Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Charakterystyczny i wpadający w oko.

A: Fajna Zebra, ale fajniejsza byłaby na jakimś kolorowym tle.

S: Świetny rysunek smoka, bardzo dobra jakość!

U: Pegasis znana na forum, ale my ze sobą już nieco mniej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:  Łatwy do zapamiętania, prosty, niezmienny i można go fajnie skrócić BiP

A: Kiedyś naprawdę lubiłem tą bajkę 

S: Ładny gif z tej samej bajki co avek

U: Jest jednym z bardziej rozpoznawalnych ludzi na forum, prowadzi wiele zabaw. Na forum siedzi od dawna i nigdy mnie w tym czasie nie wkurzył więc jest spoko, poza tym ostatnio polecił mi parę naprawdę niezłych filmów 

Edytowano przez BlackHawk
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

N: Lisica, ostatnio podobają mi się te zwierzęta ;)

A: Taki dość buntowniczy, ale i oryginalny na tym forum.

S: Tu podobnie jak wyżej, ale trochę te wcięcie za wysoko poszło, bo połowa to niebo.

U: Pegasis z dość sporą liczbą postów, długi staż na forum i nigdy nie kłóciliśmy się o nic :brohoof: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ot taki tam klakson... W sumie i tak mało kto używał pełnej nazwy, więc dobrze, że skrócił :v

A: Lis... Całkiem fajny, z tym że wydaje mi się jakby niskiej jakości art.

S: Zakochany lis wręczający kwiatek lisicy. Podoba mnie się to.

U: Najświeższy mode, Avatar kredensu i kilku innych postaci. Nie mam mu nic do zarzucenia (prócz worka na plecy :rainderp:)

Edytowano przez Sosna
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

N: Drzewko, jedno z 2 na forum :sosna: 

A: Postać z jakiegoś anime, którego nie znam.

S: Tutaj podobnie jak wyżej, ta po prawej zdecydowanie lepsza.

U: Znajomy od bardzo dawna, jeszcze z przed dołączenia do ekipy :enjoy:  Dobrze prowadzi dział i jako nieliczny Awatar, nadal ma na to ochotę... 

 

Obsługa Google widać jest trudna... Ani w avku, ani w sygnie nie mam animców... Obie to postaci z gier, avek to Bloodrayne, a Sygna to Juri ze Street Fightera. I tak w sygnie jest ta sama postać na obu artach :v ~ Sosen

Ja znam się tylko na dobrych grach :dunno: 

Edytowano przez BiP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Dobrze znany na forum choć obecnie skrócony w każdym razie wygląda dobrze

A: Chyba postać z Eequestria Girls wygląda nieźle choć nie przepadam za tą serią

S: Wydaje mi się że już kiedyś widziałem ten film animowany ale to było dosyć dawno temu. W każdym razie wygląda fajnie

U: Prowadzi dwa działy. No i jest bardzo rozpoznawalny na forum. Jak dla mnie jest jak najbardziej w porządku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Magus, Maguuus... krótki, łatwy do zapamiętania. Miły dla oka.

A: Paczadełka Sombrerra. Ciutkę rozpikselizowane. Nie pamiętam, aby był kiedykolwiek zmieniany.

S: I znowu Sombrerro. Niezmienialna. Ciuteczkę zbyt rozciągnięta jak dla mnie.

U: Nie mam zdania. Przepraszam. ;___;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

N: Liski są fajne. Mam OC liska, więc popieram tą nazwę :lunahug2:

A: Serbiaball...? Chyba tak się to powinno nazywać. nie mam za bardzo zdania :x

S: Serbiaball w walce? Podobnie jak z awkiem, ale ciekawy art.

U: Coś myślę że znam tą osobę, ale pewny nie jestem ;-; długo nie było na forum mnie więc pamięć czasem zawodzi. Chyba ją nawet często oceniałem tu. :fluttershy3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Rozpoznawalny na forum.

A: To jeden z tych piesków, które jakiś czas temu były modne na forum.

