Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Jedyny i niepowtarzalny dla chłopczyka i dziewczynki (niech będzie xD)

A: Śliczna ta Lyra, jej kolorystyka bardzo ładnie współgra z tym wianuszkiem

S: Nie widzę, jestem mobilnie

U: Fajny gość, nie podpadł mi, więc nie musi się obawiać jakichś "zagrań" z mojej strony xD

Edytowano przez GosiElla
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Ja tu widzę nazwę serka białego, mózgu, dlaczego.

A : Żółwinka z tego bajki, której jakoś nie mam ochoty oglądać. Trochę się rozpikselował , co powiesz na nowy?

S : Niestety nie ma , istnieje możliwość, że ukradli. Przecież na tym forum czai się cała zgraja użytkowników polujących na cudze sygnatury. 

U : Od dzisiaj się totalnie pilnuję podczas rozmowy z nią, boję się tych "zagrań" . Pisaliśmy naprawdę nie wiele, więc na razie nie mogę wystawić takiej pewnej oceny o użytkowniczce, ale wydaje się być miłą i godną zaufania osóbką.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick : Ciezko mi przeczytac wiec zawsze czytam Priksu xD

Avatar : mroczny, dziwny I straszny, ale fajny : )

Sygnaturka : no niestety ale jestem mobilnie I nic nie widze :/

User : co moge powiedziec skoro nowy jestem .. jest moim szefem (u Sombry), wydaje sie byc bardzo w porzadku : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Żwirek kręci z Muchomorkiem xD

A: Mogłoby być więcej kolorków, takie to czarno-białe :\

S: Mobilnie jestem, nie widzę

U: Kojarzę, aczkolwiek nie znam zbyt dobrze, mimo to wygląda na takiego, z którym można znaleźć wspólny piece of cake

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: czyżby Ella z epoki lodowcowej?... zapewnie jest też i Maniek :P

A: to głównie przez niego kojarzę tą userkę, dzięki niemu jest rozpoznawalna. Jednakże jak inni sądzę że najwyższy czas na zmiany... może warto by było poszukać artu z tą postacią w lepszej jakości lub interpretacji jakiegoś dev'artowego artysty

S: int void

U: Nieco aktywniejsza - to fajnie. Da się lubić. Nie miałem okazji rozmawiać ale mimo to jest OK. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Chip, teraz już kojarzy mi się tylko z tą wiewiórką. Chociaż jakby dopisać tam na końcu,, s"... 

A: śliczna, od dłuższego czasu nie zmieniona Twilight. 

S: Nah, no nie widzę no

U: Nie znam, widuję tylko na nocnych markach. Ponoć karmi ciastkami i wgl. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Cassidy... hmm była dawno temu jakaś polska gierka Cassandra się nazywała chyba - tak mi się jakoś skojażyło

A: kuc ozdobiony kucykowym wieńcem laurowym (kwiatowym) pewnie za dokonania w sferze bukietów i kwiaciarni :P

S: jak tu greać w CS'a?... chrzanić zapalenie spojówek, głębia pola widzenia jest najważniejsza :D

U: Nie znam, nie miałem okazji rozmawiać. Widuję tu i tam. Taki normalny niehejtujący user, szerzący poniaczność na forum.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Chips, oczywiście. Teraz mam ochotę na chipsy, może poza ciastkami chipsy też rozdaje.

A: Zmienił na tą wiewiórkę, już tęsknię za  tamtą Twilight, tak ciężko będzie mi się teraz przyzwyczaić do nowego avatara, hh..

S: Nie ma, złodzieje sygnatur znowu w akcji, już nie można spać bezpiecznie.

U: Tylko z widzenia znam, ale wydaje się być w porządku. Nic do niego nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Chip napisał:

N: czyżby Ella z epoki lodowcowej?... zapewnie jest też i Maniek :P

Niet, to imię żółwika w avku, jej ukochanym (no, bardziej adoratorem) jest Ricky

 

N: Bardziej dla dziewczynki, ale dla chłopczyka też może być

A: Jak mówiłam, ładna Lyra i ładny nimb

S: O, nie! To oko!

