Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Nick: Garin. Kojarzy mi się z Gagarinem. Ogólnie pasuje jako imię, nazwisko lub nick postaci. Więc jest do wszelkiego użytku :) 

Avatar: Creepy xD Trochę mi przypomina szaleńczy wzrok Fibrizzo ze Slayers. 

Sygnatura: Taka tajemnicza, trochę mroczna. Element magii w pionku, który może być symbolem władania duszą, jak pionki, które często metaforycznie znaczą kogoś, kim się kieruje, często wbrew jego woli. Kryształ to magia.

User: Nie znam, więc ciężko cokolwiek powiedzieć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIck : lubię gryfy :3 Nie lubię za to tych wszystkich ełów ;-; całkiem spoko, łatwy do zapamiętania ,więc szybko można skojarzyć z osobą

Avatar: jaki jest, wszyscy widzą. Nie wiem kogo przedstawia, więc trudno mi ocenić

Sygna: W sumie prawdziwe. Podoba mi się :fluttershy5:

User: Niestety nie znam :C

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Troszku jak po łacinie 

A: Nie zmienia się od dawien dawna, ale śliczna Fluttershy <3 

S: Zdjęcie mnie rozbawiło na początku :) Bardzo fajna, spoko 

U: Zapamiętałem dobrze jako opiekun działu Ławeczki Lyry i Bon Bon oraz z Domku na Drzewie. Najlepszy opiekun na starym forum.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z kawą ale źle nie wygląda

A: Rara ze wspomnień Applejack fajnie wygląda jednak trochę rozpikselowana przynajmniej u mnie

S: Nic nie widać nie mogę ocenić

U: Zupełnie nie kojarzę niestety lub nie pamiętam bym widział gdzieś wcześniej posty. Ciężko mi w tej sytuacji ocenić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Fajny, dość zwięzły. Kojaży się z gryfem i piesełem jednocześnie.

A: Jakiś pewnie wredny wojak i całkiem ciekawie wygląda, więc naplus.

S: Dość idealistyczny i krzepiący tekst, lubię takie.

U: Z tego co widzę, człowiek dość ciekawy, jeszcze nie było nam dane porozmawiać, ale jestem na tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Standardowy z liczbą ale mi się podoba :)

A: Nie zmieniony odkąd go znam. Dalej dobra stara Pinkie na czarnym tle :)

S: Link którego nie mam czasu sprawdzić i bardzo mądre cytaty :)

U: No wreszcie @Michalski9 Mogę cię ocenić :) Bardzo sympatyczny i przemiły gość którego traktuję jak brata :) Uwielbia Pinkie i słówko "Yey" :) Lubi słuchać i zadawać pytania :) Ma nieco mało wiary w siebie co czasem mnie irytuje ale da się przeżyć :) Lubi się pośmiać czasem ale i też zdarza mu się być poważnym :) Miło się z nim gada. Potrafi doradzić i wysłuchać. Ma dużo cierpliwości, brak mu tylko czasem samozaparcia żeby coś skończyć i trzeba go zmotywować :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ładnie brzmi

A: Anime, nie lubię anime ;-;

S: Same here ;-;

U: Szczerze, to chyba pierwszy raz widzę, albo nie pamiętam, trochę tych użytkowników mamy na forum + niektórzy zmieniają nicki i avatary, to łatwo się pomylić :rainderp:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro tak się trochę porąbało, to skomentuje dwóch userów :v

N:Sosna, mój drewniany lordzie :x

A: Gratuluje, rozsiewa się ten avek jak ebola :kappa:

S: Choć efektów tego protestu nie widać :kappa:

U: Dobry pan z inkwizycji :lyrahug:

P.S Sosna usunął post, ale to ^ zostawiam :v

_____________________________________________________

N: Niestety dla mnie źle się kojarzy, bo mam odrazę do gryfów :c 

A: Nie znam, choć coś mi świta, że to z jakiejś gry, przepraszam jak się mylę :v

S: Bardzo aprobuję ten cytat, świetny :rwink: Choć mam jedną uwagę, nie wygląda to zbyt dobrze na ciemnym motywie forum.

U: Następna osoba której nie znam, ale masz ode mnie kawałek pizzy za tą syganturke :dec:

 

 

 

Edytowano przez Onyx
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Taki zdrobniały Gryf, aczkolwiek średni mi się podoba takie zdrobnienie. Ale krótki nick=fajny nick, także propsuję

A: Czyżby Solidny Wąż z Metal Gear Solid? Podoba mi się, tak czy siak.

