Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Nick: Tak jak wszystkim, również i mi kojarzy się on ze snuciem się. Słabo mi się podoba, nie pasuję do płci i w ogóle słabo, choć jest w jakimś stopniu oryginalny. Wciąż: 4/10

Avek: Pepe i co? Jeśli przyczyną posiadania tego avka jest zjebany humor, to ogarniam, ale tak bez powodu, "bo śmieszny" to gówno kompletne. Jeśli z powodem: 5/10, jeśli nie: 1/10

Sygna: Nudne cytaty, średnio-słaby gif, lecz nie irytuję oraz jakieś tam samoloty. Nic ciekawego. Mogłoby nie być tego i jakoś bym nie zauważył, to może tylko ta sygna, bo w sumie obija mi się po oczach. 3/10

User: Gościu jest dla mnie nikim. Uczestniczy tylko w zabawach itd., pisząc mało unikatowe i nudne posty. Jego statusy chyba mają być śmieszne, ale nie wiem. W sumie, gdyby na tym kończyła się działalność ów usera, to nie byłoby źle. Jednak, z tego, co zauważyłem, jest on przydupasem z SB. Na początku, jak się zarejestrował, to był taki spokojniejszy, potem widziałem, że wlazł na SB i zaczął walić Lenny Face-mi itd. Tak bez powodu, w postach też się pojawiały w kompletnie beznadziejnych miejscach. Na dodatek, zawsze jak widziałem go na SB, to wplątywał tylko jakieś tam wypowiedzi to tematu, na które nikt nie zwracał uwagi i w zasadzie były niepotrzebne. Mogę się mylić, ale jak na razie to widzę tego usera jako gościa, który nieumiejętnie próbuje się przypodobać i upodobnić do innych. Słabo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Cóż mogę o nim powiedzieć, krótki, prosty, łatwy do spamiętania, niekojarzy mi się z niczym konkretnym, czyli innymi słowy jako nick się nadaje.

A: Smutnazaba.jpg poprzedni bardziej mi się podobał, ale co kto lubi.

S: Chyba gostek patrzy na płonący świat i ma z tego radochę, cytaty z czegoś o dziwo kolorystycznie pasują. W sumie sygna jest okej.

U: siedzi trochę na SB, na forum widuję głównie w offtopie ale nie znam

Edit

N: Niezmienny i prosty, kojarzy mi się z dawną monetą lub wiedźminem.

A: jakiś tam gostek nie znam, nie kojarzę i w sumie taki se na avka

S: niezmienne cytaty i obrazek, w sumie całkiem spoko, lecz nie mój typ sygnatury ale każdy ma swój gust.

U: kojarzę głównie z zarąbiście długich postów w różnych tematach, ale w sumie nie znam.

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Sosna, po prostu Sosna. Dla przyjaciół Sosen. Podoba mi się, sosny to fajne drzewa.
Avatar: Jeden z lepszych artów  Luną, jakie widziałem. Ładnie wykadrowane i ogólnie 10/10 would poni :x
Sygnatura: Brzydszy art, ale ładnie podkreślone otoczenie, podobają mi się te pauki wodne.
User: W porządku gość, ma pocieszną twarz faceta, którego nie da się nie lubić. Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to, że troszkę leniwa bułka z niego ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kruczki są śliczne :3 chociaż takie mainstreamowe :v nie no, fajny zwierzęcy nick :3

A: Doktor Hałs z dziwnym, kojarzącym się dziwne napisem. Więc lubi Doktora Hałsa. I dziwne rzeczy :wow: ale nie wnikajmy, bo się zawstydzi jeszcze.

S: Ktoś chyba przegrał sprawę w sądzie... Gif spoko, nawet klatki są płynne, ale nie oglądąłam i nie wiem o co chodzi, więc mnie nie rusza on :c

U: Człowiek, z którym da się porozmawiać nawet jak ma się odmienne zdanie, lubię takich ^^ W dodatku ma spoko poczucie humoru i nie raz uśmiechnę się widząc jego posta. Dłużej jakoś nigdy nie gadaliśmy, ale nie specjalnie szukam do tego okazji, oczywiście nie mam nic złego na myśli :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie dość że pervert to jeszcze kapitan. Phi

A: Jakbym nie znał perv, pomyślałbym że to transformer, ale że znam, to powiem że jakiś typek z darksouls 30px-Robo-Baby_Icon.png

S: Analfabeta prosi o kiełbase.

