Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: BiP, bipowaty bip. Bip, bip.

A: Octavia... coś mi się w niej nie podoba, to chyba przez tą małą mordkę.

S: O, fragment animacji "Lullaby for a Princess". Zacne.

U: TO W KOŃCU BABA CZY CHŁOP JE, BO NIE ROZUMIEM. ;__;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Lisy są fajne, wydają fajne dźwięki. Lubię bardzo.

A: Nie czytałem/oglądałem GoT ale mimo to Serbia strong

Very strong

S: Serbiaball, czy ogółem Polandball zawsze na propsie.

U: Niestety miałem mało kontaktu, raczej udziela się w innych obszarach forum niż ja. A szkoda, bo sprawiła na mnie ostatnio bardzo dobre wrażenie.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Zawsze lubiłem ten tekst, choć trudno zamienić go na wołacz. Niby 8/10, ale niewygodnie jest zawołać taką osobę.

Avek: Nie podoba mi się ta "odmiana" pieseła. Bardzo słabo, 2/10

Sygna: To zależy, co ma się na myśli, mówiąc "wyjątkowy". Wyjątkowy to dla mnie unikatowy, a znam parę osób, które są po prostu we wszystkim całkowicie średnie i raczej nigdy cię nie zaskoczą. 4/10

User: Widzę to tu, to tam. Nie zawsze się zgodzę albo coś, ale na ogół user mocny, z własnym zdaniem i trzeźwym myśleniem, lecz raczej nigdy nie ukazał on swojego humoru, przez co mam stracha, że właśnie w tym "nie jest on wyjątkowy" :/ Cóż, interent nie jest dobrym miejsce do oceniania ludzi, zwłaszcza, gdy jedynym punktem odniesienia są napisane po jakimś tam przemyśleniu posty. Ale wracając do usera, to dude spoko: kocham, lubię i szanuję.

 

+ dam repke za ten "kawałek" bo szukałem tego.

Edytowano przez Talar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Talar, ach wszystko co związane z tym wyrazem jest piękne. No homo oczywiście

A: A więc syrena taaak, taka ładna taak i w ogóle co nie. To brzmiało lepiej w mojej głowie.W każdym razie avek przyciąga uwagę, jednak nie przepadam za nim

S: Ostrzeżenie i cytaty. Znam podobny tekst, a mianowicie "W internecie każdy może być kim chcę, więc dlaczego tylu ludzi zostało idiotami"  :pbft: (tutaj wstawiam z niczym nie związaną emotke. 

U: Jako user Pan Talar "lubi placki" szanuje w nim tą cechę i podziwiam go za to, że nie wstydzi się o tym mówić nagłos 

 

8/10  :pbpt:

Edytowano przez BlackHawk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z amerykańskim śmigłowcem... innych skojarzeń nie mam ale w sumie krótki i łatwy do spamiętania

A: Nie wiem skąd to, nie wiem co to ale śmieszne

S: Pora na przygodę? Strzelam... nie oglądam ale całkiem całkiem

U: hmmm... w sumie to nie znam może kiedyś poznam... albo i nie w każdym razie nie mogę się wypowiedzieć nie mając choćby krztyny informacji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Sosna to sosna. Ale kurczę, to przecież może być ważne drzewo dla tego pana, a co jak ma pozytywne wspomnienia związane z tym drzewem. Albo nazwał się tak dla jaj. We will never know :aj5:

A: Dziękuję, będzie mi się śnić po nocach :D

S: W Mass Effect nigdy nie grałam, za to Luna pilotująca Lugię to chyba najfajniejsza rzecz jaką dotąd widziałam.

U: Pan mnie nie zna ale ja za to pana zdążyłam nieco poznać. Widzicie, godziny spędzone na czytaniu dyskusji wreszcie coś dały :D Więc mogę z pewnością powiedzieć, że ten pan to bardzo fajny pan. I basta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z Magnatem, ale to pewnie jak  u każdego.

