Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Aksamitna orchidea. Bardzo fajny, ładny i delikatny nick. Ogólnie kwiatki są pięknie i subtelne, dlatego też nick tak się kojarzy.

A: Podoba mi się bardzo kolorystyka tego avataru, chociaż nie wiem co to za postać, ale bardzo ładnie wygląda z zamkniętymi oczami. Tak spokojnie i delikatnie, zupełnie jak nick!

S: Banany kucykowe...kucyki bananowe... chyba przedstawiające ulubione postacie, zgadza się? A jeżeli nie to nie wiem :v

U: Moja pamięć...ten nick mi krąży po głowie i z tego co pamiętam to bardzo pozytywna dziewczyna, nie kłopotliwa, ale też nie ulega byle czemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Zmieniony, czego się przekonałem odwiedzając profil. Kangury są spoko. Głównie dlatego że kojarzą mi się z Australią, którą uwielbiam jako miejsce na świecie. Głównie ze względu na faunę i florę ^ ^
Avatar: Nie wiem czo to, ale zalatuje chińską bajką. W każdym razie nie jest takie złe. Głównie dlatego że kolor niebieski jest naprawdę spoko.
Sygnatura: Więcej niebieskiej kolorystyki, strasznie mi się podoba ten obrazek. Cytat, nie mam pojęcia z czego. Nie wiem również w sumie, czy to jest cytat. Ale brzmi mądrze i tego się trzymajmy.
User: Nie kojarzę z niczego oprócz zabaw. Wydaje się być ogarniętą userką. Nie mam zarzutów co do postów, jak raczej do niczego. Jak najbardziej na plus. Krucze aprobuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kruk... Kruczek, oznacza, że jest to młody kruk? Potomstwo kruka? WHAT THE HELL IS THIS?!

A: House zawsze rządził, więc +

S: To z tej bajki... czarno-białej... chyba...

U: Kojarzy mi się z tym, dosłownie. Ogólnie jest spoko, a że lubi TWD to daje mu to dodatkowe punkty reputki. :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: AdamSkan. Dam głowę że nazywa się Zenon.
Av: Nocny kuc w nocnej dolinie, z nickiem usera, typowe dosyć

Syg: Fan piłki nożnej? Pozwolę sobie nie wypowiadać się na temat bandy spoconych facetów kopiących piłkę do prostokąta :ming:

U: Pierwsze widzę, pierwsze słyszę, ale w cholere dawno mnie nie było więc nie wiem czy to ktoś nowy czy już jakiś czas tu jest

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: tłumaczę to sobie jako "okręcaj się szeroko" co nie ma sensu XD

A: av ładny ale ten komiks kojarzy mi się z niewyżytymi ludźmi... >.> obym się myliła.

S: ale... ż co tu się dzieje? ;_; nie rozumiem ;_;

U: dziwne, ma tyle postów a po raz pierwszy widzę. O.o Może wcześniej był i inny nick i avatar...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Pali pytanie... a może spali pytanie? no nic wciąż fajny :D

A: Dioscolestia... ładny art anyway

S: W końcu coś mądrego :v

U: Pozytywna, fajna użytkowniczka, z którą fajnie da się pogadać... aprobuję :v

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: przez to SkanD kojarzy mi się równocześnie ze skanerem i skandynawią

S: w sumie jeden z moich ulubieńszych na forum :)

S: nie rozumiem piłki nożnej ale wysiłek i dyscyplinę warto docenić zawsze ;)

U: dobra, nie jestem pewna ale chyba spotkałam cie na jednym z krakowskich meetów. Jeśli tak, to wiedz, że dobrze wyglądasz ;D Generalnie spoko user.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Imię w nicku i do tego takie zwykłe...i to D kalające moje oczy ;__; No nie podoba mi się nick, nie podoba. 

