Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Nick: Fajny. :fluttershy5:

Avek: Nie jest najgorszy. Mi się podoba. :rd7:

Sygnatura: Nie widzę ._.

Użytkownik: Nie znam Cię za bardzo i nie mogę ocenić..:sparkler:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

N: Ciekawy, choć nie jestem pewny to jest jakiś japońsko-podobny nick.

A: Jakiś azjata/azjatka (nie wiem nie bijcie :octcry:), w sumie nie kłuje w oczy.

S: Chyba znowu ta sama postać, śmiejąca i poprawiająca się na łóżku / fotelu nie wiem na czym siedzi

U: Jakoś nie pamiętam czy kiedykolwiek pisaliśmy coś ze sobą, nie mogę ocenić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: No to ile tego już było. Teraz Piglet tak? No nie to żeby mi pupe urwało, ale  nie ciągnie się jak kolej transsyberyjska. Masz te 7/10 możesz się pochwalić.

A: Kucyg co rejboł  dasz się zwała. Nawet fajne ujęcie, aż zaklaskam łapkami. 

S: Jakieś zupełnie zbędne postacie i mniej zbędne wybuchy. Jest też Da, no i tu czekała mnie miła niespodzianka. Może raz będę poważny i napiszę że robi wrażenie. Jest też tumblr, i link w którego nie kliknę.

U: Coś tam kiedyś widziałem, ale co i jak już nie  pamiętam. Ale co by tu powiedzieć... podoba mi się tytuł nad avkiem. 

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: skojarzenie z.. Wilkowyjami ( xD)

Awatar: Eee.. Jakiś tam Siedzący Wilk? Nawet spoko.

Sygnatura: Stare samoloty? Dla kobiety to niezrozumiałe. Ocenę pozostawiam innym.

Użytkownik: Nie mogę powiedzieć, nie znam, ale wydaje się nawet fajny :twilight8:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Z pewnością z znikąd nie ściągnięty, nie popierniczony, oraz niczym nie za aspirowany nick. Tak czy siak, mi tam się podoba i jest do rozpoznania w tym całym tłoku.

A: Gdyby poprawić odrobinę rozdzielczość, albo usunąć te białe ślady, było by lepiej. Jedak w pełni rozumiem, bo sam miewałem już problemy z tymi wrednymi pikselami.

S: Twilight, Twi, i chyba Twilight Sparkle, ale poprawcie mnie jeżeli się mylę.  Trzeci gif jest  najbardziej uroczy.  Mamy też link do wierszy, może kiedyś...

U: No widzę chyba 2, czy 3 raz. Wydaje się być kimś ogarniętym i oby tak zostało. Ciekawi mnie jaki jest jej ulubiony kuc. 

 

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Taki klasyczny.

A: Ciekawy, ale nie w moim stylu.

S: Dobra jakość, ale wolę jednak inną tematykę.

U: User, którego nie znam, ale widać że jest aktywny na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

N: Skrócona wersja brzmi lepiej, niż ta przydługa. A także symbolizuje dźwięk klaksonu. Ogólnie w porządku.

A: Gif z króla Lwa. Całkiem spoko.

S: nie widzę, bo nie mam w telefonie możliwości oglądania sygn, więc nie ocenię

U: Całkiem spoko.  Można powiedzieć, że znamy się już trochę i chyba nie mieliśmy żadnych konfliktów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

N: Porsty, krótki i łatwy do zapamiętania. Dodatkowo plus jest taki, że brzmi jak spoko ksywka 

A: Ach ta sukienka i jej nierozwiązana tajemnice, czyli jakim cudem trzyma się na jej biuście skoro nic jej nie trzyma

S: Witch, kiedyś oglądałem ten serial

U: Często można go potkać na sb, jest towarzyski i wszyscy go tutaj lubią. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Cygański. Tylko akordeonu i gruzu brakuje w sygnaturze.

A: Schludny, estetyczny. Na plus idzie jeszcze to ,że jestem herbatoholikiem. 

S: Nie widzę bo jestem na telefonie. Oby to było coś cygańskiego lub herbacianego :>

U: Kojarzę głównie z zabaw, i dyskusji o kucykach, wydajesz się być spoko :)

 

Edytowano przez Selenium
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Selenium... Przypomina nick pewnej innej użytkowniczki. Nie to, że to źle, po prostu taka ciekawostka na dziś. Pewnie ten nick ma jakieś głębsze znaczenie, ale jestem za głupi aby je wykryć. tak czy siak fajny i daje radę.

