Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Riddle. Tom Marvolo Riddle. Voldemort tak bardzo. Ogółem - właściwie specjalnie oryginalny nie jest właśnie przez to, z drugiej strony, na forum więcej takowych nie widziałem.

A: Dużo tam się dzieje. Jest Luna i Krysia. Lubię je obie, tak na dobrą sprawę. Ale nie podoba mi się, że aż tyle tego na tym avatarze jest.

S: Nienajgorszy cytat. A grafika ma nawet całkiem fajny klimat. Ogółem - może być. 

U: Szczerze mówiąc - chyba pierwszy raz w życiu na oczy widzę. O ile to nie jest osoba, która zmieniała swój nick, czy coś. A z profilu też się dużo nie dowiedziałem, więc no, nie znam, po prostu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Stary, niezmienny przez tyle lat, oznaczający tylko jedno  :v Trochę dziwne w sumie na nick, ale się przyzwyczaiłam i po prostu jest Ukeź :3

A: Lisie to są uszy? Trudno mi powiedzieć ;_; Ale jako avatar tak sobie wygląda, dość rozmazany i rozpikselizowany obrazek. Nie znam człowieczka, chociaż z tymi uszkami fajnie wygląda. Uszka zawsze na propsie :v

S: Ciekawe linki, na które czasami bardzo chętnie sama zaglądam. Polecam szczególnie fanpejdż, bo bardzo ładne użytkownik ma twory :3 Gif z podpisanym co mówią, przynajmniej wiem, co mówią i nie muszę się domyślać. Ale fpsy bolą i i tak nie znam. Chociaż cytat śmieszny :v

U: Jest dla mnie jak brat. Zawsze pozytywnie nastawiony, zabawny i...trudno w sumie oceniać osobę, którą się już trochę zna ^^ Ale polecam, bardzo fajny przyjaciel z niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Spoczko :) Nawet z czymś mi się kojarzy ten nick,coś mi świta ^^

A:RD 20% cool zawsze spoko :)

S:Widać że lubi RD,ja też lubie więc spoko sygna.

U:Widuje go na forum,fan RD zapewnie.Ogólnie mam pozytywne nastawienie do tego Usera :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Major... no cóż zakładam, że nick wziął się od imienia oceka więc mało oryginalnie... jeśli się mylę to trudno, w każdym razie dla mnie nie brzmi jakoś zarąbiście

A: Ocek z ponycreatora najprawdopodobniej ale to białe tło wygląda źle. Moim zdaniem lepiej prezentowałby się z tłem przeźroczystym.

S: My Little Zbrojenie w edycji cmc serio nie było innego tła?

U: nie zanam, więc nie mam tutaj nic ciekawego do powiedzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Często na SB jestem tylko nie zawsze piszę bo nie mam na co odpowiadać, w tym twój 4chan SamWieszKto)

N: Czytelny i prosty

A: Ta mocna czerwień daje mi do myślenia tylko kryminał D: Uwielbiam tą mimikę twarzy :3

S: Oglądam je tak 3 dobre godziny a one nadal się nie męczą, co to za czary?

U: Bardziej kulturalny niż "część osób", oczywiście na plus. Też co jakiś czas się pojawia na SB ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Trochę długi. Krótkie wydają mi się lepsze w każdym razie ciekawy

A: Jakaś postać zapewne z jakiegoś anime. Niezłe

S: Jakieś spoilery. Nie do końca wiem o co tu chodzi

U: Niestety nie kojarzę więc ciężko mi ocenić

Edytowano przez Magus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: "Esterin" cały czas dla mnie, mimo, że czytam to niepoprawnie, to tak wbiło mi się w mózg, że inaczej tego nie przeczytam. Haha. Ale nick fajny - bo oryginalny. I z kropką nienawiści na końcu, o.

A: Szarość. Lubię szarość. Podoba mi się jako avatar.

S: Gif jest bardzo fajny. I uroczy, tak w sumie. Bardzo mi się podoba. A pod spodem linki które dobrze znam. Ogółem - sygnatura jest super.

