Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: To jeszcze ktoś używa bardzo starych słowiańskich imion. :wut:

A: Jeśli dobrze się przyjrzałem to widnieje tam logo klubu piłkarskiego, ale ze względu na kibicowanie Menchesterowi United przemilczę.

S: Najbardziej randomowa sygnatura jaką kiedykolwiek widziałem. Musiałbym wymyślić nową skalę oceniania, gdyż w obecnej nie mieści się ona w żadnych normach. Ogólnie nie podoba mi się.

U: Posiadam zbyt mało informacji, by wysnuć racjonalną ocenę, więc ograniczę się do zarejestrowanych spostrzeżeń, sprowadzając je do jednego uogólnienia. Nie znam użytkownika i najprawdopodobniej nie poznam.

Edytowano przez Garin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Garin. Pierwszy Garin jakiego spotkałem. Krótki, prosty, łatwy do zapamiętania nick, jest dobrze.

A: Japkowa w jakimś płaszczu, wygląda jak detektyw or something. Nawet fajny, podoba mi się...Nie wiem dlaczego, ale mi się podoba, pewnie przez ubranko.

S: Matko Bosko, Animo! Nie mam pojęcia co za animo ani co to animo przedstawia, ale jest. Nie lubię anime, nie wypowiem się bo nawet nie umiem hejcić.

U: Często siedzi na sb, lubi anime, avatarzy AJ, największy newfag który nawet nie może być Newfagiem Alfa, bo jest za bardzo newfagiem. Panie, pokręcone to jest, ja się nie bawię. Nie powiem, że spoko koleś, bo moja dość niska reputacja spadnie o 50%, a on sam da mi reporta za obrazę...Całkiem całkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Gronkieł, jedyny w swoim rodzaju, od gronostajów. A lubię bardzo każde nicki pochodzące od zwierząt :3 A gronostaje są fajne, więc nick też fajny. 
A: Fioletowa poczwara. Nie znam tego, ale muszę przyznać, że jest to urocze ;w; te oczka tak na mnie patrzą i mówią, bym przytuliła. Chętnie przytulę <3
S: Ten sam stworek wraz ze swoim kolegą bądź koleżanką :v albo może czymś więcej... bawią się na pustyni, słodziaki.  Chociaż te tło w tym gifie jest dość...meh, dziwnie błyska, nie podoba mi się. I napis w rogu również. Ale te stworzonka spoko c:
U: Spoko człowiek, lubi gry. Fajnie się z nim rozmawia, chociaż tak więcej to nigdy nie gadaliśmy. :v Ale spoko z niego ziom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ciekawy nick, przychodzi mi na myśl Yaranaika.

A: Ten "Brrrrother." kojarzy mi się z Hulkiem Hoganem. Hulk Hogan jest spoko, brother.

S: Czy ja tam widzę wszystkie gry z serii Souls i Bloodborne'a? Aww yisss. Bardzo zatwierdzam.

U: Nie mam wystarczającej ilości informacji na to, by określić czy spoko czy nie. Ale lubi Dark Souls, więc jak dla mnie jest git. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jest oryginalny, krótki oraz przyzwoity. Może być.

A: Jakiś poważnie wyglądający puc, który chyba był rysowany w paincie. Średnie wykonanie.

S: W jednym z linków odpowiedź na powstanie nicku na forum oraz supercombo(?) postaci z jakiegoś nieznanego mi mordobicia.

U: W miarę nowy użytko... stój, random, który od niedawna się uaktywnił. Zbytnio nie mam o nim wyrobionego zdania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Najbardziej krasnoludzki spośród nicków na forum. Krótki zwięzły iw sumie rozpoznawalny. Całkiem okej
A: Background poni w detektywistycznym wdzianku. Spoko :v
S: Anime, pewnie jedne z jego ulubionych postaci. Anime, z którego pochodzą nie widziałem ale może kiedyś oglądnę
U: Avataruje Japkowej i głównie siedzi na sb. Nazywany newfagiem, choć ja tam nic do niego nie mam. Jak dla mnie całkiem spoko user :v
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Tak jak już kiedyś pisałem; Ty jesteś Sosna, na mnie mówią Drzewo, mam kolegę Jesiona a razem tworzymy las~~~~ :wow2:

A: Eter cannot intro internety, nie wiem kto to ale w fioletowym jej do twarzy :wow:

S: Same here.

U: Fajny ludek, zdarzyło mi się z nim pograć trochę Ghost Recona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Z englisza to bodajrze wieczność, czy jakoś tak, ale mi się jakoś tak z dzikim zachodem kojarzyło i gościem z brodą w skórzanym kapeluszu ^^

Avek: Jakaś Ponysona ? Nie zanam, ale wykonnana bardzo starannie i przedstawia spokój.