A: Kucoperz ~ Do tego bardzo ładny, a i fajnie wkomponowany w tło. Przyjemny dla oka awatar ^^

S: Cytat mi się podoba. Taki zwykły, codzienny, ale przez to ludzki. Natomiast piłkarza nie znam i za samym sportem nie przepadam. Czcionka nicku mi się nie podoba :v

U: Widuję, ale nie miałam okazji bliżej się przyjrzeć. Z profilu też nie mogę się niczego dowiedzieć także user enigma ;w; 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Oceniam neutralnie. Prosty i charakterystyczny, ale też nie robi na mnie żadnego konkretnego wrażenia.

A: Animangofagowe tak bardzo ;__; Nie wiem kto to, ale smuteczek że wygląda tak strasznie typowo. Pomieszanie kiczu, kocich uszu i jaskrawości. Meh.

S: Tu już lepiej. Bardzo ładna sygnatura, zrobiona w ciekawy sposób. Zdecydowanie na plus.

U: O ile dość często nie zgadzam się z Twoim zdaniem, odczuwam do Ciebie szacunek za kulturę osobistą, umiejętności i ogólnie dojrzałe zachowanie. Tak trzymać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Oksymorony są fajne, jedna z fajniejszych środków artystycznych. Jako nick brzmi ciekawie.

A: Mimo, że mężczyzna w kolorystycze brązowo-pomarańczowej dość dziwnie ma się do niebieskiego tła, to avatar jest ładny, znośny powiedziałabym.

S: Zgniła Panna Młoda, strzelam? Nie oglądałam, więc mogę się mylić. W każdym razie uwielbiam filmy animowane, a gify z nich wyglądają cudownie. Sygnaturka najładniejsza :3

U: Odzywa się w tematach, na które ja rzadko zaglądam, ciężko więc stwierdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Adam z jakimiś połączeniami. Nie jest źle, chociaż cutie marka też nie urywa :)

A: Batpony. Widziałem już gdzieś podobny avek. Art fajny, chociaż mało oryginalny.

S: Piłka nożna. Fanem niestety nie jestem.

U: Dużo pisze w off topie, oprócz tego, za bardzo go nie znam, ale wydaje się miłą osobą. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Lubię to słowo i to, co ono oznacza. Gdyby jeszcze w jakiś sposób "odnosił się" on to użytkownika, to po prostu git malina.

Avatar: Jakiś hmmm... myśliwy z rybą noszoną jako broń broczy we mgle (albo płytkiej wodzie) otaczającej miasto. Zupełnie jakby jakieś coś przykuło jego uwagę na warcie i poszedł to sprawdzić, zapuszczając się w odmęty pustki. Pomimo, iż nie mam bladego pojęcia, o co chodzi, to art ma swój klima i prezentuje się zaje*iście, choć na avatar pasuje tak se.

Syngaturke: Czy to nie jest ta cała "Gnijąca panna młoda" czy jakiś inny, podobny do tego film? Nie wiem, o co loto, ale ten gif niestety mocno kuję w oczy swoją mizerną ilością klatek. Źle się na to patrzy.

User: Jeden z tych, którzy zawsze mi się mylą i nigdy nie pamiętam, co, gdzie i jak robili. Lecz nie sądzę, by to była jakaś negatywna osoba. 

Edytowano przez Talar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z ulubioną postacią z gry "Wiedźmin" <3

A: Siegmeyer, jeden z wielu bardzo ciekawych i  oczywiście smutnych postaci z Dark Souls. Pamiętam jeszcze jak zrobiłam jego questa. I nigdy więcej już nie chciałam tego robić...

S: Dwa cytaty, nawet mądre. 

U: Mimo jednego małego nieporozumienia to bardzo miły człowiek i warty pozytywnej oceny. Docenia często to, czego inni nie doceniają i przede wszystkim nie gnoi wszystkiego co się rusza, tylko dlatego, że ma zły dzień czy czegoś nie lubi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Z niczym  mi się nie kojarzy.... i bardzo dobrze! Właśnie to czyni go rozpoznawalnym i oryginalnym. Bardzo mi się podoba ^^

A: Po prostu Cheerliee, nasza nauczycielka ^^ Nigdy nie interesowałam się jakoś tym kucem, ale trzeba przyznać, że ładna z niej klaczka. Chociaż taki kuc wycięty z serialu... nie jest źle, przynajmniej widać oddanie!

