Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Hmm prawdę mówiąc w ten sposób nazwał bym jakąś postać z pora na przygodę. Więc jest spoko

A: Jestem pewny, że już gdzieś widziałem tę bajkę, ale nieważne. W każdym razie ten lis na pewno chcę coś do jedzenia

S: Merlin i Artur taa ten serial był zajebisty

U: W sumie nie znam, ale mieszkasz w termosie z parówkami więc nie możesz był zły. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: W normach unijnych.  Nie brzmi głupio, ale też jakoś epicko też nie. Po prostu ok 7/10

Avek: Dosyć słabo ta grafika na avek pasuję, ale muszę przyznać, że podoba mi się. Wręcz bardzo i szkoda, że jako avek sam w sobie prezentuje się miernie. Tak czy tak, na zachętę dam 7/10

Sygna: Nudna, a sama kreskówka wydaję mi się raczej durna i próbująca być śmieszna, niż być nią samą. 4/10

User: Kojarzę nick, ale usera za cholere. Nie wiem, pewnie jakaś osoba, która coś tam piszę i to wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Kojarzy mi się z wieloma rzeczami od monety przez firmę do bohatera gry ciekawe co jest prawdziwe

A: Wygląda nawet ładnie komponuje się z białym tłem forum

S: Pfff no pierwszy obrazek nie podoba mi się, drugi przynajmniej przyciąga uwagę. Serio na sekundę odpłynąłem patrząc się na niego

U: Na pewno cię kojarzę, tylko bladego pojęcia nie mam skąd dokładnie 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Po dłuższym rozmyślaniu stwierdzam iż nick jest taki sobie.

A: Jakaś postać z anime, którego nie kojarzę. Jednakże obrazek całkiem miły dla oka

S: Dwa GIFy na których znajduje się chyba Hakase. W mojej ocenie są średniawe, ale i tak lepsze, niźli znajdowałby się tam Nano-kartofel.

U: Z tego co widzę ID<1000, jednakże jeśli dobrze sięgnę pamięcią w tył, to rzadko na usera napotykałem. Nie mam o nim jeszcze wykształconej opinii.

Edytowano przez Garin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Może być 4/10

A:Z jakiegoś anime? ta czapka to chyba ruska co? 6/10

S:Świetna sygnaturka 8/10

U:Nie znam cie ale i tak daje  5/10 (Za tło na profilu zawyzam ocene ^^)

Edytowano przez bolish77
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Wziął się chyba z polish ale nie jestem pewien.

A: Kuco steam hmm ciekawe :)

S:Z gry watch dogs.Słyszałem że fajna gra ale pograć to sobie nie pogram na moim sprzęcie.

U:Nowy użytkownik forum ale wydaje się ciekawy i interesuje się bronią :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Całkiem ciekawy

A: Spitfire w okularach jakie często nosi Rainbow. Fajny pomysł. Tylko te gogle dziwnie mi tu wyglądają w tym połączeniu

S: Wojenna siła pegazów. Spitfire, Soarin i Rainbow z fajną bronią. Jak dla mnie super

U: Niestety nie specjalnie kojarzę. Nie mogę raczej za dużo powiedzieć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: No niby spoko, ale ta kropka nieco razi i usunąłbym ją. Poza tym oryginalnie - nie widziałem nigdzie indziej podobnego.

Awatar: Długowłosy, wytatuowany ziomek patrzący na bica. Google nic mi o nim nie powiedziało, no i nieco słaba jakość.

Sygna: Garść linków i gif w którym również nie wiem o co chodzi (im mniej wiesz, tym lepiej śpisz :spike:)

User: Widziałem kilka razy, raz nawet rozmawiałem w statusie, ale nasze poglądy niezbyt się pokrywają. Mimo tego szanuję za umiejętność sensownego argumentowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Standardowy, rozpoznawalny nick, którego po raz n-ty nie chce mi się tłumaczyć.

