Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Znowu te zmienianie nicków i znowu domyślanie się kto to może być. No na szczęście, dzięki mojemu bystremu jak Wisła umysłowi  pojąłem prawdę. Co do nicku: Pewnie jest to nawiązanie do czegoś, ale jak to mało rozgarnięty ja, nie wiem o co chodzi i wgl. chyba jestem na to zbyt głupi. :rainderp:  Gdy nowy nick leci gdzieś w dal (czyt. jest długi) to stary, dobry i charakterystyczny się gdzieś tam marnuje...

A: Jakiś pan, chyba, bo teraz to już niemożna być niczego pewnym. Tak czy siak, zielone oczy dają ciekawego akcentu, co sprawia że arcik nie jest taki nudny. Jednak reszta też daje rade, choć to nie moje gusta. 

S: A pan co się włóczykijem zwał, dobrze pamiętam tego kolegę. Nostalgia tak bardzo...  i koniec nostalgii. 

U:  Zawsze wydawała mi się ponura i wiecznie poważna. Jednak już od jakiegoś czasu ten obraz odszedł w zapominanie, no i profil jakiś jaśniejszy.   Trochę źle, bo już nie będzie kogo dręczyć za bycie ''emo''.  A tak bardziej poważnie to jedna z postaci na forum, która potrafi mieć swoje zdanie, no i jedna z niewielu która, zazwyczaj ma - je, dość nietypowe. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Niby zwykły, a niezwykły

A: Chyba jego avki zawsze przedstawiają tego samego ponika, ale w różnych stylach, podoba mi się to :x

S: Ciekawy pomysł na sygne, też aprobuję 

U: Znany z widzenia mi user od dawien dawna, choć mało osób mnie tylko kojarzy, ale nie pamięta zbytnio (Ale większość sb-fagów owszem), tak samo on. A wywołane jest to tym, że nie było mnie na forume kilka miesięcy, i się trochę z userami pozmieniało... przede wszystkim posty, mały what da heck :wut: kiedy zobaczyłem, że masz 6600 postów, no tyle to tyle myślałem, że jest w stanie dobić tylko Cass :v

Btw, też jedna z osób która była w moim (a jakże żałosnym, bo wtedy kiedy miałem 13 lat to byłem małym głupim durniem) przywitaniu na tym forume.

Edytowano przez Onyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Ciekawy 

A: Fajny łepek Lyry 

U: Nie miałem okazji mieć jakąkolwiek styczność z tym userem, ale wygląda całkiem OK 

S: Święte słowa 

Edytowano przez Siemowit Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Pomieszanie legendarnego władcy Polan z postacią RD. Ciekawie wyszło, nie powiem nie.
A: Koty. I więcej kotów. Jakby mógł, to by była kocia armia. Kolorowe i nawet fajnie wyglądają.
U: No poznałem użytkownika przez kilka gier RPG. Nieco roztrzepany, wpada w złość, za co żałuje i przeprasza obrażonych użytkowników. Do tego rozumiem też, że opuścił naszą grupę dyskusyjną, to był naprawdę głupi temat do rozmowy. Szef i twórca elity parówek na forum. Przyznał mi także 2 miejsce w Złotych Ziemowitach za aktywność, chociaż nie udzielam się tak często. Ogólnie da się z nim pogadać i dość rozsądny chłopak, ale czasem zdolny do głupot, jak każdy.
S: Lubi koty. Definitywnie. Do tego zwierzęta. Zadaje pytania, na które mało kto potrafi odpowiedzieć, także nie będę na nie odpowiadał. Ciekawa sygna, nie powiem nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Charakterystyczny, to na pewno. I rozpoznawalny. Nick z historią, można powiedzieć.

A i S: Ten pan lubi sugestywne obrazki. Ja sama nie do końca rozumiem dlaczego, bo te które zazwyczaj wybiera są dość kiczowate i brzydkie. Można pokazać akt w ładny sposób, furry nigdy ładne nie jest. Ten przypadek nie jest wyjątkiem, za to wyróżnia się brzydotą. Nie wiem, czy ma to jakiś inny cel niż prowokacja, trolling czy coś w tym rodzaju :v

U: Dobrze mi znany, chociaż nasz kontakt ograniczał się do tematów z gier i zabaw. Charakteryzuje się głównie wstawianiem dziwnych obrazków ze zwierzaczkami w roli głównej na forum, chociaż co muszę przyznać, najczęściej w kontaktach z userami mimo wszystko jest miły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: W miarę rozpoznawalny.