S: Trust me, I am an engineer! Też niebawem (mam nadzieję) będę inżynierem, mam nadzieję, że jednak w pozytywnym sensie wykorzystam ten tekst. Sygnaturka zabawna i na plusa.

U: Jeden z milszych użytkowników tutaj. Jak sam zaznaczasz, nigdy raczej nie chcesz nikogo urazić, nie szukasz wojen, kłótni, ani innych głupotek. No i przede wszystkim genialnie prowadzi swój dział. Bardzo mi się podoba :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kangurek, Kangurek, Kangurek... A nie chwila, to było o ogórku...

A: Anime tak motzno

S: Was... Was ist das?! "Słońce księżyca" (tłumacząc na polskie) do tego jakiś cytat. Nie chce mi się tłumaczyć tego :ming:

U: Nie znam, nie zaobserwowałem niczego... ekhem... ciekawego :wow2: Ogólnie to nie mam nic do zarzucenia użytkownikowi :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kangury, australijskie zające znające kickboxing. Australia, miejsce gdzie nawet zając jest fajniejszy od ciebie.

A:Postać z komiksu o którym nigdy nie słyszałem, ale nie kuc, wiec mimo wszystko się wyróżnia jednak ;/:

S: Obrazek na którym nic nie widzę, z napisem którego przez czcionkę nie da się przeczytać, i cytat poniżej tak mały że informacje drobnym druczkiem na dokumentach z banku się chowają

U: Pisiont postów, newfag, ale coś ją widzę ostatnio sporo. O ile nie znudzisz się po tygodniu to może będziesz tu rozpoznawalna xD

 

 

 

 

 

 

@Edit:

 

Kurde ludzie, co sie tak rzucacie na ten temat, nic się napisać nie da.

Edytowano przez Spinwide
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up to powinno się uzupełnić do najnowszego postu :spike:

N: Obrotowe... coś tam... Kojarzy mi się z jakąś pajęczyną :v

A:Postać sprawdza godzinę...

S: Polskie internety zapełnione trolamii gronostajami

U: Pierwszy raz na oczy widze... Skąd tyle postów? Co to za czary?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ogółem to kojarzy mi się tylko z wulgaryzmami, hue.

A: Stalker. Jedyne skojarzenie.

S: NO CHYBA LUBISZ LATAĆ :ming:

U: Pierwszy raz cię widzę zią xD

 

 

Czary? Takie czary że jestem userem tego forum od ponad 3 lat :ming: Wystarczy spojrzeć na nr ID albo datę dołączenia w profilu. To nie boli, a spam "SKONT ON MA TYLE POSTUFF" jest denerwujący.
Pozdro, Spónz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie wiem czy posiada on jakieś głębsze znaczenie, ale wygląda charakterystycznie, no i jest rozpoznawalny. Tak przywracając do życia moją starą tradycje wklepania go w Google, wyskoczyły mi arty z jego OC-kiem co mnie nie dziwi. Ale wyskoczył tez mój.  WTF?

A: Postaram się zgadnąć, najbardziej przypomina to mi jakiegoś zombie-tancerza co by pasowało do usera. Oczywiście nie chodzi o to że wygląda jak zombie.

S: Deadpool zawsze był i będzie moim ulubionym Marvellowskim bohaterem.  Spotkanie PP i DP było by co najmniej ciekawe.

U: Nie widywałem już go dłużej na forum, ale się nie dziwie. Ogólnie ostatnio tu pusto, ja sam coraz rzadziej zaglądam. Tak czy siak zawsze był   w porządku userem, najbardziej ''roztańczonym'' na całym forum. Jak na razie zdanie podtrzymuje. 

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...