Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Jeden z "forumowych wilków", obecnie już chyba jedyny aktywny.

A: Indianin... Trochę ciemne te kolory, przez co mało widać.

S: Spoko arty. Szkoda tylko, że nie wybrano choćby jednego do sygnaturki.

U: Raczej nie pamiętam, czy kiedykolwiek pisaliśmy ze sobą, to też wiele nie napiszę o koledze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: W sumie całkiem w porządku nick. Fajny nawet. Taki prosty, jedno słowo, normalnie pisane. Akuratni taki. Ale zapewne - pochodzi od jakiejś postaci. Chociaż zapewne jej nie znam. 
A: Jakooość. Niefajna jakość. Czy to jakiś futrzak? Chyba tak. Fursona, czy randomowy art? A może to fanart? Dunno. Średnio mi leży, w sumie. 
S: Cytaty fajne. Pierwszy i trzeci. Pierwszy tak bardzo, bo Planeta Skarbów <3 
U: W sumie nie znam. Nie kojarzę. Ale reputacja niezła, jak na ilość postów, więc pewnie jest okej. Ach ta dedukcja. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nazwisko bez polskiego znaku. Spodziewam się że właściciela nicku

A: Stalin. Dość oryginalnie jak na te czasy.

S: Jeden gif pokazujący nienawiść do żydów (mam nadzieję że właściciel jej nie ma) i znaczek z gry której nie znam

U: Ogółem nie znam osobiście, ale myślę że to fajny gość. Często udziela się w zabawie "Skojarzenia" tu na tym forum

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Hmm, nie wiem za bardzo jak powstał pomysł na nick, albo co było inspiracją, ale fajny, szanuje. 

A: Fajny fryz tego ziomka. Lubię GIF-y na avku. 

S: Ziomek chyba taki sam co z avka na czarno biało. Nie lubię czarno-białych zdjęć (gifów też nie), więc tak średnio mi się podoba

U: Już kilkukrotnie widziałem na forum, ale chyba nigdy nie miałem okazji zamienić z nią słówka, choć wydaje się być normalna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie lubię nicków z liczbami. Tak poza tym sam w sobie średnio oryginalny, ale w porządku. Tylko żeby bez tej dziewiątki. 

A: Czerń z różem to takie piękne połączenie. A tak serio, fajnie bo Pinkie, ale czerni z różem nie lubię [w tym miejscu pragnę pozdrowić profesora od malarstwa z liceum, tak]

S: Sam tekst, cytat konkretnie, no i link do utworu. Właściwie to Tarzana. Tarzan jest okej. Cytat mocno do mnie nie przemawia, no ale. Co kto lubi czy cuś?
U: Nie kojarzę, nie znam, przynajmniej nie przypominam sobie, bym miał styczność, hueh. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: W sumie nie wiem co ma znaczyć czy to imię czy pseudonim nie wiem ale mi się podoba

A: Domyślam się że z jakiejś gry której albo nie kojarzę w tym momencie albo nie znam

S: Z linkami do stron (domyślam się że to właściciela sygny) i z gifem postaci z avka

U: Nic do niego nie mam i w zasadzie nie znam bo nie gadałam. I jeżeli ma swojego DA w sygnie to ma naprawdę spoko arty :) 

Edytowano przez Ratchet
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Jedna z lepszych postaci z gier :'D 

A : Pewien śliczny Lombax, niestety nie wiem kim jest ;;n; 

S : Tańczący Ratchet zdecydowanie bardziej mi się podoba niż wcześniejsze cytaty :'D

U : Piszemy czasem na pw, polubiłam ją, jest bardzo fajna~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Podoba mi się jego prostota.

A: Postać z anime, chyba z "Naruto", osobiście nie przepadam za tym anime.

S: Tu także ta sama postać.

U: Chyba nigdy nie pisaliśmy razem, więc się raczej nie znamy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:A co już mam mówić, nick jak nick chociaż nie gustuję w takich.

A:Słaba jakość, słabo wykadrowany, ogólnie na avatar się nie nadaje.

S:To samo co u góry, jakieś winxy.

U:Niby znam, ale jednak nie znam, ale nie mam podstaw by źle się wypowiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Z czymś mi się to kojarzy, ale nie pamiętam... dla mnie dobrze brzmi.

A: Flowey the flower - a przynajmniej na takiego wygląda, mogę się mylić. Postać nawet fajna.

S: Wygląda mi nqa animacje, chętnie obejrzę :soawesome: .

U: W ogóle nie znam, nawet nie kojarzę... chyba jestem tu za krótko po prostu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Krótki, prosty, łatwy do zapamiętania. Dobrze.

A: Jak dla mnie miodzio. Bardzo ładnie wykonany, aż chce się popatrzyć.

S: Tanecznie, radośnie i ładnie to wygląda. Jestem za!