S: Mądry cytat po angielsku i zasadniczo tyle mogę powiedzieć.

U: W sumie nie znam, aczkolwiek miałem okazję chwilę porozmawiać przy okazji umawiania się na grę w HoTSa, co zasadniczo nie wyszło. Wydaje się być w porządku.

 

:burned:

 

N: Onyx kojarzy mi się albo z kamieniami, albo z pokemonami. Tak, czy siak aprobuję :v

A: Lyra na miętowym tle. Bardzo mi się ta grafika podoba.

S: Mądry i życiowy cytat Paulo Coelho. Daję Okejkę

U: Lubię go :v

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak słowem wstępu, dzięki @Onyx za zwrócenie uwagi na sygnaturkę. Szczerze - nie miałem zielonego pojęcia, że się tak stało. Naprawiłem :D

@Sosna A co do avka to blisko, ale nie :D Big Boss, Naked Snake. Jego ojciec :D Równie świetna postać, a w sumie to i nawet lepsza od Solida ;) 

 

Nick: Drzewo. Nie ma lipy!

Avek: Jakiś hashtag, ale nie rozumiem o co biega. Nie mniej jednak fajny koncept.

Sygnaturka: Cóż, nie wiem o co biega, więc nie wiem xD Ale ta klacz jest słodka :D 

User: Miałem okazję zobaczyć go tu i ówdzie na forum, także postarać się o HotSa, co nie wyszło, ale wydaje się okej, a w HotSa to jeszcze zagramy, jest czas :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba z rok mnie tutaj nie było.

 

Nick: Niby koteł, ale jednak nie do końca! Widywałem podobne nicki, nie mam nic przeciw. Całkiem ok.

Awatar: Nie grałem w MGS, więc nie mam pojęcia kim jest ta postać. Jednak nie miałbym nic przeciwko, gdyby jakość była lepsza, bo teraz trochę razi. 

Sygnatura: Łojezu, ile tekstu w sygnie. Początek to w sumie pod behawioryzm można podciągnąć, tam dalej to już wyniosłe hasła, do których się nie odniosę bo jem kebab i piję piwo i mi się nie chce.

User: Szczerze mówiąc, to widzę pierwszy raz, więc się nie wypowiem. Moja rada, skróć te sygnę, bo nie ma bata, żeby ludzie to czytali.

 

./edit 

A ci, co to piszą dwa słowa do każdego podpunktu, to ja ich znajdę i... Nieważne, kij im w oko.

Edytowano przez GoForGold
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech będzie jeszcze raz.

 

Nick: Nie wiem dlaczego, ale brzmi tak trochę latynosko. :rainderp: Łatwo zapamiętać, jest charakterystyczny, podoba m się.

Awatar: Kiedyś miałem w awatarze dokładnie tę samą Rararę, tylko w wersji kolorowej. Bardzo pasuje na awatar, chociaż Rarcia tak naprawdę pasuje wszędzie.

Sygna: Cóż to? Wygląda jak postać, która w przypływie braku równowagi macha łapkami, aby ją odzyskać. Minimalistyczny bardzo, jeśli wiedziałbym o co chodzi to pewnie mógłbym go docenić.

User: Nigdy nie miałem okazji wymienić z nią zdania, aczkolwiek wydaje się bardzo pozytywną osobą, sądząc po postach. A po wejściu w profil stwierdzam, że ma takie samo MBTI jak ja. :v

 

11 minut temu Seluna napisał:

No i ma bardzo dobry gust, sądząc po jego awatarach i sygnach. I tym, że lubi Rarity.

Jedno musi wiązać się z drugim, lubię mieć w profilu grafiki, które cieszą oko.

Edytowano przez GoForGold
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie zawsze wkurza, że ludzie piszą po dwa słowa i tyle... dlatego tak rzadko tutaj piszę, bo ja lubię się rozpisać czasami, a dostaje odpowiedzi w dwóch słowach :c

 

N: Chyba już go kiedyś komentowałam, kojarzy mi się z chciwością ludzi, nie wiem czemu w sumie akurat taki sobie wybrałeś. Ale w brzmieniu jest dość fajny, jeśli nie myśleć co znaczy to.