A: Rarara ze swoim bezguściem. Nie wiem czemu, ale pierwsze co mi się nasunęło patrząc na avek to jej r63. Tak po prostu.

S: Bardzo ładna Pinakmena z odrąbanymi skrzydłami RD. Aż się łezka w oku kręci od wspomnień z czytania "Cupcakes".

U: Bardzo zły mode, którego należy z kilometrowym oddaleniem unikać jeśli coś naskrobiesz. A tak to kojarzę, ale nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Garin- najbardziej krasnoludzki nick jaki widziałem na tym forum. Imię to występuje w większości światów, w których występują krasnoludy więc raczej skojarzenie z krasnoludem nie jest bezpodstawne:
A: Hmm nie kojarzę tej postaci, ale obstawiam, że jest to Esudesu, bo często tą postacią spamuje :v
S: Matko i córko... taki widok niejednemu wypaliłby gały ;_;
U:Całkiem spoko, choć ostatnio zbyt często spamuje animcami z loli. Szczerze powiedziawszy wcale mi się to nie podoba ale cóż ja mogę? :dunno:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Sosna, to takie dumne i piękne drzewo. Nie znam w sumie genezy nicku, nie wiem o co chodzi, ale ogólnie spoko, czasami się spotyka patoli nazywających się BRZOZA998 albo coś w tym stylu, ale sosna brzmi fajnie, spoko.
Avatar: Złudzenie Lunowe, nie widziałem gdzie to ma mordeczkę, ale tak to barwy i wszystko ogólnie bardzo przyciągające, lubię noc. Luna też jest spoko. 
Jestem na tak.
Sygnatura: Jakaś chińska bajka, ale jakość ładna i wygląda troszkę jak kruk :x Ogólnie dość fajna
User: Nigdy nie zrozumiem tego gościa, mam wrażenie że żyje we własnym świecie, a jednocześnie jest tak przeciętnie nudny, jak większość ludzi których się lepiej nie pozna. Ma przyjemny, ujarany wzrok i uśmiech wesołego ziomeczka, co jest chyba jedną z niewielu rzeczy, które mi się w nim podobają :D No i avataruje tam sobie, whatever ;v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Lubisz kruki, albo jesteś prawnikiem w każdym razie spoko

A: Widzę, że lubisz film "IT" szczerze mówiąc był śmiesznym horrorem, znaczy dobrze się bawiłem oglądając go ale balony nie są straszne

S: To sam Goergie mam dla ciebie balony

- Czy one latają

- Tak latają Goergie wszystkie latają

U: Nawet spoko często widuje go w offtopie, może dlatego, że głównie tam ja siedzę 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ikona lotnictwa juesej, niezbyt oryginalnie ale na plus.

A:  Jakiś osobnik płci nijakiej z chińskiej bajki, nie przepadam za tym.

S: Jeden z bohaterów hemana stracił pracę i robi za kamrzystę.

U: Wygląda że lubi chińskie bajki... Nie wiem kto to jest :rd6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Taki bardzo krzyczący i w ogóle. I taki zbiorowy. Dziwne jak na nick, moim skromnym zdaniem. Ale plus za to, że w sumie, charakterystyczny na tym forum, o.

A: Jakoś mi się to anthro nie widzi. Znaczy byłoby spoko, gdyby tło było inne, tak mi się raczej nie podoba.

S: A ten obrazek już akurat ładny, podoba mi się styl cieniowania i w ogóle. Fajny art, jestem na tak.

U: Rozpoznawalny i często widuję. To chyba dobrze? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Fajny i przyjemny, a do tego łatwy w pisowni, bez udziwnień.

A: Super jest, dołączył do mojej kolekcji i to od niego zaczerpnąłem mojego.

S: Nie wiem co to za film...

U: O dziwo od początku myślałem, że jesteś dziewczyną, dopiero po jakimś czasie odkryłem, że jest inaczej :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Bardzo ogólnikowe. Takie... Określające całe narody.

A: Ładny teraz, brzydki jutro. Zmienia je jak słońce pozycje.

