Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Nick: Zapewne połączony z członów Dash-i-dania. Ten pierwszy można skojarzyć z serialową RD, a trzeci licząc od lewej strony, pierwsze co nasunął (przynajmniej mi) na myśl to ten serek z idiotycznym Małym Głodem. Przynajmniej oryginalniejszy niż "Dash1234". Jest na plus.

Avatar: Jest on rozmazany i brzydki. W dodatku znajduje się w nim nielubiana przeze mnie Rainbow. Radziłbym przeszukać przeróżne hostingi artów, np: Deviant Art, czy Derpibooru dla odszukania avatarów z kucykami w lepszej jakości od tego obecnego. Chociaż jak się przyjrzeć dotychczasowo napisanym postom, to raczej z tym problemu nie będzie.

Sygnatura: Brak, więc zbytnio w tym przypadku nie ma co oceniać.

User: Kojarzę z mało kreatywnych zabaw typu "uderz klawiaturę czołem" albo coś w tym rodzaju. Najczęściej wypowiedzi tejże użytkowniczki wyglądają jak ten wyżej, choć czasami zdarzały się wypowiedzi dłuższe i z lepszą składnią. Czy przypadkiem nie jesteś za młoda na korzystanie z Internetu samodzielnie?

Edytowano przez Garin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

Nick: Kojarzy mi się z sowami. Tylko tyle.

Avatar: Rarcia, całkiem zacnie. Przeszkadza mi to, że jej grzywa lata. ale cóż

User: Sympatyczny gość z Katowic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: połączenie legendarnego władcy z tęczowym pegazem. Dość specyficzne powiązanie, z jakim się nie spotkałem.
Avatar: Witraż z RD, na tle pozostałych znajomych i przyjaciół.
Sygnatura: Dość fajna, jednak przewidywalna, jak dla mnie.
User: miłośnik sportu, pragnący zostać weterynarzem lub też zawodnikiem NBA. Lubi Rainbow Dash i ma na imię Ziemowit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: taki dość świeży kojarzący się z wojskiem. Krótki zwięzły, w sumie jest okej

A: Żołnierz z karabinem biegnący doliną. dość mało urozmaicony kolorystycznie

S: Nie dam (oceny), bo nie ma :v

U: Nie znam, więc nic ciekawego nie powiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Sosna, mniej niebezpieczna wersja brzozy która atakuje samoloty, szczególnie tupolewy :v

A: Pół laska pół pająk... coś dark soulse mi to przypomina i seksowną queelag :cadanceawesome:

S: Blood Rayne, ten gorsecik i fryzura nie znudziła mi się do dzisiaj, good choice ;)

U: Kilka razy udało mi się pograć czy zamienić słowo, ma dobry gust do bohaterek gier :wow2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: eter, kojarzy mi się z eterem ditylowym i przestrzenią np, kosmiczną, dość oryginalne :D 

A: zielony kościotrup z grzywką i fioletowymi oczami, ciekawie się prezentuje z tłem 

S: nie ma więc nie ocenie 

U: nie znam, wiec nie oceniam :P

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: No nick jak to nick, co by tu napisać. Robi swoje i to chyba wystarczy. Nic nie mogę tu wymyślić.

A: Smtna Celestia, powiedziałbym, że też mi się robi smutno, ale nie ma co kłamać innych i siebie. Sam art mi się podoba, przedstawia całkiem niezły poziom.

S: Najlepsza 10/10. Bez zbędnej zawartości, same konkrety. :ppshrug:

U: No widzę chyba pierwszy raz na oczy. Tajemniczy gościu o którym na razie nic nie wiadomo, przyszłość pokaże.

Edytowano przez WilkU
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: WilkU... z czym się może kojarzyć... z sową? z owcą? a może z kogutem? No oczywiście z wilkiem. Tak myślę, że to powiększone U jest formą akcentowania.

A: Indiański wilk, całkiem przyjemny, nie razi w oczy.

S: Ładny dwupłatowiec, Nimrod bodajże, ale ładna kolorystyka, podoba mi się. Jeszcze ten Bill tak pojawiający się i znikający. Ciekawe... Thank god jest ostrzeżenie o chorobie xD

U: Malarz, ładnie rysuje, ogólnie człowiek warty pochwały :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nie wiem, co to jest "dank", ale jakoś mi tonie przeszkadza. Nick w sumie ok, więc mogę dać 7/10

Avek: No cóż... Wygląda jak jakaś postać, która miała wyjść w układzie współrzędnych z różnych funkcji i figur po rozwiązaniu zadań matematycznych. Brzydki w uj, ale przynajmniej pasuję jako avek. ?/10

Sygna: pfffffff.... Nie lubię CS'a, a sam gif średni (choć przynajmniej w oczy nie kuje), więc doję 6/10

User: Nie wiem, kto to. Widziałem kilka razy, ale nie pamiętam, kimże ta osoba była.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Dashidania. Dashie i Dania, to raczej oczywiste, ale w sumie nie brzmi źle