 

U: Zapowiadała się na użytkowniczkę mogącą sięgnąć granic perfekcjii. Niestety, jej niezdecydowanie oraz (według mojego informatora) skłonność do kolaboracji, przekreśłiły jej szansę na żądzenie forum u mego boku. Jest to spora strata dla nas wszystkich, gdyż wypowiada się bardzo mondrowato i ogólnie ciężko jej nie lubić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Rzekłabym kultowy i jedyny w swoim rodzaju. 

A: Kultowość i epickość w całej krasie. Pociągnięte idealnym zarostem. Brakuje mi jednak wąsa. 

S: Lepsza była poprzednia, ale ta również ma moc. Nie zapomnimy...

U: Został przeze mnie zdradzony i głęboko zraniony gdyż w swej chciwości i zazdrości pozbawiłam go pozycji Grafika. Nie zdążył się nawet wykazać. Nie zdążył pokazać światu ile wniósłby w forumowe awardy i inne pierdoły, ale pokazuje nam swoją  kultową moc poprzez avatary i sygnatury. Jego posty są potężne. Jego słowo jest święte. Arkadiusz jest życiem. Arkadiusz jest miłością. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : To taka sowa , zapamiętajcie sobie :u o wiele ładniejszy niż uszatka derpatka czy jak to było <333

A : Założę się - uszatka na basenie xD

S : Japońskie takie. Jedyne co Japońskie lubię to Okami - grę <333 Ale ta sygnatura jest nawet ładna ~ ten niebieski ptak polepszył.

U : Znam. taki tam grafik, fajny dość ^^ xd Nie, Uszatka jest fajna i ogólnie oceniam ją na takie 9/10 takie o :u

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z gwiazdami. Może jakiś gwiazdozbiór jest taki? Generalnie bardzo zgrabny, podoba mi się.

A: Nie wiem co jest z tą modą na okrągłe grafiki w avatarach... :interesting:  No ale do rzeczy. Z "Big Hero 6" zdecydowanie bardziej wolę Tadashiego od Hiro :twilight3:  Poza tym obrazek taki trochę "nieavatarowy". Lubię kojarzyć osobę z grafiką i dobrze jest dla mnie jak taka grafika przedstawia jedną konkretną rzecz, albo jedną konkretną postać itp... a tutaj mam po prostu coś jak scenę z filmu... Ale tulanie się zawsze i wszędzie zaliczam na plus. Tulanie się jest fajne :cheese:

S: Super. Po prostu. Tak trochę minimalistycznie, jedna niezbyt duża wyśrodkowana grafika, pod każdym postem, bez zbędnego bałaganu i tandety. Do tego ten wilk (wilczyca?) wygląda tak pięnie @_@ Jeżeli miałbym wybrać jedną rzecz z całego profilu, która mi się podoba najbardziej, byłaby to zdecydowanie sygnatura! 100/10

U: Znać nie znam, ale kojarzę, bo na forum jest od dawna i co jakiś czas rzuci się w oczy, pamiętam jeszcze inną wersię tego nicku. Generalnie bardzo pozytywnie. Na profilu za dużo Hiro, za mało Szczerbatka (<3).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Po prostu uwielbiam to mówić. Zabijając jednorożce. Wiesz co? Jak możesz. Na forum MLP masz nick, którego przeczytanie na głos sprawia, że giną jednorożce. Wstyd, haha. 

A: Ogółem byłoby fajnie... gdyby nie te "poszarpane" brzegi. Wrrr. Nerwica natręctw mówi, że to mnie drażni. Chociaż nie jest źle, tak czy tak, mogło być gorzej! 