A:Anime,ale nie znam po nie oglądam.

S:Nie pamiętam nazwy,ale wiem że to z starej bajki,może być. (To jest Włóczykij z "Muminków")

U:Nie znam użytkownika,kojarzę jedynie po nicku,nie miałem okazji z nim po nawijać .

Edytowano przez BiP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Major Degtyarev

Miałeś okazję. (Jestem Oksymoronem) 

N: Cokolwiek by nie znaczył, pierwszy człon brzmi całkiem ok. 

A:Doceniam fakt, że Spitfire na awatarze nie jest wulgarna i dalej przypomina poniacza. Ogólnie ładny.

S: A to znowu mi się nie wyświetla. Jakże to tak?

U: Bywa zabawny, acz przyznaję że jego sposób bycia jest dla mnie dosyć drażniący. Poglądy prezentowane przez jegomościa są natomiast zazwyczaj sprzeczne z moimi, ale to ani na plus ani na minus nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N - Kłaniam się i oddaję sygnet, który "pożyczyłem" na pierwszą komunie.

A - Pewnie anime, ale nie kojarzę.

S - Włóczykij z muminków.

U - Widziałem, co prawda kilka postów tego użytkownika, ale niczego więcej sobie nie przypominam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N- "Polox" nie wiedząc czemu zawsze myli mi się z "Prolox".

A- Wub Wub

S- Co prawda nic, ale mam nadzieję, że kiedyś sobie doda.

U- Znam go z udzielania się w Radio Pie jako prezenter. Mam pewne wątpliwości, że kiedyś gadaliśmy na TS, ale tak to nic więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N - "Dawno dawno temu..." :) Poza tym, taki jak lubię: łatwy do zapamiętania

A - "Jestem pilotem i nic co samolotowe nie jest mi obce" :P Świetny art.

S - "I know kung-fu" "Show me" 

U - Widzę na forum, ale nie znam :/ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ten nick jest już tak znany, że to już klasyka. 

A: Od zawsze mnie rozwala ta Fluttershy.

S: (opiszę jak wejdę na kompa).

U: Stary znajomy, kiedyś kolega z działu :cmc: (omg te czasy :octcry:  ). Ogólnie spoko user.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N - Znany wszystkim BRONIESiPEGASIS, nie trzeba nikomu opisywać

A - Ciekawy nie powiem, jakieś tygrysio-człowieko coś, może tajny projekt rządu USA? :wow:

S - To samo co Avatar tylko powiększone

U - Znany wszystkim doskonale, chyba rekordzista względem postów (czekam na "OVER 9000!!" postów), biblioteka artów, user godny polecenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Dank Lord, nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi się Lordem Vaderem. Tak czy siak, nie ma się czego czepić, a szkoda bo mam taki humorek parszywy dzisiaj. 

A: Jakiś przemiły elf, który robi robotę, a konkretnie robotę pryzmatu. No, niema bata, w tym to na pewno musi być coś głębszego.

S: Nie moja broszka, choć czasem mam ochotę zagrać, przypomnieć sobie stare czasy, jak za 1.6. 

U: Widywałem wiele razy, tu i tam, więc trochę więcej niż go kojarzę. Jednak nigdy z nim jakoś nie dyskutowałem, albo po prostu tego nie pamiętam, wtedy przepraszam. - wybiórcza pamięć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N - labarou... brzmi to troche jak zniekształcone "rabarbar" chociaż wtedy brzmiałoby jakoś "labalbal" więc to raczej odpada... 85 na końcu może mieć jakieś większe znaczenie niż tylko randomowe cyferki... może rocznik? może ulubiona cyfra? a może kod tajnego projektu? No cóż, do nicku nie trzeba się przyczepiać.