S: Miła, kojarzę bajkę, ale zapomniałem tytułu (Czemu zawsze zanika mi potrzebny na teraz tytuł...?) "Lis i Pies" były tego 2 części

U: Widzę ten nick niemalże w każdym temacie, na jaki wejdę. Gratuluję rozszczepienia na pierdyliard części. Ogólnie miła i rozpoznawalna postać.

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: W wymowie bardzo podobny do arlekina ale chyba nie o to chodziło, w każdym razie treściwy i krótki a o to w nickach chodzi

A: Discord jedzący grzywy księżniczek jak watę cukrową... kiepska jakość, bardzo kiepska jakoś nie chce mi się wierzyć, że nie było lepszej jakści tego artu

S: Trzy spoilery, w każdym Discord... pierwszy art dość dziwny i jakiś życiowy cytat. tak bez szału trochę

U: Nie znam, choć widziałem przolotem w kilku tematach

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A: Ładna Ciri, która została przyzwoicie narysowana. Bardzo mi się podoba.

N: Znany, lubiany nick drzewkowy, czegoż chcieć więcej.

S: Jakaś amino postać, która bardzo przypomina mi kruka, ale takiego z uszami.

U: Miły użytkownik, z którym zamieniłem parę słów. Dobrze prowadzi swój dział, sprawiając, że ten rozkwita.

Niestety, ale wtrącił mi się, gdy pisałem ocenę poprzedniego użytkownika. >:|

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: I dont cnow? :rainderp: pewnie przypadkowo wciśnięte literki, bo zapewne to jakieś trollkonto albo Arek. Jeżeli to Ty Arku to pozdro! :pinkie4:
A: Boję się klaunów, a ten chce jeszcze coś dziwnego zrobić ;_; usuń ten avek, proszę, jest obrzydliwy. Jeszcze mi frytki proponuje i myśli, że się skuszę >.> 
S: Wyraża więcej niż tysiąc słów...
U: Jeżeli jesteś Arkiem to tęsknie :octcry: 

edit. bo usunęli Arka :v

N: Kojarzy mi się z Gagarinem, brzmi spoko, oryginalnie. Podoba mi się ten nick.
A: Loli policjantka, przynajmniej tak z tego punktu wygląda. Lubie loli, ale ta kreska mi nie bardzo się podoba i za ten avek dałabym może 4/10 ;-;
S: Kolejny mangoanimo, ale dla mnie to spoko, bo lubię. Tutaj już wygląda o wiele ładniej. Bardzo mi się podoba, jest uroczy :3 panienka ma fioletowe włosy, a każdy wie że fiolet to najpiękniejszy kolor na świecie.
U: Lubię go, lubi mangoanimo i loli. I ostatnio próbował grać w Dark Soulsy, w sumie nie wiem jak mu wyszło. Ale trzymam kciuki, możesz mi się chwalić :3 

Edytowano przez PervKapitan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ujdzie, ale chyba lepiej byłoby bez "Perv"...

A: Jakoś nie gustuje w tego typu awatarach, ale jakość dobra.

S: Też dobra jakość, ale nie bardzo wiem co przedstawia.

U: Pegasis dość nowa na forum, ale już zdążyła zdobyć dużo reputacji ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

N: w przeszłości dość często zmieniany, a od jakiegoś czasu stały. Podoba mi się jest krótki, treściwy łatwy do spamiętania, czyli idealny nick według sosena :v
A: Pies, lub coś co w dużej mierze przypomina psa z wielkimi oczętami. Nie mam pojęcia z czego to jest ale prezentuje się ładnie
S: Dwie postacie: chłoptaś w babskiej kiecce i dziewczyna z opaską na oku. Również nie wiem z czego to i w sumie jest trochę małe ale ujdzie jako sygna.
U:W sumie okazji do pogadania zbytnio nie miałem, toteż nie wydam opinii, choć miałem okazję spotkać w kilku tematach.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...