S: A sygnatura to mi się podoba, bardzo. Ten komiks jest fajny, serio. A i cytat w porządku. W ogóle, serio, sygna jest super. Ano i jeszcze nienachalny link. Zajrzę sobie. 

U: Właściwie to... chyba pierwszy raz na oczy widzę, więc za wiele nie powiem </3 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nie podoba mi się. Taki... za miękki. Wręcz... cóż, piz***waty. Nawet nie umiem tego ubrać w jakieś sensowne słowa... Za to okropne, moim zdaniem, brzmienie daję 3/10

Avatar: Nie wiem, co to jest. Kobieta/mężczyzna w masce czy może kobieta/mężczyzna w takim makijażu a'la barbie. Nie nie nie. 1/10

Sygnatura: Cytat stary i średni, linki niby ok, ale to wszystko nie wyratuję tej sygny przed tym obleśnym gifem. Nie dość, że samego anime nie lubię (a tego typowego stylu, co na tym gife jest to już w ogóle rzygi) to jeszcze to wygląda.... jak gówno. Pomimo tego, że jestem bardzo tolerancyjny w stosunku do par homoseksualnych i np. bardzo ucieszyła mnie ta sprawa w USA, to w anime to wygląda po prostu do dupy. W dodatku, idiotyzm tego gifa jest wręcz porażający. Mogę uznać to za najgorszą sygne, jaką w życiu wydziałem. 0/10 Jak dla mnie, ujnia pierwszej wody. Ale to twoja sygna, nie moja.

User: W sumie, to się nie dziwie, że gość ma taki nick, avek i sygne. User jest dosyć miękki, taki "kobiecy" i wrażliwy. Nie zdziwiłbym się, jakby był gejem, choć mógł nawet o tym gdzieś pisać. Nawet jeśli nim jest - nie mam nic do niego. Gorzej z zachowaniem, bo osobiście takie osoby w realym życiu mnie dosyć wkurzają, ale nie przypominam sobie, aby ów user jakoś mnie zirytował tutaj. Jest osobą, jaką jest i może mnie to wkurzać, ale czy to jest ważne? Jako osoby nie oceniam go negatywnie, ale najpewniej nie znalazłbym z nim wspólnego języka i w sumie, nawet nie zamierzam tego robić. Niech będzie, kim chce, ja i tak mam to gdzieś.

Edytowano przez Talar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z jedną z najzajedwabistrzych postaci z Wiedźmina, a może i nawet z wszelkich tworów artystycznych jakie przyszło mi widzieć. 

A: Jakiś koleś. Wygląda mi znajomo, ale nie mogę skojarzyć kto to. Tło sama usuwałam lel :v Minę ma dziwną, ale nie negatywną. W sumie nie wiem czy mi się podoba czy nie. Ani nie odrzuca, ani nie zachwyca. Neutralnie, o. 

S: Nienawidzę gdy ktoś chowa sygnaturę w spoilery. Nieważne co się w spoilerach znajduje jak widzę w sygnie spoiler to z marszu daję 0/10 i olewam. Bardzo, baaardzo rzadko sprawdzam co ktoś w tą sygnę schował no bo nawet jeśli dał tam najpiękniejszą rzecz na świecie...nie widać tego. 

U: Mam mieszane uczucia. Podoba mi się jego stosunek do osób homoseksualnych i tym podobnych kwestii w sprawach tolerancji i takie tam. Udziela się całkiem sporo co też jest fajne, ale kurczę...to jego przypierdzielanie się do każdej błahostki jest wręcz wpiórwiające -.- 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Uszatka, to taka sowa, a nick kojarzy mi się z Derpy. To przez tą zezowatą muffinkę co się gapi na mnie poniżejjjj...ksh

A : Albo ja jestem dziwna, albo to wygląda jak babka, która łapie do koszyka dziecko...tsa...to ze mną jest coś nie tak.

S : Ten piórkowaty jest uroczy, i fajne tło, takie fioletowe i z nutkami, też fioletowymi z resztą.

U : Bardzo fajna osóbka. Oceniam wszystko na plus~ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Disney Pixar. ~

A : Zgaduję, że Purple Guy autorstwa osoby powyżej, ale pewna nie jestem.

