Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N:Kojarzy mi się z helikopterem które spadały w Somali xd

A:Taki jakiś mam flote i wyje***e xd

S:Kojarze baje chodź nie pamiętam nazwy.Chciałbym umieć takiego zeza ^^

U:Kojarze ale nigdy nie rozmawiałem.Wiem że nie lubi pomidorów,ja też ^^ Piona :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Sądząc po nicku major musi być Rosjaninem.

A: Vajnal Skracz, nie zachwyca, ni straszy szpetnością. Średnie.
S: Średnio wyglądająca Spitfire z widniejącym u góry tekstem czysto komunistycznym.

U: Za dużo "Ivanów", a ja nie lubię "Ivanów". Zaś samego użytkownika rzadko widuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Samo Garin by lepiej brzmiało, nie mogę znaleźć sensu dla tego v4.0

A: Jakieś anime, dziewczyna wygląda na słodką. W sumie podoba mi się.

S: Super gif z anime, także mi się podoba.

U: Nie znam, więc nie oceniam, stosunkowo nowy użytkownik na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi się z łucznictwem, to pewnie przez angielskie słowo "archery". Albo to na cześć jakiejś postaci z gry, kto wie.

A: Dziewczyna przypomina mi nieco jedną z bohaterek serii "Moja siostra jest bardzo słodka" (ja wiem, że wy wiecie o jakie anime mi chodzi  :ajawesome: ), ale to pewnie nie ona. Mimo to ładnie wygląda :)

S: No tu niestety niewiele mogę napisać bo nic nie ma. No cóż, taki wybór ;)

U: Na forum widuję pobieżnie i to naprawdę pobieżnie, więc niewiele jestem w stanie napisać poza tym, że wydaje się być miłym gościem. No i, że lubi gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Bardzo dźwięczny Nick, wpada w ucho i jest łatwy do zapamiętania. Nie wiem, czy Margat by nie było lepiej. Podsumowując oba mi się podobają i kojarzą z Margaret.

A: "Piekielny kot" z bajeranckim uśmiechem, trochę na wzór trollface'a. Jestem na tak.

S: Pikachu przerobione na jakieś illuminati. Zajebiście to wygląda i bardzo mi się podoba :D

U: Starsza i zarazem świeża uzytkowniczka forum, widzę pierwszy raz, bo wracam po rocznej przerwie, więc nie wiele mogę napisać, ale ma poczucie humoru i wydaje się być miłą osobą, wartą poznania. Lubi czytać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Krótki i prosty, kojarzy mi się z rysowaniem. Podoba mi się.
A:Na początku myślałam, ze to Octavia w wersji anime. Może to ona? Zresztą, nie wiem skąd zainteresowanie "chińskimi bajkami" u tej osoby, zwłaszcza patrząc na tło znajdujące się na profilu. A co do avatara, nie lubię gdy ktoś ustawia na avek screen z serialu. Wygląda to jak dla mnie nieestetycznie. I gdzie ramka czy cokolwiek? ._.
S:Sygnatury nie ma więc nie ma co oceniać :v ale tamta, to była kiedyś niezbyt mi się podobała. Wyglądała jak naklejenie vectorów kucyków w paincie na tło ściągnięte z internetu. Fu. Ale z tego co tu czytam, to miałeś jakieś laski z anime. Pewnie to, co masz na tle. Więc też fu i nieestetycznie. Lubię anime, ale nie takiego typu :v A jeśli chcesz, by ta zabawa była fair, to coś ustaw bo ludzie nie mają co oceniać.
U:Nie nawiązuję kontaktu już od dawna. Ale widzę, ze jest już trochę inną osobą. Lubię więc jego charakter. Bez słodzenia :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nigdy nie czytam tego dokładnie, a jak już mi to wyjdzie, to jest to coś w rodzaju "KALEWEĄĄĄĄ". Dość oryginalnie, bardzo w porządku. Podoba mi się.
Avatar:

 

maxresdefault.jpg


Ayyyyy m8 gr8 av 
Sygnatura: BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK. 
User: Widywałem czasami na sb chyba i w odmętach forume, dość prawilny ziomeczek. Przepchany nagrodami i wgl wow. Nic do niego nie mam.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jak dla mnie ten nick to forumowy symbol wszystkich bronies (i pegasis ;)). Nic dodać nic ująć.