U: Na razie nie ma się czego obawiać, gdy ktoś mnie obrazi, ale można się z nim dogadać, jestem w stanie zapomnieć o całej sytuacji; on jeszcze nie podpadł :rdblink:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Ella należy do Gosi, łapy precz od niej, bo pożałujecie. Ricky będzie zazdrosny :wow2: 

A : Może i ma urocze oczka i wgl, ale te piksele trochę bolą, co powiesz na nowy avatar?

S : Kolejna ofiara złodziei sygnatur, to forum nie jest już bezpieczne. Miejcie się na baczności. 

U : Gimnazjalistka z szałem na punkcie żółwi, bo czemu by nie. Według mnie jest całkiem miłą osóbką i można z nią fajnie pogadać.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Cassidy napisał:

N : Ella należy do Gosi, łapy precz od niej, bo pożałujecie. Ricky będzie zazdrosny :wow2:

Niet, ja jestem tylko swatką (podobne do: ja tu tylko sprzątam xD), pierwsze miała być przeróbka typu Gosiella, ale ostatecznie zamieściłam tam dużą literę, by jakoś oddzielić te dwa imiona, a Ricky to straszny zazdrośnik, nie chciałabym go sprowokować, zarzuciłby jakimś tekstem, to nawet ja bym leżała (choć w klasie jestem mistrzynią na zgaszanie xD)

 

N: No, pomysły się kończą! Ale ładny, mimo wszystko ;)

A: Piękny nimb na łebku tej jakże cnotliwej Lyry!

S: Uuu... kiedy odkrywasz swe oko (pdk)

U: No, faktycznie dostałam szału na punkcie żółwików, ale jest to spowodowane osamotnieniem w kanonie i fandomie i brakiem odcinków (nie ma z czego pisać transkryptów na wiki, a niedługo 1-szy sezon z genialnym polskim dubbem przepadnie i odejdzie w zapomnienie, zwłaszcza, że sezon 2-gi wychodzi), nie wkurza mnie to, że myśli, że mam obsesję

Edytowano przez GosiElla
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: No cóż, zwariowane trochę :rainderp:

A: Jedna z moich ulubionych gatunków piesełka :lunaderp:

S: Dragon Ball którego nigdy nie oglądałem :v

U: No ogółem to opiekun działu, ale w sumie nigdzie chyba nie widziałem oprócz tutaj :rainderp:

To wcale nie dlatego, że nie zaglądam do działu Rarity

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu Prlixu napisał:

A: Nie lubie jakoś tych żółwików, ale moja siostra.... owszem

Muszę ją poznać i włączyć do fanklubu xD

 

N: Zirrratheeel!

A: Ta sama piękna Luna z cudownymi oczami

S: I can't see (na telefonie jestem)

U: Jest spoko użytkownikiem, jeszcze mi nie podpadł i nie sądzę, że kiedyś podpadnie ;)

Edytowano przez GosiElla
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: żółwik, nie wojowniczy ani tym bardziej nie ninja, tylko taki spokojny długowieczny i oceaniczny

A: trochę się rozpixelował, proponuję znalezienie grafiki w wyższej rozdzielczości i zamieszczenie jej przynajmniej na imgur, po to aby się na forum nierozpixelozowywał

S: int void;

U: oceń poprzedniego użytkownika to chyba jej ulubiona zabawa. Poza tym sądzę że ma wiele cech charakteru wspólnych z postacią z avka i dlatego tak ją lubi i nie chce zmienić ;)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: kojarzy mi się z Chipem technologicznym oraz postacią z kreskówki Rescure Rangers. Krótki i łatwo go zapamiętać.

A: Chip. Całkiem spoko wiewióra, całkiem spoko avek. Podoba mi się.

S: Na mobilnym forum nie widać sygnatur, więc nie ocenię.

U: Porozmawialiśmy kiedyś na sb. Wydaje się być w porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Widać kto rządzi w lesie iglastym ;) 

A: Z anime? Chodz z jakiejś gry bardziej,  nie kojarzę, nie grałem w gry od dawna. 

S: Również postać z Avka, ale mnie się podoba ;) 

U: Podpadłeś mi :flutterage: do dziś pamiętam tego Bana :fluttercry2:. Nie no żartuję nie mam urazy :fluttershy5: Z jeden strony to była moja wina xd Ogólnie to nic do niego nie mam ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...