Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Dayan był wiedźminem zabójcą potworów. Pewnego dnia dostał nietypowe zlecenie miał zdjąć majtki z królewskiej córki

A: Nie szaleje za tą zebrą ale avatar naprawdę spoko

S:Nie wiem co powiedzieć. Cholera skończyły mi się nieśmieszne żarty

U: Lubi House, a on jest spoko. Lubi wiedźmina czy tam jest wiedźminem, w sumie ja mam siebie za wielkiego fana również. A a propos Panie wiedźmin ile bierzecie za dajmy takiego nauczyciela, a zanim powiecie że nie polujecie na ludzi to muszą Panu powiedzieć, iż podejrzewa tego łachmytę o bycie wampirem wyższym 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Śmigłowiec? Jeśli tak, to strzelam (hehe), że stworzony do celów militarnych. Inne są nudne.

A: ŁOOO Paaaanie... Anime jakieś? Muszę z przykrością przyznać, że się na tym nie znam. Kompletnie.

S: Hmmm... wygląda na podrobione, ale nie jestem pewien. Chyba potrzebny byłby ultrafiolet.

U: Kompletnie nie znam, kompletnie nie kojarzę. No dobra, nick mignął mi parę razy, pewnie głównie w tej grze. Kurczę, w sumie to forum sprawia wrażenie bardzo rozległego. Spotykam coraz to nowszych użytkowników, którzy jak się potem okazuje, piszą od dawna n postów dziennie, a ja nie czytałem nigdy żadnego z nich...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Sama dźwięczność jakoś mi nie odpowiada, lecz za oryginalność mogę dać tak z 7/10

Avatar: Nooooo, jakiś taki rozpaćkany ten obrazek. Kolory się mieszają ze sobą, za cienkie przejścia pomiędzy obiektami. Jak znajduję ten avek gdzieś, to zawsze na początku widzę jakiegoś kleksa, a dopiero potem mój upośledzony mózg coś z niego formuję. Art w całości też raczej średnio. Dam 5.

Sygnaturke: Jeśli ów artysta jest jakimś znajomym czy coś, to rozumiem, lecz jeśli nie, to ów link jest zbędny. A tłumaczenie na jeżyk angielski jeszcze bardziej. Spodziewasz się internetowej policji czy co? 3/10

User: uchacha. Wpierw był on dla mnie userem przypałem, który niby piszę w sensownym stylu, lecz same głupoty. Wtedy cisnąłem z niego ostrą beke. Raz chyba coś mu tak wypomniałem, to się wkurzył, dał mi bloka i było widać tą nienawiść do mnie. Dodajmy do tego zadufanie w sobie, a otrzymamy czyste zło, czyli 0/10. Jednak z czasem muszę przyznać, że user zaczął pisać mniej oderwane od rzeczywistości rzeczy i choć wciąż uważam go za średnio rozgarniętego, to jest zdecydowanie mocniej ogarnięty, niż był wcześniej. Przestałem cisnąć z niego beke, często chciałem z nim popisać, że user wciąż żywi do mnie hejta i próbuję mi podłożyć nogę przy każdej możliwej okazji i w moim mniemaniu ośmiesza on wtedy sam siebie swoją niedorzecznością i brakiem argumentacji. Jakby kierował się wtedy emocjami, a nie zdrowym rozsądkiem. W dodatku, nigdy chyba nie widziałem, aby user ten się śmiał czy żartował, jakby nie miał w ogóle poczucia humoru. Ja i tak staram się gościa szanować, lecz on mnie nie :/

Jednak avatarem Czirlii jest kozackim i dba o ten dział jak o skarb.

 

 

Nosz ja pindole, gość się produkuję nad oceną, a tutaj przychodzi jakiś koleś z równoważnikami zdań. Tryb: złybardzo.