A: Ciekawsza wersja teko kota :enjoy:

S: Na Gółębia pokoju mi nie wygląda, ale i tak spoko.

U: Pegasis wydaje się ok, ale jeszcze nigdy nie rozmawialiśmy razem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

Nick: Kojarzy mi się z MEGA połączeniem Bronies i Pegasis

Avatar: Na avatarze jest kucyk, a na nim nutka co kojarzy mi się z muzyką. Grzywa i kopyta są eleganckie podobnie jak sama postać na avatarze. Kojarzy mi się z muzyką poważną

Sygnaturka: Trochę chaos nie mogę się połapać

Końcowa Ocena: Ujął bym to tak: Muzyka poważna napełniona chaosem 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Rozpoznawalny.

A: Heheszowi ostatnio jakoś spodobały się okrągłe avatary :3

S: Mało kreatywna, prosta i na temat. Jak kto woli.

U: Świeży na forum, więc Hehesz nie miał okazji poznać, ale wydaje się spoko. Może czas poznać :3

.

Edytowano przez Mały Hehesz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Bardzo się Heheszowi podoba. Krótka, miła i kojarzy się Heheszowi z tą wytwórnią filmów animowanych "Pixar" :P

A: Jej własny rysunek, za co duży +

S: Montre cytaty i spoko deviantart.

U: Wydaje się bardzo ciekawą osobą. Dusza ambitnej artystki. Rozwijaj się dalej!

Edytowano przez Mały Hehesz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Heheszowata a to zawsze na plus

A: Miku jest tu bardziej urocza niż zwykle, a to coś więc jest super 

S: Tak wyglądał nasz Thug life 15 lat temu

U: Namieszał mi w głowie bo teraz nie wiem czy to chłopak, czy dziewczyna. Lubi anime z resztą tak samo jak ja. Ogólnie to oceniam go na He hehe hehehe buahahahahahaha

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Skojarzenie tylko z Sikorskym UH-60 Blackhawk :v

A: Znam nazwę tej bajki, ale nie oglądałem jej jeszcze... czekam na polskie napisy :x

S: This is creepy... 7/10

U: Zamieniliśmy parę słów, wydaje się być dobrym ludziem :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Mówili m to co najmniej w luj razy, ale ja powtórze, " snuje się"

A: Ładny znak, co symbolizuje? Mi kojarzy się z pismem runicznym antycznych murzynów

s: Używa słabej strony do robienia gifów

U  Używa słabej strony do robienia gifów, ten temat to jedyne miejsce gdzie go widze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nick godny Imperatora.

A: Wszystko byłoby piękne gdyby nie ten podkuc z brodą. :cyg:

S: Ale proszę mi tu Remi nie porównywać do mode. Oni nie mają tej gracji i jestestwa co ona.

U: Nikt poza nim nam nie zastąpi byłego Imperatora. Pełen charyzmy i wypełniony po brzegi zajebistością. Gdybym był 11-letnią dziewczynką piszczałbym aż z ekscytacji.

 

A tak poważnie. Arek to stary dobry troll, który wielokrotnie wywinął się z obławy moderatorów.

Edytowano przez Garin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Wiem, że kiedyś brzmiał dłużej, ale obecnie jest spoko :v

A: Wektorek z DD. Pokazuje ulubioną(?) postać i to, czyim avatarem jest spoko.

S: Te kolorki jakieś takie nijakie mnie się wydają ale kwestia gustu :v

U: Chyba nie miałem okazji do zbytniego poznania, nie wiem również, jak sprawuje się jako opiekun działu, więc trudno mi ocenić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Hmm Sosna muszę przyznać, że to łatwe do zapamiętania i brzmi całkiem nieźle 

A: Steampunk'owa laska podoba mi się

S: Lugia czyli jeden z 3 najsilniejszych pokemonów i drugi najsilniejszy psychiczny. A na n im Luna. Dobra nie mam pojęcia co ma jedno do drugiego, chodzi o imiona tak?

