Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Zmienny jak pogoda wiosną. Od nieznanego artysty do zwarnowanego kruka.

A: Ciekawy. Trochę taki malutki...

S: Zawsze chciałam pisać po książkach jakieś cytaty. Np. "co nie wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie".

U: Uwielbiam tego Kruczka. <3 Miły, zabawny. Warny lgną do niego jak elfki do Legolasa.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ten nick kojarzy mi się z gorącym, czarnym naparem, który to zazwyczaj spożywam około godziny 10 co weekend, niemniej jednak ten nick jest bardzo wporządku.

A: Elfka... Ładna Elfka podoba mi się to.

S: Legolas motsno... Tylko ten le golas coś ubrany jest :spike:

U: Mógłbym powiedzieć zarąbiście dużo dobrych rzeczy o tejże użytkowniczce, jest ona także osobą, z którą chyba najczęściej rozmawiam na SB. Oceniam bardzo, ale to bardzo pozytywnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Hmm... Cava ... Kawa Szrewe... Fajny, lecz nie wyróżnia się aż tak z tłumu.

A: Elfy... Tak motzno.

S: Łuk i niewidzialna strzała! :ming:

U: Hęęę... Widziałem parę razy na SB i raz jak no... non-stop nawijała coś :v

 

Dobra, skoro już jest to niech leci  :spike:

N: Drzewny. Chyba z parku.

A: Huehy. Fajny avek, trochę przyduży ale może być.

S: Szpoiler, który oceniałem, oraz... mi to wygląda na logo, ciekawe logo jakiejś gry.

U: Oceniałem, i ocena się nie zmienia. Widziałem tam w kilku tematach i mogę go uznać za użytkownika dobrego. :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Kojarzy mi się z Luną i... I chyba tylko z Luną. Ładnie brzmi, więc zaaprobuję.

Awatar: Miałem kiedyś ten awatar, jednak mój był kolorowy. Bardzo mi się podoba.

Sygna: "Prezent" ode mnie, dość zasłużony w sumie, kilka linków i obrazek w spoilerze, nic szczególnie specjalnego, choć jest okej.

User: Nie widuję poza tym tematem, więc nie mam pojęcia co powiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Te „Schreave" jest jak dla mnie niepotrzebne. Poza tym jak najbardziej w porządku.

A: Ciemno! Ale dobra, może być, szczególnie, że ta elfka jest całkiem ładna.

S: Sam nie wiem. Niby w porządku, ale ten filtr mi się coś nie podoba. Pozostanę neutralny, tak dla bezpieczeństwa.

U: Znam głównie dlatego, że jestem regentem działu, w którym ona jest avatarem. Jeśli musiałbym o niej powiedzieć jednym słowem, to użyłbym wyrazu „dama", bo pokazała ona, że ten tytuł byłby dla niej odpowiedni. Współpracuje się nam, pomimo paru zgrzytów, jakie ostatnio były, całkiem dobrze i bez większych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Kawa Szrek, moje pierwsze skojarzenie. Samo Cava jakoś jeszcze udzie, ale z drugim członem mi się nie podoba.

Avatar: Bardzo ładna pani, uwieczniona na bardzo ładnym rysunku. Szkoda, że nie wiem, kim ona jest.

Sygnatura: Legolas napinający łuk bez strzały???? Serio daję 2/10

User: Dotychczas myślałem, że to facet, ale musiało mi się z kimś pomylić. Tak czy tak, nie znam, więc dużo powiedzieć nie mogę.

 

japirdole.

 

Nick: Dobry.

Avatar: W pierwszej chwili myślałem, że to jakiś szkop. Teraz mocno mi się to kojarzy z Rayanem z Bioshocka. Tak czy tak, avatarek spoko, lecz można by wyciąć tą brązową kreskę na dole, gdyż pod nią chowa się jakiś ucięty obrazek.

Sygnatura: W sumie, to nawet ładna, ale jak się na nią tak patrzy, to to wygląda jak zepsuty gif. Przydałby się jakiś ruch, bo tak to trochę sucho to wygląda.

User: Nie pamiętam, kto to, choć mam pewne przypuszczenia, że kiedyś uważałem tą osobę na dziewczynę. Jeśli to ta osoba, to user raczej na plus, jeśli nie, to nie wiem.

Edytowano przez Talar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: W porządku.

A: Shovel Knight! O ile sama gra mi się podoba i to dość mocno, to z tym avatarem jest już gorzej, głównie, ze względu na te zielonkawe tło.

S: Pierwszy cytat jak najbardziej popieram, co do drugiego mam pewne wątpliwości, ale może być.

U: Głównie widuję właśnie w tym temacie i tym dotyczącym Doty. Całkiem w porządku, raz uciąłem sobie z nim pogawędkę w statusie.