Sygna: Hmm jakiś art do fica z Luną? Prosty, ale na swój sposób głęboki :)

User. Znany mi nawet dobrze "członek mniejszości rosyjskiej" :3. Ogółem fajny gościu do pogadania i pożartowania :rdblink:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Nick Flippyn! Pierwsza, i najważniejsza zaleta - jest to nick oryginalny. Bardzo mało prawdopodobnym jest znalezienie drugiej osoby używającej tej nazwy w internecie. Poza tym jest łatwy do zapamiętania. Nie jest "przesadzony", ani też nie brzmi jak bełkot.

Avatar Futro z karabinem. Zdarzało mi się widzieć takowe połączenia już wcześniej, co jest dowodem na to, że wśród futrzastych, podobnie jak u bronych, występują ludzie o skrajnie różnych charakterach, poglądach i zainteresowaniach. Co do samego obrazka, ciężko jest mi cokolwiek sensownego powiedzieć. 

Sygnatura Luna. Postać, do której jest mi równie daleko, co do jej siostry. Nie mniej obrazek jest naprawdę fajnie wykonany, a potem dobrze dostosowany pod osobę go używającą. Nie dziwota, że trzymasz go tam od kiedy pamiętam.

Użytkownik Dziwna sprawa. Jest to osoba, którą kojarzę jeszcze przed rozpoczęciem własnej aktywności na tym forum (kojarzę właśnie ze względy na sygnaturę). Widuję co jakiś czas, jednak nie przypominam sobie, abyśmy się chociaż raz do siebie odezwali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Zawsze ma dwa nicki, które zmienia pomiędzy sobą. Zastanawia mnie po co te zera po Krzyśk:v Jako nick... nie powala, ale u tego użytkownika innego sobie nie wyobrażam. Jest taki swojski.
A: Zapomniałam nazwy jak się nazywa ta Applejack z mackami, ale mniejsza. Lubię ją nawet, bo przyjemna dla oka, a sam avatar jest ładny, wyraźny i też zabawny. Na swój sposób uroczy ^^ Bardzo mi się podoba :3
S: Linki do autorów avka, sygnaturki - nice. Co do obrazka to jest creepy ;_; ale na szczęście już do niego przywykłam i mogę spać po nocach. Chyba, że za długo będę na to patrzeć...
U: Lubię tego użytkownika, bo można zawsze na ciekawe tematy porozmawiać, poza tym nie jest osobą zawistną i to w nim lubię. Spoko człowiek, a razej użytkownik, bo jako tako człowieka nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Angielsko-polski, z czego Kapitan odnosić ma się chyba do stopnia, Przedrostek Perv ojaży mi się dosyć...specyficznie xD

Avek: Tutaj niestety nie kojarzę nijak tej postaci, ani podłoża z jakiego pochodzi, kojaży mi się jedynie piosenka Hey Brother ^^. Sam obrazek bardzo fajnie wykonany w komiksowym stylu :3.

Sygna: Też mi się jakoś nie kojarzy mimo fajnego wykonania, może art od jakiejś gry jak Dark Souls?

User: Wygląda na miłą osóbkę o zainteresowaniach medieval/ Modern War - wniosek z tła. Myślę, że mili byśmy o czym zamienić parę zdań ;).

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Chyba od imienia Filip? Jak się mylę to trudno^^ 

A:Nawet fajny widzę tam :) Widzę snajpe lecz nie wiem jaka to ale wiem że zachodnia.Znam się tylko na broni bloku wschodniego.

S:Fajna sygna.Luna bardzo mi się na niej podoba:enjoy: 

U:Myślę że jest spoko.Zainteresowanie broniom i fan Luny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Taki no sex nie wiadomo czy facet czy baba (już pomijając Steven'a Magnet'a w Płci :ming:)

Avatar:Jak można nie lubić Cadance .

Sygna:Chyba Cadance brakuje coś mi się zdaje.

Ocena Końcowa:User spoko.

Daje całe 2/10

nie no żarcik 8/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Bardzo dobry nick, gdyż jest krótki, łatwy do zapamiętania oraz rozpoznawalny.

A: Przerobiony dziadek z loga KFC. Nie wiem do czego odnosi się ta aluzja, ale całkiem niezły ten awatar jest.

S: Jeden z wielu genialnych cytatów premiera Wlk. Brytanii Whinstona Churchilla oraz wywołująca u mnie śmiech karykatura AK. Tam jeszcze niżej jest kobieta z karabinami zamiast rąk, która rampejdżuje. Sygnatura jak najbardziej na plus.

U: Miałem z nim przyjemność czasami porozmawiać. Często się ze sobą dogadywaliśmy, więc rzadko dochodziło do zgrzytu. Czasami miał dziwne odpały, po których część użytkowników okazywała mu pogardę (najczęściej elyta /sb/), ale mi jakoś nie przeszkadzało, że kiedyś zostałem wrzucony do wora z innymi o nazwie "heheszko-idiota z Shoutbox'a", gdyż wiedziałem o częściowej racji w tym określeniu. Ogólnie jeden z "przyjaźniejszych" użytkowników jakich tutaj poznałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jak wyżej, też uważam, że takie krótkie nicki są super.