A: Lubię ten efekt jak coś wychodzi z ramki, niestety szkoda, że grzywa jest nieco ścięta przez forume :C ogólnie postać Nightmare Rarity jest mi obca, ale nie przepadam za Rarcią więc nie muszę jakoś poznawać jej mhrocznej wersji :rainderp:

S: Dość spora, lecz obrazek jest na tyle ładny, estetyczny i miły dla oka że wcale mi to nie przeszkadza. Jej wdzianko jest śliczne, a złota grzywa pasuje do cudownego tła kosmosu <3 po prostu cudo :3 i oczywiście zawsze uwielbiam te delikatne ramki ^^ 

U: Znam go w sumie... parę lat, nie wiem ile. Kiedyś graliśmy, trochę gadaliśmy, teraz już rzadziej, czasami cośtam na sb teraz piszemy. No i mogę powiedzieć, że spoko gościu, bardzo dojrzały jak na swój wiek, można z nim porozmawiać na wiele tematów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: W sumie dość podobny do mojego. Nie tego na forum. Ale postać. Bezimienna, używa funkcji (a moja gatunku) jako imienia. Kojarzy mi się pozytywnie, bo fajna postać xD Prosty nick :D

Avatar: Sorrow!?!? Olbrzymi plus za tę epicką postać :3

Sygnaturka: Nie mam zielonego pojęcia co przedstawia. Ale jest ruski napis. Nie umiem czytać po rusku, ale kojarzy mi się z "GEJ" xD

User: Yo, BROOOOOTHER!

Edytowano przez Gryfeł
literówka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Gryfeł taki magiczny wow. Gryfeł taki trochę lweł, trochę oreł wow. Nick taki fajny wow ;) 

Avatar: Metal Gear Solid hmmm .. chyba 3. Nie grałem w tego nowego ale stare ogrywałem :v [Nie pamiętam jak ma protagonista na imię] Co tu dużo mówić ? Samiec alfa i żołnierz wyborowy .. dobry materiał na avka :D 

Synatura: Komu by się chciało tyle czytać ? :crazytwi:  Ale z tego co widzę, same głębokie przemyślenia oraz wizje przyszłości naszej planety :godpony: Ja tam tyle wiem co se zjem :tiacake:

User: W sumie to nie bardzo znam ale widać że lubi zabawy bo sporo Go w offtopic :garbl:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Vezz z niczym mi się nie kojarzy i nie bardzo mi przypadł do gustu, za krótki jak dla mnie. 

A : Ten jpg wygląda przeuroczo, zdecydowanie na + 

S . Nie są to najładniejsze arty  z pucykami, ale są ok. tylko gdyby usunąć jeszcze to białe tło shh 

U : Nie znam, kojarzę tylko po sygnaturze, zgaduję, że lubi emotki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu Vezz napisał:

User: W sumie to nie bardzo znam ale widać że lubi zabawy bo sporo Go w offtopic :garbl:

Haha, dzięki za komentarz :D A co do offtopa, to piszę tu, bo nie mam wiele do powiedzenia (napisania) gdzie indziej :DDD Nie mam o czym pisać w związku z MLP ;p

 

Nick: Takie zwykłe imię. Kojarzy mi się z paroma postaciami, jak Cassidy z Power Rangers Dino Grzmot xD

Avek: Jakaś postać z anime. Chyba płeć męska. Dużo niebieskości.

Sygnaturka: Ta sama postać co z avku, trollująca słowem "loser" :>>>

User:  W sumie to nie znam za bardzo.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Gryfeł, gryf... Gryfy są ok, dlatego nazwa również jest ok, podoba mi się. 
A : Nie znam, ale wiem, że jakaś postać z gry.

S : Czy tylko mi nie chciało się tego czytać ? 
U : Nie znam, kojarzę tylko z offtopu, no cóż...

godzinę temu Gryfeł napisał:

 

Avek: Jakaś postać z anime. Chyba płeć męska. Dużo niebieskości.

 

Widziałeś kiedyś chłopaka w dwóch kucykach? >:C przecież Ene nawet nie przypomina faceta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Przypomina mi Cass z New Vegas, jest okej - jakoś nic więcej nie potrafię o nim powiedzieć.

Awatar: Mongolskie kolorowanki, nie mam pojęcia, kto to i raczej nie chcę wiedzieć.

Sygna: I znów mongolskie kolorowanki, teraz mówią mi, że jestem przegrywem. Przynajmniej nie otaku. :spike:

User: Nie znam, kojarzę z czasów, kiedy dość mocno gimbusiła i spamowała najróżniejsze tematy - stąd ilość postów. 

 

3 minuty temu Cassidy napisał:

Widziałeś kiedyś chłopaka w dwóch kucykach?

Spoiler

4f19b0ea1f.jpg

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...