Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Nieeeeeeeeeeee!!!! 37px-Shoop_Da_Whoop_Icon.png Jak mogłeś usunąć stary nick.

A: Mam cały folder z DogePone.

 

S: Tyle razy chciałem to przeczytać do końca, ale w połowie tekstu mój mózg dostaje blue screena i zawiesza się.

 

U: Mądry typek, mówiący jeszcze mądrowatsiejsze rzeczy. Jeżeli zdobędę upragniony kolorek, a on złoży mi przysięgę wiecznej wierności to całkiem możliwe że mianuje go moim kapłanem. Ogólnie lubię typa 40px-Meat2boy.png

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Whooops~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

@1st choice

 

N: Da się lubić, jednak wolałbym coś a'la 2ndChoice. Szacunek wobec mnie to podstawa.

A: Byłem przy jej narodzinach. Wciąż pamiętam ten thread 40px-Skatatole_Icon.png

S: Bardzo ładna.

 

U: Wiesz co?

Za wyprzedzenie mnie

W262HYI.gif

 

Edytowano przez arkadiusz fuks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Banadiss bardziej pasuje. :^)

A: Przypomina mi trochę Ellie z The Last of Us.

S: Jakiś stulejarz-terrorysta, oglądałbym jak się wysadza.

U: *giggle* Może lepiej bez komentarza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: dość prosty i łatwy do zapamiętania. Jak dla mnie to jest ok

A:smutna Pinkie jest smutna

S:Na mobilnym forume nie widać, a nie chce mi się przełączać na nie mobilną.

U: Znam i czasem rozmawiałem. Ogólnie wydaje się spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Sajback Gray... fajny nick. Intuicja mi podpowiada, że zapewne ma OC'ka o tym samym imieniu ( po prostu pasuje do imienia jakiegoś kuca). 

A: Smutna Pinkie. Technika i samo wykonanie awataru przyznam- bardzo dobre, ale niestety nie poprawia humoru.

S: Kucyk w kosmosie na tęczy z kolesiem z kawałkiem pizzy pędzący na przygode... normalka.

U: Pamiętam go jako osobę, która tak samo jak ja należała do fanów Audience ( możliwe, że dalej należy). I... głównie tylko stąd go kojarzę.

 

Damn you Sosna :v Wyprzedziłeś mnie o kilka sekund.

 

N: Sosna jak Sosna, pisałem kilka stron temu co myśle o tym nicku. Łatwy i przyjemny. Meh.
A: Awatar z najlepszym damskim protagonistą w grach komputerowych. Jest spoko.
S: Połączenie pokemonów i Luny. Niezłe.

U: Niestety nie kojarzę za bardzo... jednak wydaje się na ciekawego użytkownika i to dość aktywnego. Pełni role awatara i ma sporo nagród.

Edytowano przez 1stChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Ojeju Rysia Dropsia taka fajna :x Bardzo lubię ten nick, kojarzy mi się miło i jest uroczy.
Avatar: Dość dziwna Celka, w ładnie obrobionym vectorze. Nawet pasuje, ogólnie mi się podoba.
Sygnatura: Jeden z fajniejszych artów z Celestią, mistrzowskie barwy i fajna suknia czy czo to jest ;v Plus napis którego nie mogę rozczytać a nie chce mi się zbliżać głowy do ekranu.
User: Takiej drugiej miłej Dropsi nie znajdziesz. Fajna osóbka, ostatnio co raz jej mniej, ale kiedyś mieliśmy chyba dobre stosunki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Zawsze mi się ten nick podobał, taki kruczusiowy. ;u; Było sporo zmian, ale jednak Kruczuś pozostał ~ :3

A: Dr House, bardzo ładnie zrobiony avek. :)

S: Nie wiem z czego to jest. ;3;

U: Taki kochany Kruczek, jedyny w swoim rodzaju. :x nadal mamy dobre stosunki. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ryś Raindrops, uroczy nick... chodź nigdy bym nie powiedział, że to pegasis, dopóki nie sprawdziłem w profilu.  Według mnie dobry pomysł na oryginalny i przyjaźnie brzmiący nick. Podoba mi się.

A: Ta Celestia wygląda jak ja, jak się dowie, że w kuchni jest jeszcze jedna paczka żelków.

