A: ŚWIETNA dziewczyna! (Myślałem nad takim awatarem...)

1AqepPB.jpg

S: Picie w samotności...? NOPE!

U: Spoko Avatar, z którym idzie się dogadać  :B6jwX:

 

Obrazki proszę wrzucać w spoiler. ~Gold

Edytowano przez GoForGold
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

N: Cóż. Nigdy nie będzie ten nick pozytywny w moich oczach. Oczywiście mówię o samym nicku, nie o userze :v strasznie niepraktyczny, niby pokazuje do jakiego fandomu należysz, ale...nope

A: Obrazek dość ładny, uroczy :3 Ale niestety moim zdaniem nie pasuje do avatara. Za bardzo rozpikselizowany ^^

S: Mam przez nią koszmary ;_;

U: Aktywny użytkownik, udziela się w wielu różnych działach i zawsze ma swoje zdanie. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ymm.. Jakiś władca z du*y z zacofanej krainy?

A: Podwładni i ... król?

S: Ni mo.

U. Nie znam za dobrze, ale z tego co widzę, to ma poczucie humoru albo jest arogancki (według mnie xd)

Edytowano przez DarkEpisod
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: hmmm... niech pomyślę... Dayan kojarzy mi się z... jakąś gwiazdą rocka

A: Yaaa! pastelowy osiołek!

S: Fan Luny Nr. 1

U: No cóż, za dobrze nie znam, ale tylko ze słyszenia. Z tego co zaobserwowałem, to dość ciekawa osoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Hmmm... Mówić z powrotem szaro? (tłumacząc na polszki) Ciekawe, ciekawe.

A: Pieseł z walizką.

S: Pieseł na pociągu... chyba... a w tle cmentarz lub post-apokaliptyczny świat.

U: Po argumentach wyżej uznaję, że user lubi... pieseły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

N: Kuba Wielki. Nie przepadam za takimi nickami z imionami. Jakoś tak zawsze dając se nick wolę zakryć swoje imię i ponieść się fantazji, by wymyślić coś innego, co będzie pasowało.

A: Dwie dobre antagonistki. Ładnie zrobiony avatar.

S: Obrazek - wszystkie księżniczki, dość dziwnie sklejony "kolaż" moim zdaniem. Chyba ma fetysz do księżniczek :v A co do cytatu. Bardzo mi się podoba. Bardzo. Propsy.

U: Szczerze to nie widziałam ani jednego posta tego gościa :v Wydaje się całkowicie miłym i spokojnym człowiekiem. I też mieszka w Opolskim ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Słaby. Połączenie imienia z dziwny GR8. Nie wiem, co to, lecz fajnie by było, gdyby te dwie litery i cyfra coś oznaczały.

Avatar: Szczerze, to zawsze widziałem tą Kryśkę z przodu i dopiero teraz dostrzegłem, co się kroi w tle. Tak czy siak, słabo mi się podoba, ale ta ramka ratuję sytuacje.

Sygnaturke: Obrazek średni, za to sam cytat brzmi fajnie, lecz odnosi się on do patriotyzmu, a ja osobiście za Polską nie przepadam (choć dobry patriotyzm nie jest zły).

User: Avatar mocno kojarzę, lecz samego usera słabo. Nie wiem, kim jesteś.

 

Komu o tej porze chce się cokolwiek pisać, nie licząc mnie!

 

Nick: Podoba mi się, lecz nie wiem, co to Perv.

Avatarke: eeeee... Nie wiem, co to za gwiazdka na jego czerepie, bo jako hełm to to strasznie niewygodne musi być. I jeszcze ten list i tajemniczy uśmieszek na twarzy. Hmmmmm

Sygnatura: Śmieszne troszkę, lecz jego "twarz" jakaś taka... strasznie odpychająca jest dla mnie. Nie wiem, dlaczego.

User: Spoko osoba, choć czasem wydaję mi się, jakby odpisując komuś, miała do niego jakieś pretensje. Mimo to rozważam dodanie tej osoby do znajomych.

Edytowano przez Talar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Wciąż taki sam, wciąż porządny i charakterystyczny.

A: Wprawdzie już w Dotę nie grałem od dawna, ale Earth Spirit rozpoznaję. Jeden z ładniejszych świątecznych avatarów na forum.

S: Dwa cytaty, pierwszy mi się bardzo podoba, zaś drugiego nie rozumiem. Będę musiał się nad nim zastanowić, póki co mnie lekko on konfunduje.

U: Kiedyś już oceniałem, jednak od tamtego momentu moja ocena się zmieniła. Na plus. Dodatkowo, ma on tendencję do zwracania się do mnie w rodzaju żeńskim. Jakoś się z tym pogodziłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: kojarzy mi się z mieczem, walka i magią i średniowieczem- nie wiem czemu

A: nie widzę ;_;

S: TAK, lubię ten film bardzo. Nie jest w mojej topce, ale chętnie do niego wracam ^^

U: widuję tu i tam, ale rzadko jednak nigdy nic złego nie rzuciło mi się w oczy :) ostatnio bardzo się stara przy Starciu Tytanów, propsuję to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jeszcze pamiętam, jak zadawałem jej pytania w zapytajce. Te skarpety/cokolwiek na kopytach ładnie wyglądało.

A: Kojarzy mi się z Shas'la T'au http://vignette1.wikia.nocookie.net/warhammer40k/images/e/e0/Fire_Caste_Warrior_2.jpg/revision/latest?cb=20130101190632

S: Legenda Korry. Niby ciekawe, ale nie przepadam za Steampunk'iem.

U: Nic, a nic. Nie piszę raczej w tych samych tematach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nick jakiś taki... nic nie mówiący. No poza tym, że użytkownik ma na imię Kuba.

A: Pogubiłem się... Nie wiem co, gdzie i jak...

S: Widocznie lubi księżniczki..

U: Czasami go widuję tu i tam, ale wydaję się być normalnym człowiekiem..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...