A: Żeby nie wyszło, że jestem starą hejterką ale... jak ja nie znoszę tego rodzaju artów (furry? Tak to się nazywa?). Wygląda to to jakby biuściastej babie dać koński łeb :crazytwi: Jednak to tylko i jedynie moja opinia i nikogo nie mam zamiar w ten sposób obrazić :)

S: Właśnie dzięki tej sygnaturze dowiedziałam się o tym cudownym filmiku. Sama sygna wygląda przecudownie.

U: Modów lubić trzeba :lie:  A tak na serio, widuję ją odkąd zaczęłam przesiadywać na forum, wiem, że jest prawie w moim wieku, oraz, że naprawdę fajna z niej osoba. No i mam nadzieję, że kiedyś poznamy się lepiej :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Podoba mi się.

A: Taka wersja tego kota jest zdecydowanie lepsza, niż oryginał!

S: Fajna, ale wolę z kucykami :brohoof:

U: Jedna z tych Pegasis, z którymi chyba jeszcze razem nie pisaliśmy, ale po postach wnioskuję, że jest spoko :enjoy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: To co zawsze :D

A: Jak zawsze ma jakąś fajną Lunę bądź inna klaczkę w dość saucy, seksi czy krągłym stylu, podobają mi się na ogół jego avki ^^ Chociaż jakoś mogła by być lepsza i wycinek sam prostokątny z obrazka też jest średni 

S: Z pięknej animacji zrobiony. Animacja zajebista, sygna też zajebisty. Zresztą sygnaturki zawsze masz super i nawet nie mam czego się doczepić. Dobre gify.

U: Lubię go, jest spoko. Bardzo dobrze prowadzi swój dział. Kiedyś za nim nie przepadałam, ale nie lubię zawiści, dlatego zmieniłam nastawienie i polubiłam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Bardzo często zmieniany, ale zazwyczaj są to dobre zmiany.

A: Wpadające w oko kolory, ale nie wiem co przedstawia.

S: Trochę szaro...

U: Spoko Pegasis, jest nowa na forum a już ma full nagród :brohoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : BiP bez zmian. Choruje chyba na Dużoliterofobię.

A : Luna się na basen wybiera widzę. W takie dni to dobrze. Ale avatar jest za wysoki ;n;

S : Może być, nie najgorszy ten gif.

U : Widzę we wszystkich galeriach po kolei. Najszybszy nabijacz postów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Przypomina mi pewną ciocię z "Wielkiej szóstki" ^^

A: Uroczy obrazek O~O Hiro i Baymax <3

S: Jaki fajny wilkeł... Tylko czy ten ogień go nie parzy w futerko?

U: Miła userka, ma dużo postów i nagród, pozazdrościć *~*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Velvet Orchid było wg. mojej opinii ładniejsze.

A: Nigdy nie potrafiłem pojąć sensu i piękna takiej częściowej humanizacji. Wygląda to co najwyżej dziwnie.

S: Na białym tle wydaje się wtapiać w forum :v Oczka ładne, a deviantarta może sprawdzę.

U: Nie martw się żelkami. Zefirkowi pewnie smakowały :fluttershy5:

Edytowano przez Riddle
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kilka razy zmieniany, ale ogólnie ujdzie.

A: Obie postacie, trochę małe i zlewają się.

S: Dobra jakość, ale tematyka nie w moim guście.

U: Nigdy nie gadaliśmy, więc nie mogę wiele tu napisać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to tego usera oceniałem już pełno razy, wiec skrócę tą ocenę.

 

N: 2/10, a nie 1, bo można skrócić.