Nick: Wciąż uważam go za beznadziejny, lecz charakterystyczny. 4/10

Avatar: Brzydaczny i nie umiem tego inaczej określić.  3/10

Sygna: Co to w ogóle przedstawia. Nie wiem, co mam o tym myśleć. 4/10

User: Uważam go za człowieka całkowicie pozbawionego gustu. Te szpetne avatary i sygnu... Jednak z charakteru ciężko mi go określić. Niby głupi, ale jednak moralnie prawidłowy. Ostatnio nawet wydaję mi się być bardzo tajemniczy. Tak czy tak, szanuję mocno i nigdy się z niego nie śmiałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Talar, talarek, tari hmm nie jest to długi nick, ale szukam jakiegoś dobrego zdrobnienia i nie mogę znaleźć

A: Już oczy mi do niego przywykły i zaczyna mi się powoli podobać. Właściwie co on oznacza? Kojarzy mi się z jednym klubem piłkarskim 

S: Mówiłem już o pierwszym cytacie, ale teraz pomówię o drugim. Kojarzy mi się z regulaminem FANDEMONIUM czyli:  

1.Administrator wie lepie

2. Jeżeli masz jakiś problem patrz punkt pierwszy

U: Mógłbym pisać o tym, że go znam od lat, że nieraz piliśmy razem i że jest dla mnie jak brat, no mógłbym, ale to nie prawda. Jednak zdobył u mnie pewien szacuneczek przez to co napisał powyżej. A wiesz co jest jeszcze bardzie irytujące? Jeżeli ty piszesz różne pierdoły, nawet jak kogoś widzisz pierwszy raz to starasz się czegoś poszukać i napisać coś o nim, albo chociaż walnąć jakąś anegdotkę. A tu przychodzi ci taki jeden z drugim i piszę:

 

N: Spoko 

A: Anime (No jakbym do cholery sam na to nie wpadł)

S: Fajnie

U: OK 

 

No jacie pierniczę to mój kot, którego rozjechała ciężarówka na autostradzie, napisałby coś kreatywniejszego

Poza tym lubię cie za szczerość, jeżeli coś ci się nie podoba to o tym piszesz 

Edytowano przez BlackHawk
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Spoko

A: Anime

S: Fajne:

U: OK

;)

 

Nik: Nazwa... szczerze, nie wiem czego. Jakiegoś samolotu? Tak czy tak, nazwa własna, którą słyszałem dosyć często, co czyni ją dosyć typową. Niby spoko, ale coś mi jakoś tak w nim nie podchodzi 6,5/10

Awiator: Jakaś ładna panna a łanime. Sam obrazek jest bardzo ładny, lecz w avku wypada trochę mały. Sam często przy zmianie zdjęcia profilowego odrzucałem arty, które w praniu wychodziły na zbyt małe. Z tym jest tak samo, a szkoda, bo choć fanem animków nie jestem, to rycina ładna. 6,5/10

Sygnator: huehuehuehue    Gravity Falls, czyli bajko-serial, który mam zapisany na liście obowiązkowych bajko-serialów do obejrzenia. 8,5/10

Óser: Kurde, moja pamieć jest do dupy. Nawet nicku nie kojarzę, a avek pewnie nowy. Co najwyżej ostatnio rzuciła mi się ta sygną w oczu, a z tego, co pamiętam, to posty usera z tą sygną były Ok, więc sam user jest Ok + piąteczka i repka za krytycyzm słabych ocen userów :)

A odpowiadając na pytanie odnośnie avka, to jest to przemielone logo Starbucks'a, które mi się spodobało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Dalej się kojarzy z tymi ciasteczkami, a od niedawna z postacią z Wiedźmina.

A: Nie wiem kogo przedstawia, ale ta pixeloza przywraca wspomnienia starutkich gierek.

S: Jeden cytat jest od anona, drugi od premiera Wlk. Brytanii, a trzeci tłumaczy pochodzenie nicku fanom Wiedźmina, których od pewnego czasu pełno. A ja poznałem w końcu nazwisko, hehe.
U: Rozmawiałem z nim parę razy, wydaje się być w porządku. No i nie znosi śmieszków z SB.

Edytowano przez Garin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: bardzo krasnoludzki... w każdym świecie fantasy spotkałem krasnoluda, który nazywałby się Garin :v

A: Amino nazistka z tajemniczym uśmiechem... niby jestem fanem anime ale jakoś ten avek nie przemawia do mnie i średnio mi się podoba

S: Tutaj też anime i cytat z Arka fuksa oraz link do sountracka z Saints row ogólnie całkiem nieźle :v

U: Nie przypominam sobie, żebym miał jakiekolwiek zatargi z nim i ponoć wszyscy go hejcą... ja tam go akurat lubię, względnie nie żywię do niego jakiejkolwiek urazy Avatar AJ ale tak jakby trochę mu dział przymiera... Nie spotkałem poza forum ale jakby mi ktoś powiedział, że jednak jest możliwość spotkania się z tą osobą rzekłbym w sumie czemu nie? Pogadałoby się i możliwym jest, że obyłoby się bez zgrzytów :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Sosna jak to sosna produkuje tlen i daje chęć do życia. Czym kierowałeś się wymyślając ren nick?