S: Super arcik, nie wiem czy stworzony przez użytkowniczkę czy nie ale i tak ukłon w stronę autora. Materiał na sygnaturkę? Jak najbardziej.

U: Dzwoni.... tylko nie wiem, w którym kościele. Kojarzę użytkowniczkę ale za nic nie mogę sobie przypomnieć skąd. Oczywiście pozytywnie kojarzę. Cokolwiek to było, było to dawno temu. Skoro to pegasis to musiałem kiedyś do niej napisać.  :D

Edytowano przez 1stChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Powstał na zasadzie "pierwszy lepszy"? Chociaż dość oryginalny, muszę przyznać. Lubię.

A: Ładny dokładnie wykonany... no właśnie, kto? Zgaduję, że OC. Z serialu nie kojarzę, żadnego podobnego kuca z wstążką.

S: Small steps but always forward. Bardzo lubię, Bardzo bardzo.

U: Żelkowy potwór, fajnie że robi coś dla fandomu. Nawet Coś, bo arty wychodzą mu coraz lepiej, w szczególności ostatnio. Widzę więc świetlaną przyszłość. Szczerze mu życzę by się nie zniechęcił.

Kiedyś robił też transkrypcje na pianino. Kiedys  :fluttercry2:  .

Mimo to, użytkownik bardzo na +.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jak zawsze, niezmienny.

A: Ładny gif. Nie wiem za bardzo co przedstawia, ale ładny jest.

S: Luna zawsze na propsie

U: Nie wiem czy można go uznać za fana Luny. Tak czy i owak człowiek jak najbardziej na +

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Podoba mi się choć nie wiem z czym skojarzyć.

A:Taki stalkerowski :)

S:Gif z jakiejś kreskówki coś mi się kojarzy ale nie pamiętam.

U:Nie zabardzo znam wiem jedynie że interesuje się bronią :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Seluna dobrze mi się kojarzy, przyjemny nick chodź tak na prawdę nie znam jego pochodzenia. Jest łatwy do zapamiętania i Selunę wszyscy znają ;)
A: Sunset Shimmer... szczerze nie przepadam za tą postacią ale skłamałbym jakbym powiedział, że ten awek mi się nie podoba. 
S: Ta Derpy jest świetna. Nie wiem kto jest autorem ale i tak bardzo mi się podoba. 
U: Moja znajoma już od jakiegoś czasu, jest bardzo miła i inteligentna a przy okazji szczera ( więc jak ktoś chce ocenę swojej pracy/fanfika to Seluna zrobi to najlepiej). Dodatkowo ma śliczne imię i mieszka w zajebistej miejscowości, czego jej zazdroszczę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nie zdziwiłbym się, gdyby jedno z tych imion było twoim nazwiskiem. Tak czy tak, słabo lubię nicki z imionami użytkownika, więc tutaj jest raczej słabo.

Avatar: Art średni i niby na avek pasuję, ale jakoś tak... średnio.

Sygnatura: Link do jakieś zabawy, której nie rozumiem. Nie oceniam.

User: Nie kojarzę, więc trudno mi cokolwiek powiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Podoba mi się ten nick, chodz tak na prawdę nie wiem dlaczego. Tak czy inaczej brzmi fajnie i jest dobrze kojarzony.

A: Fanart prawdopodobnie jakiegoś OC'ka. Epicki. Szkoda, że trochę mało widoczny... może zbliżenie powinno być większe?

S: Nuklearna zima... "Frozen" mi się przypomniało :D Fajny gif, mimo swojej tragiczności, przyjemny dla oka.

