Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: czyżbym słusznie wyczuwał motywy irlandzkie?

A: humanizacja Rarci... lewe oko operację plastyczną ma już za sobą, prawe natomiast czeka na skalpel

S: jakiś generałek w swoim bunkrze czy cóś....

U: opiekun działu, zdaje się być ok. Mam nadzieję że ma jeszcze kilka fajnych pomysłów na zabawy i dyskusje w swoim dziale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ten nick kojarzy mi się z.... czipsami (gruby ja :spike:), i teraz mam smaka :stare:

A: Podoba mi się styl wykonania tej Twi, z "pewnych" przyczyn mam wrażenie że pełen obrazek miał tag "lewd", ale to tylko moje przemyślenia :rainderp:

S: Ciężko mi coś powiedzieć na ten temat, z jednej strony nasuwa mi się coś z atomami, z drugiej coś z Ruskimi...

U: Często go tutaj widzę, często się "udziela" w różnych tematach, ale tak jak z poprzednikiem nie mieliśmy okazji się poznać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Little crazy :rainderp:

A: Nie za bardzo lubię humanizacje poników, no chyba, że są naprawdę jakieś dobre, choć ten do nich nie należy :/

S: Em... Hei cptn'

U: Well... 2 lata stażu na forum mam, ogrom ludzi znam, a tu jakaś osoba której nie znam, która jest opiekunem działu się trafiła. No chyba, że to następna osoba z grupy tych, którzy zmienili nick i teraz nie mogę się połapać :rainderp:

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Zirathel to Zirathel. 

A: ta Luna jest jakaś taka nie w sosie na tym avku....

S: <<ZABRAKŁO>>

U: ciasteczkowy potwór na odwyku... a już wiem dlaczego ta Luna taka zła :P Zyruś jej ciastko zwędził :)

 

5 godzin temu Ciaran (Prlixtilicious) napisał:

: Podoba mi się styl wykonania tej Twi, z "pewnych" przyczyn mam wrażenie że pełen obrazek miał tag "lewd", ale to tylko moje przemyślenia :rainderp:

OMC! nie spodziewałem się że ktokolwiek będzie rozmyślał nad moim avkiem z Twilight... @Ciaran (Prlixtilicious), mogę wiedzieć jakie to przyczyny? :fluttershy4:

Edytowano przez Chip
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Cassidy... hmm... Kasia??? :lie:

A: Snow Moon MagnaLuny, bardzo ładny avek w górskich klimatach... marzy mi się domek w alpach szwajcarskich :twilight4:

S: przypomina mi tego gadającego psa, kosmitę z Men in Black zgrywającego czarnego cwaniaka z Brooklynu

U: należy do nocnych marków i zapewne jest wielbicielką Luny... dysponentka Zirathela (a raczej: ona ma Zirathela, a Zirathel ma jej kota :P), wypasa kucyki ciastkami... mimo że nie rozmawiałem, to lubię :NjdaT:

 

Co do mojej sygny: jak graliście w któregokolwiek stalkera to będziecie wiedzieć o co chodzi... po prostu jakiś czas temu postanowiłem zostać monolitowcem :godpony:

Edytowano przez Chip
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu Chip napisał:

 dysponentka Zirathela

Co to znaczy dysponentka? :rainderp: 

 

N: Chip jak cheap czyli tani. hmmm :lunaderp: 

A: Twillight taka ładna i uśmiechająca się 

S: coś naukowego :rainderp: 

U: Lubię bardzo, ma dobre ciastka. Może kiedyś z nim porozmawiam czy coś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: równie dobrze mógłbym napisać Zirathel jak zetafon czyli tani.... :MJTQO:

A: luna Lovegood, nieee! to nie jest jakaś tam dziwaczka mieszkająca z ojcem na odludziu, tylko księżniczka nocy -  nawrócona, ale zawsze...

S: nie mam takiego internetu aby taką chwalebną sygnę zobaczyć :P

U: nie wiem czy mnie śledzi czy może zna osobiście... strach się bać... masz tu ciasteczko na zgodę :muffin:

12 minuty temu Zirathel napisał:

A: Twillight taka ładna i uśmiechająca się 

do mnie :P

12 minuty temu Zirathel napisał:

S: coś naukowego :rainderp: 

fajnie że mnie tak kojarzycie.... :twiblush:

Edytowano przez Chip
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Chip, przez wszystkich teraz kojarzy mi się z tą bajką

A : Kwadraty się już panu znudziły, widzę, że wyznacza nowe trendy

S : Wygląda jak doszyta do mojego monitorka :lunaderp: 

U : Nie mieliśmy okazji pisać 

19 minut temu Chip napisał:

 mimo że nie rozmawiałem, to lubię :NjdaT:

Ale mnie lubi, więc też go lubię , mimo iż nie rozumiem jego dziwnych teorii na temat dysponentek i kotów :rainderp: 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Idealna nazwa na kapitana nocnej straży księżniczki Luny ;) myślę że prefix komendant byłby tu dobry...