A: Niema to jak stary dobry steampunk i jeszcze jakaś niezła laska. Doceniam ten avatar za subtelność. Przynajmniej nie wygląda jak plakat promujący cyberpunk 2077

S: Kilka sygnatur część z Mass Effect 3 (swoją drogą zajebista gra) Wiedźmin 3 (w tą cześć jeszcze nie grałem, ale planuje kupić), Skull Girls nie kojarzę. A na koniec Luna. Muszę przyznać, że uwielbiam Lunę ujeżdżającą Lugie. A Luna na drugim arcie ma naprawdę słodki uśmiech. :)

U: Jest wszechpotężnym dowódcą sosen II. Cokolwiek by to nie znaczyło. Lubi anime co zawsze jest na propsie. Przejrzałem jego profil i wydaje mi się, że lubi laski ubierające się w lekko gotyckie klimaty. Poza tym lubisz też Harley Quinn. A powiem ci niektóre zdjęcia z twojego profilu to łoho przydadzą mi się na później :) (łał to musi strasznie brzmieć). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jeśli dobrze mój translator w mózgu przetłumaczył, to nick w języku polskim brzmi "czarny jastrząb". Zbytnio z niczym mi się nie kojarzy, oprócz znaczenia z poprzedniego zdania.

A: Widzę na nim pewną postać, która prawdopodobnie pochodzi z nieznanego mi anime. Sam zaś art jest ładny i estetyczny, ale pozbawiony większej ilości detali, do których mogłoby się oko "przykleić".

S: GIF bodajże pochodzi z serialu animowanego "Wodogrzmoty Małe". Nie wiem z jakiego to odcinka, ale prezentuje logikę wczesnych nastolatków (Oni mają bodajże w okolicach 10-11 lat, tak?). Zgaduje, że dowody potwierdzające zostały wykonane przez Mabel. Tylko ona mogła wpaść na tak idiotyczny pomysł.

U: Pierwszy raz użytkownika na oczy widzę. Jedyne co rzuca mi się w oczy to data rejestracji z czerwca 2012 roku, więc musi należeć do jednych ze starszych zarejestrowanych. Nie wiem czy była jakaś dłuższa przerwa od forum, ale z racji uprzejmości chciałbym się przywitać.Takze witam, z tej strony Garin. :)

Edytowano przez Garin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

: kciNOryginalny, prosty, łatwy do zapamiętania, charakterystyczny, ruchable. 9,5/10, bo pełnej 10 nie dam, no chyba żebym dostał bownera po jego przeczytaniu, ale to się jeszcze nie zdarzyło.

: ratavANiesamowity wręcz. Pamiętam, że ów user wstawił go w temacie z "kopiuj wklej" i tak mi się spodobał, że go sobie zapisałem i teraz kiszę go w folderze "Avki" na jakąś okazje. Jakoś średnio przepadam za anime, ale są wyjątki i ten art do nich należy. Najwyższa ocena do tej pory, bo 9,5/10 W ogóle user ten praktycznie zawsze posiada avek na 8 co najmniej. Widać, że ma chłopak gust.

: arutangySCytat świetny made by człowieka legendę i guru forum. Gif średnio mi się podoba, ba takie "typowe chińskie łanime". Za to ten oczojebny odnośnik to czysta zajebistość, gdyż Saint Row to jedna z najlepszych serii gier, w jakie grałem (IV jednak moim zdaniem lepsza), a ten kawałek już przy pierwszym wysłuchaniu mocno mi się spodobał, choć nie przepadam za rapem. link: 10/10, cytat 10/10, gif 4/10, co daje 24/30, czyli 8/10.

