Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Nick: Wow, wilku. Nadal kojarzy mi się z takim grubym chłopaczkiem który za każdym chodził i szukał koleżków. No ale powoli nabieram przekonania że trzeba od tych skojarzeń odejść. Fajny nick, mimo iż jestem przeciwnikiem KSYWEG z "u" na końcu 
Avatar: Lotnik kucykowy. Fajna barwa i dobrze że w png, ładnie się komponuje na czarnym tle forume. Ciekawe czy odzwierciedla też wygląd właściciela.
Sygnatura: Samolot który ma znaczek i jakąś klacz z wilgotnymi kopytkami na tej przedniej części której nie określę żeby nie wyjść na większego idiotę niż jestem teraz. Kącik fanów lotnictwa? Jakoś nigdy mnie to tak nie jarało, ale zobaczę ^ ^
User: Typowo lubię gościa. To taki człowiek z którym nie musisz rozmawiać, a wiesz że jest spoko. Często go widzę w statusach, rzadko na SB(Co też jest plusem : DDDD) Nic tylko życzyć takiemu powodzenia. LEĆ W PRZESTWORZA! :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kruki są super. Mają takiego mrocznego garba i ogólnie są mroczne. Ale dodanie "ek" na końcu może sugerować, że mimo mroku jest...eee... miły? :v W każdym razie zwierzęce nicki są super. 

A: Coś czuję, że powinnam znać tego dziadka, ale ni cholerę nie wiem skąd on jest. Wygląda bardzo sympatycznie, chociaż patrzy na mnie ze straszną miną ;_; najprawdopodobniej jakiś Twój idol.

S: O, tutaj już widzę, że wcale go nie znam, tylko po prostu pozytywnie się kojarzy! Komik z absurdalnym humorem, brzmi dość zachęcająco. A więc lubisz specyficzny humor. Ja też. Więc masz na razie same plusy!

U: Stary wyjadacz forum, a mimo to Cię nie kojarzę ;_; Ale wydaje się fajny i spoko. Nawet zaproponował mi mieszkanie w szafie! Mało takich ludzi którzy tyle siedzą na forum są...mili. Serio :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: na pewno oryginalny na tym forum, więcej kangurów nie ma i nie będzie

A: ...ehhh, nie podoba mi sie ale przyzwyczajam sie

S:tak! Chwalmy mój ulubiony żywioł :)

U: nówka sztuka, a na początku myślałam że to starsza userka ze zmienionym nickiem. Na razie fajna osóbka, propsuję info na profilu bardzo ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Płonące... Każdy zna tą nazwę więc nie muszę jej tłumaczyć, ale prawdopodobnie jedyna osoba która "płonie".

A: Luna master.

S: A granice płyt kontynentalnych? D:

U: Das ist gut user! Dużo postów, rozpoznawalna, mało nagród, oraz oczywiste propsy za profil :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się ze snuciem :D

A: Wygląda radioaktywnie... aż za bardzo  :lie:

S: Gif, który przedstawia kolesia gapiącego się na most Łazienkowski, samolot, cytat o lataniu i fragment wiersza/piosenki, Może być.

U: Kojarzę kolesia. Bierze dużo udziału w zabawach i offtopach. 9/10  :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Velvet Orchid brzmi fajnie, ale ten nawias jest moim zdaniem niepotrzebny. Albo to, albo to ^^

A: Taki trochę...nijaki ten avek. Prosty, mało wyrazisty. Ale kolorki ładne. 

S: Tańczące banany, lel. Kiedyś mnie to śmieszyło XD

U: Przyjemna osóbka. Udziela się i w ogóle :3 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Sowa taka. Ładna dość ale jako nick w porządku

A: Ładnie wykonana Celestia. Aprobuję.

S:Celestia i autoreklama... Ciekawe dość.

U: forumowy grafik i avatarka whoovesa. Poza tym nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Po prostu :sosna:

A: Jakaś dziewczyna. Pewnie z gry lub anime, a ja się na tym nie znam  :)

S: Pewnie reklama jakiejś gry, serialu lub innego forum. Tylko obrazek taki trochę... sugestywny...

U: Widzę, że ma dużo postów i awardów. Szacun :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Dość Krótki i długi czas niezmieniany. I dobrze przynajmniej łatwo skojarzyć usera z nickiem.

A: Nie wiem, co to ale podoba mi się to.

S: Deadpool i Pinkie? mieszanka wybuchowa :v

U: W sumie to nie znam zbyt dobrze ale w sumie jest w porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: No, uniwersalny, znany nick!

A: Troszku boli białe tło na ciemnym tle forum, ale ogółem avek spoko :v

S: Taki... inny styl animacji, średnio mi sie podoba, ale nie znaczy to, że mi sie nie podoba.

U: Znany w każdym zakątku forum, sklepowy ochroniarz i największy dealer artów, 6266 postów (Damn :v), pełno nagród. Nic dodać, nic ująć ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kamień taki jest. Bardzo ładny swoją głową. I zwierzę, dokładniej antylopa, która ma podobną nazwę. W sumie fajne jako nick. 

