Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Gość Ziemowit

N: Lisica - może być, całkiem OK

A: Kulka z flagą Serbii. Akurat Serbia najgorsza z bałkanów mym zdaniem

S: -

U: Kojarzę, całkiem ok gość poza tą Serbią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z jedną z postaci z gry "Polanie", ale mi się ostatnio wszystko z tą grą kojarzy

A: Pucyk Pinkie mój ulubiony pucyk. 

S: Taka mało ciekawa i w ogóle mała i słabej jakości

U: Z tego co wyczytałem na twoim profilu bardzo przypominasz mi mojego kumpla. Więc spoko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy się z gipsem :v

A: Nie lubię Anime i Mangi :|

S: Bardzo fajny gif :ming:

U: Dawno mnie tu nie było, to nie ogarniam kto jest kim, ale sądząc po postach, jesteś tutaj długo, więc dużo nie powiem. Ale kradnięcie monet z wózków w supermarkecie to całkiem ciekawe zajęcie:rarityderp:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Onyx, onyks. Onyksy są całkiem ładne szczerze mówiąc.

A: Portret Lyry. Całkiem ładny, chociaż ta grzywa wydaje się być ciut nieproporcjonalna do reszty ciała. #Lisicaznawczyni

S: [mobilna wersja jest fajna, oprócz tego, że nie da się zobaczyć sygnatury, a w pełną wersję nie będę wchodzić, gdyż zawieszę sobie telefon. //pozostaje bez oceny//]

U: Wydaje mi się, że gościa znam, ale jednak nie znam. Zabawne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Lisica. Kojarzy się z lisem, trochę z dziewczyną prowadzącą na youtubie lisie piekło (trafiłem przypadkowo) i z małą miejscowością przez którą przejeżdzałem kiedyś. Gdzieś koło Płocka chyba.

Avek: Kulka w serbskich barwach. Nie wiem jak to nazwać, Serball, SerbianBall? Jakoś tak ta nomenklatura leciała. Ciekawe skąd zainteresowanie tym małym narodem żyjącym w bałkańskim kotle?

Sygnatura: A propo bałkańskiego kotła - znowu jakaś sieka, kulki w hełmach i ogólnie klimaty wojenne.

User: Nie znam więc ocenianie trzeba brać z dystansem. Zarejestrowana niedługo po mnie, więc trochę tu jest. Wydaje się normalna, może mam rację i mi się wydaje, a może nie - niestety nie wiem. Daj jej dobre sny Luno!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Taki średni. Niby dobrze się prezentuje w wołaczu, lecz sam w sobie brzmi jakoś tak... miękko. 6/10

Avatar: Nie podoba mi się. Te wszystkie wodotryski zostały na siebie nałożone i jakoś tak nie współgrają ze sobą. Co z tego, że namalujesz piękną zorze polarną, skoro na tym samym rysunku tafle wody zamalowałeś chamsko jednym kolorem, dusząc kredką do papieru niczym 5-latek. 3/10

Sygna: Obrazek średni, bo to jakaś pseudo-luna czy coś jest. Samo tło tego obrazka i napis wyglądają ok (chociaż nie przepadam, które mają jakiś randomowy obrazek z dopiskiem nicku usera). Postać wypada już gorzej, a te dwa linki nie działają, bo nie istnieją. 4/10

User: Ludzie postrzegają go jako jakiegoś forumowego boga, co jak jest burdel (to były czasu), co wbijał, siekał takimi argumentami, że ludzie po kontach się chowali i przyprowadzał spokój i harmonie na to burzliwe niegdyś miejsce. Jednak moja opinia na temat tego człowieka nie zmieniła się od tamtych czasów, gdyż nawet wtedy uważałem go za człowieka, który owszem, jest w porządku, ale nic poza tym. te wszystkie teksty, jakimi gasił jakiś frajerów dla mnie były czymś oczywistym i nie jestem w stanie pojąć tego, dlaczego tyle repek się wtedy sypało. Podejrzewam po prostu efekt autorytetu, ale mniejsza już. Krótko mówiąc, gościu był normalny, ale dla wielu ta normalność jest jakaś super nieosiągalna i w ogóle wielki guru. Chociaż ostatnio rzadko go widzę i zdziwiła mnie jego aktywność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

N: Dayan hmm. Coś w stylu ,,idealny w swej prostocie''  Z niczym się nie kojarzący. Po prostu nick.