: resUHistorie mojej opinii na temat tego usera już tutaj opisywałem, więc skupię się na tym, co jest teraz. A teraz jest to, że Garin wywalił każdego ze znajomych i wiedzie żywot samotnika, bo widuję go bardzo rzadko. Szanuję oraz bardzo cenie i lubię usera. Wybrał raczej samotną ścieżkę przez to forum, czego mu nie zabronię, choć jakiś kontakt w sumie fajnie by było mieć :/ (jednak z drugiej strony ja się nie nadaję do rozmów, więc za wiele by to nie zmieniło). Tak czy tak, życzę gościowy jak najlepiej, a gdybym spotkał go w gdzieś tam chen/hen daleko, to postawiłbym mu browca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Widziałem już wiele interpretacji tego nicku jedna mówi, że jest to nawiązanie do gry wiedźmin, druga mówi, że to taka moneta, trzecia mówi o tym, że chodzi o herbatniki, a czwarta, że to nazwisko (prawdę mówiąc uważam, że ta teoria jest najbardziej naciągana) 

A: - Panie kierowniku daj pan 5 zł, nie będę udawał, że na bułkie czy coś, na piwo se zbieram

Z tym mi się kojarzy ten avek, chociaż może to też być nawiązanie do jakieś gry, albo zwykły art

S: Omówiłem już pierwsze 2 cytaty więc w sumie niema o czym gadać, no mogę jeszcze tylko powiedzieć, że zawsze w ostatnim zdaniu zamiast "KURNA" czytam "KU^WA" oczywiście zamiast * wstawcie sobie "R"

U: Na forum pojawił się 47 dni później niż ja. Pamiętam jakby to było wczoraj, nad forum pojawiły się czarne chmury które przysłoniły słońce. Za dnia jest on popularnym userem, jednakże w nocy ubiera on kostium super Talara i obiecuje ludziom browary, sprzedaje krytykę i szczere opinie.

W jego kartotece kryminalnej są spisane same głęboki treści, jak np:

- Lubie placki (nawet Nostradamus nie pomyślał o tym).

Talar chciał przez te 2 słowa przekazać światu, a zwłaszcza wam przyjaciele, byście cieszyli się z małych rzecz. Jeżeli sam fakt, że macie na talerzu aromatycznego placuszka sprawia, że wasze życie staje się 20 percent cooler znaczy to iż będziecie szczęśliwi niemal zawsze (znaczy to też, iż diler was nie oszukał i te prochy naprawdę uszczęśliwiają) 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Heheszowi jakoś spodobał się ten nick. Niby nic nadzwyczajnego, ale ma w sobie to coś.

A: Kolory cieszą oko, ale nie wiedzieć czemu kojarzy mi się to ze Steph z No Game No Life, a to raczej nie jest dobre skojarzenie ;___;

S: Jedna z lepszych jakie Hehesz widział na forum. Bez żadnych super dodatków, linków ani cytatów, a gif genialny.

U: Dobrze się prezentuje, profil miło się czyta. Chociaż Hehesz nie zna, to ma do niego spory szacunek za ogarnięte posty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Miażdży system, chociaż sam nie wiem dlaczego. To jedno z tych słów, które aż miło sobie wypowiedzieć na głos, bo fajnie je czuć na języku. Tak jak Intimissimi (te sklepy z majtkami) albo wycikłapki, albo bździągwa, albo... generalnie łapiecie, o co chodzi.

A: W sensie, że to ma być ten Hehesz i jest taki mały, że ledwo sięga kadru?

original.jpg

O ile nie mogę nie zwrócić uwagi na jego słodycz i urzekający minimalizm, całość zupełnie nie podchodzi pod mój gust. Ale obiektywnie bardzo ładny.

S: Szkoda, że tylko jeden samotny gifczyk - widzę, że idziemy w minimalizm - plus za konsekwencję. Ale za to JAKI ten gifczyk! Kto z nas się kiedyś nie bawił w "podłoga to lawa"? Swoją drogą ten dzieciak musi mieć niezłych rodziców, że zrobili mu takie coś! (w sensie, że efekty specjalne w domowym wideo. Szczerze wątpię czy rzeczywiście zalali salon lawą...)