U: Ha, znam. Piszemy czasem. Ostatnio o Potterach głównie jakoś tak. Jest w porządku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

N: Nigdy niezmieniany i charakterystyczny. Całkiem spoko się to skraca dlatego plus
A: Księżniczka Kredensja :v Arcik całkiem okej tylko trochę jakby postać się zlewa z tłem
S: Śpiewające księżniczki sztuk trzy i księżyc wraz ze słońcem. Całkiem okej ten gif jest
U: Znamy się już x czasu nie pamiętam kiedy dokładnie się poznaliśmy i dość często gadamy. Ostatnio został avatarem Kredensu i chyba se radzi na tym stanowisku. W każdym razie całkiem spoko user
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Fajny, krótki i łatwy do napisania.

A: Kolejna dziewczyna z anime. (Lubię anime, ale akurat tej dziewczyny nie kojarzę...)

S: Tu kolejna dziewczyna z anime.

U: Spoko Avatar :enjoy:, który dobrze prowadzi jej dział. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Oryginalny ale bez płciowy.

A: Kredens z następnym poziomem skrzydeł, bo czemu nie?

S:Osobiście nie lubiłem tej piosenki, ale zawsze pasuje do avatara ^^

U: "Stary wyjadacz" który osiągną całkiem sporo (2 avatary). Mało tego jest bardzo aktywną użytkowniczką. Prosto mówiąc cytatem pewnego człowieka " Nie będzie chłop szlachty sądzić" :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Obremon, nie wiem dlaczego ale na pierwszą myśl przyszedł mi Obama i ''moon''.  Nick w ogólnym zarysie jest w porządku, co tu więcej pisać?

A: Bardzo fajny napis, taki sympatyczny. Gif też jest całkiem niezły jednak na avatara to tak średnio. Bardziej na sygnaturkę by się nadawał, ale nie kuje w oczy.  Czyli wyrażę się prosto, ale konkretnie, fajny. 

S: Kurde, dobry jest! Taki heheszek, oczywiście niedarowałem sobie i musiałem kliknąć w guzik, nie to abym żałował. Dodatkowo zaproszenie, może kiedyś skorzystam. W spoilerze kilka banerów. Ogólnie może być.

U: Jakaś nowa krew, tak? Sumując to wszystko, wydaje się być pozytywnie nastawionym człowiekiem, trochę nakręconym. Z czasem się okaże czy dobrze kombinuje.  Jak na  razie na +. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Wilku dość popularna ksywa, ale niestety źle mi się kojarzy ze względu na to że pewien bezzębny raper też taką ma

Avatar: Jakiś indianin, no i z tego co widzę dość stary i niesympatyczny 

Sygnatura: Jakiś obrazek wskazujący na zainteresowanie lotnictwem (potwierdza to link niżej) Dwa cytaty o podobnym przekazie, jeden z nich poparty gifem. No cóż troche w tym prawdy. Co tu dużo mówić nie jestem jakimś pasjonatem samolotów ale cytaty są prawdziwe, heh no więc props.

User: Nie znam w sumie chyba kilka razy komentował moje statusy no ale cóż tego nie pamiętam. No ale jeszcze chyba mnie nie hejtował, więc no cóż można stwierdzić na tej podstawie, że jest spoko

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Połączenie Trica i Biebera. Trochę dziwne moim zdaniem ale jako nick jest całkiem ok.

A: Zdjęcie Justina Biebera. No cóż niezbyt za nim przepadam, ale nie będę nikogo hejcił tylko z tego powodu, że lubi tę postać.

S: Tutaj również Justin Bieber tym razem w formie gifa. Obrazek, jak obrazek. Bez rewelacji ale przesadnie paskudny i obleśny też nie jest więc w sumie pozostanę co do niego neutranie nastawiony.

