Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Szczerze to średnio mi się podoba, ale i tak lepszy niż stary :v

A: Ładnie wykonany art, jest ogromna okejka. Fajnie wygląda jako avatar. I słuchaj się we wszystkim Golda, bo to patriota, chociaż ... :kappa:

S: Niezmienna od dłuższego czasu. Ale podoba mi się. Lubie kuce uzbrojone, ślicznie to wygląda.

U: Trochę się już znamy, często długo nie piszemy, ale to naprawdę spoko gość, lubię z nim rozmawiać. Mimo że mamy czasami różne poglądy to nie trzeba od razu się za to zabijać a można uszanować drugą osobę. Największa okejka z tych czterech rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie wiem co to znaczy Sajback i nie chce mi się szukać, ale w porównaniu z Gray brzmi fajnie ^^

A: Znowóż coś od LupisVulpes. Lubię to~ 

S: Rozkoszne te króliczki w tle~ Wilczek też :3 Chociaż nie kojarzę, bo od jakiegoś czasu przestałam oglądać LV. 

U: Pewnej nocy, kiedy jak zwykle ostatnimi czasy siedziałam sobie nad ranem w łóżku usłyszałam ptaki. Nie śpiewały jak zwykle o tej porze (tj. 3:30 około) lecz darły mordy. Podzieliłam się swym odkryciem z tymże użytkownikiem na gg. Okazało się, że dla niego to norma. *opowieść życia* 

 

 


Uszatki, czyli osoby która wbiła mi nóż w plecy gdy jej najbardziej potrzebowałem

 

Czemu ci wbiłam nóż w plecy?  :fluttershy3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Uszatka Derpatka. Samo uszatka było, lepsze , ale tak też jest ok ;u;

A : Moja żona <3 Piękny avatar aprobuję ;3; 

S : WŁOCHATA DZIDZIA. Czyli dwa grubaski na jednej sygnaturze. Baymax i Mocher wyglądają uroczo <3 W tej senie baymax miał chyba mało baterii (tak patrzę po tych flaczkowatych rączkach) Fajna sygna ;u;

U : Bardzo miła osóbka, która robi bardzo fajne sygnaturki i jest Grafikiem forumowym, albo forumowym Grafikiem. Ma dość... dużo nagród .Ocena końcowa Pozytywna jak najbardziej.

Edytowano przez Cassidy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Cassidy to piękne imię, ma coś takiego w wymowie co... zostańmy przy tym, że jest piękne zanim dostanę bana

A: Ujęcie z filmu bohaterska wielka szóstka, zawsze uważałem, że jest przereklamowany. Nie jest zły, ani dobry, to typowy przykład średniego filmu jak dla mnie

S: Tararara i tu ta sama śpiewka, chociaż jeden obrazek jest z jak wytresować smoka. Co jest znacznie lepszym filmem

U: Podobno nie może być złym człowiekiem ten kto kocha zwierzęta, moim zdaniem to brednie, ale nie wiem czy również w tym przypadku. Z resztą ja też kocham zwierzęta. Chociaż raczej nie wytrzymał bym z aż tyloma. Lubi Trixie co jak dla mnie zawsze jest jakaś zaleta i eee... co by tu jeszcze... nic narka 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Czarne coś. Czemu kojarzy mi się z betonem ;_; ?

A : Anime, nie lubię, a ta babka wygląda jak humanizacja AppleBloom, jeszcze gorzej.

S : GravityFalls <3 dobrze napisałam? xd Lubię to oglądać, nie ważne, że tak rzadko to oglądam, ważne że lubię ;u;

U : Kojarzę, Nie znam, Nie gadałam. Nie mogę ocenić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Na nick to pasuję, lecz wydźwięk tego słowa mi nie odpowiada. 5/10

Avatar: Na pierwszy rzut oka to mi to przypomina ludzika Michelin albo tego piankowego ludzika z GhostBusters 2. Obrazek jest za mały i nie pasuję na avek w ogóle. 1/10

Sygna: Wersja Furry Kratosa? W sumie, to całkiem ok. 7/10

Userka: Kolejna osoba, której nick znam i będę znać, lecz właściciela w ogóle. Nie wiem, kim jesteś! Nie pamiętam żadnej Twojej wypowiedzi, choć jakbym usłyszałem ten nick od gościa, który mówi po rosyjsku w towarowym wagonie pociągu jadącym przez lodowe pustkowie Syberii, to bym to słowo skojarzył z jakąś dziewczyną z forum. Tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Talar jak to talar. Jeden Talar to jakieś 30 gr, ale to i tak listek gumy więc jest świetnie

A: Wygląda jakby Integra Hellsing miała bliźniaczkę (albo bliźniaka- to nigdy nie wiadomo) tylko z takim bardziej szalonym uśmiechem. Ten avatar to nieślubne dziecko Integry Hellsing i Gina Ichimaru. 