U: Okeeeeej, po zajrzeniu na profil Mały Hehesz stał się Małą Heheszą, ale spoko, poradziłem z tym sobie. Ciekawe, że mówisz o sobie w trzeciej osobie. Pewnie dlatego, że masz dystans do siebie i nie lubisz się narzucać innym, a jednocześnie cechuje Cię duże poczucie humoru... albo jesteś egocentryczką z dziwnymi nawykami fleksyjnymi. Postoję na razie z boku, popatrzę, zdecyduję :P A tak serio, to jeżeli kiedyś się poznamy, napiszę coś więcej  :cheese:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Moje ulubione powiedzenie przyoblekło się w mięsko i kości teraz szaleje na forum o kucykach? Genialnie :D A tak na serio, bardzo fajny Nick, me likes it.

A: Kuc saksofonista wymiata, nawet nieco kojarzy mi się z awatarem Black Gryphona (to taki brony z internetu). Generalnie bardzo mi się podoba.

S: Calwin i Hobbses, uwielbiam te komiksy :D I znowu saksofon, tym razem ukryty. Mam dziwne wrażenie, że ten pan lubi saksofony. A może sam gra na tym instrumencie? 

U: Haha! Wiedziałam! A jednak grasz na saksofonie :D Poza tym ma 21 lat  i pisze, że za stary, to co ja mam powiedzieć? :fluttersad:  Szkoda, że poznaliśmy się bliżej bo wydajesz się być spoko facetem, no i muzyką się zajmujesz a to już wielki plus u mnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Pxar. kojarzy się z pikselami, bądź z disney pixar. Czy jak to brzmiało. Tak czy siak, nie rozumiem go do końca. 

A : Jakiś amatorski, komiksowy psiak z szwą na uchu... i krew i szyja przekrojona na pół... Widzę też zryty od LupisVulpes.

S : Jakieś cytaty, podświetlone, ale nie chce mi się wchodzić w te linki tak szczerze. No i Deviantart danej osoby.

U : Nie znam, ale kojarzę. Twierdzi, że jak jest furry to polecą hejty. Sama jestem, ale... *hejty, hejty,hejty* na profilu jestem w fajnych osóbkach... podziw. Szkoda, że nazwa stara i na dodatek zapisana źle ;n; jak Cassidy Hamanda to i Hiro ... Amanda? ;_;  Nie wygląda za bardzo na fajną osóbkę. <i odpisuje też nie fajnie, piszesz coś do niej z pasjąi wgl. a ona odpowie ci ,,XD" > TO WCALE NIE JEST KUL. Nie mam zdania o użytkowniku xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Cassidy wżyło się w forum tak jak chęć niesienia pokoju i demokracji przez USA. Mam nadzieje że nigdy nie przyjdzie jej do głowy tego zmieniać. 

A: To z tej bajki którą to wszyscy chwalą, polecają i takie tam, kiedyś obejrzę.  A sam avatar? Wydaje się być w porządku, czyli w zasadzie nie ma się czego czepić.

S: Jak zwykle gruby nie wie o co chodzi, oczywiście nie chce obrazić żadnego otyłego...  tak czy siak sygna reprezentująca jakiś tam poziom humoru, no osobiście jestem za.

U: Generalnie forum już odkupiło od niej duszę i nie ma drogi ucieczki. A tak z własnych przemyśleń, to nie wiem czy odróżnię się od zwykłych innych  szarych forumowiczów, mówiąc że jest sympatyczną i miłą osobą, często nazywana maskotką forumową. Czy to negatywne czy pozytywne określenie to nie mi to sądzić. Tak czy siak ja tam oceniam na jak najbardziej pozytywnie. Jednak na mam jakiś osobistych doświadczeń.  

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Niezmienny odkąd pamiętam. Niezbyt oryginalny, no i nie wiem po co wielkie "U" na końcu, ale w miarę okej. Łatwo się zapamiętuje.

Awatar: Indianin, całkiem ładne wykonanie. Podoba mi się kolorystyka, bardzo lubię arty w takim stylu.

Sygna: Dwa linki, cytat i obrazek. Nie mam pojęcia, jaki to dokładnie śmigłowiec, ale całkiem ładnie się to prezentuje. Na Twoim miejscu powiększyłbym grafikę i usunął resztę sygnatury.

User: Widziałem na shoutboxie jakieś dwa lub trzy razy, niestety nie wyróżniał się jakoś specjalnie. Jestem raczej neutralny w stosunku do niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Oryginalny i w sumie fajny... Każden jeden chciałby podążać za złotem a robić to ni ma komu :rainderp:

A: Słuchaj się K... we wszystkim Roche'a, bo to patriota, chociaż ch.. Ogólnie spoko grafika... Skąd żeś wziął? :v

S: Czerwonogrzywy kuceł... Hmmm Ocek? W każdym razie spoko wygląda.