S : Cytaty , które najczęściej widać na Facebook'u. Uznajmy, że to oryginalne.

U : Kiedyś pisałam, nie do końca ogarnęłam jej charakter...Przez co nie umiem za bardzo ocenić.

A:Widziałam gdzieś tego szopa ;-;

S:Okami gra...spoko

Ten szop pracz to Sly, słonko~

W końcu ktoś, wie że Okamieł to gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: W sumie całkiem spoko i prosty. Nie widziałem go w sumie na żadnym forum, więc jest oryginalny. Poza tym jest krótki i łatwo spamiętać, czyli ogólnie same plusy

A: Szop Sly... Miałem chyba kiedyś zagrać w grę z tymże szopem w roli głównej ale jakoś nie miałem okazji i konsoli na której by poszła. Poza tym podoba mi się kompozycja i dynamika tego arta.

S: Słyszałem o tej grze i ponoć wyszła też na komputry ale jakoś niebardzo mnie interesowała. W każdym razie ładne kolorki.

U: Pamiętam, że jej początki na forum były raczej słabe, ale potrafiła się, że tak powiem ogarnąć. Ale w sumie to nie znam oraz nie miałem okazji zbyt często porozmawiać.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Taki... Iście ekologiczny i te sprawy. Ale w sumie to oryginalne, mieć nick od drzewa. Ogółem podoba mi się, tak w sumie. Sosen więcej nigdzie nie widziałem, w każdym razie, haha.

A: Podoba mi się sceneria i kolorystycznie ogółem prezentuje się fajnie. Ale jakoś tak... nie lubię takich "dokładnych" avków. Ale to chyba tylko moje personalne odczucia. Nawet nie umiem ich wytłumaczyć </3

S: W spoilerze nasrane dużo rzeczy. Zdecydowanie za dużo jak dla mnie. I Nie lubię, bo ledwo wyłapałem w tym link do rysunków, najpierw myślałem, że same tam obrazki, poza cytatem na górze. Zaraz tam zajrzę. Za to art z Luną ładny. Podoba mi się.

U: Właściwie to widywałem często w tematach w tym dziale. Ale jakoś nigdy nie było okazji pogadać, poznać usera jakoś lepiej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie lubię westernów dlatego kojarzy mi się ten nick z westernem. A tak na serio, to Butch Cassidy i Sundance Kid, jeden z najlepszych filmów ever. I tak, ja naprawdę nie lubię westernów :ajawesome:

A: Skądś znam tego szopa. Z gry jakiejś na pewno. Tak czy siak, wygląda wspaniale, bardzo ładny styl rysowania.

S: Raczej gryzie się z avatarem ale sam w sobie wygląda bardzo ładnie, szczególnie te płomienie. I tak, domyślam się, że to z jakiejś mangi/anime i wybacz mi, ale nie wiem.

U: Znam (aczkolwiek mnie raczej C nie zna :fluttersad: ) i lubię bo to fajna dziewczyna i do tego z poczuciem humoru co cenię bardzo. No i ładnie rysuje :fluttershy5:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Gwiazdy są śliczne, dlatego ten przedrostek czy co to tam jest bardzo mi się podoba. Stars, stars, stars. To nawet po angielsku fajnie brzmi, gwiazdy, gwiazdeczki. Z jednej strony słowo "Star" wyrobiło sobie u mnie dobrą opinię przez teksty piosenek i sam wgląd na to, że oznaczają gwiazdy, z drugiej niektórym mogą się kojarzyć z niesprawnymi umysłowo gwiazdkami z tvnu, jeżeli tak, to współczuję. Druga część to "lite" co według google znaczy "lekki". Wcześniej nigdy nie zwracałem uwagi na to słówko, ale w połączeniu ze "star" daje ciekawy efekt. Podoba mi się.
Avatar: Pasuje do tytułu jak mniemam, ładnie prezentujący się vector z Luną. Zmieniłbym tylko fryzurę na bardziej rozbujaną i byłoby perfekcyjnie dla każdego fana em el pe.
Sygnatura: Nie mam pomysłu, uwidocznione pójście na łatwiznę (Nie mam pojęcia czy celowe, bo sam fakt takiego zabiegu jest dość oryginalny, biorąc pod uwagę, że większość ludzi ma tam obrazki lub jakieś śmieszkowe cytaty)
User: Nie znam, pierwszy raz widzę. Chyba w porządku, zawitał nawet na sb z tego co widzę. Nie został tam chyba najlepiej przyjęty, ale to normalne. W sb trzeba się wgryźć i nie puszczać aż ludzie się do ciebie w pewnym stopniu przyzwyczają (albo dostaniesz ignora, lol).  11 postów, nie wiem kiedy data rejestracji, ale wygląda na nowego. Życzę powodzonka i miłej zabawy zią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick - Kruczek heh jako jeden z jakichs dwudziestu nickow chyba zostal na stale xd i chyba ten jedyny jego nick sie przyjal i wszyscy sie tak do niego zwracaja xd nick fajny, moze byc, chociaz wolalem poprzedni xd krzuczek brzmi jak nazwisko mojego znajomego xd