A: Jakiś kucyk którego nie  znam, może oc-ka? Albo po prostu nie poznaje. Tak czy siak ładny nie zpikselizowany (czy jakoś tak) Daje okejkę.

S: Najlepsza. 

U: Jest od kiedy pamiętam na forum, w sumie nic do niego nie mam, wydaje się spoko i na razie przy tym zostanę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jeden z forumowych wilczków.

A: Całkiem fajny, ale jednak wolę kucyki z serialu.

S: Wpada w oko, ale nie mój typ.

U: Nie znam raczej, więc się nie rozpiszę, ale też nigdy mi nie podpadł, więc jestem neutralny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Skrót od Bronies i Pegasister. 

A:Koteł wtapiający się w ekran.Nawet ciekawe.

S:Dosyć stara,odkąd pamiętam zawsze była i nie zmieniła się.Nawet ciekawa,nic dodać nic ująć.

U:Był kiedyś avatarem luny,chyba,kojarzę użytkownika ale nie rozmawiałem z nim,więc nic więcej nie mogę powiedzieć. 

Nope, byłem Avatarem CMC i Cadance ;) ~BiP 

Edytowano przez BiP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: W sumie całkiem spoko, charakterystyczny. Trochę zalatuje Ruskimi.

A: Spitfire. Mam wrażenie, że wygląda minimalnie niewyraźnie, ale sprawienie by avek na tym forum tak nie wyglądał to osiągnięcie. Daję okejkę.

S: Nie podoba mi się. Nie lubię rapsów, a anatomia tych kucyków mnie boli.

U: Kultysta siły fizycznej, posiadacz czteropaskowego dresiku z dość luźnym podejściem do zasad języka polskiego. Nie rozumiem i nie chcę rozumieć jego światopoglądku, którego zupełnie nie popieram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nek: Bardzo git. Oryginalny, charakterystyczny, nigdy nie zmieniany. Bez żadnych spieprzonych cyferek i innych dupereli. 8/10 jak nic

Awok: Z tego, co wiem, to osóbka ta zawsze jako avatary wstawia tylko swoje prace. Brzmi to trochę narcystycznie, a sam obrazek jest, moim zdaniem, brzydki i nieciekawy, lecz widywałem o wiele gorsze. 4/10

Sogna: Dosyć kontrowersyjny i zapewne taki ma być, jednak ja osobiście odbieram to jako "uuuuu, patrzcie na mnie, jaka ja jestem inna w ogóle wyróżniam się od każdego plebsa na tym forum, a ten gościu obija mordę kucykowi iksde, pozdro biedaki broniaki xddddddd". Takie coś mi się nie podoba. Poza tym, sam gif rozprasza mnie przy pisaniu, a ludzie, którzy mają problem z tym hasłem, mają też problem ze sobą. 0/10, jedna z gorszych sygn i pewnie taka miała być, więc daje -1/10

osar: Pomimo tego, co napisałem wyżej, respektuję to osobę, bo jako jedna z niewielu na tym forum ma prawdziwe własne zdanie, które często lubi przedstawiać. Chyba raczej częściej się z nią zgadzam, lecz całkowicie rozumiem jej odmienne od mojego zdanie, bo jest ono jednak prawdziwe. Poza tym, osoba ta, w porównaniu do innych na tym forum, irytuję mnie o wiele rzadziej i po prostu mniej, niż niektóre osobniki, a to się rzadko zdarza i nawet mnie dosyć dziwi.

 

edit.

dzięki za wyjaśnienia

Edytowano przez Talar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja rysowałam mój avek, robił to FrozenTear. Ja nie rysuję na kompie. I większość moich avków to nie były moje prace, tylko przedstawiały one po prostu moje OCki rysowane dla mnie przez różnych artystów. Ostatnim moim rysunkiem na avku była ta klacz rysowana ołówkiem. A wcześniej był jeden bazgroł z Painta wstawiony dla beki.