S: Wiedziałem żeby nie zadzierać z Polską Podziemną teraz moje dni są policzone . Dostanę z sikulca w pysk i już nie wstanę. Żegnajcie przyjaciele kocham was. Eeee.... 

YOU ARE DEAD

U:Tak naprawdę to nie Bruce Wayne jest batmanem. Pod maską nocnego pogromcy zła, stróża sprawiedliwości i za tym ogromnym kontem bankowym kryje się nie kto inny, a Talar. Za dnia walczy z hipokryzją i hejterami i w nocy robi to co każdy z na (mówię zwłaszcza o was chłopaki), oraz walczy z niesprawiedliwością. Dzięki swojemu Empapatorą jest w stanie pokonać każdego. 

Te bzdury zrozumieją prawdopodobnie 4 osoby na tym forum, więc napisze coś co zrozumie każdy. 

Talar to spoko user miły, pomocny i dowcipny 

Elo 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Esthereen. Nie umiem tego wymówić. Nie wiem czemu zawsze kojarzyło m i się z czarnym kotełkiem. A ta kropka. Ona jest boska . Gdyby nie ona, nick straciłby ten urok.

A : "LOVE" Ten obrazek od razu z lesbijką mi się skojarzył NIE WIEM CZEMU TAK PO PROSTU.

S: Sygnatury z chłopcem i dzikimi napisami pod nim nigdy mi się nie podobały. Tym bardziej z taką jakością... 

U : KOJARZĘ. Widzę często, ale nie rozmawiałam nigdy i sądzę, że nie dogadałybyśmy  się...Takie dziwne wrażenie mam ;_; Ale nie mogę oceniać jak nie rozmawiałam~ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Intrygujący i zapadający w pamięć. Podoba się.
A: Jak wyżej, ktoś odwalił kawał dobrej roboty, robiąc go.
S: Ciekawa, ale nie robi takiego wrażenia jak piękny avek.
U: Nie znam, widzę pierwszy raz, wracam po 1,5 roku... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z Artiom, z bohaterem Metra 2033 ^^ Więc pozytywnie, oczywiście. Ogólnie te wszystkie zdrobnienia itp od imienia Arthur są fajne.

A: Jakaś chińska bajka, możliwe że nawet oglądałam.. chociaż nie, to chyba nie te loli koszykarki. :rainderp: W każdym razie, na avek pasuje mi średnio, a postać też nie jest wybitnie ładna. Może i fajna, ale wygląd średni.

S: Brak. Może coś rekompensuje :rainderp:

U: Postów prawie tyle co ja, ale nie kojarzę w ogóle. Lubi anime, gry. Więc chyba spoko. Mój rocznik. Może się kiedyś poznamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Od razu mi się spodobał, Snujesz się po forum :D
A: Symbol radioaktywności... Lubię postapokaliptyczne klimaty więc mi się podoba.
S: Jakiś koleś jarający się płomieniem. Nic specjalnego. Po za tym bardzo ciekawe cytaty, które mówią prawdę i jakieś obrazki w spoilerze. Ogółem na plus.
U: Nie znam, widzę pierwszy raz, ale wydaje się spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Kojarzy się z Antarktyką lub Arktyką ... albo z jakimś dziwnym imieniem. Nie wiem, może być. 

A :Anime, ciemny obraz, rozpikselowane . ocena na - 

S : Więcej anime, większe zło , i te tło... Nie podoba mi się. 