A: Ten nowy background z mlp~ Akurat najmniej ją lubię z całej czwórki, ale nie zmienia to faktu, że ładny obrazek w avku. Chociaż rozmazany. Nieco bym zedytowała. 

S: Cytat mądry i podoba mi się, ale czcionka stanowczo za duża. 

U: Em...pisze u ciebie na profilu, że jesteś Sombrą. Bardzo lubię Sombrę, ale prawdę mówiąc nie chciałabym go poznać osobiście ;__;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Czapka uszatka! Czapki uszatki są fajne, ty też jesteś fajna!   :enjoy:

A: Do Celestii nic nie mam. (no ale NLR ;_; !) Avatar jest przepiękny ^-^

S: Bardzo mi się podoba, jak na to patrze, to aż uspokaja..

U: Nie znam cię zbyt, ale widać że jesteś aktywnym użytkownikiem, jeśli jesteś spokojny i miły to 10/10 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nick bardzo dziwaczny, ale z czasem jak go widzę codziennie to wydaje się oryginalny. Sama bym takiego nie chciała, ale jest w jakiś sposób wyjątkowy. Może oznacza że czujesz się na raz Bronym i Pegasis? :o

A: Pokojówka zdejmująca swoje pantsu... Na avka dość słabo pasuje, bo nie widać ładnie na taki małym obrazku.

S: Gif jest śliczny. Bardzo mi się podoba. Ładna kreska i ogólnie, Rarity wygląda na taką skupioną, piękną klaczkę :3

U: Dość aktywny człowiek na tym forum, też siedzi na sb, można pogadać, chociaż czasami dziwne ma opinie :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kangury to takie skoczne stworzenia z Australii. Fajny nick  ogółem :v

A: Spyro w psim przykucu... spoko :v

S: Nie wiem, z czego ta grafika ale ciekawie się prezentuje

U: W sumie nie znam, lecz widuję na SB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Lubię naturę, a lasy to jedno z moich ulubionych środowisk o ile nie ulubione ^^ Do tego sosna. Szlachetne drzewo o pięknym zapachu i smukłych konarach (u nas w lasach smukłych). Ach, nieważne. Piękny nick~

A: Luna w lesie z motylkiem na uchu. Hm. No bardzo ładne muszę przyznać ^^ 

S: Nie znam postaci, nie znam Skull Girls, ale kobitka seksowna i ogólnie ładna sygnaturka. 

U: Dobrze się sprawuje jako avatar, pisze ciekawe posty. Kurczę, nie pamiętam za bardzo czasów, kiedy była Soarinem. Ale wiem, że te czasy były. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Słabo przepadam za tym słowem. Kojarzy mi się z niezbyt przeze mnie lubianym Misiem Uszatkiem. Chociaż trzeba przyznać, pasuje na nick mocno.

Avatar: Zauważyłem, że userka ta zawsze ma świetnie wykonane avatary. Tutaj mamy świetnie wycięty portret Celestii. Nie dość, że sam art jest bardzo ładny, to sam avek zrobiony perfekcyjnie. 10/10

Sygnatura: Również to samo. Wygląda naprawdę świetnie, zarówno sam art, jak i wykonanie. Znowu 10/10

User: Mało ją znam, lecz obserwując zachowanie + bliska znajoma jednej z lepszych osób na tym forum + lubi Celestię + ma ogarnięte avatary itd. = Osoba fajna i zachęcająca do bliższego poznania. Muszę Cię lepiej poznać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Wiedźmin pierwszym skojarzeniem na zawsze ;D

A: why so serious? Fajny cylinder. ...tak to się nazywa, nie?

S: w sumie przez internet można mnie poznać łatwiej, szybciej i "prawdziwiej" niż poprzez rok codziennych kontaktów ze mną w 4 oczy. :P Więc coś jest w tym cytacie. Z drugim bym polemizowała. XD

U: jak coś powie, to już powie i zwykle mogę tylko dać repkę. ;) Chętnie bym poznała, ma potencjał na mojego dobrego kumpla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ciągle mnie zastanawia co było tym "palącym pytaniem", które cię zainspirowało? ^^ A skrót BQ zawsze będzie mi się kojarzyć z barbecue XD 

A: Ładna Luna, ale szkoda, że taka malutka. 

S: Ten znak zapytania średni, ale przekaz bardzo dobry. Ludzie powinni być jednością. 

U: Bardzo miła. Dobrze prowadziła dział Daring Do, a poza tym zgadzam się z wieloma jej poglądami. Warta poznania osoba, naprawdę ^^ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z uszkami, które u kucyków są bardzo słodkie i puszyste <3

A: Celestia. Bardzo ładny, pastelowy art :3

S: Obrazek Celestynki, który wygląda podobnie do awatara.

O: Dobrze sprawująca sie awatarka Whooves'a. Jak dla mnie, 10/10 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...