U: Niestety nie znam Pana Dayana osobiście jednak wiem, że bardzo dobrze spełnia swoją role jako awatar Cheerilee. Wygląda na miłą osobę, zaangażowaną w życie forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Kurde, niby nazwa nie pasująca na nick + nie jest to praktycznie nazwa własna, ale podoba mi się. Gdyby podchodzić ściśle pod regułę, to mógłbym skrytykować ten nick, lecz nie wiedzieć czemu, czuje do niego duży sentyment. 8/10
Avatar: Ładny art. Może nie aż tak ładny, aby se zachować na kompie, lecz na avek pasuję. 8/10
Syna: Obrazek ładny i gdyby miał on również rozmyte krawędzie, a nie takie prostokątne, to było by super świetnie. Link do sygnatury w sumie może być.
User: Raczej nie mogę sobie przypomnieć, kim on jest. Piszę o sobie, że jest " najbardziej pozytywny i wszystko-będzie-ok-byle-do-przodu". Są dwa rodzaje takich ludzi. Ogarnięci oraz nieogarnięci. W sumie, po tym, jak nie rozpoznał w poście wyżej luny na avku Dajana można by stwierdzić, że jest jednak nieogarnięty, lecz nawet jeśli, to mi to nie przeszkadza. Bycie nieogarniętym jest zdecydowanie najmniej "groźnym" z charakterów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Z wiedźmina?

A: Meh. Kiedyś miał lepsze. Paderewski rulez.

S: Masz na nazwisko Talar? Jesteś szefem wywiadu Temerii?! D:

U: Trochę sprawia wrażenie malkontenta. Tu ponarzeka, tam pokrytykuje. Bezpośredni. Cóż, może jeszcze nie wie, że ludzie (wbrew temu co twierdzą) nie lubią jak inni są szczerzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Sympatyczny nick. Lubię tak mówić do swojego psa :x

A: Piękne. Lubię memy z piesełem, może to dla niektórych "gimbowy" humor czy tam jeszcze co innego, ale po prostu uwielbiam :D Avek jak najbardziej na plus, wow, Octavia, uszanowanko!

S: Ano, czy ktoś oprócz tej zabawy zwraca uwagę na sygnę? Ja często patrzę, ale nie wiem jak inni.

U: Lubię go bardzo, bo mądrze i przemyślanie mówi. W przeciwieństwie do mnie gdzie często najpierw gadam, a potem myślę ^^ Zapoznał mnie z wieloma ciekawymi terminami z psychologi jak np. błędy poznawcze. Mądry i spokojny użytkownik ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Pierwsze skojarzenia z tym wałkowanym od kilku postów Wiedźminem. Nazwa niby spoczko, lecz PervKapitan o wiele lepsze.

Avatar: Powiem tak. Wszystkie jej dotychczasowe avki były co najmniej dobre, lecz ten jest po postu słaby. Kwiatek i trawa? 2/10

Sygna: Cytat na lewo bardzo spoko 9/10. Na prawo: nie wiem, co o tym myśleć, więc po prostu to zostawię, jak jest. Plusk za umieszczenie tych cytatów po różnych stronach.

Userka: Nie zawsze się zgodzę, czasem (jak każdy) zrobi/powie coś, czego nie aprobuję, lecz tak czy tak, porządna kobita, widać, że nie robiona palcem. Me gusta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy się z pieniędzmi czyli dobrze :D

A: Przysięgłabym, że już gdzieś widziałam ten art ale nie pamiętam gdzie. Tak czy siak, wygląda cudnie ta panna ze Starbucksa ;)

S: Za ten drugi cytat mój brat poklepałby cię po plecach.

U: Coraz więcej już userów kojarzę na tym forum, ciebie też już troszkę "pośledziłam" i sprawiasz wrażenie porządnego gościa. Me likes it :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nigdy nie wiedziałem co to znaczy, ale można go wymawiać na różne fajne sposoby

A: Klasycznie nowa kicia, szczerze mówiąc wydaje mi się, że jest za bardzo oddalony obraz i chcąc pokazać miasto w tle, na małym avatarze w rzeczywistości ledwo co widać

S: Podoba mi się, tak po prostu zabawna jest

U:Z tego co pamiętam lubi rysować, a zwłaszcza koty. Ma poczucie humoru i miło się z nią pisze 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Dość oryginalny i charakterystyczny. Podoba mi się.
Avatar: Jakaś pani kot, troszkę słabo widać przez rozmiar, ale jak najbardziej fajne. Kolorystyka przede wszystkim.
Sygnatura: Obrazek zawierający ciekawą właściwość, jest jednocześnie śmieszny i smutny. Oprócz tego linki do rysunków i aski, no cóż, nic nie mam do reklamy.
User: Nie znam, ale stary wyjadacz na forum. Ładna i prawdopodobnie sympatyczna Pani. Sprawia dobre wrażenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...