U : Nie znam , nie mogę ocenić, ale wątpię byśmy się dogadali~ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ładny. Powiedziałabym nawet, że śliczny. Dałabym imię na pewno ładnej i fajnej bohaterce taki ^^

A: Oczywiście, że będzie wielki plus za wielką szóstkę. Mimo że na ogół te nowsze filmy Disneya są gorsze, to ten przełamał stereotypy. Chociaż w sumie średnio pasuje to na avku bo nie widać co tam właściwie jest przez swoją wielkość

S: Okami. Ładna grafika z nim. Może być ^^

U: Aktywna użytkowniczka. Lubi wiele charakterystycznych rzeczy. Nigdy raczej nie rozmawiałam osobiście z nią, więc trudno ocenić, ale wydaje się spoko, widzę że też lubi fazować na różne rzeczy, bajki, etc :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: W końcu wróciła do swojej "pierwotnej" nazwy. Bardzo mi się podoba. Łatwa, ale nie zbyt prosta, dźwięczna i łatwa w wymowie, ładnie się prezentuję. 9/10

Avatar: Bardzo ładnie zrobiony arcik Leutrec'a. Nie wiem, co ma oznaczać to "keh keh keh", ale na ogół jest zaje*iście 9/10

Sygna: Kolejny Darks Souls. Wygląda miło, ładnie bardzo narysowany. Obwódka mi się bardzo podoba. Co do samej sceny, to nie mam pojęcia, czy się odnosi do czegoś czy jest od tak sobie. 8/10

Userka: Hmmmmm Ciężko mi jest tu cokolwiek powiedzieć.

Za poglądy ją raczej lubię. Za jej "styl bycia" to tak różnie, bo czasem jest bardzo ok, a czasem... szczerze mówiąc, to mi jej zachowanie wręcz gra na nerwach. Czasem ją lubię bardzo, a czasem mnie ona mocno wkurza (nie umyślnie). Zresztą, z tego co widzę, uzyskała ona w bardzo krótkim czasie olbrzymią popularność na forum i wszyscy ją lubią, co mi się szczerze mówiąc nie podoba. Nie mogę powiedzieć, że jest to zła osoba, w każdym wypadku, lecz... Wolałbym komunikować się z nią sam na sam, a niżeli z kimś if u know what i mean. Po prostu jej zachowanie w stosunku do innych osób mi nie odpowiada. A Panna Perv jest wręcz OP i każdy ją prawie lubi, więc...

ech

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Tak drogie dzieci pieniądze są ważne w życiu i nie dajcie sobie wmówić, że tak nie jest. A tak serio to ten nick pasuje właściwie wszędzie heh już nawet w ostateczności na nazwisko (tak naprawdę brzmi to zajebiście jako nazwisko, ale się nie przyznam) (Pisanie w nawiasach chyba nie sprawiło, że ten tekst stał się niewidoczny) (upps) (: :)

A: O widzę, że wróciłeś do klasyka. W sumie nawet nie pamiętam czym zastąpiłeś ten avatar, ale będę już zawsze utożsamiał twoje konto z syrenką

S: Aż wygooglowałem słowo "ARSTOTZK" i tyle rzeczy się wyjaśniło 

U: Wydaje się być otwartym człowiekiem, który nie boi się oceniać innych. Mieszka "w mojej starej" WTF człowieku. Zawsze zastanawiałem się jak ci się tam żyje. Nie wiem pokarmy dostajesz z pępowiny? Jest tam ciemno? A jak radzisz sobie z wilgocią? Powinieneś zacząć dorzucać się do opłat, bo w mojej mamie niema miejsca na darmozjadów (notka do siebie: pisać mniej bzdur WTF) 

 

I żeby nie był "WTF" nie podchodzi pod klniecie. Przeczytałem na pewnej stronie, że to znaczy: "co się dzieje", "co ty mówisz"  

Edytowano przez BlackHawk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie jest zły, ale sprawia wrażenie oklepanego. Już nie raz spotykałem się z taką nazwą.
A: Dama z jakiegoś anime, ładne kolory, lecz tło zlewa się z postacią. 7/10
S: Fragment któregoś odcinka Wodogrzmotów Małych, jednej z moich ulubionych kreskówek. Maybel widać, jak zwykle w formie :) Bardzo fajny gif.
U: Od cholery postów :D i nagroda, po za tym nie znam, więc po czym mi oceniać. Wydaje się spoko osobą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Kojarzy mi się z artem lub z Arkiem. Trochę to "i" mi w tym nicku nie pasuję, ale w sumie nie mam nic do zarzucenia. 7/10

Avatar: Nudny, szczerze mówiąc. W dodatku anime 4/10

Sygnatura: Najbardziej typowe dzieweczki anime w najbardziej typowej pozie, a w ty wypadku typowe = złe. W dodatku: co ten czołg???? Z dupy wzięty. Obrazek średni i kompletnie nielogiczny, a jak chciałeś zawrzeć w nim swoje hmmm "hobby" to zrobiłeś to beznadziejnie. 4/10

User: Pierwszy raz na oczy widzę. Na serio, kim ty kurna jesteś?