A: I command you ! ! rozumiesz po księżycowemu ? ? ? poza tym LUNA zwiastunka mojej ulubionej pory doby - nocy :)

S: j/w

U: lubi cudze koty i domowe wypieki.

30 minut temu Cassidy napisał:

Ale mnie lubi, więc też go lubię , mimo iż nie rozumiem jego dziwnych teorii na temat dysponentek i kotów :rainderp: 

była taka czytanka w elementarzu: Ala ma kota....

30 minut temu Cassidy napisał:

N : Chip, przez wszystkich teraz kojarzy mi się z tą bajką

w dzieciństwie poniekąd ta postać mi imponowała

Edytowano przez Chip
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: NIE DAJMY SIĘ ZACIPOWAĆ LEWAKOM!!!!!1111onenoenesd
Av: Z jakiegoś powodu bardzo ładny.

Sygna: Szanowałbym, gdyby np. Wolność :kappa:

User: Nie mam pojęcia, ale ma prawie dwa razy tyle repek co postów więc to na pewno świadczy o nim dobrze i wszyscy go lubiom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Generalnie, każdy kto nie zmienia swojego nicku co miesiąc zdobywa moje serduszko, a nawet ja nie jestem na tyle głupi i wredny, aby się czepiać Cass za nick. 

A: Luna jak zwykle wygrywa największa atencję, życiu* nie sprawiedliwie jak zwykle. Jednak avatar jest miły, klimatyczny, kapturek, bluza, aż mam ochotę na mandarynkę.

S: smoke weed everyday.

U: Biorąc pod uwagę to, że przez liczne zmiany nicków, avatarów, odejściach, przyjściach - mało kogo kojarzę na forum, to lubię za tą stabilność i wiem, że w tym przypadku takiego problemu raczej nie będzie. A resztę to chyba każdy wie... 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Podoba mi się gdyż bardzo lubię wilki :3, plus ta duża litera na końcu :braun:

A: Emmm... ciężko jest mi powiedzieć co to jest, ale kojarzy mi się bardzo z druidem z WoWa :v

S: Fajne rysunki :v

U: Chciał bym coś powiedzieć ale nie mam co, niestety ale znam cię tylko z powodu twego nicku :/

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Cyran, Cygan, Cajran :fluttershy6: już sam nie wiem jak to przeczytać

A: Najadłem się cukru i mnie nosi... daj mi jakieś zajęcie bo wybuchnę zaraz!

S: Bunkier, jakiś wojskowy, ale to nie hitler, ani żaden z jego bandy... hm... nie wiem co sądzić

U: kojarzę, wydaje się być w porządku

Edytowano przez Chip
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Piękny w prostocie. Widzę w profilu, że lubi elektronikę, w technicznym aspekcie. Coś mi tak właśnie jego nick mówił, dlatego sprawdziłem. ;) #SprytnyWilkU

A: Moja wrodzona spostrzegawczość mówi mi, że to Twi, no i jeszcze jeden z tych artów co wygląda, jakby prosił o 5zł. Ale mimo to jest dobrze!

S: Naszywka, jednak nie wiem co ma reprezentować. Ale wygląda trochę jak coś z NWO. 

U: Z opisu profilu widzę, że mamy trochę wspólnego, dodatkowo nie miałem nigdy z nim żadnej spiny, ale może tylko dlatego, że go nie kojarzę za bardzo, albo zmienił nick i teraz go nie kojarzę 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: TypowY :kappa:

Avek: Idk, ale kolory ładne, coś się rusza, coś wybucha, coś wygląda złodupnie. Tuliłbym/10.

Sygna: "A wtedy przyszedł Szatan i powiedział - Cześć."

Użer: Nie znam lelelelelelelelel, ale ostatnio gdzieś widziałem :stachulwperuce:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Ja to czytam zwykle jako ,,Wariat" z dodatkowym " e" :v 

A : Słabo widać na tym stylu ciemnym, ale jakaś postać z anime i ma kałajii uszka :lunaderp: 

S : Zgaduję, że ta sama postać, też nie najlepiej widać, ale nadal ma urocze uszka

U : To przez niego powstała "chłopczynka" Lubi drażnić niektóre osoby z forum, a tak poza tym, szczerze to nie znam za bardzo, heh.

Edytowano przez Cassidy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: ładny, krótki i węzełkowaty

A: Luna w kocim wdzianku na ganku jakiegoś domku w górach... chyba jej zimno... co Ty, Luny do środka nie wpuściłeś?

S: gangsta pies... a być może po prostu nie rozumiem przesłania tej sygny

U: kojarzę z nocnych marków, występuje zwykle w towarzystwie Zirathela

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Cip cip cip cip i dejl

A : Używał avataru w kółku zanim to było modne :rd10:

S : Odkąd ją tak przyszył, to tam jest i mało kto wie o co chodzi :lunaderp: Jest jak jedna wielka niewiadoma.

U : Kojarzę z nocnych marków, gdzie zazwyczaj dokarmia zirathela ciastkami. Nie pisaliśmy nigdy tak normalnie, ale z jakiegoś powodu go lubię.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...