Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Major....co? Nie umim tego wymówić ;-; Ale brzmi rusko

A: Kredens Cadence po przejściach, kto co lubi :)

S: Ładna Dashie, ale no cóż w dalszym ciągu mnie nie kręci :rarity5:

U: Często pojawia się tu i tam, nigdy nie mieliśmy okazji się bliżej :spitfire2: poznać, ale i tak szanuje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nie mam pojęcia jak się go poprawnie czyta. PeErLixu? Poza tym to łatwo zapamiętać.

Awatar: Zapewne każdy, kto mnie lepiej zna wie, że nie przepadam za anthro... W sumie zajebiście bardzo nie lubię anthro, poza tym to wykonanie całkiem okej.

Sygna: Pamiętam, że ludzie kilka lat temu bardzo często robili sygnatury podobne do tej, teraz widzę coraz mniej. Szanuję za best poni, a krówki nie znam.

User: Widzę, że jest opiekunem, ale musiał dołączyć stosunkowo niedawno, bo nawet nie kojarzę nicku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Chip, taki co będą iluminaci ludziom pod skórę wszczepiać, aby inwigilować nasze społeczeństwo co do jednostki. Nieładnie trochę, bo mogli by się zapytać. 

A: Avek ładny, ale czy tylko mnie coś w tej twi niepokoi?  

S: Piękna

U: Sympatyczny typ. Szacun, że ogarnia elektronikę na takim poziomie, który może ogarnę sam za kilka lat.  Przynajmniej tak mi to wygląda. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Przypomina mi trochę Zireael, czyli w sumie jedną z bardziej lubianych przeze mnie postaci w Wieśminie. Aprobuję.

Awatar: Wurst princess, chociaż art przynajmniej jest w miarę ładny.

Sygna: Another wurst princess. Ja bym osobiście zwiększył rozmiar grafiki i wywalił cytat - nie lubię cytatów w sygnie, chyba, że są jakieś konkretne. Ten tu jest tylko edgy.

User: Wiele ostatnio nowych ludzi na forum, więc nie mam pojęcia kim jest. Pisze po jednym zdaniu w tej zabawie, więc niefajnie.

 

Ps. Tutaj posty się nie nabijają, więc naprawdę możecie wrzucić trochę więcej niż 4-5 słów, to nie boli. :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Talar jak moneta lub pewien uzdolniony w sztuce przeklinania jegomość z serii gier Wiedźmin. Krótki, charakterystyczny i stały, co jest bardzo na plus.

Avek: Gif z jakimś robo cowboyem czy co to tam jest. W sumie sam obrazek mi się nie podoba, ale jako avatar prezentuje się nieźle.

Sygna: Cytaty, dzieciak ze spluwą na wodę i gif - nic ciekawego, ani ładnego.

User: Szanuję go za posiadanie własnego zdania i nie uleganie owczemu pędowi.

Edytowano przez Cahan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick : wlasnie patrze I zastanawiam sie akad pomysl na taka nazwe :P brzmi ciekawie, zapada w pamiec.

Avatar : Niby zebra, ale jednak niii .. podobaja mi sie wlosy no ii fajne tlo.

Sygnaturka : mobilnie nie widze :/

User : nie znam Pana Moderatora, ale wydaje mi sie, ze jest bardzo w porzadku osobom : ) mam nadzieje, ze kiedys wymienimy sie paroma zdaniami. 

PS : @Zirathel widze, ze nie jedyny pytasz czy to zdj uzytkownika xD tak to moje zdjecie oswiadczam wszystkim.

Edytowano przez Ciastek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...