A sygna - ja serio nie lubię Fluttershy, a gif mnie zwyczajnie bawi.

 

N: Prosty, bez zbędnych udziwnień i stały. Zapada w pamięć i kojarzy się z pewnym panem z gry Wiedźmin. Aprobuję.

A: Nie wiem kto to, ale wizualnie mi się nie podoba. Nie lubię ludzkich twarzy na sygnaturach, a ta jest w dodatku trochę niewyraźna.

S: Cytat spoko, ale gif z obrazkiem jakoś mnie nie bawią.

U: Umie argumentować swoje wypowiedzi i nawet jeśli się z tą argumentacją nie zgadzam, to nie mogę powiedzieć, że jest głupia czy bezsensowna. Ogólnie szanuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: dość charakterystyczny przyznaję, dodatkowo dość prosty i krótki, co sobie cenię w nickach.

A: Ładny kucyk, podoba mi się kolorystyka i ułożenie grzywy, choć sądzę, że lepiej wyglądał by bez tła to jednak muszę przyznać, że tło też pasuje do ogólnej kolorystyki obrazka.

S: Hurr przemoc, Flutterfagi mają ból tylnej części ciała. Muszę przyznać, że nawet ciekawy gif.

U: Jest jednym z jurorów Fanfikowych Oskarów, członkinią redakcji Equestria Times i sama pisze fiki, jednakże nie miałem okazji do dłuższej rozmowy (nie pamiętam, żebym dłużej rozmawiał?) więc niezbyt mogę powiedzieć coś bardziej konkretnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Charakterystyczny już na tym forum, nigdy nie modyfikowany, ani zmieniany.

A: Nowy, ale kompletnie nie znam tej postaci.

S: Wygląda jak "Witch", nawet spoko wygląda.

U: Znamy się od tak dawna, że nawet nie pamiętam od kiedy. Dawny Avatar :enjoy: Jakoś jeszcze nigdy nie darliśmy kotów, więc jest spoko :lunahug2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Eter jest całkiem spoko jaki nick, choć kojarzy mi się z telewizją. Poza tym krótki... lubię krótkie nicki

A: Derpy w garsonce i z chomikiem (?) w kopytkach, całkiem słodkie :v

S: Księżniczki źrebiczki i ponifikacja twórczyni mlp fim to dawka słodkości, która była tu oczekiwana

U: miałem okazję pogadać i pograć w różne gry trochę i ogólnie wydaje się spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: "XD" w tym nicku daje poczucie, że jest typowym śmieszkiem, ale to na plus :v

A: Niezmienny od dawien dawna (chyba :v), w każdym razie bardzo ciekawy koncept Rarci.

S: Prosty, najzwyklejszy, ale chociaż ramka jest :rainderp:

U: Z tego co pamiętam, to jedna z osóbek które mnie na tym forum przywitało 2 lata temu, dużo nie znam, ale mogę powiedzieć, że user na +  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jakiś kamień, jeżeli dobrze pamiętam. Generalnie jako nick daje radę. A nawet mi się jakoś podoba, ale nie wiem dlaczego. 

A: Bardzo ciekawy, nie jest banalny, a wykonanie jak dla mnie super.  Grzywa  robi najlepsze wrażenie. Gratki dla autora, kimkolwiek jest.

S: bardzo podoba mi się ten cytat, mocno nawiązuje do tego co sobie cenię, czyli życie chwilą, co nie zawsze się udaje. Ale naprawdę bardzo fajny kawałek tekstu. 

U: Coś tam kojarzę, ale nie to żebym znał. Jednak robi dobre wrażenie, co też w pewnym sensie się liczy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Właściwie po pewnym czasie i poznaniu X ludzi o ksywkach Wilku kojarzy mi się ze wszystkim poza wilkami. 

A: Mimo zmian jakie zachodzą, wydaje mi się, że zawsze te arciki są do siebie podobne. Fajne to całkiem. 

S: Niestety, nie widzę, ale mogę zgadywać że jest to coś związanego z Twoją pasją. 

U: Zarejestrowany niedługo po mnie. Rozsądny. Mój ziomek, chociaż kontaktu to my nie mamy. I ten, rysuj tam sobie bo ci to całkiem fajowo idzie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...