Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Kojarzy mi się ze ślimakami. Pewnie dlatego, że tak powoli się snują  :fluttershy3:

A: Małe to takie i zbyt radioaktywne jak dla mnie...

S: Snajper~! Reszta to nie moje klimaty.  Chociaż latać bym chciała. Ale na skrzydłach. Własnych. 

U: Militarny i radioaktywny do kwadratu :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jak dla mnie brzmi on... ciepło? Nawet się podoba.

A: Ładny art i w dodatku ładnie wycięty. Lisia lubi to.

S: This! Świetne wycięcia i równie dobry co wcześniejszy art. Podoba się.

U: Nie pamiętam, abym z nią kiedykolwiek pisała. MA dużo nagród. Wydaje się być miłą osobą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jedna z moich ulubionych postaci tła!

A: Jest Tom, a gdzie Jerry?

S: Trochę przygnębiająca :octcry:

U: Mamy siebie w znajomych, ale od miesięcy nie pisaliśmy do siebie :/

Zdobywczyni wielu nagród z wielu działów, co świadczy o aktywności na forum :brohoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Piękny w swej prostocie, nie znam innego arkadiusza więc z nikim innym raczej mi się nie kojarzy. Fuks kojarzy mi się ze skunksem.
Avatar: Jakiś różowy kuceł w prawilnej wersji. Łzy symbolizują ból i cierpienie przez które arek przechodzi żeby wybawić wszystkich userów na forum
Sygnatura: Przedstawienie mode jako chińsko bajkową psychopatkę or smth. Podkreśla niewinność usera i jego nieskazitelne intencje, śliczny portret fuks.
User: Dobry człowiek, lubię gościa. Ma swoje marzenia i zasady i za nimi idzie. Arkadiusz jest życiem, arkadiusz jest miłością. Pełny props, śmieszny pan

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: To, że Kruczek to jeszcze rozumiem... ale to po kruczku? Skąd to w ogóle się wzięło?

A: Kruczki takie fajne. I to jeszcze w deszczu Aprobuję

S: Tom Hanks z szeregowca Rayana? Tak mi się wydaje

U: Deje okejkę :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Sosen zawsze spoko, pozytywnie się kojarzy.

A: Pamiętam jak na sb pytałeś o wycinanie tła do tego :v Bardzo urocza Twilight.

S: I ostatecznie zrezygnowałeś z księżniczkowej sygny i dałeś Lunę na... kurde, jak się nazywał ten pokemon, kompletnie zapomniałam ;_; W każdym razie narysowany tak, że pasuje do stylu kucykowego i cała sygna wygląda ładnie. 

U: Spoko człowiek, nie toksyczny, bardzo miły i fajny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kangurek. Nie wiem, jest okej, ale dla mnie zawsze będziesz Syriuszem, albo Braciszkiem ;^;
A: Uroczy całkiem ten smokeł, serio c: 
S: Ach ten angielski. Ale ogółem sygna całkiem w porządku.
U: Ha, znam w sumie, dość długo i wiem tyle, że to mój braciszek na zawsze o. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Oryginalny, krótki i treściwy. Podoba mi się.

A: Jakiś załamany dzieciak. Może być.

S: Dwóch chłopców grających na pianinie razem.

U: Nie znam, ale nachodzi mi jedno określenie do głowy: tak bardzo yaoi wyczuwalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Snuje się, może czegoś szuka, przygód? Sensu życia? A może po prostu snuje się po kuchni myśląc co zrobić sobie jeść? Prosty i dość oryginalny.

A: Czarnobyl :v radioaktywny użytkownik, może niebezpiecznie podchodzić?

S: Snojper chyba chce się posikać, patrząc ciągle w ogień. Ładny cytat ten drugi, bardzo mi się podoba.

U: Spoko człowiek, chociaż mało go ostatnio widzę na forum, by gdzieś pisał. Także moja pamięć jest krótka i nie pamiętam co bym mogła o nim napisać :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: wolałam poprzedni - bliższy memu sercu huehue, ale ten też jest spoko, przynajmniej nie myli mi się z nikim innym

A: co to za kawaii rycerz w dramatycznej pozie z dziewczęcymi pośladami? XDDDD

S: ogień master race, mój ulubiony żywioł :3

U: jedna z sympatyczniejszych na forum, jedna z tych której post w temacie zawsze jakoś pozytywnie wpływa na poziom i kierunek rozmowy. ...dobra z kierunkiem bywa różnie, ale to już nie jej wina.

Edytowano przez Burning Question
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Palące Pytanko :^) Chciałbym wiedzieć o jakie pytanie chodzi, może tyczy się wszechświata a może to pytanie o jogurt! Czy Burnin Kłeszczon się kiedykolwiek przed nami otworzy i wyzna swój mroczny sekret jakim jest pytaniem? Dowiecie się w najnowszym odcinku Power Rangers SPD :rd8:
Avatar: Ciekawe ile wiatraczków musieli podstawiać jej pod buzię żeby uzyskać taki efekt. Ale jest ładnie, nocny kucyk bardzo aprobuję ;3
Sygnatura: Natura nie rozróżnia też kolorów i pewnie nie wie do której toalety publicznej powinna się skierować, ale o tym się nie mówi. Oprócz tego symbol pradawnego pytania, którym jest userka. Jestem niemal pewien że ma to coś wspólnego z jakąś zaginioną Arką bo właścicielka lubi chodzić w fajnym kapeluszu, czyli musi być archeologiem na emeryturze, który pokonuje nazistów i zdobywa tajemne artefakty :3
User: Lel, już 1000 postów. Ogarnięta do przesady, a jednocześnie całkiem spoko. Często używa słów które muszę googlować. Hugable :fluttershy5:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nick bardzo przyjemny bo lubię kruczki. Kruczki są fajne, jak wszystkie ptaki. Nawet marabuty mają w sobie to coś. Ale chwila...ojej, nick jednak jest przyjemny bo to nieprzyjemny Thug kruczek jest :CCCC

A: Nie znam. Ale chyba żołnierz. Żołnierze bronią kraju i są dzielni, chociaż uważam, że nie powinno ich być bo walczą tylko dlatego, że władza ma jakieś zachcianki. Cóż...

