Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Łatwy do zapamiętania to on nie jest ale jest dość fajny. Kojarzy mi się... w zasadzie z niczym.

A: Przypomina mi kreskówki z lat 90. Nie wiem skąd on pochodzi ale jest ciekawy i uroczy. 

S: Świetny portret Lewandowskiego. Chciałbym tak w przyszłości rysować ludzi z takimi szczegółami.

U: Użytkownika znam tylko z widzenia... posiada kilka nagród co widać- musi być z pewnością dobrym twórcą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Arkadiusz Fuks, każdy zna tego trolla. W sumie może być.

A: Friendship is manly x Gejolasz?

S: SB jako friendship is manly?

U: Znany troll. Jest życiem i miłością. W sumie nawet fajnie że jest - beka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Bardzo prosty do zapamiętania, fajny i ciekawy... chociaż nigdy nie wiem jak się go wymawia ( Sijen? Sejen? A może po prostu Cahan? Nevermind).

A: Ładny awek, prosty rysunek prawdopodobnie jakiegoś OC'ka- piękno tkwi w prostocie.

S: Super rysunek ze smokiem, widać wkład i dbałość o szczegóły. Ogólnie przyjemna sygnaturka.

U: Najbardziej kojarzę Pannę Cahan dzięki rosiczkom i ogólnie użytkowniczka ma chyba zamiłowanie do roślin. Nie znam jej osobiście ale dam rękę uciąć, że jest to osoba warta poznania . A i oczywiście mój rocznik :D

 

 

@offtopic:

 

 

+1 za ten obrazek :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyta się "Kahan", po prostu.

 

N: 1stChoice - gorzej zapisać niż wymówić, bo brzmi całkiem fajnie. Kojarzy mi się z marką kociej karmy o tej samej nazwie.

A: Mama Buttona, całkiem łada.

S: Octavia, niestety nie moje kolory, jak dla mnie nieco zbyt mało wyrazista.

U: Całkiem spoko user, choć ciekawi mnie czemu w zainteresowaniach ma wpisane "Pegasis" :rainderp:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: gdzieś kojarzy mi się z Karawelą... Zupełnie nie wiedzieć czemu :]

A: Co to w sumie jest? Jakiś pies? Kot? Insze zwierzę? Coś niezdefiniowanego? W sumie to nawet fajne.

S: Widać, że ten user jest fanem Roberta Lewadowskiego.

U: Poza tym, że kilka razy z nim gadałem na SB to w sumie nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Sosna... wiecznie zielone drzewo. Przyjemny nick i taki dobrze się kojarzący.
A: Lara Croft i to w dodatku na super fanarcie :D Czego chcieć więcej?
S: Luna lecąca na czymś pokemonopodobnym... Ciekawe w sumie.
U: Niestety nie znam użytkownika osobiście jednak kojarzę go tak o z widzenia na forum. Po spoilerze w sygnaturce widać, że fan Wiedźmina i ME.
Edytowano przez 1stChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: LIFE OR DEATH, MAKE UR CHOICE. Słówko "choice" jest fajne, głównie dlatego że kojarzy mi się z "Piłą". Pierwszy wybór? No cóż... dość ciekawy nick ;-;
Avatar: Mama Buttona, fajna postać, szkoda że widziałem o jedno r34 za dużo, żeby kojarzyła mi się z czymś normalnym. W każdym razie spoko avatar, pucyk ładnie pasuje.
Sygnatura: Obrazek w fascynujących barwach, kucyg o imieniu które akurat zapomniałem. Ale ma skrzypce ^^ Oprócz tego pozytywny tekst, heh. 
User: Ostatnio dużo pisze na forum. Mam wrażenie że "zarywa" do każdej żeńskiej jednostki na forum. Kojarzy mi się troszkę z postacią pana GREJA z gunwianej książki pisiont twarzy g®eja. No ale ogólnie spoko gość, dość rozważny, a jego posty trzymają poziom. Nie znam, może gdybym zmienił w profilu płeć na "klacz" miałbym szansę z nim pogadać :C

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N - Prosty, łatwy do zapamiętania, a nie jakieś cuda na kiju. Wielki plus

A - I tak za chwilę go zmieni, ale widać jaki serial lubi ;) Poza tym, ten obecny jest nielicznym, o kształcie innym niż kwadrat lub prostokąt. 