U: Znam i pozdrawiam ogólnie całkiem spoko user i mode. Daję okejkę

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie wiem czemu, ale zawsze czytam ten nick Ester albo Est. Najwidoczniej nawet na czytanie 9 literowych słów jestem zbyt leniwy

A: Jakaś laska siedzi sobie na schodach i zamiast złapać wilka złapała dwa koty. Także ten,,, uroki życia na ulicy 

S: Jakaś blondi na oko 12 lat jara se szluga,a przednią stoi jej 3 letnia koleżanka która jej to petko odstąpiła. Skąd to wiem? Ktoś musiał im te szlugi przecież kupić

U: Ogólnie to jest tak jest to user (albo userka, czy to się w ogóle odmienia?) która jest tu od dawna, nie wiem kto był pierwszy ja czy ona, archeologowie i filozofowie sprzeczają się po dziś dzień. Lubi rysować i jak każdy artysta ona również pali, pije i pierun wie co jeszcze. Szanuje to  :fluttershy:

Ma poczucie humoru, czasem ukryte, ale z pewnością rozbawi ją żart typu: Biegała Ania po polu minowym i wymachiwała rączkami na 15 metrów. 

Lubi koty (jak Susan z "The Cat Lady" tylko bez tego całego samobójstwa i ciągłego emowania), seriale animowane  

Plotka głosi, że w ciągu ostatnich 3 lat postarzała się o 3 lata, ale ja nie wierzył bym w plotki 

Edytowano przez BlackHawk
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Czarne coś. kojarzy mi się z czarnym myśliwcem, nie wiem why.

A:  jakaś zarumieniona dziewczyna z anime. Ciekawe co to coś co ma we włosach...

S: Słodkie. To z Gravity falls. Nigdy za bardzo tej bajki nie oglądałem, ale jest fajna.

U: Możliwe że znam, ale tak rzadko ostatnio tu bywam, że zapomniałem.  :ohmy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z Dorianem Grayem. I to chyba dobrze bo zaraz potem przychodzi do głowy drugi Grey (ten od 50 twarzy), ale wątpię aby ktokolwiek chciałby być z nim kojarzony  :ajawesome:

A: Nie wiem kim jest ten błękitny wilczek ale wygląda świetne :)

S: On jest taki słodki jak sobie tańcuje wśród tych różowych króliczków  :squee:

U: Niestety nie zdążyłam jeszcze poznać ale już za samo lubienie FMA zasługuje na zostanie moim przyjacielem :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Magrat kojarzy się z nazwą jakiegoś koloru. Nie wiem czemu :v

A: Hello Kitty, już nie taki szatański, bo ma usta ^^ Avek spoko, chociaż wydaje mi się że ma słabą jakość

S: W sumie nie wiem co ma oznaczać ten Pigeotto, nawet nie wiem czy dobrą nazwę pokemona użyłam :c

U: Kojarzę w sumie tylko z tej zabawy i pare innych pojedynczych postów. Wydaje się sympatyczna, szczególnie z twarzy :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N Dla mnie wciąż Perv

A Klasa barda jest słaba

S Nie ma moich cytatów. Słąbiutko

U Kiedyś traktowałem jako osobę wierną i oddaną. Jednak dowiedziałem się z zaufanego źródła, że jest multikontem Uszatki, czyli osoby która wbiła mi nóż w plecy gdy jej najbardziej potrzebowałem. Nie ma na świecie rzeczy mogącej wynagrodzić mi te męki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Chyba każdy na forum zna ten jakże piękny nick. Szkoda, że pisany małymi literami, ale da się przeżyć.

Awatar: Wolałem męską Sweetie Belle, ona była fajna. Fluttershy to podkuc.

Sygna: Ta grafika pokazuje zafałszowany wizerunek moderatora, jako mongolskiej kreatury, wnoszę o zmianę.

User: Widziałem kilka razy na sb, gdzie walczył o złoty kolor, niestety nie wyszło. Ostatnio całkiem trafnie się wypowiada, za to plus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...