S: Też jakaś wojna. Nie łapię tekstu, ale to w pewnym sensie romantyczna scena. Tak przynajmniej wygląda na gifie, nie wiem co tam się potem i wcześniej działo :v 

U: Jak już się odezwie to rozwala system. Kocham ten sarkazm, to podejście do życia i w ogóle styl bycia, o. User na 6+ albo 11/10 jak kto woli. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Teraz myślę tylko o jedzeniu i wyobraziłam sobie pieczoną sowę...ciekawe czy jest dobra taka *-* aaa nick oczywiście dalej fajny, miło się kojarzy. Moim zdaniem nie musisz zmieniać :3

A: Sombra otwierający pyszczek. Jak zawsze ładnie wykonany avatar przez samego użytkownika, a co do grafiki w nim to może być, jak zawsze Sombra wygląda badassowo.

S: Bardzo mi się podoba. Chociaż  w sumie robiłaś z tego gif i nie wiem czemu jeszcze go tutaj nie dałaś, bo był epicki moim zdaniem :v Sam art ciekawy, chociaż nie wiem czy to moja ignorancja czy co, ale nie wiem co te dwie postacie mają do siebie xD

U: Trudno napisać cokolwiek sensownego tutaj, bo znamy się już od...5?6? lat. Można by pisać poematy. W każdym razie 98217923983298/10 :v

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Biorąc pod uwagę jaki sobie wstawiłaś teraz avek to pasuje idealnie XD Z resztą Kapitan zboczuszek, mhrr~ Ale i tak ciągle go gwałcą. 

A: Ponętny, uwodzicielski Solaire z zarumienionym hełmem~ Brałabym~ 

S: Piękna <3 Taka delikatna jak sam Gwyndolin~ O tym, że składa się z moich ulubionych kolorków już nie wspomnę. Ale kurczę...smutno się robi jak się patrzy na Gwyndolina i przypomina sobie jaki jest biedny :< 

U: Tez mogłabym poematy pisać, ale nie chcę napisać tego samego co ty więc po prostu wybiorę coś i napiszę, o. To najbardziej lojalna i kochana dziewczyna spośród lojalnych i kochanych dziewczyn~ Owszem, ma wady, ale co tam! I tak ją kocham <3 A jak ona się o mnie troszczy ;w; 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Takie sowy. Z tego co słyszałem... Dla mnie ptak to ptak, nie zależnie od jego gatunku :ming: latające bombowce*

A: Sombra, używający swojego rogu jako pochodni :spike: Ładnie zrobiony 10/10

S: Sombra + Gandalf = to

U: Dobry user, wręcz świetny. Pomocna, mająca dużo postów i ogólnie spoko 10/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:  Snujesz i psujesz!  :rainhug:

A:  Pierwsze skojarzenie.. S.T.A.L.K.E.R. a.. potem już nie powstrzymane obrazki takie jak Metro, Fallout. D:

S: Pyro, to jest piękne!  :drurrp:

U: Znam tylko z postów, ale wydajesz się miłą postacią którą z chęcią kiedyś poznam.  :lunalaugh:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Pan Szczęście. Bardzo pozytywny nick, więc podoba mi się :3 Lubię pozytywne rzeczy! 

A: Bardzo zaspana Luna, wygląda tak codziennie, nieksiężniczkowo. Trochę dziwne, ale fani lubią z niej robić niedbającą o siebie gejmerkę :v

S: Więc na pewno bardzo lubi Lunę, skoro nawet tutaj się pojawiła. Sygnaturka ładnie zrobiona, bardzo mi się podoba. Z resztą sama lubię Lunę, więc kolejne okejka ^^

U: Widzę go chyba pierwszy bądź drugi raz, wygląda na nowego i bardzo lubi Lunę. Wydaje się spokojny i miły, ale póki co słabo znam i nie mogę oceniać. Ale cieszę się, że mogę ocenić kogoś nowego, a nie ciągle te same osoby :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Kapitan brzmi co najmniej dostojnie, natomiast Perv już mniej.
Avatar: Sugestywny obrazek solarny. Nie podoba mi się.
Sygnatura: Klimatyczny obrazek i napis nad którym nie chce mi się zastanawiać. Pół na pół.
User: Jest w porządku, nie mam nic do zarzucenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: always und forever thug life :v

Avatar: nie wiem, wygląda na jakąś voodoopodobną twarzyczkę, bynajmniej interesujący

Sygnatura: nie czaję. Pewnie z jakiegoś filmu.

User: Fajne podejście do życia, lubi ciut pololczyć, siedzi na esbekach, ogólnie spoko człek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Często zmieniany, ale obecny jest dość ciekawy.

A: Super RD :rdblink:

S: Brak, albo ja zwyczajnie jej nie widzę na tablecie :dunno:

U: Raczej mało się znamy, chyba jeszcze nawet nie rozmawialiśmy razem, więc wiele tu opisać nie mogę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Dayan -> Daj-an Jestem genialna.

A: Lunałke grająca na gitarze. Ładna kreska, na czarnym stylu widać trochu białych pixeli.

S: Spoiler. A w spoilerze gif, a pod nim tekst.

U: ... ON MA ZIMNIUKI. DEJ, DEJ! ;__;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...