S - Zmienna niczym jego avatar, ale zawsze świetna. Przeważnie gif z fajnym tekstem :)

U - Serio... trzeba coś dodawać? Powiedz słowo "Kruczek", a wiadomo o kogo chodzi. O bardzo charakterystycznego użytkownika 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: bardzo charakterystyczny ^^ niemniej nie znam jego znaczenia

A: wielbię i zawsze będę wielbił. Nigdy go nie zmieniaj, proszę :o

S: Dat Twilight XDD

U: Bardzo miły i otwarty człowiek, cenię go za jego wypowiedzi no i chciałbym czasem poprowadzić jakąś dłuższą rozmowę ^^ Brohoof! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Super nick, kojarzy mi się z tym, że użytkownik jest uzależniony od przytulania. To tak jak ja.

A: Postać kojarzę, to nawet nie kucyk z tła- to po prostu postać epizodyczna, która pojawiła się chyba tylko raz w serialu ( ale ręki nie dam uciąć). I ten awek w stylu koła... na prawdę fajnie to wygląda.

S: Świetnie pasuje pod awatar, głównie tą samą kolorystyką i postacią. Z tego co widzę i to i to jest autorstwa Uszatki. Nic dziwnego, że świetnie wygląda.

U: Użytkownik, z którym można ciekawie porozmawiać, wydaje mi się czasami lekko nieśmiały ale możliwe, że to tylko moja opinia. Dodatkowo mieszka niedaleko mnie i w końcu musimy gdzieś razem wypaść na jakiś cydr. 

 

 

 


Mam wrażenie że "zarywa" do każdej żeńskiej jednostki na forum.

 

No kurcze, kolejny :D

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Hugoholick czyli, że jesteś uzależniony od Hugo. Znaczy każdy kiedyś był.

A: Sugarbelle prawdę mówiąc zapomniałem kim była ta postać i musiałem to wygooglować, ale już ją pamiętam. Podoba mi się jest ee... słodko

S: Również niesamowicie słodka sygnatura

U: Nie znam go bo od dawna nie odwiedzałem forum, ale jest lubiany na forum 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

O, ciebie to jeszcze nie oceniałem :v

Zacznijmy od nicku. Zazwyczaj z niego najłatwiej jest wyciągnąć jakieś informacje o osobie. Nick Sir Hugoholic sugeruje, że osoba go nosząca jest uzależniona od przytulania się... I rzeczywiście, obserwując działalność zarówno na polskim, jak i międzynarodowym forum można odnieść wrażenie, że rzeczywiście tak jest. To naprawdę fajnie, gdy nick do danej osoby pasuje.

W avatarze i sygnaturze pojawia się Sugar Belle. W sumie nie pamiętam zbytnio tej postaci. Wiem jedynie, że należy do "Equal Four" i swoimi wypiekami doprowadziła do zatrucia pokarmowego u Pinkie (niezłe osiągnięcie, biorąc pod uwagę, że tej różowej zarazie nic nie jest po wsunięciu kilku ciast).

Co mogę powiedzieć na temat samego użytkownika? W sumie to niewiele.Pamiętam, że początkowo byłem przekonany, że jest dziewczyną. :v Kojarzę go głównie z działalnością na angielskojęzycznym forum, gdzie jest znany ze swojego zamiłowania do hugów. Ogólnie mogę powiedzieć, że jest to całkiem sympatyczna osoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Na zmianę nosi dwa nicki. Dopiero niedawno się skapłam, że to po prostu te same osoby :v Nie bardzo mi się ten nick podoba, wolę Krzyśka.

A: Cóż. Bardzo charakterystyczny i w sumie fajny. Pustka taka. Może Otchłań?

S: A tu jeszcze lepiej, całkowity brak :v Pasuje do usera, bo te braki wyglądają tak...spokojnie. A on zawsze taki spokojny i opanowany się wydaje.