U: Pnie się po szczytach kariery. Lista jego osiągnięć jest tak długa, że aż nie chcę mi się z nią zapoznawać. Lubi gotyckie laski i Harley Quinn a ta to dopiero potrafi być ostra. Znaczy jak akurat Joker nie daje jej w pysk, albo nie zrzuca z dachu bo ta niezrozumiała puent. Ale schodzę z tematu. Moja całościowa ocena to link do śmiesznego filmiku http://jbzd.pl/obr/262887/sposob-na-wszystkie-problemya kolego wygrywa darmowe ciastko. Odebrać je możesz tylko u mnie i to szybko bo raczej je zaraz zjem 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Black hawk - czarny jastrząb jak mniemam. Fajne, fajne, chociaż osobiście wybrałabym inny kolor. Biały na przykład. 

A: Morgiana <3 Jedna z moich ulubionych postaci Magi oraz lasek z anime i nie tylko. Dobry wybór, polecam i pozdrawiam :v 

S: Meh...gardzę tą kreskówką :T

U: Nie znam, ale sądząc po avku lubi Magi, a to wielki plus w moich oczach, bo osobiście kocham tę serię~ Patrząc na profil nie mogę dodać za wiele, bo właściwie żadnych informacji tam nie widzę. Szkoda. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Obecnie jeden z najbardziej uroczych nicków na forum. To Derpatka w połączeniu z Uszatka jest po prostu adorable :33333
Avatar: Babcia Uszatka radzi, Babcia Uszatka robi na drutach pikne avatary.
Sygnatura: Sówka zniknęła :c Smutłem troszkę, ale te oczyska też są całkiem fajne. No i reklama. Zeżarła ją komercja, konzystencja,tranzystor i jeszcze parę innych słówek których znaczenia nie chce mi się teraz ogarniać :C
User: Lubię ją, chociaż jest po drugiej stronie forumowego konfliktu. Robi ładne avatarki i jest dość fajna. Tulable.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to niech gra muzyka

N: Kruczek Chambers po wpisaniu tego w google wyskakuje twój profil. Przypadek? Jak najbardziej. Spoko nick

A: Raptor to mój ulubiony dinozaur więc nie mam na co narzekać

S:Bleee Blee mamo a oni mnie biją. Nie lubię takiego rodzaju użalanie się nad sobą jest nudne i irytujące, ale każdy czasem taki jest nawet ja. Chociaż najbardziej mnie w tym wkurza to, że osoba która się tak mazgai najczęściej robi to z błahego powodu i strasznie wyolbrzymia 

U: A ja wiem. Dam ci ciacho za bycie przyjacielem Pinkie i raptorów. Nic więcej o tobie nie wiem, więc przestanę już klepać na jadaczce 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jakiś taki sympatyczny bardzo i na swój sposób uroczy :3

A: Tego awatara nie da się nie lubić <3 Świetny jest po prostu :3 

S: To samo, co przy awatarze, Celestia po prostu musi wyglądać ładnie :D

U: Bardzo miła i kochana osoba, przyjemnie się z nią rozmawia :3 Roztacza wokół siebie bardzo pozytywną atmosferę i do tego lubi hugi. W tym przypadku po prostu nie da się jej nie lubić :D 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Jedna z tych rzeczy, które przypominają mi o tym, w jakim celu kiedyś wszyscy tutaj przybyliśmy na forum. Wygląda brzydko i niezbyt estetycznie, ale po zdrobnieniu do BiP jest w porządku.
Avatar: Nie mam pojęcia jak to robisz, BiP, ale jeszcze chyba żaden z Twoich avatarów mi się nie podobał ;-;
Sygnatura: Niezbyt rozumiem o co w niej chodzi, ale ładne ma kolorki, mogłeś ją dać bardziej po środku.
User: Wraz z upływem czasu wydaje się być bardziej dziwny. Nie znam w prawdziwym życiu, ale niepokojące obrazki na profilu i  avatar na gg, są strasznie odpychające. Ma sporo nagród i postów i avataruje u CMC. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...