A: Bardzo często zmieniane awki, ale ten obecny nawet spoko, choć wolę z kucami ;)

S: Tutaj znowu anime, dziewczyny nawet nie kojarzę z jakiego ona jest, ale ujdzie.

U: Spoko avatar :aj5: z którym idzie normalnie pogadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Myślę, że ten nick jest w pewnym sensie symbolem tego forum

A: Widzę,że przerzuciłeś się z Luny na Cadance. Spoko słodka jest. Chociaż jako księżniczkę lubię ją chyba najmniej

S: Trzy bardzo ładnie narysowane księżniczki. Tylko Twilight wydaje się być taka trochę zbyt wyrośnięta

U: Jako user jest jak dobre wino. Czyli dobre wczoraj, dobre dzisiaj, dobre jutro i za rok 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Wiem że można interpretować ten nick na wiele sposobów, ale jestem wariatem co do tematów lotniczych, więc czego innego można się po mnie spodziewać, nie? :fluttershy4: Więc większość za pewnie wie, że nie mogę mieć nic przeciwko.  

A: Co zaskakujące, ostatnio powracając do jednego z anime z dzieciństwa wziąłem się za mangę, na podstawie której powstała i ją przeczytałem. Od tej pory mam trochę więcej zrozumienia dla ludzi lubiących te klimaty.  A co do samego avka, ogólnie kompozycyjnie wygląda ciekawie, choć nie za bardzo wiem skąd jest ta postać. 

S: Widzę że mała rozmowa z ''zielonym''.  W spoilerze gif z wodogrzmotów. Ciągle mam w planach aby obejrzeć, no ale czas...  a raczej jego brak.  Podpis oczywiście jak najbardziej wpasowany 1/1!. 

U: Nie wiem kim jest... ewentualnie od momentu kiedy to zmienił nick, nie wiem kim jest.  Ale po szybkim rozpoznaniu sytuacji, oraz po ogólnym wyglądzie profilu myślę że jest w porządku. Luźno podchodzi do tematów i nie ma z nim spin. W każdym razie takie mam wrażenie.

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Tego człowieka mogły wychować wilki... albo je lubi. Może też oznaczać to jego osobowość, woli pracować sam i je głównie mięso.

A: Ot co cygańczy szaman z głodnym wzrokiem mówiącym "I need your soul".

S: To ptak? To samolot? Nie, to czarny helikopter z nieskończoną ilością paliwa, który wisi w powietrzu (śmigła się nie kręcą, a on dalej lewituje. Magia jakaś.). Pod Paskiem Niespodzianką mamy masowe ludobójstwo z wyboru.

U: Gdzieś tam się przewinął, coś tam zrobił. Coś napisał, gdzieś tam odpowiedział. Z gimbazy wyszedł i tyle o nim wiem. A, no i lubi lotnictwo.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Podoba mi się, chociaż z niczym mi się nie kojarzy

A: Zawsze zastanawiałem się dlaczego ich włosy tak dziwnie wyglądają, teraz wszystko jasne

S: Muszę powiedzieć, że ten "taniec połamaniec" niespecjalnie mi się podoba, albo nie tyle mi się on nie podoba to jest nieco straszny i jak na niego patrze to zastanawiam się zaraz nie dostanę epilepsji 

U: Aaa Eeee a bo ja wiem. Doczytałem się, że uważasz, że fajnie było by patrzeć na rozpad planety. Tylko, że w tedy pewnie wszyscy wyglądali by tak:

Eyes-on-Fire-the-amazing-world-of-gumbal

A tak wracając do tematu wydaję się przyjacielski, ale nie w sensie, że z niego lizodup. Tylko w takim, że umie nawiązywać kontakty 

Edytowano przez BlackHawk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ujdzie, ale wolałem poprzednią nazwę.

A: Nowy, trochę rozmazany, ale może być.

S: Ta sama od bardzo dawna, przedstawia grę MMO.

U: Znamy się trochę, ale raczej ze sobą nie pisaliśmy, więc dużo tu nie napiszę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Mówiłem o tym nicku tyle razy, że nie mam wielu oryginalnych pomysłów więc rozegram to inaczej:

http://moyastacja.pl/useruploads/images/smakowite_zapiekanki.jpg

A: Słodki, podoba mi się 

S: Spoko, naprawdę ładnie się prezentuje 

U: Pierwszy raz zobaczyłem go ponad 3 lata temu. Był w tedy mało znanym userem. Lecz jak widać na wzbijaniu się po szczeblach kariery to ty się znasz szczwany lisie. Gratuluje 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Dwuczłonowy, aczkolwiek oddzielony tylko dużą literką. Nie lubię. Wolałbym tam spację, czy coś. No ale, ogółem jest całkiem spoko.

A: Izaya Orihara. Ach. Moja ulubiona postać z tej serii. Właściwie, jeśli o animce chodzi, to chyba ulubiona ze wszystkich serii. Szkoda tylko, że jakości takiej kiszkowatej, no ale.

S: To takie... prawdziwe. Bardzo.

U: Właściwie to nie kojarzę [*] 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...