A - Rage Twilight Mode - ON

S - Brak :C           A może...? A może ta pustka ma na celu zmylenia nas przed czymś czego nie widzimy? Może czegoś czego nie powinniśmy zobaczyć?

U - Gdzieś coś widziałem, coś obiło mi się o uszy. Nie mam zdania co do usera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Dość charakterystyczny.

A: Nie bardzo wiem co przedstawia, ale nie jest zły.

S: Jest ok, ale znowu jak wyżej, nie moje klimaty.

U: Znana osoba na forum, raczej mało gadamy ze sobą, ale dzięki temu, nie kłócimy się :enjoy: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Dobrze znany na forum skrócona wersja dawnego

A: Raczej nie jest to typ avatara w którym gustuje jednak zły nie jest

S: Patrz Avatar

U: Stary user dobrze znany na forum. Avatar dwóch postaci. Ogólnie mam dobre zdanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kiedyś nałogowo czytałem "Magnus", dunno why :v

A: Od dawna chyba nie zmieniany, charakterystyczny bardzo

S: Pod względem klimatu, Sombra jest najlepszym antagonistą, w sumie dla mnie jest po prostu najlepszy, a sygna, choć sprawia wrażenie rozciągniętej, to i tak czuć klimat.

U: Kiedyś dużo chyba na offtopie widywałem, oj dawne czasy, 3500 postów to myślałem, że jest w stanie zrobić tylko Cass albo BiP co wtedy osiągnął, ale się pozmieniało od czasu mojego braku pobytu na forum...

Edytowano przez Onyx
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Onyx to chyba kamień, nie? Onix to był kamienisty pokemon! Spoko nick, dowiedziałabym się od czego się wziął. Czy po prostu fajnie brzmi, czy może od czegoś się zaczęło :3

A: Moim zdaniem art średnio na avatar pasuje, bo widzę że autor starał się nad grzywą, której za bardzo w tak małym obrazku nie widać ^^ Ale jest lyra, jest duże uszko, więc może być ^^

S: Cytat dość znany, przez to się trochę znudził. Czy prawdziwy? Nie wiem, czy aż tak prawdziwy, jak dla mnie dość naciągany, bo każdy ma swoje życie i jedni myślą tak, a drudzy tak, a to jest połączenie tych dwóch sprzecznych grup, więc wychodzi, że to ludzie są śmieszni.

U: Lubi Lyrę. Czy to dobrze? Czy ma swoją pluszową Lyrę? :kappa: Ogólnie gościa chyba nie kojarzę, ale ja nawet nie pamiętam co robiłam 5 minut temu, więc nie przejmuj się. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Od kiedy pamiętam, bez zmian. Dość oryginalny i odważny. 

A: Nos typu marchewka ma swoją zaletę - można go potraktować jak drugi podbródek i oprzeć się na nim :TaTds:

S: Ale był melanż...

U: Na forum od dawna, ale jakoś nie kojarzę :twiblush2: A na ślepo oceniać nie będę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: ******Triest Cordis

A: Nie pamiętam, aby kiedykolwiek był inny.

S: [jestem na mobilnej wersji, pszepraszam, bez oceny. :<]

U: Kojarzę, coś kojarzę, ale za dużo ni mam do powiedzenia. Nigdy nie miałam pamięci do ludzi, ani tych z życia prawdziwego, ani tych z Internetów.

 

Edytowano przez Lisica
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nicki odzwierzęce są stosunkowo ładne i proste. Ten nie jest wyjątkiem, dodatkowo jest rozpoznawalny.

A: Sebrianball w militarnym wydaniu... fajne to

S: To samo, co u góry, z tym że wybuch atomowy w tle dodaje całości epickości

U: Kojarzę, nawet zdaje się rozmawiałem i jest jak najbardziej w porządku. Aprobuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Taki prosty nick, a po końcówce domyślam się, że to jego rocznik.

A: Napalona Twi, Dzięki temu poznałem świetnego autora.

S: Brak sygnatury, brak oceny.

U: Pamiętam, że mieszka w mieście "religii". Mogę tylko współczuć okropnego losu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...