Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Zajebisty, poprostu fajnie brzmi

A: Sweetaśny :*

S: Nie ogarniam motywu, a pozatym wygląda jakby była ucięta tak troche

U: Wielka zagadka , nikt nie wie kim jest i co tu robi, nawet ile ma lat. Jest wszędzie w ilościach hurtowych i pisze byleby pisać, no ale fajny gość z niego

(a sam wypytuje kudzi na powitaniach lol, ale sam nic nie powie)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Dąbrowski, jak Dąbrowski.

A: Nie znam gościa, przydałyby się korepetycje :v

S: Cytat Stalina, coś w tym jest

U: Szanuję mocno za wiedzę historyczną, mimo, że z parówkami kiepskie stosunki. Dobry koleś :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Drażni mnie to zbuntowane ,,t" które nie chciało stać obok kolegów i ustawiło się w pierwszym rzędzie 

A : Urocze to całkiem, szkoda tylko, że to białe tło i ten brzydki krzywy podpis tam są

S : *klika ,,Pokaż ukrytą zawartość" kotek! zawsze zapominam co jest w spoilerze, ups. 

U : Jest ok, nieco nerwowy i lubi sobie pokrzyczeć z  capslocka ,ale da się normalnie pogadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jest bardzo fajny, bo oryginalny i nie kojarzę by ktoś miał podobny. Prosty, niedługi, czyli idealny.

A: Jakaś dziewczynka z anime, nie wygląda na konkretną, a takie avki i obrazki bardzo dawno mi się przejadły. Kolorystyka też nie w moim guście jest, wszystko takie jaskrawe. Ale nie jest najgorsze, ładne, ale nie mój gust ^^"

S: Podobnie jak powyżej, ale kolorystyka już jest o wiele ładniejsza, kolory pastelowe, stonowane. Wydaje mi się, że może być to ta sama postać, ale ciężko określić. Też ma szaliczek. Kojarzy się z ciepłą jesienią, pozytywnie.

U: Nie miałam za dużo okazji rozmawiać z tą osobą, ale widziałam jej posty, jej aktywność i mogę śmiało powiedzieć, że jest to raczej user, który nie wywołuje shitstormów, co jest oczywiście na plus. Lubi anime, chyba nawet bardziej niż mlp xD Ogólnie ma spoko zainteresowania, więcej nie bardzo mogę powiedzieć

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Chip fajny, przypomina mi starą bajkę z lat 80 "Brygada RR".

A: Nawet spoko wygląda ta TS.

S: Fajnie wygląda, ale jakoś nie mój typ.

U: Chyba się nie znamy, albo nie pamiętam naszej rozmowy. Ogólnie wygląda na spoko usera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Bez szału.

A: Rzułf

S: Nic nie widzę

U: Uważa, że jest brzydka w temacie "Daj swoje foto". Tylko tyle zaobserwowałem. Nie mogę powiedzieć, że jest spoko, ale nie mogę też jej źle oceniać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Tak często go zmienia że już nie ogarniam o co chodzi...

A: Słodki przypadek shippingu  Fluttermac

S: Kotek ładny. Cytaty własnej twórczości :P Ciekawe aczkolwiek zgodzę się tylko z 2 pierwszymi

U: Zagorzały parówkożerca i imperator parówkowego ISIS lub jak kto woli mafii panującej na tym forum, mimo to bardzo fajny ziomek, dostaje też + za niebywałe jak na swój wiek ogarnięcie czego np. o mnie już powiedzieć się nie da

Edytowano przez Dabrowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : W sumie to może być Ella Gosi 

A : Jakiś żółwik z bajki, całkiem uroczy, szkoda, że rozpikselowany

S : A tu ukradli i uciekli 

U : Nie znam, ale z tego co widzę lubi ,,xD"  i jej odpowiedzi są ten...tego..krótkie i zwięzłe np. tu 

godzinę temu GosiElla napisał:

S: xD

Chociaż w sumie, co.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ja wiem? Z niczym mi się nie kojarzy

A: Luna! Mój drugi ulubiony kucyk z serialu!

S: Zdechło...xD

U: Kojarzyć kojarzę. Nie pamiętam, abyśmy jakoś ze sobą rozmawiali, ale dość często widuję na forum... znam raczej wyrywkowo, mimo to wygląda na usera, z głową na karku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: fajne przekształcenie imienia (pewnie własnego) domyślam się nie wiem czy słusznie że jest to zlepek pierwszego i drugiego imienia ;)

A: jakaś cytrynowa rybka z nieznanej mi animacji... ale dzięki temu userka jest rozpoznawalna

S: <<NO SIGNAL>>

U: Kojarzę... wydaje się być bardzo sympatyczną osobą, udziela się tu i tam. Nie miałem jeszcze okazji z nią rozmawiać.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Onyx, ładnie brzmi i wszedł mi w pamięć

A: Ten avatar strasznie mi się podoba I nie tylko dlatego że jest na nim Lyra

S: Mądry cytat

U: Nie znam ale kojarzę, nick i avatar z niewiadomych przyczyn weszły mi w pamięć. Ogólnie wydaje się być ciekawą osobą 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : *wpisuje ,,magus" w google"  Aaaa to już wiem kim jest

A : Szkoda, że rozmazany, a oczka ładne, należą do tego kucyka z sygnatury. Nie pamiętam jak się zwał, więc nie będę pisać bo będzie przypał.

S : Podoba mi się bardzo, ładnie wygląda i w sumie chyba jest niezmienna od dłuższego czasu. 

U : Znam tylko z widzenia , siedzi na forum prawie tak długo jak ja. Ma cudne tło na profilu.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29.10.2016 at 19:18 Cassidy napisał:

N : Made in Denmark

A : To jest chyba najbardziej ...to jest...jedyny avek , którego nie umiem skomentować

S : Złodzieje sygnatur nadal atakują

U : Jest kolejną ofiarą złodziei sygnatur...W zasadzie, kto to w ogóle jest

nie rozumiem Cię... Nie ukradłam nic,... ja przerobiłam to zdjęcie w avku!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...