Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N:Podoba mi się,łatwy w wymowie,nie to co mój xD

A:Ładny rysunek Lombaxa :) Podoba mi się

S:Tańczący Lombax,według mnie na środku lepiej by sygna wyglądała.Ale z boku też może być :)

U:Pozytywna osoba,rozmowna,lubię ją.Jestem przyjacielsko nastawiony do tej osóbki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minuty temu labarou85 napisał:

S: Czerwony jak cegła? (chyba nie);

Nie. Wehikuł Czasu i Autsajder.

N: Stopień wojskowy i nazwisko, którego ciągle nie mogę wypowiedzieć.

A: Coś krzywo na mnie patrzy...

S: Mądre słowa Tupaca.

U: Miły, chce sobie kupić auto :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie wiem, czy chodzi o tego różowego ptaszka flaminga czy o angielski zwrot "ognisty". Podejrzewam to drugie, bo jest on w końcu bardziej "metalowy". To i tak w sumie nie ma większego znaczenia, bo obydwa wyrazy średnio mi się podobają, choć jeszcze w miarę ujdzie. 6/10

A: Bardzo lubię tergo artystę. Subuję na deviancie, strzelam favami i downoloadami. Jednak sądzę, że w swoim portfolio ma on znacznie lepsze arty związane z metalem, niż ten. Choć w sumie jako avatar sprawuję się nie najgorzej. 7/10

S: Dwa cytaty świętej pamięci Rysia Riedla. Pierwszy jest dosyć spoko, bo porusza istotna kwestie, jakoby człowiek, który powinie stać ponad zwierzęta, nierzadko stacza się do ich poziomu. Ten drugi cytat to jedyny sens wstawiania go tutaj to chyba fajne brzmienie, bo nie sądzę, aby wiek 13 (?) lat to ten okres, kiedy Twoi znajomi wychodzą za mąż i dostają pracę, stając się kompletnymi nudziarzami. "A jak fandom się sypie, to fandomu wina" jak to mniej więcej śpiewała Grupa Operacyjna, więc cóż. Szczególnie, że z fajnymi ludźmi, którzy opuścili fandom czy coś, nadal można przecież rozmawiać (life hack). Ale wracając do tematu, pierwszy cytat tak 8,5/10, drugi raczej 5/10.

U: Miałem z nim przez długi czas olbrzymi problem, gdyż swojego czasu praktycznie każda jego działalność tutaj na forum to było spamowanie metalem wszędzie, gdzie się dało i to w najgłupszy sposób, jak widziałem. To było wręcz tworzenie takiego negatywnego stereotypu metala, który nie umie o niczym innym rozmawiać. A to jest dosyć krzywdzące dla samego ogółu muzyki metalowej, bo ja też bardzo ją lubię, lecz nie widzę powodu, aby w kółko o tym gadać. Natomiast nie lubię jarania się czymś, a tutaj widziałem tego dużo (może stąd ten nick?). Tak czy tak, ostatnio chyba się ogarnął, bo spasował z metalem. Poza tym, gość może być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Labrador ! labora...labola...labarbar....laborau...miną wieki nim to dobrze przeczytam.

A : Jest długi, mega długi, śliczny ale długi, zawsze w zabawie ,,co mówi avek poprzednika" tutaj serio mam problem...

S : Cygany ukradły.

U : Nie znam, ale wydaje się być ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Prosty do zapamiętania i nie długi czyli jak dla mnie fajny

A: Kiba lubię serie Naruto ale za Kibą jakoś specjalnie nie przepadam chociaż tutaj źle nie wygląda

S: No ponownie Naruto lecz tym razem Deidara i Sasuke jeśli się nie mylę jest to scena gdzie uwięziono ożywionego Deidarę wygląda fajnie

U: Kiedyś sporo ją widziałem na forum była bardzo aktywna w wielu tematach obecnie raczej rzadko widuje

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Magus.. Google grafika mówi, że to długowłosy siwy pan.

A : Oczka Sombry, szkoda, że troszkę rozmazane, ale ładne. 

S : Znów Sombra, bardzo mi się podoba ten art i ładnie pasuje na sygnaturkę~ 

U : Kojarzę z tematów, ma dużo postów, nie było jednak okazji z nim pogadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Nie umiem wypowiedzieć xD Ale może być.

A: Japoniec wygląda jak kamikadze z IIwś,nawet nawet.

S:Sceny z Dżapońskich bajek,nigdy za japońskimi nie przepadałem,dlatego takie średnie.

U:Nieraz widywałem na forum,nic nie mam do tego użytkownika :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Bardzo mi się podoba 10/10. Szanuję naszych wschodnich sąsiadów. Często gadam na steamie z takim jednym ukraińcem. On po ukraińsku pisze ja po polsku. Zabawa sama w sobie, i można zobaczyć czyjś punkt widzenia. - PS google mówi że to ze Stalkera, aczkolwiek nigdy w tego klasyka nie grałem. Za to sam sobie postanowiłem kiedys zone odwiedzić

A: Nie wiem kompletnie co to jest (Ale nie bijcie prosze jesli wszyscy oprócz mnie wiedzą) i średnio mi się podoba

S: Nie ogarnąłem o co kaman ale wujek google pomógł :P

U:. Często widywałem jego posty i to prawie wszędzie gdzie zaglądałem. Osobiście nie pisałem z nim nigdy. Wydaje się spoko aczkolwiek mam z goła odmienne gusta muzyczne niż on

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

N: Spoko i dość ciekawy.

A: Wojna Secesyjna, dość ciekawy okres historyczny.

