Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Wiele razy zmieniany, ale w końcu powrócił do prawidłowego.

A: House zawsze na propsie, a szczególnie w tym ujęciu.

S: Cytat z jakiegoś filmu.

U: MY NIGGA' c'mon brah, let's do something. Bardzo spoko ludź, ziomek, ogólny +

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Stary, ogólny i i spoko

A: Aaablelelel, animowana luna. No jak bardzo lubię Lunę to muszę przyznać, że to nie jest urocze

S: Jedna z lepiej zrobionych animacji MLP. Duże propsy

U: Pracownia i stała użytkowniczka jest bardzo w porządku. A ponieważ jestem pijany to piszę prawdę i tylko prawdę 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Czarny jaszczomp. W sumie po polsku ładniej brzmi, ale może być :kappa: Mówiłam już, że lubię zwierzęce nicki?

A: ILLUMINATI, chować się! Korwinowe illuminati! :o Dziwnie wygląda, nie wiem czy to z czegoś jest, być może nie znam, ale średnio mi się podoba.

S: Cóż... pasuje do tematu forum :v Ale już widzę, że kreska z tej kreskówki nie za bardzo podchodzi do mojego gustu. No i tęcza nie ma siedmiu barw :c

U: Tyle postów, a ja kojarze... trochę. Nie wiem w sumie z czego, ale ostatnio co widziałam to że chciał zupę ze Spike'a i mi zrobił smaka wtedy. A głodna ja to zła ja >:C

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Dość często zmieniany. Obecny wydaje się być zaczerpnięty z Wiedźmina.

A: Tu tak samo.

S: Tutaj znowu widzę inspirację Wieśkiem.

U: Spoko Pegasis, jest odniedawna na forum, ale już zdążyliśmy się poznać :brohoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Znany jest dobrze na forum i fajny

A: Fajnie wykonana Luna na tym avku no i fajnie porusza tym nosem

S: Jedna z lepszych scen z niesamowitej animacji. Jak najbardziej na plus

U: Avatar Sweetie Belle. Prowadzi fajne tematy. Bardzo pozytywny user

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Po prostu mag po łacinie. Łacina jest zajebista. 10/10 ^^

A: Oczka Sombry. Na avatar ładnie się nadają, pewnie na czarnym stylu jeszcze fajniej wyglądają 

S: Kolejny Somba, widocznie ktoś lubi Sombrę :3 Ale niestety...Sygnaturka wygląda jak na rozciągniętą conajmniej i nie podoba mi się to.

U: Rzadko widzę, pewnie stary użytkownik, który pisze tylko w sesjach (zgaduję) Ciężko mi cokolwiek powiedzieć, bo widzę tylko w tej zabawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Wszyscy lubią Jaksra więc podoba mi się

A: Bardzo dobry szkic buźki Jaskra miodzio

S: Cytat, który jak wszystko w jej koncie kojarzy mi się z Wiedźminem

U: Nie wiem co powiedzieć, lubi wiedźmina jak i ja, gdyby żyła w świecie wykreowanym przez Sapkowskiego to prawdopodobnie dała by się uwieść Jaskrowi  :pinkie4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Za pierwszym razem jak zobaczyłem to skojarzyło mi się z Sikorskym UH-60 Blackhawk :v

A: Billy! Czy... Jak mu tam... Wiem, że występował w 2/3 odcinkach Gravity Falls.

S: Oglądałbym

U: Osobiście nie znam, ale wydaje się jako dobry user

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

Nick: Kojarzy mi się z niezbyt pozytywnymi rzeczami

Avatar: Gracz jest radioaktywny

Sygnatura: Palące się okulary

 

Niezła mieszanka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Generalnie nie przepadam gdy ludzie dodają cyferki po nicku, ale niezwykłość samej nazwy Ziemowit, skutecznie odwraca od tego uwagę.
Avatar: Avatar od genialnej Pani Uszatki, z którym nawet najbardziej rakogenny OC może wyglądać porządnie.
Sygnatura: To dość dziwne, biorąc pod uwagę że Rainbow Dash jest podobno lesbą, no ale cóż, vector wykonany chyba przez tą samą autorkę, którą wymieniłem powyżej. Jest to chyba pierwsza praca od niej, która mi się nie podoba.

User: Świeżak, świeża rybka, nowy. Rzadko go widuję, może wypowiada się w tematach które w moim skromnym odczuciu są po prostu nudne. Nie wiem co o nim sądzić, nazbyt mi nie imponuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było. 

 

Nick: Spoko, ale chyba obyłby się bez tej emotki, a nawet powiedziałbym, że wyglądałby bez niej dużo lepiej.

Awatar: Ładny art, podoba mi się cieniowanie. Do tego całkiem przyjemnie wycięty, nieźle.

Sygna: Ładna ramka, kucyk średnio mi się podoba. Z tych cukierkowych wolę BonBon.

User: Gadałem trochę, jest całkiem spoko. W dużej części podziela moje forumowe poglądy.