A: Zmieniona rzecz, więc ocena dłuższa. Lubię styl, jaki stosuje ten "artysta" i choć art średnio na avek pasuję pod względem rozmiarów, to sam w sobie nie jest zły. 6/10

S: 3,5/10

U: Dziwny, wręcz tajemniczy od dłuższego czasu, nie mam nic do gościa i zmienił płeć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Talar kojarzy mi się albo z pieniędzmi, albo z Wiedźminem więc całkiem spoko

A: Cycate logo Starbucksa w wersji anime... w sumie całkiem to fajne

S: Dwa obrazki oraz cytat Churchilla  nie wygląda to źle ale dupy nie urywa :v

U: W sumie to nie znam ale kojarzę z pisania zarąbiście długich postów swego czasu i posty te były w miarę sensowne. Więcej o tymże userze nie powiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Gdybym był dendrofilem to pewnie było by wyżej, a tak to tylko 7,5/10

A: A w mordę. Wiesz to jeden z lepszych avatarów jakie tu widziałem 

S: Co do sygnatury powiem szczerze nie szaleje, znaczy się jest to bardzo ładnie wykonany art, ale stylem nie trafił w mój gust

U: Po prostu wypiszę to co wywnioskowałem z jego profilu, a raczej z obrazków z jego profilu

- Lubi cycki... jak prawie każdy

- Lubi anime, zawsze to na + przynajmniej mam z kimś takim już o czym pogadać

- Lubi Batpony, no ja też muszę przyznać, że jest w nich coś uroczego

- Lubi Lune !BEST PRINCESS!

- Lubi Harley Quinn (najlepsza wariatka ever. Szkoda, że cały czas dostaje po mordzie, jej wyrzucana z rozpędzonego samochodu i z dachu budynku, przez Jokera

Ogólnie User wydaje się być naprawdę w porządku  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N. Myślisz BiP - mówisz sobie: "a to ten spec, który nawet z czarnej dziury wyciągnąłby genialne arty".
A. Luna, która trzęsąc głową wyrzuca z grzywy resztki gwiazd. Fajny :)
S. Śpiąca Luna jest jak śpiące niemowlę: po pięciu sekundach obserwowania jak słodko śpi, uświadamiasz sobie, że minęło pięć godzin... A tak na serio - bardzo fajny (nie jest oczouderzający jak inne)
U. Swój chłop. Jest opiekunem SB (ja kcem :sab: ) i świetnie sobie radzi. Ma łeb na karku, a i miło się z nim gada :brohoof:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Bardzo oryginalny. Przynajmniej ja nie wiem, żeby coś takiego istniało. Brzmi fajnie, podoba mi się.
Avatar: Od sporego czasu niezmienny chyba, ładna Flutterka. Oddaje zamiłowanie do muzyki.
Sygnatura: Wat ;___; Sklejone koniki, troszkę creepy xD
User: Dobrze opiekuje się działem, ma sporo pomysłów i dobrze je realizuje. Nic do niego nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Na początku Nieznany Artysta(?), a od długiego czasu Kruczek, charakterystyczny użytkownik.

A: Nie wiem co to, ale wydaje się niegroźnie. Poprzednio był Hitler ze słuchawkami na uszach, więc chyba to jest lepsze.

S: Bardzo głęboki cytat, aż się wzruszyłem od tego. Z jakiego to filmu?

U: Znam z esbe. Dość miły, a przynajmniej nie stara się wyprowadzić mnie z bardzo chwiejnej równowagi. Lubiany bodajże przez większość ludzi z foruma.

Edytowano przez Garin v4.0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Garin hmm kojarzy mi się z Gagarin ^^

A: Anime.Chyba dostała w nos bo plaster ma na nosie, chyba że to jest nos xd

S:Ciekawe chodz nie lubie anime. Też tak unikam kul.

U:Nie kojarze użytkownika chodz jest avatarem.Ale wiem że lubi anime i nie lubi Ivanów :) Tak więc Priviet :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

Nick: Pewno jakaś postać z czegoś tam. Każde nazwisko na V kojarzy mi się z Rosją, a więc ciekawie

Avatar: Pinkie nie zbyt dobrze wygląda w tym ubranku i dziwnie wygląda jej twarz, ale trochę śmieszkowo i fajnie.

Sygnaturka: Typowa Znaczkowa Liga. Kilka ogarniętych, a kilka nie normalnych, lecz interesują mnie okoliczości. Za pewne ten wóz jest ich (rozpoznałem po napisie CMC). Kolor trochę jakby pojazd wojenny.

 

Ogólna ocena: Po jego nicku itd. można stwierdzić, że to gość z zainteresowaniem wojną i ma poczucie humory. Myślę, że jest spoko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...