A: Straszna pikseloza, nie podoba mi się ani trochę

S: Lepiej bym tego nie ujął, ta głębie przekazu i wieloznaczeniowość. Najpiękniejsze w niej jest to, że każdy może interpretować ją na swój sposób

U: Nie znam, ale z tego co widzę to uważała na polskim gdy nauczyciel mówił o lakonizmie 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: mi się kojarzy z manią rainbow dash, wyprowadźcie mnie z błędu XD

A nawet, nawet, 7/10

Avek: taki tam zrzut. Nic specjalnego, ale pasuje. 6/10

Sygnaturka: a jako że nie wyświetla (telefon) zakładamy, iż nie masz

Ogólna ocena: całkiem fajna osóbka, właśnie rozpętała internetową wojnę o poradniki do rysowania XD

A masz : 8/10

(A u mnie to sporo :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się olany i teraz jest mi przykro :lkBLv:

Ale co mi tam:

N: Może być, chociaż to "y" trochę psuje mi brzmienie

A: Art, strzelam, że sama go wykonałaś, a coś takiego zawsze jest na duży +

S: Nie mam pytań, więc nie pytam

U: W sumie to będzie twoja kara za olanie mnie, nic tu o tobie nie napiszę :pinke_tongue:

:rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam :fluttershy3::fluttercry2:

Dodałyśmy prawie w tym samym czasie, nie zauważyłam cię XD

Tak, art jest mój , koniec offtop

Nick: nie mam pojęcia co znaczy. Jedyny wyraz, z którym mi się kojarzy, to gips. Ale w sumie dosyć unikatowy. Mocne 7/10

Avek:jakąś pani z anime, którego nie znam ;-;

Sygnaturka; aaaaaa.... Nie widzę ;-;

Ogółem: raczej nie znam, jestem nową toteż dopiero poznaję ludzi XP

Startowe 8/10 xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Połączenie imienia ulubionej postaci z ... Danią? Okej, to nie było zamierzone, ale zauważ, że tak jest. Mi się podoba.
Avatar: Zdjęcie dość średniej jakości, ale za to widać po raz kolejny, że Rainbow Dash to jej ulubienica.
Sygna: Z tego co wiem pojawia się dość często, z czego mogę ją spotkać wszędzie.
Ogółem: Masz zadatki, na kogoś kto całkiem nie źle pisze, ale trzeba poprawić co nie co. Jest w porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: świeży już raczej nie jesteś, ale KK. Dotarło do mnie, że na forum jest tylko jeden świeży i że to ty :v 10/10

Avek: raczej mi nie podchodzi, gra chyba jakąś czy cuś XD 2/10

Sygnaturka: świeży.... Świeży everywhere....

Ogółem: chyba jesteś całkiem w porządku, polecam, Wildy Wildy.

W sumie 9/10

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: W sumie brzmi jak jakaś nazwa kucowego ocka na przykład czy coś. Ale w sumie jest okej, nie jest na kilometr i jest dość charakterystyczny. 

A: Fanart jakiś. Z kucem Troszku dziwnie wykadrowany i ogółem średnio mi podchodzi art. Ale podejrzewam, że to dzieło danej osoby, więc na plus, bo to fajne mieć jako avatar swoją pracę.

S: W sumie to jej nie widzę.. 
U: Widuję trochę. Udziela mi się w temacie z rysunkami ostatnio, haha! Chyab w porządku, o. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: mówi mi tyle co, weź idź stąd. Ugryź, bądź także coś o czym nie mam zielonego pojęcia.
Avatar: Nie powiem, że ma fajne zdjęcie. Ponieważ ma bardzo eleganckie zdjęcie.
Sygna: Nie spotkałem go za bardzo, więc od wstępnej oceny się powstrzymam ... chociaż to co ma w sygnaturze to mnie rozwala, dobija i zmusza nad istnieniem w tym czymś, co nazywamy życiem. Dlaczego tak dużo tak o tym myślę? ... Po prostu nie chcę, aby mózg mi się stopił.
Ogólnie: Wolę nie ryzykować jakichkolwiek stwierdzeń, gdyż każda może okazać się błędna. Mimo to fajny obrazek z dobrym tekstem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Mówi mi tyle, że gościu słucha dobrej, prawdziwej muzyki. :fluttershy5:

A: Tyle samo co powyżej, jednak jest tym wyjątkowy, że zamiast uszu są em.. gitary? Podoba mi się i jeśli to Twój własnoręcznie wykonany avatar, to z szacunkiem daję 8/10

S: Niestety jej nie widzę, więc oceniać nie ma co.

U: Pierwszy raz się spotykamy, więc za bardzo się nie znamy. :shrug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: To skrót jakby ktoś miał wątpliwości

A:

Spoiler

Skaza zabija Mufase, a Simba zabija Skaze. To taki Hamlet w świecie zwierząt

Prawda jest taka, że nie da się zaspoilerować króla lwa bo każdy zna go na pamięć

S: Świetny film, ponoć książka jest lepsza (mówię "ponoć" bo nie czytałem)

U: Avatar wszystkiego, dość znany na forum. W wolnych chwilach lubi wieczorne spacery po plaży i robienie sałatek. Ogólnie bardzo w porządku 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...