S: Obrazek wyparował i pozostawił po sobie tylko link do karabinu :rarity5: 

U: Absolutnie obca mi osoba, nigdy nie pisaliśmy razem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Krótki, prosty i dość rozpoznawalny na tym forum. Podoba mi się

A: Skądś tego lisa kojarzę.... Czyżby to był dziewięcioogoniasty z Naruto? W każdym razie trochę się zlewa :v

S:  Dziewięcioogoniasty po przebudzeniu mocy? Gdzieś kojarzę taką scenę. Tak czy siak ciekawa sygna. Podoba mi się

U: Widuję w kilku tematach ale zasadniczo nie znam, więc ciężko mi cokolwiek sensownego powiedzieć.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nigdy nie zmieniona :sosna: 

A: Nowa, ale osobiście uważam, że były już lepsze awatary, ale daję plusika, bo Luna, a nie jakieś anime, których nawet nie znam :enjoy: 

S: Chyba najlepsza jaką miałeś, szkoda tylko, że nie kolorowa, ale i tak ładna.

U: Znamy się od X czasu :v Najczęściej widziany moderator na forum, na SB i po za nim. :brohoof: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Jedna z lepszych postaci jednych z lepszych zwierzątek , które nie istnieją!    

A : To jest Lombax, nie wiem kim on jest, wygląda jakby zapraszał graczy do swojego pokestopu w piwnicy .

S : To jest 100% Ratchet, zawsze lubiłam jego uszy, są takie wielkie i puchate. 

U : Pisałam z nią! Jest bardzo fajna i z tego co wiem lubi tatuaże. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Widzę, że nowy ;) Całkiem spoko.

A: Też nowy, wpada w oko, zwłaszcza te różowe tło.

S: Spoko rysujesz, kilka prac już miałem na PW.

U: Znamy się od jakiegoś czasu i ogólnie jest spoko Pegasis :brohoof: 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie wiem co by tu jeszcze dodać... Ale właśnie chyba nie ma co. Nick ten, jest już tak bardzo charakterystyczny i rozpoznawalny, że nie ma na co się tu zgadzać, czy nie. ;) 

A: Tak się składa, że właśnie przedwczoraj obejrzałem Zootopie, czy Zwierzogród (jak kto woli...)  I nie będąc oryginalnym, powiem, że to naprawdę bardzo fajna bajka. A wracając do avka.  Uroczy, miły dla oka gif. Jak dla mnie super. 

S: Tego nie pamiętam.... Wiem, że jest coś takiego jak fetysz stup, ale to coś nowego. No, ale zawsze to królicza łapka na szczęście.

U: Mimo, że jestem tu 3 lata, to dosłownie ''wpadliśmy'' na siebie ze 2 razy.  Jednak cieszy się szacunkiem na forum, i jest raczej lubiany. Osobiście nie mam do niego zastrzeżeń, więc wychodzi na to, że, najpewniej, jest całkiem w porządku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Dobrze znany już na forum kojarzy się po prostu z wilkami jak dla mnie fajny i krótki który łatwo zapamiętać czyli na plus

A: Jakiś Indianin nie do końca w moim stylu ale wygląda jak dla mnie dobrze

S: OC który przy czymś majstruje prezentuje się według mnie dobrze

U: Weteran na forum widziałem już w wielu tematach wydaje się fajną osobą jednak nie miałem okazji pogadać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Zawsze jak go widzę, to wydaje mi się że widzę "magnes" :v 

A: Sombra, nawet spoko, ale zasadniczo niewiele widać, plus te ciemne kolory.

S: Tutaj lepiej, choć ciut jaśniejsze tło, albo Sombra, poprawiłoby ostrość.

U: Jest na forum dość długo, a chyba nie pisaliśmy razem :lunathink: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z Rorym z Doctora Who oraz rtęcią. Rtęć zawsze na propsie :D

A: Postać z anime, którą kojarzę, tylko nie wiem z jakiego anime.

S: Nie widzę, bo z telefonu piszę, więc nie ocenię

U: Nie znam w sumie, więc się nie wypowiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu Sosna napisał:

A: Postać z anime, którą kojarzę, tylko nie wiem z jakiego anime.

GATE: Jieitai Kanochi nite Kaku Tatakaeri, czyli kolejne anime o przydługiej nazwie. :v 

 

N: Sosna, Sosenka, Sosno... w sumie to aż nazbyt oczywiste, że pochodzi o nazwiska. Łatwy do zapamiętania i do skojarzenia danej osoby.

A: Pastelowy osiołek-alicorn, który chciałby zostać tą lepszą siostrą, ale coś nie pykło, trzymającą w kopytkach gigantyczny młotek do niesłusznego manowania biednych userów. Art bardzo ładnie pod względem artystycznym wykonany, ale osiołek sam w sobie na nim już nie. ALL HAIL SOLAR EMPIRE!

S: W sygnaturce o ile jeszcze mnie pamięć nie myli są zgromadzeni wszyscy antagoniści występujący w pierwszych trzech sezonach. Wydaje mi się, że jest stylizowane na zdjęcie więzienne przeprowadzane na skazańcach, czyli na tych znakach(?) są wypisane ich podstawowe grzeszki/zbrodnie. Dla młodszego odbiorcy dla którego angielski jest obcy - niezrozumiałe. Może to i dobrze... A tak stylistycznie nawet ujdzie, ba, ten monochromatyzm nadaje temu obrazkowi charakteru.

U: Trochę się znamy, trochę pogadaliśmy, współpracy działowej raczej nie było. Miły i znany użytkownik, który zaprzedał duszę dla zbrodniczej organizacji jaką są Zieloni.

Edytowano przez Garin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...