Avatar - no kruk w ciemnosci xd ladny pasujacy, chociaz avatary tez zmienia czesto xd

Sygnatura - no gif z jakirgos filmu, pokazujacy reakcje normalnego czlowieka na korwina mikke xdd przyznaje wole bardziej interesujace gify, no ale ten tez moze byc xd

User - znam gadalem z nim pare razy, powiedzialbym ze jest spoko, ale w zawartosci z najwyzsza reputacja zaczyna mnje doganiac co mnie bardzo niepokoi i martwi xddd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Tric + Bieber...cóż. Mimo wszystko nie brzmi tak źle. Chociaż samo Tric wystarczyłoby.

A: Bieber z tym gejem z LoLa, nawet nie pamiętam jak się nazywa. Dość kiepsko wklejone, więc niezbyt ładnie wygląda.

S: Gif gdzie Bieber coś mówi, nawet nie wiemy co, a fpsy w tym zabijają mi oczy. W dodatku jest za duża, przynajmniej tak mi się wydaje.

U: Troll. Najnudniejszy i najgłupszy jaki może być. Nie wiem po co go odbanowywali :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Bronies i Pegasis, jak sama nazwa ,,Bronies i Pegasis'' mówi nie ,,Pegasis i Bronies'' tylko ''Bronies i.. następny pkt xd

A :Kredens, całkiem ładna, pomijamy fakt, że nie przeoadam za pucykami.

S : Śpiewające Księżniczki jak Celestia śpiewa to kojarzy mi się z taką starszą panią co robi sobie wioch... całkiem niezłe. Nie wiem jaki to odcinek, ani nawet sezon ;-; wszyscy kończą 5 a ja ,,To był 4?!" Meh i tak jedyny kucyk, który mi się spodobał to LightningDust~ (wcześniej było ich więcej) dobra koniec o pucykach. Oceniam sygnę na 6, bo te kolory... źle na cerę.... itd xd

U : Bardzo fajny user ~ jak mówisz ,,BiP'' to ja myślę ,, gościu który siedzi w każdym dziale nie ważne gdzie byś nie poszedł i jest mistrzem wlepania wszystkich możliwych zdj. Pucyków do galerii xd'' albo ,,ktoś na mnie trąbi"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Róża Szaronu Cassidy. Chyba jedna z najlepszych towarzyszek z New Vegas pod względem charakteru.

A: Widzę jakiegoś futrzaka, chyba strój, czapkę i plecak. Średnio wiem co to jest, ale jest niebieskie, więc może być.

S: Z wyśrodkowaniem byłoby chyba lepiej. Widzę azjatyckie znaczki i angielski tytuł pod nimi, więc chyba jakieś animu.
U: Tajemnicą dla każdego pozostaje to, dlaczego mam ją w znajomych. Oprócz tego, złego słowa bym nie powiedział, ale ani nie rozmawiałem, ani nie widziałem przesadnej liczby postów jej autorstwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...