 

Żeby nie było tak kolorowo, poprosiłbym, abyście bardziej się rozpisywali. Pojedyncze słowa w opisie nie będą mile widziane. W offtopie również staramy się trzymać poziom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nie za wiele mogę tu powiedzieć niestety. Z niczym mi się nie kojarzy ot typowy nick, który nie jest zły, ale też nie jest jednym z tych "powalająco dobrych" dla mnie. 

Avatar: Zapewne z Wiedźmina 3 któraś postać, bardzo ładna pani z bardzo ładnymi włosami :3 Punkt :D

Sygna: Bardzo ładny art, co już Panu wyżej zdążyłem wspomnieć. Podoba mi się design tej zbroi, którą nosi kuc ^^ Poniekąd urocza :D

User: Jak wyżej, spoko user, także jako moderator. Jeden z lepszych członków tutejszego "staffu" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jak patrzę na ten nick to przypomina mi się jak siedziałem tutaj 2 lata temu, ale ten czas zapiernicza. Podoba mi się

A: Szczerze mówiąc Luna myślę, że to co robisz jest trochę straszne 

S: Uwielbiam tyle do powiedzenia mam

U: Ma tyle nagród, że mógłby sobie obwiesić nimi pałac kultury, wszyscy go tu znają coś jak Justin Bieber z tym, że BRONIESiPEGASIS jak znacznie bardziej lubiany., ma ponad sześć i pół tysiąca postów, a o dziwo większość z nich ma sens i właściwie nie wiem dokąd zmierzam z tym wywodem jak napisanie "spoko User" przecież też załatwiło by sprawę 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Całkiem spoko, podoba mi się... Chociaż ta kropka to tam średnio potrzebna jest, wywaliłbym.

Awatar: Ładny styl, chociaż trochę mało widać. W miarę niezły.

Sygna: Kilka linkaczy, na które nie wchodziłem i zdjęcie dziewczynki, która daje świetny przykład innej dziewczynce. Meh.

User: 2615 postów i widziałem jakieś 2 razy, chyba się mijamy na forum. Nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: No ja bym chętnie poszła po złoto gdybym wiedziała gdzie jest zakopane :D

A: Ładna pani. Bardzo ładna. Takie avatary zawsze ładnie wyglądają na forum, tutaj tylko zbyt ciemny jest obraz i trochę zbyt mocno kontrastuje z białym tłem.

S: Pięknie narysowane i ta badass poza. Mimo, że nie lubię Blackjack jako postaci to arty z nią zawsze przykuwają uwagę. No i pasuje kolorystycznie do avka :)

U: Naprawdę strasznie głupio się czuję kiedy muszę napisać, że nie znam danego użytkownika. Kurczę, naprawdę człowiek myśli, że się udziela i poznaje nowych ludzi a tu zawsze się okaże, że do szczęścia jeszcze daleko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Tom Riddle? Siema Voldzio :v Nie no, samo słowo Riddle, które oznacza zagadkę jest ciekawe. Enigmatyczne, a takie nicki zawsze są fajne ^^ Chociaż no, kojarzy się raczej najpierw w Tomem Riddlem. Nick fajny

A: Najtmer món i Krysaliz. Dwie ładne antagonistki, chociaż wolę Lunę jako Lunę, a nie NM. Aczkolwiek avatar... podoba mi się, specyficzny jest, pokazuje jakie klacze lubisz i mimo że jest szczegółowy to wszystko widać.

S: Śliczny obrazek, ładne kolorki, bardzo mi się podobają, a cytat... fajny. Mroczny. 

U: Patrząc na zainteresowania w profilu wydaje się fajny, niektóre dość podobne do moich. Tak do usera nie znam, nigdzie nie widziałam ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Patrząc na charakter Jaskra, to chyba serio pasuje mu bardziej kobiecy tytuł. 

Awatar: Prawdopodobnie najbardziej irytująca postać w sadze, ale co tam. Wizualnie nawet okej, no i całkiem fajnie wycięty.

Sygna: To może ja jednak zostanę przy panu Friedrichu.

User: Znam już... Jeden, dwa, trzy lata, nie we wszystkim się zgadzam, ale jest spoko. No i w sumie ten nick to mogłabyś zmienić, kij Jaskrowi w oko. :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: "Bieg Po Złoto", czyli nic się nie zmieniło.

A: Zakładam, że to cosplay Ciri albo taką grafikę ma Wiedźmin 3. Kto wie...

S: Nie wiem czy trafię, ale wydaje mi się, że sygnaturka bardzo falloutowa. Przynajmniej mi na taką wygląda.

U: Prócz prześprejowanego nicku wszystko po staremu. Chociaż...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Garin hmm skojarzenie z  Gagarin coś takie rosyjskie ^^

A: Wygląda jak złowrogi śmiech nie lubię anime więc nie podoba mi się xd

S:Jak ostatni samuraj,myślę że ta szabelka to nie do mnie ^^

U:Jest avatarem ale nie znam za bardzo ziomka ale na pewno lubi anime tu się chyba nie pomyliłem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...