 

Dzięki, że zauważyłeś tą brązową kreskę. I tak, to Andrew Ryan. Kolejne tak, to mnie uważałeś za dziewczynę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Całkiem ładnie to brzmi :)

A: Awatar też spoko, ale na ciemnym tle forum widać jasną kreske po prawej :<

S: Czuć glębie bijącą z tej sygny.

U: Nie za dużo o nim wiem, ale wydaje się być fajną* osobą.

*choć nie lubię używać tego określenia, to innego nie mogłem znaleźć aby go opisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

N: Onyx, tak po prostu. Lepszy niż poprzednie nicki.

A: Rejnboł Dasz, no ok. Świąteczna.

S: Smutna prawda, dlatego jestem elfem. Ludzie tacy jacyś.

U: Szpoko czałkiem. Podobno w moim wieku czy coś, można pogadać i w ogóle. Elfy zatwierdzają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nie podoba mi się. Tak po prostu. Z krówką mi się kojarzy.

Avatar: Jakieś smutne chłopaczysko albo jest w uj zamulone, albo w uj zaje*ane, albo w uh smutne, albo nie wiem co. Tak czy tak, słabo, gdyż nie wiem i nie chce wiedzieć, kto to jest.

Sygnatura: O MÓJ BOŻE ON PRZETARŁ USTA! I JESZCZE SCHYLIŁ GŁOWĘ, ABY TO ZROBIĆ!!!!!! *kisiel z majtach*

User: No avatar i sygne ma słabiutką, ale nie szaty zdobią człowieka. Niestety, osoby w ogóle w nie kojarzę (Bo pewnie zmieniła nick po piurwy nędzy!!!!) więc nie mam za co oceniać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Nadal kojarzy mi się z batonem XD

A : Kapitan <333 Ten śliczny art jest jednym z moich ulubionych od Lupis :3 

S : Tutaj jest... Edward! Z AT lupisvulpes :3 Uwielbiam tę animacje, ale bywały lepsze sceny ^^"

U : *tuli* były mąż :v jego historia popadła w niepamięć :v ma nową nagrodę c:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: pewnie czytam go źle i nie kojarzy mi się tak, jak powinien, ale jest charakterystyczny i fajnie, że się nie zmienia ^^

A: nie widzę, ale domyślam się, że jest na nim jakiś pieseł

S: "ilu osobOM", nie kalecz pięknego języka. Bardzo sympatyczny gif i cytat!

U: bardzo pozytywna osoba, jeszcze nie widziałam by nie był do kogoś przyjaźnie nastawiony- brakuje takich na tym świecie. Ma fajną ponysonę. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Palące pytanie... So Original. ._.

A: Fajny, lecz trochę denerwuje to "rozjaśnienie" w górnym lewym i prawym rogu.

S: Bardzo, ale to naprawdę, bardzo fajna sygnatura. Wygląda na Las Równikowy, a oświetlenie w tle... wspaniałe ( ale co ja się tam znam na obrazach ;-; ). Ogromny plus leci.

U: Huh, nie miałem przyjemności poznania bliżej tej osoby, ale wydaje się być no... dość pozytywnie nastawioną do życia.

Edytowano przez Snuja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Cassidy idealnie do niej pasuje :)

A: Klimatyczny~ ( i przypomina mi, że mam w końcu obejrzeć wielką szóstkę ;____; )

S: Pasuje do avka. Bardzo fajne gify! c:

U: Świetna znajoma ^^ Genialne animuje i ogólnie rysuje. Bardzo lubię z nią gadać... jejku... naprawdę nie wiem co tu jeszcze napisać xD Kocham cię tak tylko po przyjacielsku, no xD *hug*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : beret też było spoko, ale to brzmi bardziej kobieci, pasuje do niej ;3

A : zapomniałam jej/jego imienia, ale ta animacja podobała mi się najbardziej ;D

S : To twój art? Nie..'chyba nie, ale podobny dawałaś na DA <3

U : Świetnie rysujesz, a twoje animacje są mega!!! Też koffam po przyjacielsku :3 w końcu byłaś pierwszą osobą, którą jako dziecko poznałam na zsm, później poszłyśmy tu i na da i yt i wszędzie, niszczymy internet jak wirusy xddd

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Octavia taka pani, taka ważna, wow. Nice try. I tak wszyscy wiemy, że jesteś samochodem.

A: Nostalgicznie wyglądająca pani o pospolitej urodzie. Bo to nie pan, prawda? Niemniej jednak, awatar w porządku.

S: Jakiś dziwny człowieczek, trochę pedałkowaty. Mniej dobry, niż awatar.

U: Podoba mi się tytuł. Widuję głównie w zabawach, bo to osoba, która nie wypowiada się raczej w kontrowersyjnych, czy tam ważnych forumowych tematach. To chyba dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...