A: Zakapturzony kucyk, o znajomym umaszczeniu?  Chyba stylizowany na assasyna (albo ma po prostu biały płaszcz... na jedno wychodzi) czy coś takiego.  Jak się mylę to pewnie winna niewyraźnego obrazu. Albo mojego nie-niezawodnego oka. Ale bardzo fajny arcik. 

S: Błąd obrazaka? ''sZpwfg7.png.'' Czyszby tajna wiadomość?  Tu by się przydał polonista.

U: Nie widywałem zbyt wiele razy, ale jednak czasem widziałem... tu i tam...  Podoba mi się jej tytuł. A tak poza tym, mój nie-najczęściej-nie-zawodny instynkt mówi, że jest zapewne w porządku.  

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23.03.2016 at 20:33 WilkU napisał:

S: Błąd obrazaka? ''sZpwfg7.png.'' Czyszby tajna wiadomość?  Tu by się przydał polonista.

Była to sygnatura Twilight. @Selenium Radzę naprawić sygnaturę jeśli na niej tak Tobie zależy.

EDIT:

[Opis @WilkU przekazuję osobie poniżej]

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Przypomina mi koleżankę z tego forum, ale jakoś takoś ogólnie to nic mi się nie kojarzy.
A: słodka klacz jednorożca, popijająca drinka, bądź paląca faję, ciężko mi ocenić. (Może mam coś z oczami, ale ogólnie to nie palę :P ) Jednocześnie ta klacz może skrywać wyraźną tajemnicę, a nóż, może się kryć gdzieś indziej.
S: lekko rozchodząca się parka z jakiegoś filmu, bądź serialu anime, ogólnie fajnie się rozjeżdżają i wyglądają ciekawie, chociaż chłopak dostał łomot.
U: Eee... nic o niej za bardzo nie wiem, ale liczba postów świadczy, że bardzo się udziela na forum, ale pisze fiki i rysuje. Ogólnie to status neutralny.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minuty temu Seluna napisał:

 

N: Kiedyś mi się nie podobał, ale teraz odkryłam, że dodanie tej niby nic nieznaczącej litery U sprawia, że nikt staje się bardziej męski. Bardzo sprytne.

 

 

Zaśmiecając temat:

No wreszcie! Po 3 latach! Ile można było czekać aby ktoś to zauważył. :rainderp:

 

 

JAK COŚ DO OCENY JEST TERAZ @Świeży rekrut, nie ja. 

 

 

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Fajny, łatwy do zapamiętania. I nie jest podobny do mojego wbrew powszechnej opinii.

A: Ładniusi. Jeśli to Twój rysunek, to biję pokłony za talent. 

S: Jak mam być szczera, to podoba mi się.

U: Znana, dosyć miła użytkowniczka. Kiedyś coś tam popisałyśmy, ale kontakt się urwał. Kojarzę głównie z dyskusji o kucykach. I ma u mnie plusa za lubienie amerykańskiej kultury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Selenium łacińska nazwa Selenu tj pierwiastka z tablicy Mendelejewa/układu okresowego pierwiastków. Trzeba przyznać, że jako nick prezentuje się zaskakująco dobrze

A: Rarity. Całkiem ładna kreska, choć kopyta ledwo się wyróżniają z tła. Jak da mnie całkiem okej, aczkolwiek byłby lepszy, gdyby pozbyć się białego tła.

S: Error 404 not found... sugerowałbym naprawić :v

U: nie znam, więc się nie wypowiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N. Kojarzy mi się z brzozą :P bo to drzewo i to drzewo, tylko, że iglaste. Ciekawe, pospolite niby, ale nie spotykane. Czyli oryginalne.

A. Jakiś stworek, ciekawie stworzony. Nie wiem co to jest, ale jest spoko.

S. Sorry, ale ja tu z fona pisze, to nie widze.

U. Nie znam, widziałem kilka razy, ale mimo wszystko nie znam, to nie oceniam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 N: Prosty i łatwy do zapamiętania. Takie lubię najbardziej.  

 A: Zawsze uważałem, że Sombra ma ładne oczy. Ten avatar to tylko potwierdza.    

 S: Nie widzę bo na telefonie jestem. Jak wrócę do domu to napiszę                                                                                                                      U: Osobiście nie znam, chociaż nie raz już go widziałem i nic dziwnego bo jest forumowym weteranem   

Edytowano przez Gypsy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

Nick: Prosty, przyjazny, przejrzysty

Avatar: Flurry ze zbroją i w trochę starszej wersji. Powiem, że Avatar fajny 7/10

User: Dayan, heh fajny gość. Zasługuje na szacunek jako starsza osoba. I tyle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...