U: Wspaniały człowiek, z dobrym podejściem do życia. Jest więcej niż spoko :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Standardowy ale prosty do zapamiętania bez żadnych udziwnień :)

A: Minimalistyczny ale przykuwający oko :) I to się liczy

S: Cytaty już pisałam na ich temat wcześniej. I dalej mi się podobają

U: Trochę nieśmiały ( @Michalski9 o przyszłym karaoke na MEC'u mówię :D ) ale za to bardzo fajny i wartościowy człowiek. Można z nim konie kraść :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Wstawianie sobie jako nick ulubioną postać z gry jest w moim odczuciu... debilne. Zawsze jak widziałem jakieś Rainbow Dashe czy Twilight Sparkle, to już od razu skreślałem te osoby. Tutaj wyjątku nie ma, jeszcze tylko PL brakuję. I wypraszam sobie robienie tego samego z moim nickiem, bo nie wziął się on z Wiedźmina. 1/10

A: Jakiś art, mi się zbytnio nie podoba. 3/10

S: Niby lepsza niż avek, ale nadal "meh". 4/10

U: Osoba niczym niewyróżniająca się z całego tego forumowego tłoku. Ani jakaś ciekawa, ani jakaś super mądra, ani jakaś głupia. Po prostu jest i nic to nie zmienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie wiem, jak to się czyta. Tak czy tak, mało mi się podoba. 4/10

A: Jakiś tam vektor. Sam w sobie średni + postaci nie lubię i to bardzo, więc znów 4/10

S: Takie tam pierdolenie z tym Bogiem. Poza tym, ludzie wycierają sobie tym ryj, choć tak na prawdę większość z 10 przykazań jest im obca. Ten użytkownik tutaj też do nich należy. 0/10, bo to hipokryzja.

U: Coś a'la nieudane połączenie korwinisty z narodowcem. Stara się wypowiedzieć na jakieś tematy, choć tak na prawdę całkowicie nic nie wznosi do tematu, kopiując jakieś durne teksty z neta. Na ogół zawsze, jak go widzę, to pisze niezłe bzdety i idzie się pośmiać. Poza tym, stara się mnie tu wkurzyć, no ale cóż. Dał mi powód, abym i jego brudy wylał w tym temacie, a to sprawia mi dużą przyjemność, więc dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minuty temu Talar napisał:

N: Nie wiem, jak to się czyta. Tak czy tak, mało mi się podoba. 4/10

A: Jakiś tam vektor. Sam w sobie średni + postaci nie lubię i to bardzo, więc znów 4/10

S: Takie tam pierdolenie z tym Bogiem. Poza tym, ludzie wycierają sobie tym ryj, choć tak na prawdę większość z 10 przykazań jest im obca. Ten użytkownik tutaj też do nich należy. 0/10, bo to hipokryzja.

U: Coś a'la nieudane połączenie korwinisty z narodowcem. Stara się wypowiedzieć na jakieś tematy, choć tak na prawdę całkowicie nic nie wznosi do tematu, kopiując jakieś durne teksty z neta. Na ogół zawsze, jak go widzę, to pisze niezłe bzdety i idzie się pośmiać. Poza tym, stara się mnie tu wkurzyć, no ale cóż. Dał mi powód, abym i jego brudy wylał w tym temacie, a to sprawia mi dużą przyjemność, więc dziękuję.

Hahahha,jak ja lubię czytać napinaczy internetowych :ming: spociłeś się?:ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Talar napisał:

N: Wstawianie sobie jako nick ulubioną postać z gry jest w moim odczuciu... debilne. Zawsze jak widziałem jakieś Rainbow Dashe czy Twilight Sparkle, to już od razu skreślałem te osoby. Tutaj wyjątku nie ma, jeszcze tylko PL brakuję. I wypraszam sobie robienie tego samego z moim nickiem, bo nie wziął się on z Wiedźmina. 1/10

A: Jakiś art, mi się zbytnio nie podoba. 3/10

S: Niby lepsza niż avek, ale nadal "meh". 4/10

U: Osoba niczym niewyróżniająca się z całego tego forumowego tłoku. Ani jakaś ciekawa, ani jakaś super mądra, ani jakaś głupia. Po prostu jest i nic to nie zmienia.

zmęczyłeś się? Sorry ale taki troll na mnie nie działa :) Az dziękuje że mogłam sie pośmiać :)  A tak gwoli ścisłości Ratchet to moje przezwisko które powstało zanim wydano grę z ta postacią :) Więc dziękuję :) 

 

wracając

N: Cięzko wymówić (serio nie wiem jak to sie czyta) ale całkiem fajnie

A: Mało znam postac ale avek mi sie nawet podoba

S: 2Pac nic dodać nic ująć

U: Wygląda na całkiem spoko gościa. Choć jeszcze mało go znam :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z tą nową grą, tyle. Nikt inny nie ma tego nicku, więc jest spoko.

A: Ciekawy styl, ale do mnie nie trafia.

S: Zastanawiam się jak bardzo mi ten gif spowalnia przeglądarkę :P , ale nie jest zły.

U: Mam ją poznać dopiero w ten piątek, więc chyba się jeszcze wstrzymam od oceniania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...