 

A, i na miłość kurwa boską BlackHawk przestać mnie oceniać do jasnej cholery! Już 3 raz pod kurwa rząd! Po to się ty wylewam, aby móc dowiedzieć się, co inni o mnie myślą, a nie czytać w kółko jakieś teksty, które w ogóle mnie nie śmieszka i są wręcz irytujące! japierodle ogarnij się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Krótki z eleganckim wydźwiękiem. Propsy.

Avatar: Wole te sado-maso babke, ale ta też jest spoko

Sygna: Sory mordko, to nie ty tu jesteś od decydowaniu o życiu i śmierci. A to drugie chyba z papierków, C'nie?

User: Nie rozumie, że dzięki mojej seksownej klacie nie muszę gwałcić ludzi. Gdy czytam jego posty w dyskusjach, zgadzam się do momentu puenty, która różni się od jedynego słusznego poglądu. Jest to typowy user któremu brakuje przywódcy. Sugeruję abyś otworzył się na moje słowa i przestał oglądać bajki dla sześcioletnich dziewczynek.

 

O ironio dostaje bana mając 666 postów. See you in hell br0 30px-Lord_Of_The_Pit_Icon.png Czymaj się

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Normalnie imiona i nazwiska w nickach to głupota dla mnie, ale w tym przypadku to to pasuję idealnie. Gdybyś nie był arek takim śmieszkiem, to bym Cię zgnoił za to, a tak to Ci mogę pogratulować. Zresztą, Fuks dziwne nazwisko a zawsze uważałem, że dziwne nazwisko oznacza dziwną osobę. O ile te osobowe dane są prawdziwe.

Avatar: Zdecydowanie lepszy, niż ten co jest w sygnie, bo tamten był po prostu brzydki, a ten... ten jest męski. I jeszcze te brwi jak u Breżniewa.

Sygna: Starsza sygna o wiele lepsza. Jednak i tak, mamy tutaj ukazaną odwieczną walkę z siłami zła, którzy za wszelką cenę chcą wykreślić go na zawsze. Tak czy tak, sygna w sumie ładna i śmieszka, choć nie wiem, kim ma być ten koleś z tą animkową główką.

User: Aruś aruś. Jego poczucie humoru czasem mnie śmieszy, czasem nie. Lecz  środku tej człeczyny chowają się uczucia z dużą dawką moralności. Jak gościu piszę na poważnie, to piszę z sensem. I to cenie właśnie: podejście do siebie i wielu innych rzeczy, lecz nie bycie idiotom itd. Chętnie bym się z gościem spotkał w realu i pogadał. Jednak często dostaję bany i smutno trochę jest bez niego. Bi kerful, krulu.

A ten avek fajny, to mi go zdjąć kazali, bo była na nim czaszka hitlerowców -.- Tak, to bym go ciągle miał :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Prosty, łatwy do zapamiętania, wpadający w ucho więc okej. 8/10
A: Jakieś anime, nie wiem jakie jest jego przesłanie, ale nie jest ciekawszy od mojego. 4/10
S: Obrazki w spoilerach, w tym pierwszy bez sensu, drugi nie wiem co przedstawia i cytacik. W sumie nic ciekawego. 5/10
U: Nie znam, więc się nie wypowiem, ale nie boi się oceniać innych i robi to ostro i dosadnie, same konkrety. Na jedno dobrze, na drugie źle, bo potrafi zgnoić.

Wracam po ponad roku, więc możesz mnie nie znać Talar.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie za ciekawy 5/10

A: Ładna Octavia, podoba mi się.

S: Ciekawy gif, dobrej jakości z fajną kolorystyką. Nie wiem co przedstawia, ale podoba mi się.

U: Nie znam, ale ma ogrom postów i długi staż. Jeszcze przed moją roczną przerwą od forum była Avatarem Sweetie Belle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z Aramisem z 3 muszkieterów 

A: Podoba mi się spokojny wyraz twarzy tej dziewczyny, jednak nie jest to nawet art tylko zwykły wycinek z jakiegoś anime, także nie podoba mi się. 

S: Pierwszy raz zupełnie nie wiem co powiedzieć, jak opisać sygnaturę której niema, oto jest pytanie

U: Prawdę mówiąc widzę pierwszy raz, ale ja tu ledwo kogo znam, więc cóż ponoć z zachowaniem w szkołach startuje się z oceny 3 więc niech i tak będzie 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...