S: Kolejny pies, ale nie w moim stylu.

U: Stary użytkownik, który po długiej przerwie wrócił na forum. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

Nick: Ciekawy, mimo to tak średnio mi się podoba. Kojarzy mi się z nieprzyjemnymi rzeczami.

Avatar: Jako, że nie wiem skąd pochodzi, wolę nie wypowiadać się na ten temat

Sygnaturka: Szczerze powiedziawszy nie widzę sygnaturki (istnieje też druga opcje jestem ślepy, a trzecia jestem głupi)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie bardzo ogarniam co autor miał na myśli, że tak to określę, haha.
A: Podoba mi się nawet. Art całkiem spoko, całkiem spoko kadr. Kolorystyka też całkiem spoko. Ogółem - całkiem spoko avatar. Może nie jakiś super, ani nie jakiś niefajny - jest spoko.

S: Sygnaturki żadnej nie widzę, niestety. Minimalizm swego rodzaju, czy coś?

U: Właściwie to za wiele do powiedzenia nie mam, bo jakoś konkretniej nie znam, no. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Taki prosty, zwyczajny i bez zbędnych ozdobników.

A: Nowość, poprzedni lisek był cool.

S: Nie znam tego filmu, więc nie bardzo kumam przekaz.

U: Jest na forum długi czas już i nigdy nie mieliśmy ze sobą zatargu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Twój nick na mnie trąbi 

A: Ach ten król lew. Zawsze będzie w top 5 ulubionych bajek Disneya

S: Bajki o lisach mają w sobie coś, prawie wszystkie mi się podobały

U: Stary dobry sardyniarz. Jest na tym forum ze 4 lata. Często dorzuca nowe suchary śmieszek jeden 

Edytowano przez Gypsy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Przechodził już szereg różnych zmian, ale rdzeń pozostał taki sam. Teraz jest krótko, ''skromnie'' i przejzyście. Bez żadnych dziwnych przyrostków. Po prostu tylko się radować, że jest mniej zła na świecie. 

A: To że koleżanka jest fanką ,,poland ball-a'' widać gołym okiem. Co do avka... to no... ja nie wiem. Serbia ja kto Serbia.  Daje takie trzy kuce na pięć.

S: Dalej Serbia, całkiem fajny kawałek arta. W sumie nie wiem co by tu dodać. Daje radę.

U: Widzę tu i tam. Czasem gęściej, czasem rzadziej.  Jak pisałem fanka pewnej serii... komiksów?  Ogólnie wydaje się być spoko, bądź spoko dalej, a będzie dobrze. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Niby taki zwyczajny, a jednocześnie taki rozpoznawalny, przynajmniej w moim odczuciu. I w sumie - podoba mi się to. Bo grunt to prosty ale rozpoznawalny nick, bez udziwnień.
A: Ho ho ho, świątecznie czy coś. OCek. Jakoś tak średnio mi się widzi styl rysunku, ale najgorzej nie jest. Ogółem - w porządku, choć bez szału, no.

S: Obrazek, kilka linków, cytat. Ogółem, typ sygny który mi się podoba, więc spoko. 

U: Widuję w sumie dość często, coś tam czasem chyba komentowaliśmy w statusach, jakieś dyskusje, czy inne takie(?) o ile dobrze pamiętam. Ale jakoś lepiej nie znam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

N: Myślę że każdy kto przesiedział na forum więcej niż te parę miesięcy ma pojęcie od czego jest ten skrót. Zawsze miał coś w sobie, co mi się podobało.

A: Kiedy ja to ostatni raz oglądałem?  Kiedyś nadejdzie jeszcze czas aby sobie przypomnieć wszystkie''klasyczne'' Disney-owskie produkcje.

S: Obrazy przeskakują w mej głowie, ale nie pamiętam co to była za bajka. Jak za mgłą. 

U: Mało znam, osobiście. Ludzie mówią że fajna osoba, więc postaram się im zaufać.  Może zabrzmi to ''odkrywczo'' ale ma skłonności do shipping-ów. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...