U: W zasadzie zbyt dobrze nie znam, wiem tyle, że przez długi czas był avatarem Twilight i wiem, iż raczej do jego pracy nikt nie miał zastrzeżeń. Wiem też, że słucha Justina Biebera i ceni sobie tego artystę. Prywatnie nic do niego nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Domyślam się, że ma coś wspólnego z "Dżastinem", ale mogę się mylić. Łatwy do zapamiętania - plus
A: Justin B. Widać, że jest fanem... albo go udaje (w co wątpię). Żeby nie było - nie widzę w tym nic złego. Jeden lubi jabłka, drugi pomarańcze. 
S: Patrz wyżej (swoją drogą wygląda jakby był odrobinę wstawiony - bez obrazy rzecz jasna :) )
U: Nie znam, ale wysoka reputacja wskazuje, że ma głowę na karku. 

Da FAQ? Jakimś cudem mój post przeniósł się na koniec.

N: Bardzo prosty. Diabli (oraz on sam) wiedzą do czego się od nosi, ale prosty nick do dobry nick.
A: Eee... anime... chyba. Czyżby Luna? :twilight3:
S: Ta sama postać. Fryzura jak z Gwiezdnych Wojen lub brytyjskiej rodziny królewskiej, ale fajna.
U: Znany i lubiany :)

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Triste Cordis, brzmi oryginalnie, nie mam pojęcia co to znaczy, ale kojarzy mi się z muzyką, ogólnie z pojęciami muzycznymi, pewnie niezbyt trafnie xD Bardzo mi się podoba.
Avatar: Ten sam, niezmienny, pasuje do niego. Mógłbyś tylko zmienić rozdzielczość i wstawić go jeszcze raz, bo się pikseluje chyba :D
Sygnatura: No cóż, jedna z dziwniejszych na forum. Kuce spoko, niezbyt rozumiem sens obrazka, nie wtajemniczon. Ale ogólnie spoko, dość zabawne. 
User: Spoko pan, ma dużo czasu, pomysłów i jest ogarnięty. Podoba mi się jego aktywność na forum, no i mamy coś wspólnego, zamiłowanie do kina jak mniemam .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm

 Nick: Od razu widać przynależność do wielbicieli CMC oraz skrytobójców, ogółem trochę jak tytuł :v

Av; Fajna humanizacja apple bloom, w kapturze? Czyżby Asasyn?

Sygna: Takie wesołe coś o Pinkie Pie ^^

Ogółem wygląda na osobę z dużym samozaparciem oraz sumienną, a także na swój sposób rozrywkową :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~~Ej, ludzie, co myślicie, by dodać jeszcze pole do ocenienia tła użytkownika? Zaczęłabym wprowadzać to od siebie, ale użytkownik powyżej go nie ma :C ale jeżeli uważacie, że to dobry pomysł, to piszcie wraz z tłem ^^~~

N: Kojarzy mi się z Flippym, co również kojarzy mi się z postacią z Happy Tree Friends :v A że lubię tą postać to brzmi i kojarzy się fajnie c: 
A: Furry ze snajperką. Ładnie wykonane, lecz na avatar według mnie za szczegółowe jak na taki mały rozmiar. Lubię snajperki :3 I zwierzątka, ale bez skojarzeń. 
S: Sygnaturka pokazująca, że jest fanem Luny. Też lubię Lunę, brachu ~ Link do OCka i do tematu z rysunkami, dobre i przydatne raczej linki. Sygnaturka jak najbardziej na plus
U: Z tego co patrzę to dość stary user, ale nie kojarzę go w ogóle :v Może zmieniał nicki bądź avki, to nie dziwne, że nie pamiętam. Po syngie i avku raczej wydaje się, że podobne upodobania mamy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

Avatar: Ciekawy.. Gościu wołający swojego brata. Nie wiem z czego to pochodzi, czy po prostu jakiś internauta to zrobił. Nie znam się na tym, ale, jednak taki średni...

Nick: Kapitan-zboczeniec. Nie lubię takich  nicków i tyle. 

Sygnaturka: Yyy. nie wyraże się na ten temat. Po prostu jest jaka jest.

Ogólna ocena: Po Nicku, Sygnaturce i avatarze można stwierdzić, że to nie jest spoko gość, ale to wszystko nie oddaje jego osobowości. To jest fajny użytkownik.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...