U: Lubię tego człowieka, dlatego właśnie że jest taki spokojny. Przyjemnie się z nim gada, wydaje się mądrym człowiekiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu mam okazję Cię ocenić :D

 

N: Jaskier mi przypomina dzieciństwo. Na ogrodzie miałem te kwiatki ( dokładnie Jaskier Polny) i nigdy nie wiedziałem jak się on nazywa. Dlatego nazywałem go "żółciakiem" albo "miodkiem" ( nie pytajcie skąd to drugie wziąłem)  :D Nick przyjemny i fajny, a z tego co wiem Pani Kapitan lubi zmieniać nicki kiedy tylko ma taką okazję.

A: Jaskierek w kółku... kółko... to musi być praca Uszatki. Chodź nie jestem na 100% pewny :D

S: Cytat zamiast obrazka i to dość ciekawy. Podobny cytat mówi jedna z postaci w League Of Legends, ale to tylko taka ciekawostka :D

U: Użytkowniczka, którą bardzo lubię, chodź czasami wydaje mi się dziwna po tym co powie. Niektóre jej posty wręcz mnie przerażają. Jednak jest to miła i inteligentna osoba i oczywiście warto się z nią znać. Napisała więcej postów w niecałe 3 miesiące niż ja w 3 lata :_;

Edytowano przez 1stChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! O! To ja znowu :D

N: Kurczę, dlaczego wszyscy tu mają lepsze nicki ode mnie ;) Ale serio, naprawdę fajny, chwytliwy taki :)

A: Mama Buttona! Wybacz, nie wiem jak ma na imię ale ni mniej rozpoznawalna postać.

S: Śliczny obrazek z Octavią. No i sentencja taka wybitnie pozytywnie brzmiąca.

U: Spotkałam się już z Twoimi postami i sprawiasz wrażenie fajnego gościa. Aż ma się ochotę poznać cię bardziej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hemmm... To moja kolej :v

 

N: Magrat, kojarzy mi się z Margaret. Średnie.

A: 2spooky4me 5/10

S: O maj got jak ja nie lubię tego serialu :v

U: Nie znam, więc osobiście nie mam zdania. Chętnie bym poznał, jeśli byłaby okazja :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ten, co się snuje. Takie mam pierwsze skojarzenie :D

A: Radioaktywność - przypomina Fallouta czy Stalkera, ogólnie post-apo.

S: ♪ And it burns, burns, burns... ♪ Ukryty link do Steama oraz całkiem ciekawe cytaty. Poza tym wyczuwam fana lotnictwa  :rwink:

U: Nie znam bliżej, choć sprawia wrażenie miłego i uprzejmego usera. Sporo wie nt militariów, z tego, co zauważyłem  :giggle:

Too late  :bemused:

 

N: Uzależnienie od hugów, a sir nadaje epickości :D

A: Sugarbelle. Jedna z najładniejszych postaci w mlp, moim zdaniem. No i ta purpurowa kolorystyka.

S: J.w. Hnnng...

U: Z tego, co zauważyłem jest miły i przyjacielski. Lubi hugi i stara się być dobrym userem. Dobrze mu to wychodzi  :giggle:

Edytowano przez Lepus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Prawie jak Lupus - z łaciny wilk. To takie skojarzenie.

A: Sześciany. Niebiesko i minimalistycznie. Jednak mi się oczywiście musi to kojarzyć z wyprowadzeniem 3-wymiarowej miary Lebesque'a. :grumpytwi:

S: ??? Nie jestem w stanie znaleźć żadnego nawiązania. Co najwyżej do odkładania rzeczy na później, jednak jest to pewnie interpretacja niezgodna z zamysłem autora.

U: Obiecujący użytkownik, miałem z nim niewiele kontaktu, ale sprawia wrażenie zainteresowanego szeroko rozumianą nauką, co wystarczy by zaskarbić sobie moją sympatię :NjdaT: . Poza tym, zdaje się być myślącym człowiekiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: MordoTyMoja... no po prosto mordo Ty moja.

A: Octavio-pieseł? Zawsze mnie rozśmiesza ten awatar. :D 

S: Czym jest piękno? No właśnie czym... oprócz mną.

U: Użytkownik, który często komentuje moje prace i covery muzyczne, za co bardzo jestem mu wdzięczny. Ogólnie w porządku osoba, miła i potrafiąca się wysłowić. Lubi muzykę klasyczną- niestety ten gatunek jest już na wymarciu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...